Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

ręczna myjnia porównanie ... :)

Sprawy ważne i mniej ważne, zabawne i poważne, porady, opinie, dyskusje - wszystko o motoryzacji.

Postprzez Alinoe » środa, 21 mar 2012, 11:06

chciałem się podzielić refleksją ponieważ wczoraj poczułem potrzebę umycia mojego delikatnie zabłoconego pojazdu dwukołowego ;)
po drodze było więc podjechałem na rowerze na myjnię ręczną koło lotniska przy oś Polskich Skrzydeł, wrzuciłem 2 PLN i nacisnąłem przycisk koło napisu "wysokociśnieniowe mycie ciepłą wodą z płynem"

przyznam się, że auto myję dość często na myjni ręcznej koło Vieny, przejście przez wszystkie cztery programy i całkowite umycie średnio zabrudzonego auta to koszt około 8-10 PLN, przy czym na programie "woda z płynem" widać sporo piany a ciśnienie potrafi domyć kilkutygodniowy brud...

ale wracając do rowera, za 2 PLN to nie opłaca się lancy brać do ręki, płynu to ta woda raczej nie widziała a cisnienie nie pozwoliło nawet na opłukanie ramy z lekkiego nalotu błota (jeźdźe na szosówce więc wszystko co jest na rowerze to kurz i lekkie błotko)
obok mnie jakiś facio walczył z samochodem i też widać było, klął na czym świat stoi

wniosek - warto nadrobić te kilka kilometrów jak chce się dobrze samemu umyć auto/rower/motor czy co tam chcecie a nie płacić za g.. jakim jest ta myjnia
Avatar użytkownika
Alinoe
użytkownik
 
Posty: 1433
Na forum od: 23 lut 2009, 21:25
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Powrót do Motoryzacja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości