Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

beskidcars opinie

Sprawy ważne i mniej ważne, zabawne i poważne, porady, opinie, dyskusje - wszystko o motoryzacji.

Postprzez hieroshima » poniedziałek, 30 kwi 2012, 08:04

Witam, czy ktoś korzystał kiedyś z usług mechanicznych ;) w beskidcars ? Mam do wymiany sprzęgło w seacie cordoba głównie chodzi mi o to czy robia porządnie i w miarę tanio ;) Chcialem auto oddać do serwisu w któym już kilka razy robiłem autko, ale powiedzieli mi, że części odemnie nie wezmą... tylko ich części przez nich kupione robią a to bez sensu bo chcą 2 razy więcej niż kosztuje na allegro...
hieroshima
nowicjusz
 
Posty: 7
Na forum od: 13 gru 2011, 16:57

Postprzez sweeper » poniedziałek, 30 kwi 2012, 09:17

na ulicy Cieszyńskiej jest regeneracja sprzęgieł i docisków (po lewej stronie jadąc od ronda na Hulance)
a wymianę zrobi chyba każdy większy warsztat
Avatar użytkownika
sweeper
użytkownik
 
Posty: 2974
Na forum od: 12 sie 2008, 16:33
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez 10RONNIE10 » poniedziałek, 30 kwi 2012, 20:43

Firma "Kerim" na Tuwima też robi to bardzo dobrze i chyba najtaniej w okolicy.
ANTY PO/PiS/SLD/PSL !!

NIE GŁOSUJE NA MNIEJSZE ZŁO !
10RONNIE10
użytkownik
 
Posty: 1521
Na forum od: 17 cze 2010, 20:57

Postprzez Bednarz » wtorek, 8 maja 2012, 11:18

Nie korzystałem ale ewidentnie chcą nabić klienta w butelkę. Powinni zarówno robić z części swoich jak i klienta nie rozumiem po co ten podział. Tak na pewno dobrej renomy nie zdobędą. Proponuje wybrać inny warsztat.
Bednarz
nowicjusz
 
Posty: 10
Na forum od: 8 maja 2012, 11:07

Postprzez thermalfake » wtorek, 8 maja 2012, 20:50

Ja się wcale nie dziwię. Zresztą w ASO robią dokładnie tak samo. Załóżmy, że mechanik naprawia z części powierzonych - nowych np robi kompletny rozrząd. Załóżmy, że rozbił to zgodnie ze sztuką. Załóżmy, że po tygodniu auto wraca do warsztatu się pasek zerwał - wada części (zdarzają się). Klient przyjeżdża z gębą bo robota spartaczona i on nie będzie pokrywał kosztów usterki czyli demontażu, wymiany części. Dlatego mądry mechanik nie podejmie się takiego zadania. Bierze części od dostawców u których ma rabat i wie, ze szybko załatwi reklamacje i będzie miał spokój z klientem. A jak ktoś chce mieć tak tanio jak na allegro niech po prostu po taniości wymieni sobie sam.
thermalfake
użytkownik
 
Posty: 577
Na forum od: 23 mar 2009, 21:36
Lokalizacja: B-B

Postprzez lag » wtorek, 8 maja 2012, 23:12

A to problem, żeby mechanik powiedział "mogę panu założyć kupione przez pana części, ale nie rozpatrzamy reklamacji w przypadku ich awarii, gdyż nie są ze znanego nam źródła" ?
troll bros
lag
użytkownik
 
Posty: 1623
Na forum od: 22 lip 2007, 21:01


Powrót do Motoryzacja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron