Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Morderca jest kimś innym

Sprawy ważne i mniej ważne, zabawne i poważne, porady, opinie, dyskusje - wszystko o motoryzacji.

Postprzez lag » czwartek, 21 cze 2012, 10:42

http://wyborcza.pl/1,82949,6828746,Mord ... media.html

Polecam wszystkim frajerom którzy są starzy (i bezużyteczni) i twierdzą, że przez doświadczenie za kółkiem (czyli prawo jazdy zrobione 20 lat temu i jeżdżenie autem okazyjnie krótkich tras po mieście) są lepszymi kierowcami od kogoś młodego, z dobrym wzrokiem, refleksem i koordynacją ruchową. Nie jesteście. Jesteście bezużyteczni i niebezpieczni.
troll bros
lag
użytkownik
 
Posty: 1623
Na forum od: 22 lip 2007, 21:01

Postprzez Satan666 » czwartek, 21 cze 2012, 10:44

wszystkim po 40 roku życia odebrałbym dozywotnio prawo jazdy - jesteś ślepy, głuchy i nie kumasz bo już nie jesteś tak bystry jak 20 lat wcześniej - idziesz na autobus - koniec imprezy.
troll bros
Satan666
użytkownik
 
Posty: 45
Na forum od: 13 mar 2007, 22:39

Postprzez GP » czwartek, 21 cze 2012, 11:27

lag i Satan666 (choć cały czas odnoszę wrażenie, że to ta sama osoba, mimo różnych IP), a przeczytaliście coś więcej, niż pierwsze parę akapitów?

Puentą przytoczonego tekstu jest: "Głównymi przyczynami są: bezmyślność, skrajna głupota, kretynizm, debilstwo, idiotyzm i durnota kierujących samochodami osobowymi."

Hmm, ani słowa o starości!

Poza tym wg statystyki tego Pana (czy to postać prawdziwa, czy fikcyjna, nie wiem - media to inny świat) wskazują na panią w wieku 30-40 lat. Może dla szczawia, co dopiero co świętował 18-tkę, to starczy wiek, jednak tak się składa, że tak jednak nie jest!

W zasadzie, to pewne niedyspozycje mogą się pojawić w okolicach 55 lat, ale zniedołężnienie, o którym wspominacie, to tak już koło 80-tki dopiero ;)

Także latajcie sobie dalej bokami, palcie gumę, jesteście przecież niezniszczalni, bo jesteście młodzi...
Fotograf z pasji, fotograf z zawodu.
Avatar użytkownika
GP
użytkownik
 
Posty: 3386
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez GeN » czwartek, 21 cze 2012, 12:42

No i po raz kolejny lag wykazał, że z językiem polskim ma pod górę, tym razem z czytaniem ze zrozumieniem. I publikacji prasowych, ale tu usprawiedliwiać może zbyt duża ilość słów na raz, i tego co na forum niektórzy usiłują mu przekazać. A gdy dodać to tego konieczność pewnej refleksji nad przekazem... Więc krótko i prosto: pomiędzy Tobą zadufanym w swoje umiejętności poskramiacza LPG w wózku na zakupu, a arogancką paniusią w wypasionej bryce dołączanej do komórki i torebki jest znak równości. Tak samo jak pomiędzy Wami, a nabzdyczonym kapelusznikiem w leniwym toczydle. Łączy was poczucie wszechwiedzy, nieomylności i pogarda dla otoczenia. Oraz kompletny brak refleksji. No i ciągłość pokoleniowa, bowiem właśnie z takich przemądrzałych młodzieniaszków wyrastają drogowe pajace powodujące najwięcej na naszych drogach. Tak, drogi lagu, ów "bezużyteczny frajer" w wieku średnim to właśnie Ty, tylko za lat parę.
GeN
użytkownik
 
Posty: 1276
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez Piotrek » czwartek, 21 cze 2012, 13:28

Piotrek
użytkownik
 
Posty: 3140
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Mikuszowice Krakowskie pod lasem

Postprzez GeN » czwartek, 21 cze 2012, 13:54

Piotrek - wiesz jak to jest, pewne rzeczy trądzikowcy dopiero odkrywają ;)

http://www.bielsko.biala.pl/forum/viewt ... 925#p78925

Więc trzeba wybaczyć
GeN
użytkownik
 
Posty: 1276
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez Pan Kazimierz » czwartek, 21 cze 2012, 14:24

lag napisał(a):Polecam wszystkim frajerom którzy są starzy (i bezużyteczni)
Jesteście bezużyteczni i niebezpieczni.

Też kiedyś (treści obraźliwe usunięto) będziesz stary. To że rodzice cie nie wychowali gówniarzu nie oznacza że masz tutaj wylewać swoją frustrację dzieciaku w taki sposób. Po raz kolejny pokazujesz (Lag i Satan bo to ta sama (treści obraźliwe usunięto) osoba) jaki jesteś "mądry". Idź synku pobiegaj, pokop w piłkę po prostu odreaguj swoje niepowodzenie życiowe w inny sposób. Pryszczaty mądrala się znalazł. Mam nadzieję że kiedyś będę miał okazję tak pogłaskać cie po głowce że aż ci wszystkie kredki z piórnika wypadną a worek na obuwie zmienne pęknie na wszystkich szwach.

Satan666 napisał(a):wszystkim po 40 roku życia odebrałbym dozywotnio prawo jazdy - jesteś ślepy, głuchy i nie kumasz bo już nie jesteś tak bystry jak 20 lat wcześniej - idziesz na autobus - koniec imprezy.

A ja bym takim chłoptasiom jak ty odciął internet - może wtedy wzięli by się za naukę.

"Głównymi przyczynami są: bezmyślność, skrajna głupota, kretynizm, debilstwo, idiotyzm i durnota kierujących samochodami osobowymi." - Wypisz wymaluj LAG (i satan zarazem). Ktoś się nie zgadza z tą treścią?

P.S. Lag nie zapomnij tylko raportu zrobić do Pana admina ;)
Ostatnio edytowano czwartek, 21 cze 2012, 19:01 przez Pan Kazimierz, łącznie edytowano 1 raz
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Postprzez Piotrek » czwartek, 21 cze 2012, 15:16

GeN napisał(a):Piotrek - wiesz jak to jest, pewne rzeczy trądzikowcy dopiero odkrywają ;)

http://www.bielsko.biala.pl/forum/viewt ... 925#p78925

Więc trzeba wybaczyć

Nie trzeba Gen, bunt młodych też ma dużo racji, i my starzy powinniśmy z tego czegoś się nauczyć, jeśli teraz tutaj piszemy to kiedyś byliśmy tacy sami. Lag nie jest ani głupi ani zły, jemu zależy, a to nie jest wcale takie częste wśród młodzieży, większości z nich nie zależy na niczym. Co do linku: Lag uczy się jeździć- też racja, kiedy ja zdawałem kilkadziesiąt lat temu, pewnie Laga jeszcze nie było na świecie. Ale Lag kiedyś dorośnie i będzie mądrym dorosłym. pozdrawiam
Piotrek
użytkownik
 
Posty: 3140
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Mikuszowice Krakowskie pod lasem

Postprzez lag » czwartek, 21 cze 2012, 16:36

Panie Kazimierzu - zastanów się nad zedytowaniem posta, bo to co napisałeś to groźby karalne i możesz za to odpowiadać przed sądem i będziesz płakał, że za Twoją krwawicę sobie kupię kolejne mocne auto.

Trzeba pamiętać, że dokładam do pieca na tym forum, zresztą tak jak mój znajomy Satan, to taki firewall dla ludzi inteligentnych - oni całą tą otoczkę trolla pominą i będą potrafili wyciągnąć esencję naszych przemyśleń. Reszta będzie się pieniła ^^
troll bros
lag
użytkownik
 
Posty: 1623
Na forum od: 22 lip 2007, 21:01

Postprzez sweeper » czwartek, 21 cze 2012, 17:50

czasami zastanawiam się skąd masz takie teorie...
artykuł na wyborczej to wybacz, ale mało wiarygodne źródło (nie powiem wam jak się nazywam, ale pracuję na ostrym dyżurze i wiem lepiej)
są raporty Policji i GDDKiA w których czarno na białym jest napisane kto jest najczęstszym sprawcą śmiertelnych wypadków
a jak bym się miał przyczepić do art. to autor najpierw pisze o mordercach na drodze (gdzie ofiary wypadków do nie go już nie trafiają, więc nie posiada danych w tym zakresie) a potem odwołuje się do wypadków z obrażeniami lekkimi i ciężkimi (czyli osób które przeżyły wypadek)
być może jest tak (nie sprawdzałem tego), że za większą liczbę rannych odpowiadają kierowcy (kobiety) w wieku 30-40 lat, nie mniej śmierć wiozą młodzi kierowcy (w twojej ocenie z dobrym wzrokiem, refleksem i koordynacją ruchową) i tych danych nie zmieni nawet art. na wyborczej
Avatar użytkownika
sweeper
użytkownik
 
Posty: 2974
Na forum od: 12 sie 2008, 16:33
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez GeN » czwartek, 21 cze 2012, 18:21

Piotrek - zgodziłbym się z Tobą, bo też cieszą mnie "bunty młodych" i inne fermenty, gdyby o taki chodziło. Tym,czasem w wypadku laga (z małej piszę, bo taką konwencję sam zainteresowany przyjął) na bunt młodości nieco zbyt późno, lat osiemnaście plus to już czas na refleksję, na zmiany, już i wódkę można legalnie, i ustawodawca uznał za stosowne przyznać prawo wyborcze czynne, a za horyzontem prawo bierne. Także nie to miejsce. Bunt za pomocą tony rozpędzonej stali? To może od razu dajmy karabin i limitowaną ilość amunicji? Kolega lag jest po prostu zadufany w tym, co mu się udało osiągnąć i z niewiadomych przyczyn uważa ów poziom za mistrzostwo absolutne. Że jednak z gatunku myślących, to fakt. Wszak od czasu do czasu podświadomie czuje niestosowność swego zachowania i robi dobrą minę przebąkując coś o trollingu. Niestety dla zainteresowanego, z tym trollowaniem to coś nieco innego, dzwonią w innym kościele. Tyle też dobrze, bo torlla się bezwzględnie ubija, ale to już inna historia.

sweeper - już kiedyś byłem napisałem, że najlepszym wskaźnikiem są tabele stawek ubezpieczenia, tabele ściśle związane z ryzykami. To skalkulowany biznes i nikt nie będzie się pozbywał klientów bezzasadnie podnosząc stawki "dla młodych", ulegając stereotypom jakimś. I podobnie nikt z powodu przesądów nie obniży stawek tym doświadczonym. Tak wynika z kalkulacji, tak wychodzi z badania ryzyka.
Ostatnio edytowano czwartek, 21 cze 2012, 18:22 przez GeN, łącznie edytowano 1 raz
GeN
użytkownik
 
Posty: 1276
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez Pan Kazimierz » czwartek, 21 cze 2012, 19:03

lag napisał(a):Panie Kazimierzu - zastanów się nad zedytowaniem posta, bo to co napisałeś to groźby karalne i możesz za to odpowiadać przed sądem i będziesz płakał, że za Twoją krwawicę sobie kupię kolejne mocne auto.

Zrobione miszczu;)
Mocne auto - hmm hmm hmm żebyś sobie zrobił kuku?
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Postprzez SG » czwartek, 21 cze 2012, 20:26

hmmm jestem po 40 więc co ? jestem bezużyteczny? ślepy, głuchy ?
może od razu do gazu co????
czytam to forum od dawna, może i mało pisze ale żaden cymbał nie będzie mnie obrażał ,
więc hamuj człowieku z odzywkami ok?
SG
użytkownik
 
Posty: 224
Na forum od: 19 lip 2010, 19:47

Postprzez zuo » czwartek, 21 cze 2012, 20:46

Ostatnio edytowano czwartek, 20 wrz 2012, 21:33 przez zuo, łącznie edytowano 1 raz
zuo
użytkownik
 
Posty: 2064
Na forum od: 23 sty 2008, 19:10

Postprzez lag » czwartek, 21 cze 2012, 21:47

Pan Kazimierz napisał(a):
lag napisał(a):Panie Kazimierzu - zastanów się nad zedytowaniem posta, bo to co napisałeś to groźby karalne i możesz za to odpowiadać przed sądem i będziesz płakał, że za Twoją krwawicę sobie kupię kolejne mocne auto.

Zrobione miszczu;)
Mocne auto - hmm hmm hmm żebyś sobie zrobił kuku?

Niewiele zmienia to co zedytowałeś, więc nadal możesz mieć problemy.

Nie bój się, jeździłem 300 konnym RWD na Kielcach na mokrym i nadal żyję, więc nie oceniaj wszystkich swoją żałosną miarą.

Największa wypadkowość jest wśród starszych kierowców. Deal with it. Oni są najbardziej niebezpieczni, bo MYŚLĄ, że przez 10 letni staż za kółkiem są tak zajebiści, że tracą czujność. I to ich gubi.
troll bros
lag
użytkownik
 
Posty: 1623
Na forum od: 22 lip 2007, 21:01

Następna strona

Powrót do Motoryzacja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron