Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Morderca jest kimś innym

Sprawy ważne i mniej ważne, zabawne i poważne, porady, opinie, dyskusje - wszystko o motoryzacji.

Postprzez Del_Rey » sobota, 23 cze 2012, 19:33

Trochę z innej beczki. Co byście zrobili wiedzac, że ktoś w waszej firmie w ciągu dniówki 9-10 godz wypija 5-7 Tatr Mocnych,a przed wejściem do auta podobno jeszcze jakiegoś żywca obala? Nigdy nie widziałem jak wsiada do auta, bo zwijam się do chaty zaraz po powrocie na bazę,ale wiem że nikt go nie odwozi,a do przejechania ma z 25 km.
Wysocy urzędnicy - to ludzie, którzy za nasze pieniądze kradną nasze pieniądze.
Avatar użytkownika
Del_Rey
użytkownik
 
Posty: 2785
Na forum od: 14 lis 2006, 14:01
Lokalizacja: B-B

Postprzez Pan Kazimierz » sobota, 23 cze 2012, 20:01

Del_Rey napisał(a):Trochę z innej beczki. Co byście zrobili wiedzac, że ktoś w waszej firmie w ciągu dniówki 9-10 godz wypija 5-7 Tatr Mocnych,a przed wejściem do auta podobno jeszcze jakiegoś żywca obala? Nigdy nie widziałem jak wsiada do auta, bo zwijam się do chaty zaraz po powrocie na bazę,ale wiem że nikt go nie odwozi,a do przejechania ma z 25 km.

Info na Policję. Zaraz się podniosą głosy że jestem donosiciel, konfident itp ale mam to w czterech literach i w zamian pytanie czy chcecie aby ten typ jadąc po pijanemu zabił kiedyś waszą żonę lub dziecko?
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Postprzez Del_Rey » sobota, 23 cze 2012, 20:17

Pan Kazimierz napisał(a):Info na Policję. Zaraz się podniosą głosy że jestem donosiciel, konfident itp ale mam to w czterech literach i w zamian pytanie czy chcecie aby ten typ jadąc po pijanemu zabił kiedyś waszą żonę lub dziecko?

reszta gości w firmie ma takie podejście że ktoś jadac na bańce jest bohaterem. a wykonując swój niebezpieczny w sumie zawod,uważają się za niezniszczalnych. Przejdę się na komendę i zapytam jak taki temat rozwiązać.
Wysocy urzędnicy - to ludzie, którzy za nasze pieniądze kradną nasze pieniądze.
Avatar użytkownika
Del_Rey
użytkownik
 
Posty: 2785
Na forum od: 14 lis 2006, 14:01
Lokalizacja: B-B

Postprzez zuo » sobota, 23 cze 2012, 21:07

sweeper napisał(a):i trudno jest akceptować taką postawę czytając po weekendowe statystki wypadków drogowych gdzie młody kierowca wracając z dyskoteki powoduje wypadek i zabija swoich rówieśników lub w biały dzień na prostej drodze wjeżdża w matkę z dzieckiem

Ta, rok temu pozwoliłem to sobie roboczo nazwac, efektem powrotu z dyskoteki. Sobotni, niedzielny poranek, BWM lub VW (takie akurat trafiały się najczęściej), ilość osób w pojezdzie zgodna lub czasami większa niż pole S.1 w dowodzie rejestracyjnym.


Pan Kazimierz napisał(a):Info na Policję. Zaraz się podniosą głosy że jestem donosiciel, konfident itp ale mam to w czterech literach i w zamian pytanie czy chcecie aby ten typ jadąc po pijanemu zabił kiedyś waszą żonę lub dziecko?

Pozostałość po zasranym PRL. Dbasz o szeroko rozumiany interes i bezpieczeństwo społeczne ale co tam, jestes zasrany konfident. Niestety, pokolenia musza wymrzec zanim to sie zmieni.
zuo
użytkownik
 
Posty: 2064
Na forum od: 23 sty 2008, 19:10

Postprzez Pan Kazimierz » sobota, 23 cze 2012, 21:40

Del_Rey napisał(a):
Pan Kazimierz napisał(a):Info na Policję. Zaraz się podniosą głosy że jestem donosiciel, konfident itp ale mam to w czterech literach i w zamian pytanie czy chcecie aby ten typ jadąc po pijanemu zabił kiedyś waszą żonę lub dziecko?

reszta gości w firmie ma takie podejście że ktoś jadac na bańce jest bohaterem. a wykonując swój niebezpieczny w sumie zawod,uważają się za niezniszczalnych. Przejdę się na komendę i zapytam jak taki temat rozwiązać.

W tym kraju nadal idioci tolerują pijaków za "kółkiem". Niestety :(
Ciekawe co by było jakby taki "bohater" zabił im kogoś z rodziny. To niepojęte że takie barany wciąż żyją w XXI wieku.
Ostatnio edytowano sobota, 23 cze 2012, 21:45 przez Pan Kazimierz, łącznie edytowano 1 raz
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Postprzez GP » sobota, 23 cze 2012, 22:20

Gardzę® pijakami za kierownicą!
Fotograf z pasji, fotograf z zawodu.
Avatar użytkownika
GP
użytkownik
 
Posty: 3386
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez lag » niedziela, 24 cze 2012, 01:17

Gardzę pijakami za kierownicą! To przykre, że nie mamy limitu takiego jak w krajach śródziemnomorskich który pozwala wypić spokojnie małe piwo do obiadu i jechać - BO TO PRZECIEŻ BY POWODOWAŁO ŚMIERĆ WSZYSTKICH LUDZI NA ZIEMI. Ale jak widać problem PIJAŃSTWA za kółkiem wciąż istnieje. I to jest prawdziwy problem! IMO sprawdź, czy to prawda. Jeśli tak to powiedz gościowi, żeby tak nie robił bo zgłosisz to, gdyż jak kogoś zabije czułbyś się współwinny. Jeśli nie przestanie - zgłoś. Bycie konfidentem to inna para kaloszy, gdy starsznie przeszkadza Ci wszystko, że sąsiad robi grilla który przeciąnął się do 23, że ktoś zaparkował tam gdzie nie powinno się (mimo, że nie sprawia to nikomu problemów z przejazdem, czy czymkolwiek innym) - TO jest konfident.

Jak widzisz, że gość jeździ po pijaku to najwyraźniej jest zupełnie nieodpowiedzialny.
Ostatnio edytowano niedziela, 24 cze 2012, 01:19 przez lag, łącznie edytowano 1 raz
troll bros
lag
użytkownik
 
Posty: 1623
Na forum od: 22 lip 2007, 21:01

Postprzez 10RONNIE10 » niedziela, 24 cze 2012, 14:17

Lag tylko jedna sprawa ... w krajach o których mówisz jest limit owszem 0,5 ale oni piją do obiadu i to wino czesto i gęsto słabe a nie jak u nas.
Nasze 0.2 i tak dla mnie jest zawyżone bo powinno być 0.0 polak mysli ze wypije 3 piwa i bedzie mial 0,2, nie jestesmy narodem ktory stroni od wódki/piwa.
A zglaszac na Poliscje ze ktos wsiada za kółko po alko jest wskazane i trzeba to robic to zadne sprzedawanie kolegi, to mozna nawet podciagnac pod dbanie o jego zycie.
Straci prawko? Trudno. Zapłaci grzywne ? Trudno, to tylko kasa, ale życia nie straci a co ważniejsze nie odbierze drugiemu.
ANTY PO/PiS/SLD/PSL !!

NIE GŁOSUJE NA MNIEJSZE ZŁO !
10RONNIE10
użytkownik
 
Posty: 1521
Na forum od: 17 cze 2010, 20:57

Postprzez woznica67 » niedziela, 24 cze 2012, 17:11

Del_Rey napisał(a):
Pan Kazimierz napisał(a):Info na Policję. Zaraz się podniosą głosy że jestem donosiciel, konfident itp ale mam to w czterech literach i w zamian pytanie czy chcecie aby ten typ jadąc po pijanemu zabił kiedyś waszą żonę lub dziecko?

reszta gości w firmie ma takie podejście że ktoś jadac na bańce jest bohaterem. a wykonując swój niebezpieczny w sumie zawod,uważają się za niezniszczalnych. Przejdę się na komendę i zapytam jak taki temat rozwiązać.

Tylko tak rozwiń żeby nikt nie chciał od Ciebie danych i nawet z gościem nie rozmawiaj bo w firmie będziesz miał przechlapane ( nie wiem jakie tam panują układy, czytając o bohaterstwie chyba większość tak robi...). Ja bym sprawdził, komórkę jakąś starą bez karty dorwał, jak byłbym pewny 112 i po temacie... KTO TWIERDZI,ŻE TO JEST KONFIDENCJA JEST SKOŃCZONYM BURAKIEM!!!
Umiesz liczyć? Licz na Siebie...
Avatar użytkownika
woznica67
użytkownik
 
Posty: 772
Na forum od: 30 cze 2010, 15:59
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez Pan Kazimierz » niedziela, 24 cze 2012, 18:47

woznica67 napisał(a):Tylko tak rozwiń żeby nikt nie chciał od Ciebie danych i nawet z gościem nie rozmawiaj bo w firmie będziesz miał przechlapane ( nie wiem jakie tam panują układy, czytając o bohaterstwie chyba większość tak robi...). Ja bym sprawdził, komórkę jakąś starą bez karty dorwał, jak byłbym pewny 112 i po temacie... KTO TWIERDZI,ŻE TO JEST KONFIDENCJA JEST SKOŃCZONYM BURAKIEM!!!

Dokładnie - nawet nie gadaj z gościem na ten temat bo będziesz miał przesrane i zrobią z niego ofiarę a z Ciebie wroga nr 1. Zadzwoń kiedy trzeba, gdzie trzeba i powiedz co trzeba bez podawania swoich danych. Zrób to w trosce o tego palanta, innych użytkowników dróg i chodników.
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Postprzez sweeper » niedziela, 24 cze 2012, 19:20

Kończysz pracę, dzwonisz na 112:
Dzień dobry, chciałbym poinformować Panów, że jadę za samochodem XXX, o nr rej. XXX i kierowca sprawia wrażenie nietrzeźwego.
Moje nazwisko to Kowalski.
Avatar użytkownika
sweeper
użytkownik
 
Posty: 2974
Na forum od: 12 sie 2008, 16:33
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez Del_Rey » niedziela, 24 cze 2012, 20:42

Tak zrobię.
Wysocy urzędnicy - to ludzie, którzy za nasze pieniądze kradną nasze pieniądze.
Avatar użytkownika
Del_Rey
użytkownik
 
Posty: 2785
Na forum od: 14 lis 2006, 14:01
Lokalizacja: B-B

Postprzez GP » niedziela, 24 cze 2012, 21:10

Pan Kazimierz napisał(a):Dokładnie - nawet nie gadaj z gościem na ten temat bo będziesz miał przesrane i zrobią z niego ofiarę a z Ciebie wroga nr 1. Zadzwoń kiedy trzeba, gdzie trzeba i powiedz co trzeba bez podawania swoich danych. Zrób to w trosce o tego palanta, innych użytkowników dróg i chodników.

Gorzej, jak gość czyta to forum ;)
Fotograf z pasji, fotograf z zawodu.
Avatar użytkownika
GP
użytkownik
 
Posty: 3386
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez 10RONNIE10 » niedziela, 24 cze 2012, 23:16

jak czyta to moze przestanie jezdzic po pijaku ;)
ANTY PO/PiS/SLD/PSL !!

NIE GŁOSUJE NA MNIEJSZE ZŁO !
10RONNIE10
użytkownik
 
Posty: 1521
Na forum od: 17 cze 2010, 20:57

Postprzez zuo » sobota, 7 lip 2012, 22:12

zuo
użytkownik
 
Posty: 2064
Na forum od: 23 sty 2008, 19:10

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Motoryzacja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości