Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Całkiem sprytny sposób na zmiejszenie liczby emerytów i ludn

Sprawy ważne i mniej ważne, zabawne i poważne, porady, opinie, dyskusje - wszystko o motoryzacji.

Postprzez 10RONNIE10 » wtorek, 21 sie 2012, 22:13

Tylko który odważny przy korycie to zaproponuje ... Przecież to istny strzał w kolano :P
Już widzę to w mediach "rząd znowu sięga do kieszeni" i te inne pierdoły.
Raz może by zrobili coś z głową, chyba że nie mogą bo wiadomo ... UE ... tfu !
ANTY PO/PiS/SLD/PSL !!

NIE GŁOSUJE NA MNIEJSZE ZŁO !
10RONNIE10
użytkownik
 
Posty: 1521
Na forum od: 17 cze 2010, 20:57

Postprzez Pan Kazimierz » środa, 22 sie 2012, 08:17

Oczywiste jest ze zwiększy się ilość wypadków na naszych drogach o będzie jeszcze niebezpieczniej. Nie wiem czy wiecie ale pojawiło się już coś co pomoże kierowcom siedzącym po prawej stronie na naszych drogach. Jest do znalezienia w necie zestaw luster (coś na rodzaj peryskopu) za pomocą którego kierowca siedzący po prawej stronie widzi to co pasażer siedzący po lewej, Pozostaje pytanie czy jest to normalne? Moim zdaniem nie bo nie trudno przewidzieć efekt rajdu młodziaka w samochodzie z kierownicą po prawej stronie po naszych drogach.
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Postprzez ZIZ » środa, 22 sie 2012, 10:41

Pan Kazimierz napisał(a):...zestaw luster (coś na rodzaj peryskopu) za pomocą którego kierowca siedzący po prawej stronie widzi to co pasażer siedzący po lewej...

O junio jewropejska, krynico mądrości :(
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez Piotrek » środa, 22 sie 2012, 10:49

Pan Kazimierz napisał(a):Jest do znalezienia w necie zestaw luster (coś na rodzaj peryskopu) za pomocą którego kierowca siedzący po prawej stronie widzi to co pasażer siedzący po lewej,

Jakby do peryskopu dołączyli jeszcze zestaw do nurkowania to mógłby być łodzią podwodną, nawet żółtą. pozdrawiam
Piotrek
użytkownik
 
Posty: 3140
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Mikuszowice Krakowskie pod lasem

Postprzez weasel » środa, 22 sie 2012, 11:45

woznica67 napisał(a):Każdy manewr wyprzedzania bez siedzącego obok pasażera to RYZYKO! W kraju mamy prawostronny ruch,wiec ta ustawa jest dla mnie chora! Nie mam zamiaru zginąć,bo ktoś kupi tania fure i bedzie legalnie nia jeździł.

Z tym się zgadzam. Uważam, że jeżeli ktoś ma problem jako kierowca siedzący z lewej strony (który ma lepszą widoczność, a sobie nie radzi) na pewno jadąc anglikiem będzie miał jeszcze większy problem.
Przykład: Dziadzio, który wozi żonkę w niedziele do kościoła, jest slepy jak kret, stać go było na lepszą fure, zaszalał i kupił anglika.
Część kierowców przed wyprzedzaniem tylko się wychyla, a część od razu pakuje się na czołówkę.
Poziom niebezpieczeństwa na polskich drogach znowu wzrośnie... :/
Chcesz się pozbyć chorób skóry? RYBOTERAPIA!!! www.garra-fishspa.pl
weasel
użytkownik
 
Posty: 206
Na forum od: 22 lis 2011, 21:56

Postprzez woznica67 » środa, 22 sie 2012, 17:19

weasel napisał(a):
woznica67 napisał(a):Każdy manewr wyprzedzania bez siedzącego obok pasażera to RYZYKO! W kraju mamy prawostronny ruch,wiec ta ustawa jest dla mnie chora! Nie mam zamiaru zginąć,bo ktoś kupi tania fure i bedzie legalnie nia jeździł.

Z tym się zgadzam. Uważam, że jeżeli ktoś ma problem jako kierowca siedzący z lewej strony (który ma lepszą widoczność, a sobie nie radzi) na pewno jadąc anglikiem będzie miał jeszcze większy problem.
Przykład: Dziadzio, który wozi żonkę w niedziele do kościoła, jest slepy jak kret, stać go było na lepszą fure, zaszalał i kupił anglika.
Część kierowców przed wyprzedzaniem tylko się wychyla, a część od razu pakuje się na czołówkę.
Poziom niebezpieczeństwa na polskich drogach znowu wzrośnie... :/

Wychyl się "dobrze" raz a ktoś z Twoja rodzina lub kogoś jadącego prawidłowo z przeciwka powie AMEN na cmentarzu. Legalne "ANGLIKI" to większe zagrożenie, ilość wypadków będzie wzrastała proporcjonalnie do ilości samochodów z kierownica po prawej... Polska Odpowiedzialność...
Ostatnio edytowano środa, 22 sie 2012, 17:20 przez woznica67, łącznie edytowano 1 raz
Umiesz liczyć? Licz na Siebie...
Avatar użytkownika
woznica67
użytkownik
 
Posty: 772
Na forum od: 30 cze 2010, 15:59
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez weasel » środa, 22 sie 2012, 22:05

Ludzie bez wyobraźni ustalają polskie prawo i ich myślenie przyczynowo-skutkowe kuleje...
Chcesz się pozbyć chorób skóry? RYBOTERAPIA!!! www.garra-fishspa.pl
weasel
użytkownik
 
Posty: 206
Na forum od: 22 lis 2011, 21:56

Postprzez 10RONNIE10 » środa, 22 sie 2012, 22:26

Akurat w tym przypadku to wina tych buraków z UE.
Do tej pory polskie prawo skutecznie radziło sobie z "Anglikami"
ANTY PO/PiS/SLD/PSL !!

NIE GŁOSUJE NA MNIEJSZE ZŁO !
10RONNIE10
użytkownik
 
Posty: 1521
Na forum od: 17 cze 2010, 20:57

Postprzez tomi308 » czwartek, 23 sie 2012, 06:57

GrzegorzD napisał(a):własnie.... zwyżka minimum 100 proc za anglika. Oby.

Coś czuje że wszystkim równo podniosą.
tomi308
użytkownik
 
Posty: 324
Na forum od: 11 lut 2011, 10:02

Postprzez 10RONNIE10 » piątek, 24 sie 2012, 00:35

Raczej mało realne.
ANTY PO/PiS/SLD/PSL !!

NIE GŁOSUJE NA MNIEJSZE ZŁO !
10RONNIE10
użytkownik
 
Posty: 1521
Na forum od: 17 cze 2010, 20:57

Postprzez Tommy_ » piątek, 24 sie 2012, 11:57

A tak btw - to musi być cholernie niekomfortowe, że pod McDrive trzeba podjeżdżać tyłem
Obrazek
Avatar użytkownika
Tommy_
użytkownik
 
Posty: 200
Na forum od: 12 lip 2012, 11:50
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez thermalfake » piątek, 24 sie 2012, 12:02

Tak samo na bramkach jak nie masz nikogo po lewej.
thermalfake
użytkownik
 
Posty: 577
Na forum od: 23 mar 2009, 21:36
Lokalizacja: B-B

Postprzez Pan Kazimierz » piątek, 24 sie 2012, 13:08

Jest prosta rada na problem z bramkami i MCsyfem. Obok peryskopu montujesz takie coś lub ciut dłuższe i tym podajesz lub odbierasz żarcie lub kasę. Myślimy myślimy ;)

http://sklep.interforst.pl/haki-obracak ... 26-cm.html
Ostatnio edytowano piątek, 24 sie 2012, 13:09 przez Pan Kazimierz, łącznie edytowano 1 raz
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Postprzez 10RONNIE10 » piątek, 24 sie 2012, 20:51

Pan Kazimierz napisał(a):Jest prosta rada na problem z bramkami i MCsyfem. Obok peryskopu montujesz takie coś lub ciut dłuższe i tym podajesz lub odbierasz żarcie lub kasę. Myślimy myślimy ;)

http://sklep.interforst.pl/haki-obracak ... 26-cm.html

Hahhaha dobre dobre :P Chciałbym to kiedyś zobaczyć jak gość tym cole odbiera i całość na tapicerkę i elektrykę w drzwiach :P

A tak ogólnie i poza tym jeździł ktoś z was kiedyś anglikiem ? Przecież to ocipieć można wszystko nie tak, miałem okazje się kawałek przejechać i tragedia biegi lewą ręką do tego odwrotnie ogólnie angole to dziwni ludzie :P
ANTY PO/PiS/SLD/PSL !!

NIE GŁOSUJE NA MNIEJSZE ZŁO !
10RONNIE10
użytkownik
 
Posty: 1521
Na forum od: 17 cze 2010, 20:57

Postprzez woznica67 » sobota, 25 sie 2012, 09:30

Jakbyś pił na okrągło herbatkę też bys dziwnie myślał:)
Umiesz liczyć? Licz na Siebie...
Avatar użytkownika
woznica67
użytkownik
 
Posty: 772
Na forum od: 30 cze 2010, 15:59
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Poprzednia strona

Powrót do Motoryzacja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron