Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Do czego nadaje sie Audi :D

Sprawy ważne i mniej ważne, zabawne i poważne, porady, opinie, dyskusje - wszystko o motoryzacji.

Postprzez Pan Kazimierz » czwartek, 4 paź 2012, 13:13

KOS napisał(a):Od Audi z Quattro lepsze jest np. dowolne Subaru z boxerem. Dlaczego? Skręca. Audi ma silnik tak mocno przesunięty do przodu, że powoduje to katastrofalną podsterowność. W normalnej jeździe nie ma zbyt dużej różnicy. Przy szybkiej / sportowej jeździe ma kluczowe znaczenie.

no widzisz trzeba było nie nadawać na Audi bo admin jest fanem Audi, a admin zawsze ma rację. Teraz masz bana za karę ;)

P.S. Żarcik taki ale tak to może wyglądać że dostała koleś bana za negatywne wypowiedzi o Audi ;)
Ostatnio edytowano czwartek, 4 paź 2012, 13:43 przez Pan Kazimierz, łącznie edytowano 1 raz
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Postprzez GP » czwartek, 4 paź 2012, 13:16

Pan Kazimierz napisał(a):
KOS napisał(a):Od Audi z Quattro lepsze jest np. dowolne Subaru z boxerem. Dlaczego? Skręca. Audi ma silnik tak mocno przesunięty do przodu, że powoduje to katastrofalną podsterowność. W normalnej jeździe nie ma zbyt dużej różnicy. Przy szybkiej / sportowej jeździe ma kluczowe znaczenie.

no widzisz trzeba było nie nadawać na Audi bo admin jest fanem Audi, a admin zawsze ma rację. Teraz masz bana za karę ;)

P.S. Żarcik taki ale tak to może wyglądać że dostała kole bana za negatywne wypowiedzi o Audi ;)

:lol:
Uśmiałem się :)

Niestety nie to było powodem bana i raczej nie przewiduję jakichkolwiek reakcji w związku z negatywnymi wypowiedziami nt. mojej ulubionej marki ;)
Fotograf z pasji, fotograf z zawodu.
Avatar użytkownika
GP
użytkownik
 
Posty: 3386
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez Pan Kazimierz » czwartek, 4 paź 2012, 13:43

GP napisał(a):Niestety nie to było powodem bana i raczej nie przewiduję jakichkolwiek reakcji w związku z negatywnymi wypowiedziami nt. mojej ulubionej marki ;)

hehehe wiem wiem. Żartowałem sobie ;)
Pozdrowionka :D
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Postprzez Kryspin » wtorek, 18 gru 2012, 06:53

GP napisał(a):
10RONNIE10 napisał(a):No jak widać nie do końca ;)

Znowu Japońskie lepsiejsze :D

Oj tam, syntetyczne testy nie mające żadnego przełożenia na warunki w realnym świecie :)

Oto jak się jeździ Audi:
www.youtube.com/watch?v=Ye9_Hoe-nHQ
www.youtube.com/watch?v=3rNvXGc79aY
www.youtube.com/watch?v=59M8bqdBwt8

:)

Niezle a oto Subaru Outback:

http://www.youtube.com/watch?v=EC-93Kb_04A
Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez GP » wtorek, 18 gru 2012, 11:56

Kryspin napisał(a):Niezle a oto Subaru Outback:

http://www.youtube.com/watch?v=EC-93Kb_04A

Oj, po takiej kąpieli w słonej wodzie, to będzie niezła korozja ;)
Zwłaszcza, że jeszcze nie widziałem współczesnego Subaru, które nie miałoby skorodowanego układu wydechowego... :(
Fotograf z pasji, fotograf z zawodu.
Avatar użytkownika
GP
użytkownik
 
Posty: 3386
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez Kryspin » wtorek, 18 gru 2012, 20:18

GP napisał(a):
Kryspin napisał(a):Niezle a oto Subaru Outback:

http://www.youtube.com/watch?v=EC-93Kb_04A

Oj, po takiej kąpieli w słonej wodzie, to będzie niezła korozja ;)
Zwłaszcza, że jeszcze nie widziałem współczesnego Subaru, które nie miałoby skorodowanego układu wydechowego... :(

Mozliwe, moj pierwszy Sub. Audi jest super nie moge powiedziec. Bylo pomiedzy Q5 i Outbackiem i wyszlo na to, ze Outback.
Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez GP » środa, 19 gru 2012, 10:25

A nówka z salonu? Sam jestem ciekaw, jak to faktycznie jest z tą trwałością, bo naprawdę, od pewnego czasu, co widzę jakieś Subaru (najczęściej właśnie Outback), to tłumik ma konkretny, rdzawy nalot :/ I teraz się zastanawiam, czy widzę cały czas ten sam egzemplarz, który np. wpadł do oceanu przy prywatnym imporcie z USA, czy ten typ tak ma :)
Fotograf z pasji, fotograf z zawodu.
Avatar użytkownika
GP
użytkownik
 
Posty: 3386
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez Kryspin » środa, 19 gru 2012, 16:52

Mozna powiedziec nowka, kupiony w marcu. Googlowalem ten temat ale nic szczegolnego nie znalazlem. Pozyjemy zobaczymy...
Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez Kryspin » środa, 19 gru 2012, 18:31

Poszedlem sprawdzic LoL. Nic szczegolnego, jak na razie nie widze (pukam w niemalowane). Z tego co wyczytalem to tlumiki, bo sa dwa, sa z nierdzewki. Sama nierdzewka, tez korozji nie powstrzyma bo metal bedzie poddawany naprezeniom. Jak bedziesz widzial jeszcze raz to zrob zdjecie, jestem ciekawy.
Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez GP » środa, 19 gru 2012, 19:24

Kryspin napisał(a):Poszedlem sprawdzic LoL. Nic szczegolnego, jak na razie nie widze (pukam w niemalowane). Z tego co wyczytalem to tlumiki, bo sa dwa, sa z nierdzewki. Sama nierdzewka, tez korozji nie powstrzyma bo metal bedzie poddawany naprezeniom. Jak bedziesz widzial jeszcze raz to zrob zdjecie, jestem ciekawy.

Nie wiem, czy zdążę, bo Subaru szybko uciekają... :D
Widocznie nierdzewka nierdzecwe nie równa, w moim poprzednim, 17-letnim Audi kompletny układ wydechowy wyglądał jak nówka z zewnątrz, wymieniłem kilka elementów dlatego, że wewnątrz się już rozsypało/wypaliło. Dlatego zdziwił mnie widok (niejednokrotny) Subaru z wyraźnymi oznakami korozji na tłumikach, bo jakby nie było, marka uchodzi za solidną...

No nic, mimo wszystko życzę Ci, by Twój egzemplarz służył długo i bezawaryjnie! :)
Fotograf z pasji, fotograf z zawodu.
Avatar użytkownika
GP
użytkownik
 
Posty: 3386
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Poprzednia strona

Powrót do Motoryzacja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

cron