Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

SKRADZIONO SREBRNEGO SEATA IBIZĘ III! w CZECHOWICACH

Sprawy ważne i mniej ważne, zabawne i poważne, porady, opinie, dyskusje - wszystko o motoryzacji.

Postprzez daro4000 » niedziela, 28 paź 2012, 12:47

WITAM!

W piątek 26.10.2012 skradziono mi samochód Seata Ibizę III rocznik 2005, kolor srebrny, 5d. Auto stało na parkingu przy DK1 koło stacji Shell na przeciwko Mcdonalda w Czechowicach.Jest to skrzyżowanie ulicy Węglowej z DK1. Stało tam od godziny mniej więcej 5 rano. Wyjeżdżam o tej porze do pracy na kopalnię, w tym miejscu umawiałem się z kolegami i wspólnie jechaliśmy. Czasem zostawał tam mój samochód, czasem kolegi. W piątek po powrocie około godziny 15 nie zastałem seata. Parkowało tam wiele aut, z których kilka było znacznie wartościowszych. Nie ma co ukrywać, zawsze sądziłem, że 7-letnie auto nie jest chyba jakimś najbardziej pożądanym towarem dla potencjalnego złodzieja (sama policja była w szoku, że taki samochód skradziono).

Wobec tego, że stało tam wiele aut pytam sie na forach, czy może ktoś coś widział? Może ktoś zauważył kogoś kręcącego się przy aucie... bardzo proszę o odpowiedź, każda sugestia może pomóc.
daro4000
nowicjusz
 
Posty: 5
Na forum od: 28 paź 2012, 11:52

Postprzez GP » niedziela, 28 paź 2012, 14:59

http://www.bielsko.biala.pl/forum/viewt ... 29#p157229

Ten wątek zamykam, ale wyjątkowo - ze względu na treść - nie usuwam go.
Fotograf z pasji, fotograf z zawodu.
Avatar użytkownika
GP
użytkownik
 
Posty: 3386
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała


Powrót do Motoryzacja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron