Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

przyznać się, który to z Was?

Sprawy ważne i mniej ważne, zabawne i poważne, porady, opinie, dyskusje - wszystko o motoryzacji.

Postprzez staszeks » sobota, 1 gru 2012, 10:49

staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Postprzez ZIZ » sobota, 1 gru 2012, 11:01

Znakomite, teraz pokaż jeszcze jak się wyjeżdża tak zaparkowanym autem bez uszkodzenia innych pojazdów :P
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez staszeks » sobota, 1 gru 2012, 11:15

ZIZ napisał(a):Znakomite, teraz pokaż jeszcze jak się wyjeżdża tak zaparkowanym autem bez uszkodzenia innych pojazdów :P

wyjeżdża cierpliwie albo mocno.
Jednym słowem zależy od krzepy człowieka, albo czeka, albo wynosi.

P.S. A jak sadzisz, dlaczego pytałem, który to z Was?
Chciałem zapytać o to samo.
Ostatnio edytowano sobota, 1 gru 2012, 11:23 przez staszeks, łącznie edytowano 1 raz
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Postprzez ZIZ » sobota, 1 gru 2012, 11:24

Mocno odpada, bo zaznaczyłem, że bez uszkodzenia.
Cierpliwie też nie da rady, bo zaparkował tak ciasno, że przekątna jego auta jest większa niż odległość pomiędzy zaparkowanymi pojazdami. A to warunek niezbędny aby wyjechać bez zahaczania o inne auta.
A więc czeka albo wynosi.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez GP » sobota, 1 gru 2012, 15:02

ZIZ napisał(a):Znakomite, teraz pokaż jeszcze jak się wyjeżdża tak zaparkowanym autem bez uszkodzenia innych pojazdów :P

Mój dobry znajomy bez problemu wyjeżdża z takich miejsc parkingowych - zaciąga ręczny, pełny skręt, wsteczny bieg i gaz do dechy. Przód elegancko wychodzi z miejsca parkingowego, a potem już wyjeżdża się normalnie :D
Fotograf z pasji, fotograf z zawodu.
Avatar użytkownika
GP
użytkownik
 
Posty: 3386
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez Del_Rey » sobota, 1 gru 2012, 15:20

GP napisał(a):
ZIZ napisał(a):Znakomite, teraz pokaż jeszcze jak się wyjeżdża tak zaparkowanym autem bez uszkodzenia innych pojazdów :P

Mój dobry znajomy bez problemu wyjeżdża z takich miejsc parkingowych - zaciąga ręczny, pełny skręt, wsteczny bieg i gaz do dechy. Przód elegancko wychodzi z miejsca parkingowego, a potem już wyjeżdża się normalnie :D

dobrze jest się oprzeć tylnim kołem o krawężnik,bo zdaża się ze tył się trochę zsuwa ;) Wtedy faktycznie da radę. No i warunek, wózek z napędem na przód :)
Wysocy urzędnicy - to ludzie, którzy za nasze pieniądze kradną nasze pieniądze.
Avatar użytkownika
Del_Rey
użytkownik
 
Posty: 2785
Na forum od: 14 lis 2006, 14:01
Lokalizacja: B-B

Postprzez GrzegorzD » sobota, 1 gru 2012, 17:03

GP napisał(a):
ZIZ napisał(a):Znakomite, teraz pokaż jeszcze jak się wyjeżdża tak zaparkowanym autem bez uszkodzenia innych pojazdów :P

Mój dobry znajomy bez problemu wyjeżdża z takich miejsc parkingowych - zaciąga ręczny, pełny skręt, wsteczny bieg i gaz do dechy. Przód elegancko wychodzi z miejsca parkingowego, a potem już wyjeżdża się normalnie :D

W zimie nie raz tak robie. nie chce mi sie na 3 wyjezdzac. szybkie i proste
Avatar użytkownika
GrzegorzD
użytkownik
 
Posty: 2029
Na forum od: 27 wrz 2009, 19:03
Lokalizacja: Hałcnów / Bujaków

Postprzez GrzegorzD » sobota, 1 gru 2012, 17:04

a po za tym cwaniak wslizguje sie po piasku...
Avatar użytkownika
GrzegorzD
użytkownik
 
Posty: 2029
Na forum od: 27 wrz 2009, 19:03
Lokalizacja: Hałcnów / Bujaków


Powrót do Motoryzacja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości