Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Poszukiwany dobry i tani lakiernik

Sprawy ważne i mniej ważne, zabawne i poważne, porady, opinie, dyskusje - wszystko o motoryzacji.

Poszukiwany dobry i tani lakiernik

Postprzez Bielszczanin1979 » poniedziałek, 12 sie 2013, 21:01

Witam,jak w temacie,wiem ze wszyscy albo większość poleci mi Bogdana Ochmanka z Renolaku z Przemysłowej,wiem jest dobry ale bardzo drogi.Potrzebuje omalować w Punto słupek dachowy od strony kierowcy,kolor biały. Najlepiej taki magik żeby siedział w temacie i żeby nie było śladu.Jeżeli macie takiego czarodzieja bardzo proszę o polecenie.
Bielszczanin1979
użytkownik
 
Posty: 179
Na forum od: 1 lip 2011, 23:04

Re: Poszukiwany dobry i tani lakiernik

Postprzez Del_Rey » poniedziałek, 12 sie 2013, 21:49

Ja robilem u niego takie magiczne sztuczki.
4 samochody ktore znam przez niego przechodzily, jakies parkingówki , fajnie zrobił. Ale za nikogo glowy nie mozna dać.

http://www.rankingwarsztatow.pl/warszta ... arskie.php

Bo ja akurat Ochmanka bym nie polecił. Jak zrobił dawno temu saxo, po zaliczeniu miekkiego dachu (raczej nawet bardziej bokodach :) ) to na kontrolnej myjni automatycznej nie wiedzielismy gdzie reczniki podkładać, tak sie do srodka lało :( Potem zaczal kit pekac po pol roku, tyle było go nawalone. Ale moze inne auta robil dobrze i temu ludzie go podobno chwalą. Ja nie mam z nim kontaktu.
Wysocy urzędnicy - to ludzie, którzy za nasze pieniądze kradną nasze pieniądze.
Avatar użytkownika
Del_Rey
użytkownik
 
Posty: 2785
Na forum od: 14 lis 2006, 14:01
Lokalizacja: B-B

Re: Poszukiwany dobry i tani lakiernik

Postprzez Bielszczanin1979 » poniedziałek, 19 sie 2013, 18:09

Del_Rey napisał(a):Ja robilem u niego takie magiczne sztuczki.
4 samochody ktore znam przez niego przechodzily, jakies parkingówki , fajnie zrobił. Ale za nikogo glowy nie mozna dać.

http://www.rankingwarsztatow.pl/warszta ... arskie.php

Bo ja akurat Ochmanka bym nie polecił. Jak zrobił dawno temu saxo, po zaliczeniu miekkiego dachu (raczej nawet bardziej bokodach :) ) to na kontrolnej myjni automatycznej nie wiedzielismy gdzie reczniki podkładać, tak sie do srodka lało :( Potem zaczal kit pekac po pol roku, tyle było go nawalone. Ale moze inne auta robil dobrze i temu ludzie go podobno chwalą. Ja nie mam z nim kontaktu.


Hej,a powiedz mi czy ten lakiernik z linku twojego maluje w kabinie lakierniczej czy jak,dobrze dobiera kolory?
Bielszczanin1979
użytkownik
 
Posty: 179
Na forum od: 1 lip 2011, 23:04

Re: Poszukiwany dobry i tani lakiernik

Postprzez Del_Rey » poniedziałek, 19 sie 2013, 18:28

Bielszczanin1979 napisał(a):
Del_Rey napisał(a):Ja robilem u niego takie magiczne sztuczki.
4 samochody ktore znam przez niego przechodzily, jakies parkingówki , fajnie zrobił. Ale za nikogo glowy nie mozna dać.

http://www.rankingwarsztatow.pl/warszta ... arskie.php

Bo ja akurat Ochmanka bym nie polecił. Jak zrobił dawno temu saxo, po zaliczeniu miekkiego dachu (raczej nawet bardziej bokodach :) ) to na kontrolnej myjni automatycznej nie wiedzielismy gdzie reczniki podkładać, tak sie do srodka lało :( Potem zaczal kit pekac po pol roku, tyle było go nawalone. Ale moze inne auta robil dobrze i temu ludzie go podobno chwalą. Ja nie mam z nim kontaktu.


Hej,a powiedz mi czy ten lakiernik z linku twojego maluje w kabinie lakierniczej czy jak,dobrze dobiera kolory?

Nie mam pojecia :)
Oddawałem auta odarte a odbieralem zrobione. Kolory czarny i srebrny metalik, i dwa białe. Na oko śmiertelnika roznicy nie widzialem. Fachowiec jakis pewnie by wyczaił. Na pewno jest jednym z tanszych. Najlepiej zadzwon do niego :)
Wysocy urzędnicy - to ludzie, którzy za nasze pieniądze kradną nasze pieniądze.
Avatar użytkownika
Del_Rey
użytkownik
 
Posty: 2785
Na forum od: 14 lis 2006, 14:01
Lokalizacja: B-B

Re: Poszukiwany dobry i tani lakiernik

Postprzez Bielszczanin1979 » poniedziałek, 19 sie 2013, 19:43

Wiem ze tani bo sam się zdziwiłem jak dzisiaj mi powiedział za malowanie górnego słupka wzdłuż dachu 150zl.ale nie zapytałem czy w kabinie czy w garażu malowane.U pana Bogusia Ochmanka cena 400zl.Chciałbym mieć to zrobione niewidocznie bo auto roczne.
Bielszczanin1979
użytkownik
 
Posty: 179
Na forum od: 1 lip 2011, 23:04

Re: Poszukiwany dobry i tani lakiernik

Postprzez Del_Rey » poniedziałek, 19 sie 2013, 19:55

Nie umiem Ci doradzić. Najdrozsze auto co tam robilem to była Aczworka warta moze z niecale 30 tys.srebrna. Ja nie widzialem roznicy i kilku niefachowców też nie. Ale jakims specem nie jestem. Naprawde nie mam pojecia w jaki sposob dobiera lakiery i czy ma kabine... Ja nie narzekalem.
Moze Jak tak świeże auto, to moze lepiej u droższego magika i nie ryzykować...
Wysocy urzędnicy - to ludzie, którzy za nasze pieniądze kradną nasze pieniądze.
Avatar użytkownika
Del_Rey
użytkownik
 
Posty: 2785
Na forum od: 14 lis 2006, 14:01
Lokalizacja: B-B

Re: Poszukiwany dobry i tani lakiernik

Postprzez Bielszczanin1979 » poniedziałek, 19 sie 2013, 20:02

Jutro zadzwonię jeszcze i porostu zapytam czy ma kabinę i tyle. Jak na twoje oko było ok to na moje tez :D
Bielszczanin1979
użytkownik
 
Posty: 179
Na forum od: 1 lip 2011, 23:04

Re: Poszukiwany dobry i tani lakiernik

Postprzez Alinoe » wtorek, 17 wrz 2013, 21:36

Bielszczanin1979 napisał(a):Jutro zadzwonię jeszcze i porostu zapytam czy ma kabinę i tyle. Jak na twoje oko było ok to na moje tez :D


nie ma co upierać się za kabiną, ona tylko pomaga utrzymać czystość i teoretycznie bezpyłowe lakierowanie. gdziekolwiek byś nie malował albo będzie widać syf w lakierze (powiedzialbym - nieakceptowalne i do poprawki) albo go nie widać ;)

ja mogę polecić warsztat który jest przy ulicy motażowej (wjeżdżając od Newmaka to po skręcie w lewo po prawej za blokiem)
przenieśli się z okolic lotniska. kiedyś robiłem u nich dwa autka i ramę rowerową ;) komorę mieli (jakby ktoś się upierał), kolor dobrali tip top, ale trzeba się umówić i poczekać - mają trochę roboty chociaż cena była OK :mrgreen:
Avatar użytkownika
Alinoe
użytkownik
 
Posty: 1433
Na forum od: 23 lut 2009, 21:25
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Poszukiwany dobry i tani lakiernik

Postprzez Bielszczanin1979 » środa, 18 wrz 2013, 12:57

Alinoe napisał(a):
Bielszczanin1979 napisał(a):Jutro zadzwonię jeszcze i porostu zapytam czy ma kabinę i tyle. Jak na twoje oko było ok to na moje tez :D


nie ma co upierać się za kabiną, ona tylko pomaga utrzymać czystość i teoretycznie bezpyłowe lakierowanie. gdziekolwiek byś nie malował albo będzie widać syf w lakierze (powiedzialbym - nieakceptowalne i do poprawki) albo go nie widać ;)

ja mogę polecić warsztat który jest przy ulicy motażowej (wjeżdżając od Newmaka to po skręcie w lewo po prawej za blokiem)
przenieśli się z okolic lotniska. kiedyś robiłem u nich dwa autka i ramę rowerową ;) komorę mieli (jakby ktoś się upierał), kolor dobrali tip top, ale trzeba się umówić i poczekać - mają trochę roboty chociaż cena była OK :mrgreen:



Hej,dzięki za wiadomość,masz może jakieś namiary na ten warsztat?
Bielszczanin1979
użytkownik
 
Posty: 179
Na forum od: 1 lip 2011, 23:04

Re: Poszukiwany dobry i tani lakiernik

Postprzez Anke » środa, 18 wrz 2013, 13:19

Alinoe napisał(a):kiedyś robiłem u nich dwa autka i ramę rowerową ;)


Mnie ta rama rowerowa interesuje - ile takie coś kosztuje? I czy rower sami przygotowują czy trzeba go zdemontować i zabezpieczyć? Czy stary lakier usuwają?
Też poproszę namiary.
Anke
użytkownik
 
Posty: 1356
Na forum od: 9 lip 2010, 20:21

Re: Poszukiwany dobry i tani lakiernik

Postprzez SAMAEL66 » środa, 18 wrz 2013, 14:13

Anke napisał(a):
Alinoe napisał(a):kiedyś robiłem u nich dwa autka i ramę rowerową ;)


Mnie ta rama rowerowa interesuje - ile takie coś kosztuje? I czy rower sami przygotowują czy trzeba go zdemontować i zabezpieczyć? Czy stary lakier usuwają?
Też poproszę namiary.


raczej lakiernik sam ci roweru rozkręcać nie będzie a na pewno nie w cenie malowania :)
Ja też jestem zainteresowany wiadomością ile takie malowanie ramy kosztuję i czy jest możliwość piaskowania tej ramy u nich.
SAMAEL66
użytkownik
 
Posty: 1380
Na forum od: 30 gru 2008, 19:33
Lokalizacja: Złote Łany

Re: Poszukiwany dobry i tani lakiernik

Postprzez Anke » środa, 18 wrz 2013, 15:07

SAMAEL66 napisał(a):
Anke napisał(a):
Alinoe napisał(a):kiedyś robiłem u nich dwa autka i ramę rowerową ;)


Mnie ta rama rowerowa interesuje - ile takie coś kosztuje? I czy rower sami przygotowują czy trzeba go zdemontować i zabezpieczyć? Czy stary lakier usuwają?
Też poproszę namiary.


raczej lakiernik sam ci roweru rozkręcać nie będzie a na pewno nie w cenie malowania :)
Ja też jestem zainteresowany wiadomością ile takie malowanie ramy kosztuję i czy jest możliwość piaskowania tej ramy u nich.


No mnie właśnie interesuje lakiernik, który by to zrobił. Ja sama sobie roweru nie poskładam do kupy.
Anke
użytkownik
 
Posty: 1356
Na forum od: 9 lip 2010, 20:21

Re: Poszukiwany dobry i tani lakiernik

Postprzez Del_Rey » środa, 18 wrz 2013, 18:48

Bielszczanin1979 napisał(a):Jutro zadzwonię jeszcze i porostu zapytam czy ma kabinę i tyle. Jak na twoje oko było ok to na moje tez :D

I gdzie w koncu robiles?
Wysocy urzędnicy - to ludzie, którzy za nasze pieniądze kradną nasze pieniądze.
Avatar użytkownika
Del_Rey
użytkownik
 
Posty: 2785
Na forum od: 14 lis 2006, 14:01
Lokalizacja: B-B

Re: Poszukiwany dobry i tani lakiernik

Postprzez roman23 » poniedziałek, 9 lis 2015, 14:48

Ponawiam temat,poszukuje lakiernika do malowania tylnego zderzaka,trzeba również dobrać farbę.
Bogdan Ochmanek odpada,kiedyś robiłem u niego 1 auto,cena miała byc 400zł a przy odbiorze powiedział 600zl i auta nie odebrałem bo pokazałem mu gdzie jest do poprawy,i więcej razy już tam mnie pojadę.
Bardzo proszę na sprawdzone namiary na lakiernika,sprawa nie jest pilna bo dopiero zamówiłem nowy zderzak.
roman23
użytkownik
 
Posty: 51
Na forum od: 22 cze 2014, 19:23
Lokalizacja: Bielsko Biała/Straconka

Re: Poszukiwany dobry i tani lakiernik

Postprzez tomi308 » wtorek, 22 gru 2015, 21:53

Podłącze się do tematu.
Co powiecie na temat Korczyka?
Czy robił może ktoś z Was tam jakąś usługę blacharsko-lakierniczą?
tomi308
użytkownik
 
Posty: 324
Na forum od: 11 lut 2011, 10:02

Następna strona

Powrót do Motoryzacja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości