Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Jeźdźące smrodziuchy

Sprawy ważne i mniej ważne, zabawne i poważne, porady, opinie, dyskusje - wszystko o motoryzacji.

Jeźdźące smrodziuchy

Postprzez greg4ever » piątek, 5 gru 2014, 20:38

Dnia wczorajszego, 04.12.2014r, miałem tą przyjemność jechać w godzinach 16-17 z Bielska- Białej do Krakowa przez Andrychów za jednym Jegomościem, słabo widocznym zza jego własnych tumanów czarnych jak smoła spalin. Smród, zanieczyszczenie powietrza. Pytanie kto robi przeglądy w samochodach i dopuszcza takie pojazdy do ruchu po drogach? Każde wciśnięcie pedału gazu przez Jegomościa, to śmierdzący, czarny dym. Modliłem się w duchu by Jegomość zjechał, ale nic z tego. Opel Frontera SB ****E. Oczywiście diesel. Aczkolwiek nie wiem czy nie wlewa starego oleju po frytkach, nie mam pewności.
Ostatnio edytowano niedziela, 7 gru 2014, 13:55 przez GP, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Myślę, że podawanie numerów rejestracyjnych na forum publicznym nie jest konieczne...
greg4ever
nowicjusz
 
Posty: 12
Na forum od: 30 wrz 2012, 20:01

Re: Jeźdźące smrodziuchy

Postprzez kjs40 » środa, 1 lip 2015, 11:21

Zajechany silnik to kopci. Ale dopóki nie przekracza 50 to nikt mu nic nie zrobi najważniesza jest prędkość.
kjs40
użytkownik
 
Posty: 237
Na forum od: 9 paź 2008, 12:21


Powrót do Motoryzacja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości