Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

A może zacząć chwalić?

Sprawy ważne i mniej ważne, zabawne i poważne, porady, opinie, dyskusje - wszystko o motoryzacji.

A może zacząć chwalić?

Postprzez staszeks » sobota, 15 kwi 2017, 22:24

Nawet tu tylko narzekamy na innych.
A może tak zacząć chwalić?
jako pierwszy chciałbym pochwalić kierowcą białego Vivaro,
który dwa dni temu ułatwił mi właczenie się do rucho koło Kauflandu.
O ile dobrze zapamiętałem (niestety nie jestem pewien) numer SB..185.
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Re: A może zacząć chwalić?

Postprzez GP » środa, 3 maja 2017, 13:09

Jak widać, chyba zbyt wiele tych dobrych przykładów nie ma :lol:
Chociaż zauważyłem ostatnio poprawę w kulturze wzajemnej pieszy-kierowca. Będę zwracał większą uwagę, kto wpuszcza i pomaga, żeby ożywić wątek :)
Fotograf z pasji, fotograf z zawodu.
Avatar użytkownika
GP
użytkownik
 
Posty: 3386
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: A może zacząć chwalić?

Postprzez Alinoe » wtorek, 23 maja 2017, 08:33

ja narzekałem na kulturę kierowców w Warszawie - pęd, lemingi, wpychologia stosowana itp a teraz siedzę od dłuższego czasu w Poznaniu i jestem do tej pory w szoku. wszyscy puszczają pieszych na przejściach, pomagają się włączyć do ruchu, ustępują grzecznie ... normalnie tylko się od nich uczyć kultury :wink:

no może jedynie uwielbiają na czerwonym jeździć ale to pomijam ... :roll: :mrgreen:
Avatar użytkownika
Alinoe
użytkownik
 
Posty: 1433
Na forum od: 23 lut 2009, 21:25
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: A może zacząć chwalić?

Postprzez staszeks » niedziela, 28 maja 2017, 13:53

Jeżeli nie mogę pochwalić swoich to zganię innych
http://podrobnosti.ua/2179962-v-odesse- ... -foto.html
szybkość tak duża, że samochód (widać na drugim zdjęciu) rozerwało na dwie części
(druga część pod 7)
Dla informacji pasażer zginął kierowca hospitalizowany.(!!!!!!!)

Takich szybkości w mieście u nas jednak nikt nie rozwija wiec można pochwalić.
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Re: A może zacząć chwalić?

Postprzez B_B » czwartek, 7 wrz 2017, 09:16

Pragnę podziękować kierowcy z "Centrostalu", który w poniedziałek (4 września) o godz. 7.50 (gdy WSZYSTKIE śmieciarki wyjeżdżają na drogi, żebyśmy się spóźniali do szkoły i do roboty!), czekając w sporej kolejce na PCK w kierunku Żywieckiej ustawił się na lewym pasie na tyle daleko od śmieciarki stojącej na prawym pasie, by kierowcy jadący od Żywieckiej mogli ją spokojnie ominąć.
Był jedynym, który wpadł na to, że jak na lewym pasie auta stoją jedno za drugim i czekają na zmianę świateł, a na prawym stoi śmieciarka, to jadący za nią nie mają miejsca, by ją ominąć i tym sposobem stoi i lewy pas, i prawy.
I staliśmy tak ze trzy kolejki świateł, dopóki nie pojawił się kierowca "Centrostalu" i wykazując się inteligencją oraz uprzejmością, zrobił trochę miejsca i rozładował korek.
B_B
użytkownik
 
Posty: 91
Na forum od: 2 paź 2006, 10:14


Powrót do Motoryzacja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron