Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

ZAKAZ WJAZDU DO MIASTA DLA SZY i SCI !!!

Ważne sprawy, wydarzenia, polityka, architektura, ludzie - wszystko o Bielsku - Białej.

Re: ZAKAZ WJAZDU DO MIASTA DLA SZY i SCI !!!

Postprzez davnbb » sobota, 4 sty 2014, 11:05

Taki sam manewr wykonany kilkanaście lat temu w tym miejscu, skończył się śmiercią motocyklisty (i chyba jego pasażerki), którym kierująca samochodem zajechała drogę.
davnbb
użytkownik
 
Posty: 1536
Na forum od: 3 mar 2008, 05:11

Re: ZAKAZ WJAZDU DO MIASTA DLA SZY i SCI !!!

Postprzez Sudoku » poniedziałek, 24 lut 2014, 12:44

Już tak proszę nie narzekać na kierowców z innych miast.
Również jestem kierowcą zawodowym i jeżdżę po różnych miastach.
Bielszczanie znowu po Żywcu jeżdżą jak by wszędzie mieli dwa pasy.
Nikt nie jest doskonały. Kierowcy z BB też nie świecą przykładem!!Wkurza mnie to ,bo nie ma idealnych kierowców i każdemu może się przytrafić jakaś gapa. NP. nie jednokrotnie musiałem uciekać z przejścia dla pieszych kiedy skręcają w lewo z kamienicy. Trzeba uważać na każdego kierowcę ,a zwłaszcza na kobiety ,które mają zazwyczaj mniej wyobraźni i mniejszą uwagę. Zwykle jadą jakby miały klapki na oczach jak konie patrzą tylko przed siebie!! Nie jestem feministą czy coś w tym stylu ale większość dziwnych sytuacji na drodze jakie mnie spotkały były za sprawą kobiet bądź osób starszych!
Sudoku
nowicjusz
 
Posty: 3
Na forum od: 24 lut 2014, 12:35
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: ZAKAZ WJAZDU DO MIASTA DLA SZY i SCI !!!

Postprzez Sudoku » wtorek, 25 lut 2014, 08:27

[quote="Sudoku"]Już tak proszę nie narzekać na kierowców z innych miast.
Również jestem kierowcą zawodowym i jeżdżę po różnych miastach.
Bielszczanie znowu po Żywcu jeżdżą jak by wszędzie mieli dwa pasy.
Nikt nie jest doskonały. Kierowcy z BB też nie świecą przykładem!! nie ma idealnych kierowców i każdemu może się przytrafić jakaś gapa. Trzeba uważać na każdego kierowcę nie którzy maja mniej wyobraźni i mniejszą uwagę. Ludzie zwykle jadą jakby mieli klapki na oczach jak konie, patrzą tylko przed siebie!!
Sudoku
nowicjusz
 
Posty: 3
Na forum od: 24 lut 2014, 12:35
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: ZAKAZ WJAZDU DO MIASTA DLA SZY i SCI !!!

Postprzez izzie » wtorek, 25 lut 2014, 09:58

Po chwili zastanowienia stwierdziłeś , że jednak nie tylko kobiety jeżdżą jak konie?
izzie
użytkownik
 
Posty: 76
Na forum od: 20 mar 2008, 15:44
Lokalizacja: BB

Re: ZAKAZ WJAZDU DO MIASTA DLA SZY i SCI !!!

Postprzez Swiatogor » wtorek, 25 lut 2014, 12:03

No i popłakałem się ze śmiechu :) Dziękuję :mrgreen:
"masz mało czasu, trzeba dać świadectwo"
Swiatogor
użytkownik
 
Posty: 674
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: ZAKAZ WJAZDU DO MIASTA DLA SZY i SCI !!!

Postprzez ZBB » sobota, 3 maja 2014, 18:59

ZBB
nowicjusz
 
Posty: 9
Na forum od: 25 wrz 2012, 17:33

Re: ZAKAZ WJAZDU DO MIASTA DLA SZY i SCI !!!

Postprzez iriss » sobota, 3 maja 2014, 19:42

davnbb napisał(a):Taki sam manewr wykonany kilkanaście lat temu w tym miejscu, skończył się śmiercią motocyklisty (i chyba jego pasażerki), którym kierująca samochodem zajechała drogę.


Nie pamiętam jak było z motocyklistą, ale pasażerka zginęła na miejscu...
iriss
nowicjusz
 
Posty: 3
Na forum od: 1 kwi 2014, 20:48

Re: ZAKAZ WJAZDU DO MIASTA DLA SZY i SCI !!!

Postprzez sweeper » poniedziałek, 25 sie 2014, 11:56

chwila nieuwagi i SZY doczekało się własnego profilu na Facebooku: https://www.facebook.com/Stopzywczokom/info
Avatar użytkownika
sweeper
użytkownik
 
Posty: 2974
Na forum od: 12 sie 2008, 16:33
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: ZAKAZ WJAZDU DO MIASTA DLA SZY i SCI !!!

Postprzez darek-bb » poniedziałek, 25 sie 2014, 15:04

Juz dawno :D
darek-bb
użytkownik
 
Posty: 842
Na forum od: 5 lut 2008, 19:25
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: ZAKAZ WJAZDU DO MIASTA DLA SZY i SCI !!!

Postprzez ona500 » poniedziałek, 1 wrz 2014, 22:13

Sudoku napisał(a):Kierowcy z BB też nie świecą przykładem!!Wkurza mnie to ,bo nie ma idealnych kierowców i każdemu może się przytrafić jakaś gapa
A może ty GAFĘ miałeś na myśli? :D

Oczywiście, że nie można wrzucać wszystkich do jednego worka, bo każdemu zdarza się popełnić błąd. Ale muszę przyznać, że najczęściej są to SZYici. Przykłady można mnożyć! Mnie bardzo denerwuje jak nieumiejętnie parkują.

Stronka na FB wymiata, tylko się zastanawiam, czy wolno nie zakrywać rejestracji?
Kiedyś przy jednym zdjęciu zakryli rejestrację i zrobili konkurs "zgadnijcie kto tak zaparkował" i oczywiście cała brać żywiecka głośno wrzeszczała, że to na pewno SB. A tu figa, bo SZY ;)
profesjonalne video dla biznesu i YouTube
ona500
użytkownik
 
Posty: 129
Na forum od: 8 sie 2014, 09:50
Lokalizacja: B-B

Re: ZAKAZ WJAZDU DO MIASTA DLA SZY i SCI !!!

Postprzez staszeks » wtorek, 2 wrz 2014, 08:32

https://www.facebook.com/Stopzywczokom/ ... =3&theater
Tu akurat moim zdaniem chłopak pomyślał (może trochą przesadził, bo zahaczył o miejsce dla inwalidy- ale idea bardzo dobra,
wykorzystał miejsce za słupem) nie wiem wiec dlaczego ktoś się do niego przyczepił.
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Re: ZAKAZ WJAZDU DO MIASTA DLA SZY i SCI !!!

Postprzez thermalfake » wtorek, 2 wrz 2014, 22:30

Nie zrobił tego jakoś najgorzej. Fakt mógł nieco obrać mniejszy kąt natarcia cofając. Mógł także zataczając większe kółko wjechać przodem lekko wysuwając go w prawo aby on i kierowca obok mógł bez stresu otworzyć drzwi. Niemniej nie każdy lubi wyjeżdżać tyłem z takiej pozycji większym autem. Tutaj ono akurat jest przeszklone więc ma ułatwienie. Sam preferuję parkowanie blisko słupów bo prawą stronę mam chronioną całkowicie a z lewej zostawiam większy odstęp chociaż i tak nie gwarantuje, że nikt nie zostawi wgniotki.
Jeździłem Traffic-iem i tego typu podobnymi wynalazkami używając tylko lusterek. W zasadzie rozmiarowo nie odbiega od dużego kombi aut klasy D/E. To nie jest przedłużany blaszak typu Sprinter, mieści się na każdym standardowym miejscu parkingowym tylko trzeba mądrze stanąć żeby samemu w miarę łatwo wyjść i nikomu też nie utrudniać.
Przy okazji w ostatnią niedzielę na parkingu Sfery II stanął sobie jakiś szyita na 2-gim poziome centralnie zaraz pod drzwiami wejściowymi do wind. Nie przyjrzałem się czy miał kartę inwalidy. Niemniej gdyby ją nawet miał to co za problem wyjechać poziom czy dwa wyżej i poszukać najbliższego oznaczonego miejsca od drzwi. Odległość do wind jest ta sama. Takich miejsc się nie zastawia.
thermalfake
użytkownik
 
Posty: 577
Na forum od: 23 mar 2009, 21:36
Lokalizacja: B-B

Re: ZAKAZ WJAZDU DO MIASTA DLA SZY i SCI !!!

Postprzez MSZ » niedziela, 14 wrz 2014, 19:49

a SBI?
Avatar użytkownika
MSZ
użytkownik
 
Posty: 981
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko

Re: ZAKAZ WJAZDU DO MIASTA DLA SZY i SCI !!!

Postprzez Del_Rey » niedziela, 14 wrz 2014, 20:19

MSZ napisał(a):a SBI?

co SBI
Wysocy urzędnicy - to ludzie, którzy za nasze pieniądze kradną nasze pieniądze.
Avatar użytkownika
Del_Rey
użytkownik
 
Posty: 2785
Na forum od: 14 lis 2006, 14:01
Lokalizacja: B-B

Re: ZAKAZ WJAZDU DO MIASTA DLA SZY i SCI !!!

Postprzez ZBB » niedziela, 14 wrz 2014, 21:28

Samo założenie takiego profilu i radosne podchwytywanie takich pomysłów plus pytania co z SBI itp. świadczą tylko o bardzo szerokim horyzoncie myślowym autora i fanów jego inicjatywy. Głupota ludzka nie zna granic. Może wkrótce na granicach Bielska pojawią się jakieś patrole obywatelskie jak za naszą wschodnią granicą?
ZBB
nowicjusz
 
Posty: 9
Na forum od: 25 wrz 2012, 17:33

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Bielsko

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości