Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

kuchenne rewolucje Magdy Gessler w Bielsku

Ważne sprawy, wydarzenia, polityka, architektura, ludzie - wszystko o Bielsku - Białej.

Postprzez GOŚĆBB » niedziela, 26 sie 2012, 16:30

Napisze tak- SKANDAL W BIAŁY DZIEŃ. Byłem uczestnikiem imprezy w dzień w którym M.Gessler była na niby kontroli. Jak M.G. pojawiła się kelner przemówił do wszystkich gości z prośbą o absolutną ciszę bo trwa nagranie. Miało być 20 min. a trwało 95min. W tym czasie musieliśmy siedzieć,nie opuszczać miejsc ( siedzieli wszyscy za kotarą)oddzielającą od M.Gessler. Mogli nam dać chociaż po pampersie na łepka i jakiś zapas picia bo co do duchoty w tym miejscu to pobili wszystkich. Wynajmuje się salę z jedzeniem itd a tu klienta ma się w d... Ważna jest M.Gessler oczywiście. A jeszcze żeby było tego mało to po wyjściu GWIAZDY gość zwrócił się z uwagą do szefa że na stołach nie ma nic do picia.Po chwili szef wpadł na część sali i oburzony zwrócił się do INNEJ osoby że niby są napoje. Gość ten dosłownie osłupiał bo po prostu PAN szef pomylił osoby. ALE żeby później powiedzieć '' przepraszam'' to ZAPOMNIJ.Jestem pewny że gwiazda nic nie pomoże temu "lokalowi" Wielka szkoda że nie ma już poprzedniego szefa. NIE POLECAM TEGO LOKALU NIKOMU !!!!
Ostatnio edytowano niedziela, 26 sie 2012, 16:36 przez GOŚĆBB, łącznie edytowano 1 raz
GOŚĆBB
nowicjusz
 
Posty: 4
Na forum od: 4 maja 2008, 10:15

Postprzez lukrecja666 » niedziela, 26 sie 2012, 21:13

arko696 napisał(a):Napisze tak- SKANDAL W BIAŁY DZIEŃ. Byłem uczestnikiem imprezy w dzień w którym M.Gessler była na niby kontroli. Jak M.G. pojawiła się kelner przemówił do wszystkich gości z prośbą o absolutną ciszę bo trwa nagranie. Miało być 20 min. a trwało 95min. W tym czasie musieliśmy siedzieć,nie opuszczać miejsc ( siedzieli wszyscy za kotarą)oddzielającą od M.Gessler. Mogli nam dać chociaż po pampersie na łepka i jakiś zapas picia bo co do duchoty w tym miejscu to pobili wszystkich. Wynajmuje się salę z jedzeniem itd a tu klienta ma się w d... Ważna jest M.Gessler oczywiście. A jeszcze żeby było tego mało to po wyjściu GWIAZDY gość zwrócił się z uwagą do szefa że na stołach nie ma nic do picia.Po chwili szef wpadł na część sali i oburzony zwrócił się do INNEJ osoby że niby są napoje. Gość ten dosłownie osłupiał bo po prostu PAN szef pomylił osoby. ALE żeby później powiedzieć '' przepraszam'' to ZAPOMNIJ.Jestem pewny że gwiazda nic nie pomoże temu "lokalowi" Wielka szkoda że nie ma już poprzedniego szefa. NIE POLECAM TEGO LOKALU NIKOMU !!!!

A co, ten cały PAN szef nie powiadomił państwa że będzie wizyta pani Magdy? Z tego co wiem ja też zamawiałam u nich termin i mnie poinformowano o tym, więc zrezygnowałam. A lokal jest w porządku, przyzwoita cena na tak dobre jedzenie. Chętnie organizuje tam imprezy rodzinne. Nie rozumiem skąd tyle negatywnych opinii na ich temat... Ja trzymam za nich kciuki, niech im się uda zrobić porządną włoską knajpkę. Oni dopiero raczkują :)
lukrecja666
nowicjusz
 
Posty: 3
Na forum od: 26 sie 2012, 20:52
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez GrzegorzD » niedziela, 26 sie 2012, 21:27

napisał właściciel lub manager....
Avatar użytkownika
GrzegorzD
użytkownik
 
Posty: 2029
Na forum od: 27 wrz 2009, 19:03
Lokalizacja: Hałcnów / Bujaków

Postprzez lukrecja666 » niedziela, 26 sie 2012, 22:36

Akurat nie, wyraziłam tylko swoją opinie na dwóch forach i to wszystko.
lukrecja666
nowicjusz
 
Posty: 3
Na forum od: 26 sie 2012, 20:52
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez zuo » niedziela, 26 sie 2012, 22:56

lukrecja666 napisał(a):Akurat nie, wyraziłam tylko swoją opinie na dwóch forach i to wszystko.

Ja ten paragon z sosem za złotówke do "schabu Z sosem czosnkowym" nadal mam.

Jak sie naucza potwarzalnie przyrządzać potrawy i liczyć to pogadamy. Na razie to dno.
zuo
użytkownik
 
Posty: 2064
Na forum od: 23 sty 2008, 19:10

Postprzez 10RONNIE10 » poniedziałek, 27 sie 2012, 01:22

A ja chyba nigdy nie zrozumiem tego fenomenu ... Na forum udziela się, pi razy oko 100 osób może trochę więcej (lub mniej nie liczyłem) na kilkadziesiąt tysięcy "zarejestrowanych" które każdy z nas kojarzy i w zasadzie obracamy się w jednym gronie, aż tu nagle ni z gruchy pojawia się jednopostowiec który akurat w tym danym dziale, w tym poście zaczyna zachwalać to co większość bądź każdy neguje.
Zastanawiam się czy ktoś komuś płaci za czytanie forum BB i odpowiadanie na wybrane tematy(zachwalać) czy to czysty przypadek ( w co jakoś nie wierzę)
No i kolejne, jakim trzeba być **** aby myśleć że ktoś w coś takiego uwierzy że jest to obiektywna wypowiedź.
ANTY PO/PiS/SLD/PSL !!

NIE GŁOSUJE NA MNIEJSZE ZŁO !
10RONNIE10
użytkownik
 
Posty: 1521
Na forum od: 17 cze 2010, 20:57

Postprzez zuo » poniedziałek, 27 sie 2012, 07:34

.
Ostatnio edytowano czwartek, 30 sie 2012, 19:37 przez zuo, łącznie edytowano 1 raz
zuo
użytkownik
 
Posty: 2064
Na forum od: 23 sty 2008, 19:10

Postprzez woznica67 » poniedziałek, 27 sie 2012, 08:05

lukrecja666 napisał(a):
arko696 napisał(a):Napisze tak- SKANDAL W BIAŁY DZIEŃ. Byłem uczestnikiem imprezy w dzień w którym M.Gessler była na niby kontroli. Jak M.G. pojawiła się kelner przemówił do wszystkich gości z prośbą o absolutną ciszę bo trwa nagranie. Miało być 20 min. a trwało 95min. W tym czasie musieliśmy siedzieć,nie opuszczać miejsc ( siedzieli wszyscy za kotarą)oddzielającą od M.Gessler. Mogli nam dać chociaż po pampersie na łepka i jakiś zapas picia bo co do duchoty w tym miejscu to pobili wszystkich. Wynajmuje się salę z jedzeniem itd a tu klienta ma się w d... Ważna jest M.Gessler oczywiście. A jeszcze żeby było tego mało to po wyjściu GWIAZDY gość zwrócił się z uwagą do szefa że na stołach nie ma nic do picia.Po chwili szef wpadł na część sali i oburzony zwrócił się do INNEJ osoby że niby są napoje. Gość ten dosłownie osłupiał bo po prostu PAN szef pomylił osoby. ALE żeby później powiedzieć '' przepraszam'' to ZAPOMNIJ.Jestem pewny że gwiazda nic nie pomoże temu "lokalowi" Wielka szkoda że nie ma już poprzedniego szefa. NIE POLECAM TEGO LOKALU NIKOMU !!!!

A co, ten cały PAN szef nie powiadomił państwa że będzie wizyta pani Magdy? Z tego co wiem ja też zamawiałam u nich termin i mnie poinformowano o tym, więc zrezygnowałam. A lokal jest w porządku, przyzwoita cena na tak dobre jedzenie. Chętnie organizuje tam imprezy rodzinne. Nie rozumiem skąd tyle negatywnych opinii na ich temat... Ja trzymam za nich kciuki, niech im się uda zrobić porządną włoską knajpkę. Oni dopiero raczkują :)

Te trzy szóstki dają do myślenia... Tylko będąc w zmowę z siłami nieczystymi można takie brednie pisać... Czytając wszystkie posty nagle taki "rodzynek"...
Umiesz liczyć? Licz na Siebie...
Avatar użytkownika
woznica67
użytkownik
 
Posty: 772
Na forum od: 30 cze 2010, 15:59
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez GrzegorzD » poniedziałek, 27 sie 2012, 19:01

ja bym nie przesadzał że nas 100 jest ;)
Avatar użytkownika
GrzegorzD
użytkownik
 
Posty: 2029
Na forum od: 27 wrz 2009, 19:03
Lokalizacja: Hałcnów / Bujaków

Postprzez stec » poniedziałek, 27 sie 2012, 19:38

Jedzenie mają dobre.
Obsługa na słabszym poziomie.

W tą niedziele 3/4 sali było oddzielone płotkiem na którym wisiały białe majty w kropki.
Za tą zasłoną ekipa emerytów miała imprezę zamkniętą.
"Sto lat" śpiewali kilka razy i to wszystkie zwrotki.
stec
użytkownik
 
Posty: 283
Na forum od: 11 lis 2009, 00:40

Postprzez Nenar » poniedziałek, 27 sie 2012, 21:14

Wczoraj mamie się trafił włos w pizzy, niby nic, ale trochę mówi o tym jak może wyglądać na zapleczu
Avatar użytkownika
Nenar
użytkownik
 
Posty: 454
Na forum od: 21 mar 2008, 14:26

Postprzez BBmieszczuch » poniedziałek, 27 sie 2012, 22:12

GrzegorzD napisał(a):ja bym nie przesadzał że nas 100 jest ;)

taa ... stu was jest ale stu paplających o wszystkim i niczym od wschodu do zachodu słońca a ja was obserwuje i czytam od lat a wypowiadam się niezmiernie rzadko i myślę że biernych czytelników lub wypowiadających się od czasu do czasu jest więcej niż was "zżytych ze sobą" "internautUF"

sorry za krótki OT ;)
BBmieszczuch
nowicjusz
 
Posty: 6
Na forum od: 23 sie 2012, 14:36

Postprzez 10RONNIE10 » wtorek, 28 sie 2012, 00:25

BBmieszczuch napisał(a):
GrzegorzD napisał(a):ja bym nie przesadzał że nas 100 jest ;)

taa ... stu was jest ale stu paplających o wszystkim i niczym od wschodu do zachodu słońca a ja was obserwuje i czytam od lat a wypowiadam się niezmiernie rzadko i myślę że biernych czytelników lub wypowiadających się od czasu do czasu jest więcej niż was "zżytych ze sobą" "internautUF"

sorry za krótki OT ;)

"Od lat niezmiernie rzadko"
No a co to ma do rzeczy ?
ANTY PO/PiS/SLD/PSL !!

NIE GŁOSUJE NA MNIEJSZE ZŁO !
10RONNIE10
użytkownik
 
Posty: 1521
Na forum od: 17 cze 2010, 20:57

Postprzez el_kapitan » wtorek, 28 sie 2012, 00:40

.
Ostatnio edytowano czwartek, 30 sie 2012, 16:56 przez el_kapitan, łącznie edytowano 1 raz
el_kapitan
użytkownik
 
Posty: 20
Na forum od: 16 cze 2011, 14:37

Postprzez Kleosia » wtorek, 28 sie 2012, 01:28

samotnick napisał(a):
Kleosia napisał(a):Aż się wybiorę żeby sprawdzić, byłam tam ale chyba jeszcze przed rewolucjami o których piszecie i było w miarę jak pamiętam, czyżby naprawdę tak się zepsuło?

Wiesz, mówi się, że za udział w programie trzeba zapłacić, i to niemało. To jest w stanie dobić knajpę z problemami, zwłaszcza, jeśli czas między nagraniem a emisją jest długi.

A, zapomniałem o kelnerskiej wisience na torcie - rachunek przyszedł w formie trzech (nie wiem czemu, alkohol sprzedała inna firma) paragonów... rzuconych luzem na stół. Na wolnym powietrzu. Żadnej saszetki itd. Miałem refleks i złapałem, zanim odleciały. :) Pierwszy raz w życiu byłem pewny i przekonany wewnętrznie do tego, że nie zostawię nawet grosza napiwku.

To banknociki by trzeba tez na wiaterek puszczać , heh

no napiszcie kiedy emisja, jak ktoś bedzie wiedział
Kleosia
nowicjusz
 
Posty: 8
Na forum od: 20 sie 2012, 21:37

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Bielsko

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości

cron