Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Hulanka

Ważne sprawy, wydarzenia, polityka, architektura, ludzie - wszystko o Bielsku - Białej.

Postprzez rocktonante82 » środa, 6 wrz 2006, 08:10

Ale po co wy sie tutaj kłócicie? Ja mam gdzieś te przepisy i jade sobie ile chcę. Uważajcie tylko na Opla Astrę albo Passata jeśli jedzie z tyłu, bo to może być policja z wideorejestratorem! A jak nie ma nikogo, to jazda!
rocktonante82
użytkownik
 
Posty: 138
Na forum od: 6 wrz 2006, 08:06
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez wuzel » środa, 6 wrz 2006, 09:26

No tak :( Gratulacje :(
"UWAŻAJMY! LEKCEWAŻONY PRZEZ NAS ANALFABETA MOZE POSTAWIĆ KROPKĘ NAD i"

Stanisław Jerzy Lec
wuzel
użytkownik
 
Posty: 916
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez GP » środa, 6 wrz 2006, 09:35

rocktonante82 napisał(a):Uważajcie tylko na Opla Astrę albo Passata jeśli jedzie z tyłu, bo to może być policja z wideorejestratorem! A jak nie ma nikogo, to jazda!

A nie przypadkiem chodzi o Opla Vectrę? ;) Ja tam jednak wolę jechać tyle ile na znaku (+/- 5%) i mam święty spokój - niech sobie zatrzymują :cool:. Oczywiście nie mówię, że jestem święty :D
Fotograf z pasji, fotograf z zawodu.
Avatar użytkownika
GP
użytkownik
 
Posty: 3386
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez GeN » środa, 6 wrz 2006, 09:57

rocktonante82 napisał(a):Ja mam gdzieś te przepisy i jade sobie ile chcę.

CBDO
GeN
użytkownik
 
Posty: 1276
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez bobi » środa, 6 wrz 2006, 10:02

Astra i Passat? Pierwsze słysze. Wiem że jezdzi nowa czarna Vectra. Jednak ostatnio obiło mi sie cos o uszy że ma być nowa srebrna czy jakaś jasna Vectra.

A co do ograniczenia to faktycznie mogliby je podnieśc do 70 kmh.
A argument ze jest to teren zabudowany jakoś do mnie nie przemawia. Nie mozemy porównywać 4 pasmowej, nowo wybudowanej "obwodnica miasta" gdzie ruchu pieszych praktycznie nie ma do np. ul. 3 Maja.
bobi
użytkownik
 
Posty: 185
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00
Lokalizacja: B-B

Postprzez rocktonante82 » środa, 6 wrz 2006, 10:08

Tak, przepraszam, pomyliłem się. Chodzi o nowego Opla Vectrę. Wszyscy razem przeciwko grubasom z drogówki!
GP napisał(a):
rocktonante82 napisał(a):Uważajcie tylko na Opla Astrę albo Passata jeśli jedzie z tyłu, bo to może być policja z wideorejestratorem! A jak nie ma nikogo, to jazda!

A nie przypadkiem chodzi o Opla Vectrę? ;) Ja tam jednak wolę jechać tyle ile na znaku (+/- 5%) i mam święty spokój - niech sobie zatrzymują :cool:. Oczywiście nie mówię, że jestem święty :D
rocktonante82
użytkownik
 
Posty: 138
Na forum od: 6 wrz 2006, 08:06
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez Ja » środa, 6 wrz 2006, 14:05

basianek napisał(a):Co sądzicie o naszym tunelu na Hulance? Praktycznie dwóch tunelach, ale w których jest ograniczenie do "pięćdzisiątki":(
Ja nie mogę, przecież to jest obwodnica naszego Miasta, to czemu ograniczenie do 50?? Wyjaśni mi ktoś? Według mnie powinno być tam przynajmniej 70 km/h.

Właśnie dlatego, że to jest tunel. Może podniosą, albo założą antyradar.
Ja
użytkownik
 
Posty: 103
Na forum od: 4 wrz 2006, 16:20
Lokalizacja: Bielsko Biała

Postprzez Celt_ » środa, 6 wrz 2006, 20:24

pawelm napisał(a):... sprawdzałem przejazd kilkakrotnie i jadąc 50km/h można płynnie przejechać od Makro aż do Bystrzańskiej.

KŁAMSTWO, ja dziś tam jechałem dokładnie 50 km/h i stałem na każdych światłach od Makro po Złote Łany... poza tym jadąc 50-tką tamowałem ruch, bo wszystkie samochody mnie wyprzedzały
Celt_
użytkownik
 
Posty: 24
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez basianek » środa, 6 wrz 2006, 20:28

I właśnie. Słuchajcie Celta=)

A obwodnicę można podciągnąć pod teren niezabudowany aż do Karpackiego. A te światła na tej drodze też są do bani.
Ostatnio edytowano środa, 6 wrz 2006, 20:29 przez basianek, łącznie edytowano 1 raz
ForzaFerrari! :D
basianek
użytkownik
 
Posty: 961
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00
Lokalizacja: Bielsko- Biała

Postprzez pawelm » czwartek, 7 wrz 2006, 07:03

Celt napisał(a):KŁAMSTWO, ja dziś tam jechałem dokładnie 50 km/h i stałem na każdych światłach od Makro po Złote Łany... poza tym jadąc 50-tką tamowałem ruch, bo wszystkie samochody mnie wyprzedzały

może miałeś pecha ... zdarza się jak coś chcesz zrobić na siłe ...
a z tym tamowaniem ruchu to przesada ... masz dwa pasy i jak sam przyznałeś można Cie było wyprzedzić - co to więc za tamowanie ruchu ?
pawelm
nowicjusz
 
Posty: 4
Na forum od: 5 wrz 2006, 11:13

Postprzez Celt_ » czwartek, 7 wrz 2006, 07:38

pawelm / nie zrozumiałeś mojej metafory, ja jechałem zgodnie z dozwoloną prędkością, a wszystkie samochody mnie wyprzedzały, czyli mówiąc dużymi literami, prosto i zrozumiale, wszyscy łamią dozwoloną prędkość 50 km/h i nikt sobie nic z tych znaków (przepisów) nie robi
Celt_
użytkownik
 
Posty: 24
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez basianek » czwartek, 7 wrz 2006, 07:49

I właśnie o to mi chodzi. Nikt nie przestrzego przepisów, a 50 na godzinę to za wolno jak na obwodnicę. I dlatego powinni wyłączyć tę obwodnicę z terenu zabudowanego.

*Patrz mój poprzedni post. :)
ForzaFerrari! :D
basianek
użytkownik
 
Posty: 961
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00
Lokalizacja: Bielsko- Biała

Postprzez bobi » czwartek, 7 wrz 2006, 11:34

A więc tak jak mówiłem. Od kilki dni po nowej obwodnicy jezdzi SREBRNA NOWA VECTRA. Dzisiaj widziałem jak trzepali BMW. Czarną Vectre widuje codziennie na trasie Bielsko-Cieszyn
bobi
użytkownik
 
Posty: 185
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00
Lokalizacja: B-B

Postprzez Celt_ » czwartek, 7 wrz 2006, 11:40

bobi napisał(a):A więc tak jak mówiłem. Od kilki dni po nowej obwodnicy jezdzi SREBRNA NOWA VECTRA. Dzisiaj widziałem jak trzepali BMW. Czarną Vectre widuje codziennie na trasie Bielsko-Cieszyn

a ja uważam, że to marnotrastwo paliwa, ze autko z policjantami sobie jeździ po mieście tam i spowrotem, a bardziej by sie przydało na okolicznych "autostradach". Na tzw. "obwodnicy" powinien stanąć radiowóz drogówki i to w dobrze widocznym miejscu
Celt_
użytkownik
 
Posty: 24
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez Piotrek » czwartek, 7 wrz 2006, 11:47

a ja sobie jechałem 60km/h i zostałem wyprzedzony przez dziadka w maluchu ,który do tego jeszcze na mnie dziwnie sie popatrzył, więc chyba nie będę się wygłupiał i dostosuję prędkość do innych użytkowników ruchu ,pozdrawiam
Piotrek
użytkownik
 
Posty: 3140
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Mikuszowice Krakowskie pod lasem

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Bielsko

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 43 gości

cron