Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Dziecięcy ortodonta na "fundusz".

Ważne sprawy, wydarzenia, polityka, architektura, ludzie - wszystko o Bielsku - Białej.

Postprzez maćkowata » poniedziałek, 9 paź 2006, 14:15

Gdzie można iść z dzieckiem do ortodonty na "fundusz" lub prywatnie?
Może macie jakieś propozycje?
Ceny wizyt, aparatów, ruchomych i stałych?
maćkowata
użytkownik
 
Posty: 114
Na forum od: 9 paź 2006, 13:50
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez Rak » środa, 11 paź 2006, 09:30

Spróbuj: http://www.zdrowebielsko.pl
Wejdź w pierwszą zakładkę od góry "Lekarze" - pojawi się wykaz specjalności w porządku alfaetycznym. Mozesz wybrać "ortodoncja", ale wtedy pojawiają się po prostu stomatolodzy. Skuteczniej jest przez "szukaj" - ja wpisałam "ortodon" i pojawili się stricte ortodonci. Nie wiem który z nich zajmuje się dziećmi, ale jak podzwonisz to pewnie się dowiesz. Wiem tylko, że na "fundusz" są straaaszne terminy, niektórzy lekarze nie przyjmują już nowych pacjentów nawet prywatnie, a ponoć najlepsza jest Zennegowa.
Tak w kwestii organizacyjnej: postaraj się umieszczać tego typu zapytanie w dziale "Ogłoszenia" - pewnie szybciej ktoś odpowie.
Ostatnio edytowano czwartek, 12 paź 2006, 12:10 przez Rak, łącznie edytowano 1 raz
Rak
użytkownik
 
Posty: 45
Na forum od: 21 wrz 2006, 12:33

Postprzez maćkowata » niedziela, 15 paź 2006, 18:21

Chodiło mi raczej o szczere wypowiedzi osób korzystających z usług ortodontów, gdzie warto iść a gdzie lepiej się nie pokazywać?
maćkowata
użytkownik
 
Posty: 114
Na forum od: 9 paź 2006, 13:50
Lokalizacja: Bielsko-Biała


Powrót do Bielsko

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 65 gości