Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Gdzie można w Bielsku dobrze zjeść?

Ważne sprawy, wydarzenia, polityka, architektura, ludzie - wszystko o Bielsku - Białej.

Re: Gdzie można w Bielsku dobrze zjeść?

Postprzez Kozo » wtorek, 16 gru 2014, 19:51

davnbb napisał(a):
vampire23 napisał(a):
Del_Rey napisał(a):[...]Brzydsza połowa zamówiła sobie [...], a ja [...]. Generalnie jestem wszystko zjadliwy [...]

Uważaj żeby naleśnik brzydszej połowy (czytaj żony) - jak to nazwałeś - nie wylądował na twojej twarzy następnym razem za takie hasełka :)

Czyżby małżeńskie groźby na forum ;-)
A swoją drogą dobrze wiedzieć, że na dobre naleśniki nie muszę już śmigać do Ustronia.


no jeśli miałbym jechać na naleśniki (nawet dobre ba najlepsze na świecie) do Ustronia to musiałbym upaść na głowę ;)
Kozo
użytkownik
 
Posty: 209
Na forum od: 2 sty 2010, 17:01

Re: Gdzie można w Bielsku dobrze zjeść?

Postprzez davnbb » wtorek, 16 gru 2014, 20:06

Kozo napisał(a):no jeśli miałbym jechać na naleśniki (nawet dobre ba najlepsze na świecie) do Ustronia to musiałbym upaść na głowę ;)


Czego się dla kobity nie zrobi ;-) A swoją drogą dla tych naleśników warto było się pofatygować te parenaście km - przecież to jest 15 minut samochodem.
davnbb
użytkownik
 
Posty: 1536
Na forum od: 3 mar 2008, 05:11

Re: Gdzie można w Bielsku dobrze zjeść?

Postprzez Kozo » wtorek, 16 gru 2014, 20:26

davnbb napisał(a):
Kozo napisał(a):no jeśli miałbym jechać na naleśniki (nawet dobre ba najlepsze na świecie) do Ustronia to musiałbym upaść na głowę ;)


Czego się dla kobity nie zrobi ;-) A swoją drogą dla tych naleśników warto było się pofatygować te parenaście km - przecież to jest 15 minut samochodem.


ano chyba że dla kobity ;) bo dla mnie naleśniki to nie jest żadna potrawa i nawet 500 metrów bym po nie nie jechał.
Kozo
użytkownik
 
Posty: 209
Na forum od: 2 sty 2010, 17:01

Re: Gdzie można w Bielsku dobrze zjeść?

Postprzez Del_Rey » wtorek, 16 gru 2014, 20:37

Do Ustronia to pare ładnych lat temu na golonke jezdziłem, ale nazwy knajpy nie pamietam.Jakoś ciut przed Ustroniem.
Co do wspomnianych nalesników, to sam byłem mocno na anty.Bo jak to, "plackami" nie da sie pojeść, a i olejem smierdza ;) A tu zupelnie inne podejscie.
Wysocy urzędnicy - to ludzie, którzy za nasze pieniądze kradną nasze pieniądze.
Avatar użytkownika
Del_Rey
użytkownik
 
Posty: 2785
Na forum od: 14 lis 2006, 14:01
Lokalizacja: B-B

Re: Gdzie można w Bielsku dobrze zjeść?

Postprzez davnbb » środa, 17 gru 2014, 16:57

Kozo napisał(a): bo dla mnie naleśniki to nie jest żadna potrawa i nawet 500 metrów bym po nie nie jechał.

Ja tam jadam np. naleśnik po wiejsku - tzn, z kiszoną kapustą, schabowym i boczkiem ;-)
davnbb
użytkownik
 
Posty: 1536
Na forum od: 3 mar 2008, 05:11

Re: Gdzie można w Bielsku dobrze zjeść?

Postprzez samotnick » środa, 17 gru 2014, 19:56

A w Ustroniu to gdzie te dobre naleśniki?
samotnick
użytkownik
 
Posty: 98
Na forum od: 8 maja 2009, 09:28

Re: Gdzie można w Bielsku dobrze zjeść?

Postprzez davnbb » środa, 17 gru 2014, 20:42

samotnick napisał(a):A w Ustroniu to gdzie te dobre naleśniki?

W Delicjach:
http://www.delicje-ustron.pl/dojazd
davnbb
użytkownik
 
Posty: 1536
Na forum od: 3 mar 2008, 05:11

Re: Gdzie można w Bielsku dobrze zjeść?

Postprzez GP » czwartek, 18 gru 2014, 21:28

Piotrek napisał(a):Mam nadzieję Grześku, że nie wpuściłem Cię w maliny, znaczy we frytki.
pozdrawiam

Byłem, jadłem i również polecam :)
Załapałem się na burgera, był ogromny i smaczny, choć chyba nie aż tak smaczny, jak w MOMO Grill, w którym niedawno też się stołowałem :)
Niemniej jednak polecam, dają dobrze i dużo (w tej samej cenie w MOMO dostajemy mniej więcej połowę tego, co w Kobiórze) :D
Fotograf z pasji, fotograf z zawodu.
Avatar użytkownika
GP
użytkownik
 
Posty: 3386
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Gdzie można w Bielsku dobrze zjeść?

Postprzez Arkon » piątek, 19 gru 2014, 09:43

Rzeczywiście Momo Grill karmi świetnie, ale mimo wszystko najlepsze burgery w mieście serwuje American Dream. Niebo w gębie.
Ja polecam jeszcze świetną restauracje Bianco na ul. Sempołowskiej. Pyszny łosoś, zupa z owoców morza, tagliatelle z kurczakiem. Fajne są też codzienne menu dnia w cenie 22 zł, co jak na jakość posiłków jest ceną umiarkowaną. Zdecydowanie polecam!
Arkon
użytkownik
 
Posty: 90
Na forum od: 29 maja 2010, 13:38

Re: Gdzie można w Bielsku dobrze zjeść?

Postprzez sweeper » piątek, 23 paź 2015, 19:29

a ja mam nietypowe pytanie :)
ktoś z Was szanowni forumowicze może wie gdzie w Bielsku-Białej można zjeść specjały kuchni bułgarskiej, gruzińskiej lub serbskiej?
Avatar użytkownika
sweeper
użytkownik
 
Posty: 2974
Na forum od: 12 sie 2008, 16:33
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Gdzie można w Bielsku dobrze zjeść?

Postprzez ona500 » wtorek, 19 sty 2016, 18:07

podnoszę, bo też jestem ciekawa.... nic mi nie przychodzi do głowy. Choć przyznam (nie bij sweeper), że nie przepadam za kuchnią bułgarską. mają okropne, wodniste zupy :?
profesjonalne video dla biznesu i YouTube
ona500
użytkownik
 
Posty: 129
Na forum od: 8 sie 2014, 09:50
Lokalizacja: B-B

Re: Gdzie można w Bielsku dobrze zjeść?

Postprzez Nebelwerfer » wtorek, 19 sty 2016, 18:41

Gruzińskie to raczej nie w Bielsku, jest sieciówka, która się chwali swoim haczapuri, ale najbliżej do ich lokalu, to pewnie mielibyście Krk lub Kato. Jest w B-B podobno świetna knajpa "U Bułgara", ale nie wiem, czy serwuje dania zgodnie z nazwą, czy jakieś gyrosy/pizzę/schabowe. Być może jakieś wegetariańskie wersje dań z tych kuchni traficie w Green Wayu na Cechowej.

Ja zapytam o kuchnię meksykańską. Ktokolwiek słyszał, ktokolwiek wie. Nie mam na myśli knajpy z jednym rodzajem tortilli w menu, tylko lokal sprofilowany pod ten świat przeżyć, od wystroju po najdrobniejsze szczegóły menu.
"Ludzie , tacy jak Nebelwerfer to woda na młyn dla wrogich Polsce sił..." - necia55
Avatar użytkownika
Nebelwerfer
użytkownik
 
Posty: 1234
Na forum od: 5 sty 2015, 11:29

Re: Gdzie można w Bielsku dobrze zjeść?

Postprzez ona500 » wtorek, 19 sty 2016, 19:07

Co do Bułgara to sprawdziłam menu na ich stronie i napisane jest, że oferują kuchnię bałkańską. Stołował się tam ktoś?
Jakby się tak zastanowić nad knajpami w mieście to wydaje mi się, że stosunkowo niewiele jest takich z innych krajów (na tle wszystkich bielskich knajp). Meksykańskiej nie kojarzę...
profesjonalne video dla biznesu i YouTube
ona500
użytkownik
 
Posty: 129
Na forum od: 8 sie 2014, 09:50
Lokalizacja: B-B

Re: Gdzie można w Bielsku dobrze zjeść?

Postprzez Nebelwerfer » wtorek, 19 sty 2016, 19:15

No, tych z pizzą i makaronami jest sporo. Z resztą raczej bida. Nawet tradycyjnej kuchni dumnego narodu śląskiego :) nie pokosztujesz w zbyt wielu miejscach :D
"Ludzie , tacy jak Nebelwerfer to woda na młyn dla wrogich Polsce sił..." - necia55
Avatar użytkownika
Nebelwerfer
użytkownik
 
Posty: 1234
Na forum od: 5 sty 2015, 11:29

Re: Gdzie można w Bielsku dobrze zjeść?

Postprzez ona500 » wtorek, 19 sty 2016, 19:26

A czy tradycyjne śląskie dania są u nas popularne? żeby nie było, pytam bez cienia ironii tylko się zastanawiam. jakiś czas temu byłam w Pszczynie, tam w co drugiej knajpie samo tradycyjne śląskie menu, a większość nic mi nie mówiła... :shock:
profesjonalne video dla biznesu i YouTube
ona500
użytkownik
 
Posty: 129
Na forum od: 8 sie 2014, 09:50
Lokalizacja: B-B

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Bielsko

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 25 gości