Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Gdzie można w Bielsku dobrze zjeść?

Ważne sprawy, wydarzenia, polityka, architektura, ludzie - wszystko o Bielsku - Białej.

Postprzez klemens » czwartek, 22 lut 2007, 13:56

Polecam restaurację hinduską "Green Way" przy Cechowej. Niezłe i niedrogie hinduskie żarcie plus hinuszczyzna mieszana z kuchnią europejską w rodzaju wegetariańskiej lasagnii. No i jadają tam ludzie, których lubię :)))
klemens
użytkownik
 
Posty: 522
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez dzidka » piątek, 23 lut 2007, 19:08

Dla mnie numer jeden jest Piramida. Zawsze wychodzimy ogromnie najedzeni za wcale nie dużą kasę.
Numer dwa to Pokusa. Pyszne jedzonko, fajny klimacik.
A dziś poraz pierwszy zamówiliśmy pizzę z Martini. Nie wiem czy oni sa nowi ale pizza jest rewelka! Do tej pory jedliśmy tylko w DaGrasso i teraz zmieniamy na Martini :D
Ostatnio edytowano piątek, 23 lut 2007, 19:08 przez dzidka, łącznie edytowano 1 raz
dzidka
nowicjusz
 
Posty: 13
Na forum od: 20 gru 2006, 14:19

Postprzez francesca » sobota, 3 mar 2007, 01:01

A ja jadłam dziś dobrą sałatkę na ZWM-ie w CAFE 6. Poczułam się, jak we Włoszech - pyszna oliwa, rucola, pomidory, oliwki i do tego posypany czymś biały ser z kabanosem.
francesca
użytkownik
 
Posty: 21
Na forum od: 3 mar 2007, 00:56

Postprzez veyron » sobota, 3 mar 2007, 14:50

hej a kto mowil ze w lsd sa male porcje? zamowilem sobe ostatnio echilade i nie dosc ze byla naprawde duza to jeszcze do tego byla bardzo dobra salatka i ryz z warzywami.
cafe 6? a jak kawa w cafe 6?
veyron
użytkownik
 
Posty: 123
Na forum od: 18 sty 2007, 13:12

Postprzez kwass21 » niedziela, 11 mar 2007, 14:03

Barth napisał(a):Stodoła? A jak mają z powtarzalnością - bo bywało że raz pizza była świetna a raz kiepska?

wiesz, ja najczesciej zamawiam jakas bardzo ostra - wypali ci jezyk, to roznicy nie czujesz;) ale to prawda czasem maja lespze dni, czasem gorsze, jednak tych lepszych jest duzo wiecej:)
mimo wszystko polecam
kwass21
użytkownik
 
Posty: 48
Na forum od: 18 sty 2007, 10:36

Postprzez apollo » czwartek, 15 mar 2007, 17:02

Z ostatnich doświadczeń mogę powiedzieć, że dobre jedzenie najbliżej jest w... Krakowie - restaruacja o nazwie Gruzińskie Chaczapuri ma doskonałe jedzenie w bardzo dobrych cenach.
apollo
 

Postprzez Nowszy » piątek, 16 mar 2007, 09:05

Apollo- proszę, podaj adres tej restauracji w Krakowie.
Nowszy
użytkownik
 
Posty: 252
Na forum od: 6 wrz 2006, 00:27

Postprzez vilgefortz » piątek, 16 mar 2007, 11:00

Ja polecam restaurację "Nowy Świat" na 11 Listopada, Jadłem tam już kilkanaście razy i nie mam do czego się przyczepić. Profesjonalna obsługa i dobre jedzenie, a był ktoś może w "Szlacheckiej"?
Avatar użytkownika
vilgefortz
użytkownik
 
Posty: 568
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: śródmieście

Postprzez klemens » czwartek, 22 mar 2007, 01:33

Jadłem w Chaczapuri w Krakowie i polecam również :) Ciasteczka też mają dobre. I kelnerki.

To jest przy Grodzkiej, niedaleko rynku.
klemens
użytkownik
 
Posty: 522
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez Caaaroline » piątek, 23 mar 2007, 20:20

Ahhhh najlepiej mi smakuje kebab na Cechowej u "Ali Baby" nie wiem dlaczego nikt z was o nim nic nie pisze bo jest naprawde dobry, prawdziwe mieso i dobre świerze sałatki, palce lizać jeśli ktoś lubi kebab z indyka to polecam :P wynik:
Caaaroline
nowicjusz
 
Posty: 1
Na forum od: 23 mar 2007, 20:15

Postprzez kazek » środa, 4 kwi 2007, 18:06

hej jadlem w restauracji nihonto na komorowickiej dobre zarcie wkoncu ktos pomyslal tam zeby cos fajnego wprowadzic do karty mam na mysli inne dania niz kuchnie japonska bo nie kazdy ma smaka na sushi ale sushi tez jest tam dobre ja polecam steka z kurkami i salatki sa super jadlem tam z zona i jestem bardzo zadowolony polecam hej
kazek
nowicjusz
 
Posty: 1
Na forum od: 4 kwi 2007, 17:55

Postprzez sylwo2 » piątek, 13 kwi 2007, 20:16

ponownie polecam karczme POKUSA przy kortach na beskidzkim. jadlem tam dzis przepyszne zarlo i ceny sa jak najbardziej niskie. za 10-15zl mozna calkiem dobrze tam zjesc.

nie abym reklamowal to miejsce ale jest to strzal w dziesiatke. pod jednym dachem knajpa z pysznym jedzeniem, silownia, solarium, fryzjer, korty tenisowe i boisko do siatkowki. kazdy znajdzie cos dla siebie. fajne barmanki i w ogole fajny taki nietypowy klimat nie tak oficjalnie jak w typowej restauracji. na wypad rodzinny w sam raz. facet idzie na silownie, kobieta na solarium lub do fryzjera a potem wspolny obiadek mniam mniam :P
Ostatnio edytowano piątek, 13 kwi 2007, 20:21 przez sylwo2, łącznie edytowano 1 raz
sylwo2
użytkownik
 
Posty: 447
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez Nowszy » sobota, 14 kwi 2007, 06:41

Czy piszesz o knajpie naprzeciw osiedla Beskidzkiego, po drugiej stronie ul. Andersa? Jeżeli tak to dla mnie jest to knajpa tak obskurna od samego wejscia, że nawet nie miałem ochoty zasiąśc do stolika i dlatego nie moge powiedziec nic na temat jedzenia jakie tam podają.
Nowszy
użytkownik
 
Posty: 252
Na forum od: 6 wrz 2006, 00:27

Postprzez góralka » wtorek, 24 kwi 2007, 10:44

Nie polecam folwarku-drożyzna i beznadziejne jedzenie, jak chodzi o jedynke to lepiej nie zamawiać na telefon bo trzeba czekać ponad godzine a jak przywiozą to już zimna, w rogatej mają pyszne ziemniaczki z sosem czosnkowym, a haczapuri w Krakowie opanowało już cały rynek mają już chyba z 10 knajp. Deserek polecam w sferze zawsze świeży i ładnie się prezentuje(porcje ogromne), lody mają tam pierwsza klasa.
Avatar użytkownika
góralka
nowicjusz
 
Posty: 7
Na forum od: 10 kwi 2007, 14:22
Lokalizacja: bielsko biała

Postprzez sylwo2 » wtorek, 24 kwi 2007, 16:21

Nowszy napisał(a):Czy piszesz o knajpie naprzeciw osiedla Beskidzkiego, po drugiej stronie ul. Andersa? Jeżeli tak to dla mnie jest to knajpa tak obskurna od samego wejscia, że nawet nie miałem ochoty zasiąśc do stolika i dlatego nie moge powiedziec nic na temat jedzenia jakie tam podają.

tak pisze wlasnie o tej knajpie. coz, kazdy ma swoj gust. wg mnie jedzenie jest tam jak najbardziej ok. wez pod uwage iz nie jest to typowa restauracja.
sylwo2
użytkownik
 
Posty: 447
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Bielsko

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 39 gości