Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Na kogo będziecie głosować w wyborach samorządowych ?

Ważne sprawy, wydarzenia, polityka, architektura, ludzie - wszystko o Bielsku - Białej.

Postprzez sylwo2 » czwartek, 26 paź 2006, 13:51

no wlasnie. jesli wiecie lepiej ode mnie to wskazcie jakiegos sensownego mlodego kandydata z okregu Kamienica, Beskidzkie, Karpackie do rady miasta. Komuchy odpadaja z gory, tak samo jak i te partie, ktorych przedstawiciele robia nam tylko wstyd na arenie ogolnopolskiej (wiadomo kto). tak wiec? na kogo bedziecie glosowac? PS. ekipie Pana Traczyka tez juz podziekuje bo juz rzadzili i przerzadzili swoje
Ostatnio edytowano czwartek, 26 paź 2006, 13:52 przez sylwo2, łącznie edytowano 1 raz
sylwo2
użytkownik
 
Posty: 447
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez odziem777 » czwartek, 26 paź 2006, 15:09

Witam wszystkich internautów
Nigdy na podobne fora nie zaglądałem a dziś to przypadek.
Czytając wasze posty mam chęć się przedstawić. Jestem kandydatem na radnego z listy 7 czyli Samoobrony.
Wybory samorządowe to wyjątkowa sytuacja ponieważ głosuje się w zasadzie na konkretnego kandydata nie partię.
lat: 23
wykształcenie: wyższe
absolwent resocjalizacji Uniwersytetu Jagiellońskiego
handlowiec, fotograf, technolog, opiekun kolonijny.
Obecnie nadal kuntynułuje studia na Uniwersytecie Jagiellońskim, słuchacz terapii zajęciowej (American Business Academy) oraz organizacji turystycznej (Szkoła Ekonomii i Biznesu)
Kandyduje z okręgu 5 Krpackie, Beskidzkie, Kamienica wiem, że osobiście mnie mnie nie znacie więc was trudno będzie nakłonić na głos na mnie ale czy na mnie czy na konkurencję zapraszam do urn do spełnienia obywatelskiego obowiązku.
lista 7 pozycja 2 Grzegorz Odziemczyk
Ostatnio edytowano czwartek, 26 paź 2006, 15:11 przez odziem777, łącznie edytowano 1 raz
odziem777
nowicjusz
 
Posty: 5
Na forum od: 26 paź 2006, 14:54

Postprzez wuzel » czwartek, 26 paź 2006, 17:08

Miało być kontynuuje prawda?
"UWAŻAJMY! LEKCEWAŻONY PRZEZ NAS ANALFABETA MOZE POSTAWIĆ KROPKĘ NAD i"

Stanisław Jerzy Lec
wuzel
użytkownik
 
Posty: 916
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez wojtek80 » czwartek, 26 paź 2006, 17:22

@odziem777: skoro Cie tu juz mamy (oczywiscie calkiem przypadkiem ;-)
to czy moglbys wyjasnic szerszemu gronu, jak sadze, co Cie sklonilo do wstapienia do partii Samoobrona i kandydowania na radnego ? Wierze, ze przeslanki sa szlachetne... ;-)
wojtek80
nowicjusz
 
Posty: 5
Na forum od: 24 paź 2006, 18:54

Postprzez Nowszy » czwartek, 26 paź 2006, 20:52

Przypominam temat tego watku: "Na kogo będziecie głosować w wyborach samorządowych ?" Darmowe reklamowanie (kiepskie) samego siebie jako kandydata nie ma nic wspólnego z tematem.
Nowszy
użytkownik
 
Posty: 252
Na forum od: 6 wrz 2006, 00:27

Postprzez wojtek80 » czwartek, 26 paź 2006, 21:08

@Nowszy: ale ten Pan w zasadzie odpowiedział na pytanie. Przecież to chyba oczywiste, że on będzie głosował na samego siebie ;-)
wojtek80
nowicjusz
 
Posty: 5
Na forum od: 24 paź 2006, 18:54

Postprzez mipi » piątek, 27 paź 2006, 07:05

Pan z samoobrony nie zagląda na forum swojego miasta, to oznacza, że miasto, jego sprawy i problemy go nie interesują. Oczywiście zaglądnął młodzieniec, żeby się dostać i znowu zaglądnie za 4 lata (chociaż wątpię że taki młodzieniaszek bez doświadczenia zostanie radnym). absurd.
mipi
użytkownik
 
Posty: 35
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez greg1 » niedziela, 29 paź 2006, 13:10

W moim okręgu (Śródmieście) startuje Jerzy Kucharski, drugi na liście PO. Znam go od pewnego czasu, prawqdziwy dzialacz spoleczny, wywodzi się z "Solidarności" ale jest calkiem normalny :-). Jest szefem rady osiedlowej Bielsko-Poludnie. Startuje też, ale w innym okręgu (Karpackie, Beskidzkie) znakomity kandydat Kazimierz Polak, twórca i dyrektor LO5 , slynnej "piątki", jednego z najlepszych liceów w kraju, szef Beskidzkiego komitetu Olimpijskiego (też lista nr 5 czyli PO)
Na prezydenta to mam wątpliwości, bo ten Krywult to nie jest porywająca postać, bardzo tradycyjny i zachowawczy, malo pomyslowy, ale z drugiej strony kto inny? Demagogiczna do bólu Kotkowska? Pollak z LPR? Juszczyk z Samoobrony? Balon, który nadmuchuje się przed każdymi wyborami już chyba z pietnaście lat? Fanatyk Urbanz PISu? Naprawdę na tym tle Krywult nieźle wypada.
greg1
użytkownik
 
Posty: 362
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez Zyga » niedziela, 29 paź 2006, 14:33

Napewno nie będę głosował na Chomickiego, bo to jest człowiek umysłowo chory, a poza tym niezły oszust. Napewno nie będę głosował na radnego Franciszka Nikla, bo ten człowiek jest już radnym przez 12 lat i nic pożytecznego nie zrobił dla mieszkańców, jeśli nie liczyć dbania o kasę na okolice kościoła w Hałcnowie, na budowę kamiennego muru wobec tegoż kościoła, czy dbałość o interesy miejscowego Koła Radia Maryja.
Zyga
nowicjusz
 
Posty: 1
Na forum od: 29 paź 2006, 14:28

Postprzez greg1 » niedziela, 29 paź 2006, 17:15

No to polecam Jana Olejaka z Halcnowa, może wreszcie jest ktoś kto potrafi wygrać z Niklem w tej waszej wsi :-)
greg1
użytkownik
 
Posty: 362
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez che givera » czwartek, 2 lis 2006, 14:58

Reasumując: Samorząd nie może być miejscem dla przypadkowo dobranych osób, czy zawodowych aparatczyków partyjnych. Powinien być dla tych, którzy już sprawdzili się w codziennej pracy na rzecz innych ludzi i miasta.
XXI wiek a ludzie nadal wierzą w bogów.
che givera
użytkownik
 
Posty: 1010
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez Duvel » czwartek, 2 lis 2006, 23:39

Wobory.... czy zawsze wybieramy, czy po prostu celujemy w pierwsza lepsza kratke? Dobrze byłoby wybrać naprawdę dobrze!!!! Ja stawiam na tych, co nie naobiecywali "gruszek z wieżby, ani śliwek z sosny" a na tych co zobowiazuja sie do czegos.Zobowiązanie-to słowo do mnie przemawia.... podoba mi sie taka forma.Kandydat ze stowarzyszenia unia dla BB,Janusz Okrzesik.Ten facet jest w dodatku przystojny!!!
Duvel
nowicjusz
 
Posty: 5
Na forum od: 2 lis 2006, 23:29

Postprzez Duvel » czwartek, 2 lis 2006, 23:49

A propos Pana Olejaka... podobno kilka dni temu przyłapał i oddał w ręce policji złodziejaszków, co sie połasili na kiosk ruchu...Moze ten kandydat to jeden z niewielu przedstawicieli społeczeństwa obywatelskiego w tym kraju. Hałcnowianie macie chyba na kogo głosowac!!!!
Duvel
nowicjusz
 
Posty: 5
Na forum od: 2 lis 2006, 23:29

Postprzez Żyła » piątek, 3 lis 2006, 14:20

greg1 napisał(a):W moim okręgu (Śródmieście) startuje Jerzy Kucharski, drugi na liście PO. Znam go od pewnego czasu, prawqdziwy dzialacz spoleczny, wywodzi się z "Solidarności" ale jest calkiem normalny :-).

Przypadkowo znam chłopa. I lubie.
"PRECZ Z NIEWOLĄ STEREOTYPÓW"
Just do it and feel the kick! BE FREE !
My name is common sense
Żyła
użytkownik
 
Posty: 52
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez heming » niedziela, 5 lis 2006, 11:55

W wyborach na Prezydenta Miasta naturalnie na Krywulta, a jeśli chodzi o radnych to nie mam zamiaru głosować na żadnego kandydata, bo żadnego z mojego okręgu nie znam. Poza tym imho 25-osobowa Rada Miejska w miasteczku liczącym 180 tys. mieszkańców to wyrzucanie pieniędzy w błoto!!!
heming
użytkownik
 
Posty: 59
Na forum od: 5 lis 2006, 11:47

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Bielsko

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 78 gości