Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Stacja narciarska Bielsko i okoliczne stoki narciarskie.

Ważne sprawy, wydarzenia, polityka, architektura, ludzie - wszystko o Bielsku - Białej.

Postprzez hlaskower » czwartek, 2 lis 2006, 14:29

Czy ktoś słyszał może o jakiś planach budowy stacji narciarskiej z prawdziwego zdarzenia na stokach Szyndzielni i Klimczoka. Co o tym sądzicie? Prawie dwustu tysięczne miasto z takim potencjałem i... nic się nie dzieje. Ja wole pojechać na Słowację, gdzie kolejki są mniejsze, nowoczesne wyciągi krzesełkowe,a daleko nie jest np. do takiej Wielkiej Raczy (www.velkaraca.sk) itd... Szczyrk np. przy odpada , a Bielsko nie istnieje zupełnie. Jedyną rzeczą, która się zmieniła w tym temacie ostatnio to stok na górze Żar. Całkiem udany moim zdaniem. Podzielcie się swoimi uwagami na ten temat.
hlaskower
nowicjusz
 
Posty: 17
Na forum od: 30 paź 2006, 13:24
Lokalizacja: Komorwicka

Postprzez basianek » sobota, 4 lis 2006, 15:29

Według mnie to idealny pomysł. Jestem jak najbardziej ZA ;)
ForzaFerrari! :D
basianek
użytkownik
 
Posty: 961
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00
Lokalizacja: Bielsko- Biała

Postprzez mco » wtorek, 7 lis 2006, 15:58

powoli cos sie tam ma dziac na Szyndzielni ..tylko chodzi o to zeby to opracowali specjalisci i zeby byl to osrodek z prawdziwego zdarzenia taki jak w Alpach z wszystkimi atrakcjami dla wszystkich a nie dwie nieprzemyslane osle laczki na krzyz i nic wiecej ...
mco
użytkownik
 
Posty: 56
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00
Lokalizacja: BIELSKO BIALA


Powrót do Bielsko

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 52 gości