Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

www.szansadlabielska.pl - Z tęsknoty za normalnością...

Ważne sprawy, wydarzenia, polityka, architektura, ludzie - wszystko o Bielsku - Białej.

Postprzez che givera » wtorek, 7 lis 2006, 22:49

mad. PiS nie po raz pierwszy stosuje zmyłki. Liczą na zdezorientowanych, których nazwa PiS przyprawia o ból zębów.
XXI wiek a ludzie nadal wierzą w bogów.
che givera
użytkownik
 
Posty: 1010
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez szansadlabielska » środa, 8 lis 2006, 02:32

Nie stwarzamy żadnych dziwnych nazw i nie kryjemy tego że startujemy z list PIS - patrz rozpoczęcie wątku (....na listach PiS....)
Zainteresowana osoba dostrzega ten komunikat i stąd posypały się na nas od razu ciegi (no bo przecież PIS)

Po drugie. Film nie jest dofinansowany z Warszawy i jest opracowany i zmontowany wyłącznie dzięki nam i naszym bliskim znajomym, którzy chętnie pomogli nam bez oczekiwania zapłaty. Poświęcili swój czas dla nas ponieważ nam ufają.
Napis, który jest umieszczony na dole ekranu jest obowiązkiem i każdy materiał przygotowany przez kandydata w ramach wyborów musi nim być ozaczony.

Do 'che givera'
Szkoda, że znowu oceniacie nas po samym "sztandarze" . To tak jakby wszyscy Niemcy byli źli. Błędy w sztuce oceniania o czym pisze Tyszka w swojej książce.

Ale cieszę się że film się podoba.

Pozdrawiam i dobranoc.
szansadlabielska
użytkownik
 
Posty: 25
Na forum od: 6 lis 2006, 01:38

Postprzez che givera » środa, 8 lis 2006, 18:33

do "szansadlabielska". Nikt przy zdrowych zmysłach nie przydzieli miejsc na liście, nie oczekując LOJALNOŚCI, tak w głosowaniach, jak i w inicjatywach. Nie wierzę, że wierchuszka PiS-u zgodzi się, by ktoś pod ich szyldem na własną rękę "kręcił lody".
XXI wiek a ludzie nadal wierzą w bogów.
che givera
użytkownik
 
Posty: 1010
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez szansadlabielska » czwartek, 9 lis 2006, 13:32

Do cze givera.

A jednak. Musisz zostać niewierzącym. Nie mam takiej lojalki czy czegokolwiek.
Nikt nie "kręci lodów".

I wiem, że po tym co można było oglądać do tej pory w samorządach, rządzie wyglądało nieciekawie, na tyle nieciekawie, że można być zniesmaczonym do całej klasy polityków. Są jednak ludzie, którym szczerze zależy na dobrej i fachowej pracy, a nie na "kręceniu lodów"

Przypuszczalnie w każdym ugrupowaniu można znaleźć takie osoby, którym można zaufać i będą działały w interesie miasta, ale czeba ich poszukać, porozmawiać, ocenić, a nie zagłosować na twarz, ładne medialne nazwisko, czy pozycję.

Jeżeli znasz taką osobę to na nią głosuj.

Pozdrawiam.
szansadlabielska
użytkownik
 
Posty: 25
Na forum od: 6 lis 2006, 01:38

Postprzez mad_moose » czwartek, 9 lis 2006, 14:16

czeba??...błagam...:)...ah, nom i ja oczywiście mogę wam zaufać...nawet nie raz...o tak: uf uf :)...

przepraszam za docinki ale jak sam/a stwierdziłeś/aś jestem właśnie tym, który jest zniesmaczony zachowaniem ogółu polityków...

pozdrawiam
mad_moose
użytkownik
 
Posty: 351
Na forum od: 2 lis 2006, 12:34
Lokalizacja: wapienica

Postprzez szansadlabielska » czwartek, 9 lis 2006, 14:26

jak się pisze szybko to popełnie się błędy, których nie powinno się popełniać.

:)

Nie myli się ten co nic ne robi.
szansadlabielska
użytkownik
 
Posty: 25
Na forum od: 6 lis 2006, 01:38

Postprzez mad_moose » czwartek, 9 lis 2006, 14:45

jak się pisze coś do swoich potencjalnych chlebodawców to sie uważa jak się pisze...szacunek i te sprawy...

a usprawiedliwianie się pośpiechem nie jest najlepszą metodą na pozyskanie głosów...poza tym jak się robi za dużo błędów to nawet sam fakt robienia "czegoś" nie pomoże...to tak na przyszłość...

pozdrawiam
mad_moose
użytkownik
 
Posty: 351
Na forum od: 2 lis 2006, 12:34
Lokalizacja: wapienica

Postprzez che givera » czwartek, 9 lis 2006, 17:02

szansadlabielska. Nie trzeba mieć lojalki własnoręcznie podpisanej. Wątpię, czy po uzyskaniu mandatu radnego, zagłosujecie inaczej, niż klub radnych PiS-u. Mój brak wiary jest tutaj znany.
XXI wiek a ludzie nadal wierzą w bogów.
che givera
użytkownik
 
Posty: 1010
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez maciej » czwartek, 9 lis 2006, 22:39

szansadlabielska napisał(a):czeba

Na razie to czeba się dokształcić kolego Szansadlabielska. Nie chcę mieć radnych, którzy będą pisali uchwały bądź interpelacje z bykami ortograficznymi, bo co byście powiedzieli gdyby Rada uchwaliła, że czeba trzcić Świento Niepodległości przez wywieszenie flak państwowych (tak na czasie :)
Ostatnio edytowano czwartek, 9 lis 2006, 22:39 przez maciej, łącznie edytowano 1 raz
maciej
nowicjusz
 
Posty: 8
Na forum od: 7 lis 2006, 21:46

Postprzez Nowszy » piątek, 10 lis 2006, 02:49

Może i na tym forum mogłaby obowiązywac poniższa reguła?
"Ponadto zaznaczamy, że forum jest miejscem dyskusji, a nie prowadzenia kampanii wyborczej. Na Forum nie można publikować materiałów wyborczych. Zgłoszone nam wypowiedzi, które uznamy za reklamy kandydatów i komitetów wyborczych będą usuwane przez administrację i moderatorów społecznych."
Poza tym przypominam o obowiązującej wkrótce ciszy przedwyborczej!
Nowszy
użytkownik
 
Posty: 252
Na forum od: 6 wrz 2006, 00:27

Postprzez man » piątek, 10 lis 2006, 08:25

Szansa/ powiedz jesteś członkiem PiS czy nie ?
Avatar użytkownika
man
użytkownik
 
Posty: 3249
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez szansadlabielska » piątek, 10 lis 2006, 09:14

Nie jestem członkiem PIS. Jestem popierany przez PIS jak jak innych paru członków naszej propozycji. To, że nie jesteśmy członkami PIS to nie znaczy, że nie zgadzamy się z jego programem. Jakbyśmy się nie zgadzali z programem - nie startowalibyśmy z list PIS tylko z listy niezależnej. Jednakże uważam, że tak naprawdę nikt nie jest niezależny i każdy ma jakieś sympatie polityczne. Większość członków list niezależnych było członkami jakiś ugrupowań w przeszłości. Więc trudno mówić o ich apolityczności. Wyjaśniam, że to nie jest zarzut.

Na pewno członkami PIS z naszej propozycji dla Bielska-Białej jest Bogumił Kanik i Roman Matyja.

My nie jesteśmy jedyną propozycją dla mieszkańców z list PIS. Na listach PIS są jeszcze inne równie dobre osoby jak my.

I przypuszczam, że w każdym ugrupowaniu można wyszukać dobrych kandydatów. "Wyszukać", a nie "skreślić" nazwisko, czy nr który nam się podoba.

To oni będą naszymi reprezentantami przez kolejne lata.
szansadlabielska
użytkownik
 
Posty: 25
Na forum od: 6 lis 2006, 01:38

Postprzez szansadlabielska » piątek, 10 lis 2006, 09:16

Do Maciej.

Już się przyznałem do błędu :) wcześniej. Widzę, że sprawia ci to przyjemność więc się ciesz.

Pozdrawiam.
szansadlabielska
użytkownik
 
Posty: 25
Na forum od: 6 lis 2006, 01:38

Postprzez szansadlabielska » piątek, 10 lis 2006, 09:35

Do Nowszy:

Może powinna obowiązywać taka zasada.

Ale w jaki sposób można byłoby się wymieniać poglądami na tematy polityczne. Jak ktoś pisze o beznadziejności jakiegoś kandydata to przecież też to jest materiał wyborczy innego ugrupowania.

Pytanie: Czy ktoś ma szanse wygrać z Krywultem? jest pytaniem sugerującym wynik. Niby pytanie, a jednak...

Po drugie: aby można dyskutować należy mieć informacje. Przekazaliśmy wyłącznie adres strony, że taka inicjatywa powstała i liczyliśmy na rzeczową dyskusję.

Poza kilkoma wypowiedziami i jednym pytaniem nie było rzeczowych argumentów przeciwko naszym poglądom i propozycjom dla Bielska-Białej.

Internet jest medium, które powinno dawać łatwy dostęp do informacji. Próbowałem kiedyś umieścić informację w radiu lokalnym o bezpłatnym działaniu na rzecz firm.
Wyceniono tę informację na 2500 netto za (chyba 50 spotów 30 sek.)

Wysłanie listów do mieszkańców kosztowało mnie 1000 PLN. - Większa skuteczność i taniej. Strony internetowe z małopolski za darmo publikowały tę informację.

W jaki inny sposób można się zatem wypromować?, Wypromować imprezy kulturalne tak aby dotarła informacja do wielu mieszkańców?

Poprzez naszą stronę internetową www.szansadlabielska.pl chcemy m.in. zapewnić dostęp do wszelkich wydarzeń kulturalnych, sportowych i innych dofinansowanych ze środków unijnych na terenie Bielska-Białej.
Informacja ta byłaby bezpłatna. Niezależna od "sztandaru partyjnego".
szansadlabielska
użytkownik
 
Posty: 25
Na forum od: 6 lis 2006, 01:38

Postprzez Nowszy » piątek, 10 lis 2006, 10:17

szansadlabielska napisał(a):Nie jestem członkiem PIS. Jestem popierany przez PIS jak jak innych paru członków naszej propozycji. To, że nie jesteśmy członkami PIS to nie znaczy, że nie zgadzamy się z jego programem. Jakbyśmy się nie zgadzali z programem - nie startowalibyśmy z list PIS tylko z listy niezależnej. Jednakże uważam, że tak naprawdę nikt nie jest niezależny i każdy ma jakieś sympatie polityczne. Większość członków list niezależnych było członkami jakiś ugrupowań w przeszłości. Więc trudno mówić o ich apolityczności. Wyjaśniam, że to nie jest zarzut.

Na pewno członkami PIS z naszej propozycji dla Bielska-Białej jest Bogumił Kanik i Roman Matyja.

My nie jesteśmy jedyną propozycją dla mieszkańców z list PIS. Na listach PIS są jeszcze inne równie dobre osoby jak my.

I przypuszczam, że w każdym ugrupowaniu można wyszukać dobrych kandydatów. "Wyszukać", a nie "skreślić" nazwisko, czy nr który nam się podoba.

To oni będą naszymi reprezentantami przez kolejne lata.

"Na listach PIS są jeszcze inne równie dobre osoby jak my."
Nic dodać nic ująć; samozadowolenie, bezczelność, natręctwo + umiejetność korzystania z darmochy!
Nowszy
użytkownik
 
Posty: 252
Na forum od: 6 wrz 2006, 00:27

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Bielsko

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 57 gości