Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Stadion

Ważne sprawy, wydarzenia, polityka, architektura, ludzie - wszystko o Bielsku - Białej.

Re: Stadion

Postprzez ona500 » wtorek, 19 sty 2016, 19:11

Mówią, że ma być tam, gdzie teraz jest komenda policji na Rychlińskiego (jak się przeniosą do nowej siedziby i zburzą budynek)
profesjonalne video dla biznesu i YouTube
ona500
użytkownik
 
Posty: 129
Na forum od: 8 sie 2014, 09:50
Lokalizacja: B-B

Re: Stadion

Postprzez man » wtorek, 10 maja 2016, 23:30

No i skończył się ten cały cyrk propagandowy Ratusza. Efekt: 200 mln zł długów miasta, brak pieniędzy na finansowanie i dokończenie stadionu, co najmniej 2-3 mln zł strat co roku na 15 000 moloch w centrum + jeszcze zadłużony po uszy klub, który za moment straci większość dochodów .......... to się nazywa prawdziwy upadek, ale wizje lokalnych, niekompetentnych polityków typu Krywult, którzy żerują na nas mieszkańcach zawsze tak się kończą. Pycha kroczy przed upadkiem.

O ile zakład, że to już koniec Krywulta ?
Jeszcze pewnie to potrwa kilkanaście miesięcy, ale zapamiętajcie te słowa: dziś skończył się Krywult
Avatar użytkownika
man
użytkownik
 
Posty: 3249
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Stadion

Postprzez Matylda » środa, 11 maja 2016, 09:57

man napisał(a):

O ile zakład, że to już koniec Krywulta ?
Jeszcze pewnie to potrwa kilkanaście miesięcy, ale zapamiętajcie te słowa: dziś skończył się Krywult


Jaki koniec??? Miasto się super "rozwija", sukces za sukcesem, bajeranckie reklamy ZIAD Tower przy Cieszyńskiej które robił chyba Józek ze Staszkiem za pół litra w szopie a ty twierdzisz że to koniec? W błędzie jesteś!!!
Matylda
użytkownik
 
Posty: 283
Na forum od: 28 gru 2008, 10:32

Re: Stadion

Postprzez staszeks » środa, 11 maja 2016, 16:56

Matylda napisał(a):
man napisał(a):

O ile zakład, że to już koniec Krywulta ?
Jeszcze pewnie to potrwa kilkanaście miesięcy, ale zapamiętajcie te słowa: dziś skończył się Krywult


Jaki koniec??? Miasto się super "rozwija", sukces za sukcesem, bajeranckie reklamy ZIAD Tower przy Cieszyńskiej które robił chyba Józek ze Staszkiem za pół litra w szopie a ty twierdzisz że to koniec? W błędzie jesteś!!!


Staszka do tego nie mieszaj.
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Re: Stadion

Postprzez ZIZ » piątek, 13 maja 2016, 14:16

Mam nadzieję, że TS Podbeskidzie zasili I Ligę w doborowym towarzystwie Górnika Zabrze :wink:
Ci t dopiero mają gest przy budowie stadionu!
To jest nasz Miś i nie jest to nasze ostatnie słowo:
http://www.przegladsportowy.pl/pilka-no ... 7,716.html
Pycha kroczy przed upadkiem; te kasy biletowe przebijają bielskie przystanki i toalety; ciekawe ile taka jedna kasa kosztowała?
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Stadion

Postprzez ona500 » piątek, 13 maja 2016, 23:20

profesjonalne video dla biznesu i YouTube
ona500
użytkownik
 
Posty: 129
Na forum od: 8 sie 2014, 09:50
Lokalizacja: B-B

Re: Stadion

Postprzez ZIZ » niedziela, 15 maja 2016, 13:56

I w doborowym towarzystwie Górnika Zabrze zasilamy I Ligę.
GZ buduje stadion docelowo na 32 000 widzów, który zapewne będzie kosztował tyle co stadion Legii czyli jakieś 370 milionów;
Ledwo zipiący finansowo Ruch Chorzów planuje na budowę stadionu wydać 94 miliony przy pojemności 12 000 widzów;
GKS Tychy budować ma na 15 tyś widzów, GKS Katowice na 12 do 15 tysięcy widzów;
Stadion Śląski kosztował jak do tej pory 310 milionów i pochłonie jeszcze drugie tyle a grać na nim będą.. ... hymn Raś-u!
Nie pozostaje mi nic innego jak kibicować dzisiaj Piastowi Gliwice :D
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Stadion

Postprzez man » niedziela, 15 maja 2016, 23:25

ZIZ napisał(a):GKS Tychy budować ma na 15 tyś widzów


Przecież ten stadion już jest
Avatar użytkownika
man
użytkownik
 
Posty: 3249
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Stadion

Postprzez tren_d » poniedziałek, 16 maja 2016, 13:53

z taką grą to Podbeskidzie będzie w drugiej połowie tabeli I ligi. Tam trzeba biegać i walczyć więcej niż w Ekstraklasie.
tren_d
użytkownik
 
Posty: 1000
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00

Re: Stadion

Postprzez ZIZ » poniedziałek, 16 maja 2016, 21:06

man napisał(a):
ZIZ napisał(a):GKS Tychy budować ma na 15 tyś widzów


Przecież ten stadion już jest


Czujny @man jesteś jak zawsze! Pewnie, że stadion jest.. .. ozdobą II Ligi!
Podkładką na budowę piętnastotysięczników były zawsze stwierdzenia włodarzy miast i prezesów klubów o bezwzględnych jakoby wymogach UEFA I FIFA dla klubów chcących grać w pucharach.
W te bajki nie wierzą w Gliwicach i vice-mistrz Polski zagra na dziesięciotysięczniku!
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Stadion

Postprzez man » wtorek, 17 maja 2016, 22:06

A to już zupełnie inna historia, tyle kitu co poszło w uszy mieszkańco-wyborco-kibiców żeby uzasadnić te miliony władowane w stadiony, to chyba nawet w PRL-u nie stosowano. Smutne to wszystko np. nasze miasto straci przez tą "inwestycję" całą dekadę. Już dziś widać, że miasto cofa się w rozwoju, wyludnia i nie ma za bardzo żadnego pomysłu na odwrócenie tego trendu. Choć może pomysły są ale długi "postadionowe" blokują skutecznie możliwości. W innych miastach wygląda to podobnie.

Cała ta sytuacja w Bielsku-Białej nieodparcie kojarzy mi się z Portugalią. Schemat niemal ten sam i niestety efekt końcowy prawdopodobnie również będzie podobny - http://stadiony.net/aktualnosci/2015/08 ... a_w_aveiro

"Nawet najlepszy sezon Beira-Mar nie pozwalał zapełnić stadionu w jednej czwartej. Ostatnie rozgrywki miały średnią 629 widzów, czyli zajęte były 2 krzesełka na każde 100 dostępnych!

Kiedy wprowadzili się na pachnący nowością stadion w 2003, S.C. Beira-Mar mieli średnio co mecz prawie 7 tysięcy widzów. Wtedy wydawało się to niewystarczające, w końcu do dyspozycji jest stadion o pojemności ponad 30 tysięcy.

Tyle że każdy kolejny rok rozgrywek był coraz gorszy. Kumulacja nieszczęść nastąpiła tego lata. Najsłabszy mecz oglądało tu ledwie 275 osób, a najlepszy niewiele ponad tysiąc. Średnio 629 widzów, całe 2% pojemności. To oznacza, że przez cały sezon 2014/15 Beira-Mar zdołali zapełnić tylko pół stadionu (łącznie 15 719 widzów). Zbyt wielki (i niekoniecznie lubiany przez kibiców) stadion przyczynił się do dramatycznej sytuacji finansowej, a w efekcie karnego spadku Beira-Mar do piątej ligi."
Avatar użytkownika
man
użytkownik
 
Posty: 3249
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Stadion

Postprzez davnbb » poniedziałek, 14 lis 2016, 17:51

W Tychach jakoś potrafią zapełnić stadion:
http://gkstychy.info/stadion/167,aktual ... %E2%80%9D/
davnbb
użytkownik
 
Posty: 1536
Na forum od: 3 mar 2008, 05:11

Re: Stadion

Postprzez tren_d » poniedziałek, 14 lis 2016, 18:47

davnbb napisał(a):W Tychach jakoś potrafią zapełnić stadion:
http://gkstychy.info/stadion/167,aktual ... %E2%80%9D/


To są Ślązacy, ludzie stawiający bardziej na wspólnotę niż u nas. U nas bielszczanie wolą centra handlowe. Co się dziwić. Jak się pytam kogokolwiek z Bielska czy chodzi lub ogląda mecze Podbeskidzia to odpowiedź jest: "eeeee?!?"
tren_d
użytkownik
 
Posty: 1000
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00

Re: Stadion

Postprzez davnbb » poniedziałek, 14 lis 2016, 19:35

tren_d napisał(a):To są Ślązacy, ludzie stawiający bardziej na wspólnotę niż u nas. U nas bielszczanie wolą centra handlowe. Co się dziwić. Jak się pytam kogokolwiek z Bielska czy chodzi lub ogląda mecze Podbeskidzia to odpowiedź jest: "eeeee?!?"


"Na mecz przyjeżdżają fani futbolu z całego Górnego Śląska, Małopolski i Opolszczyzny.Mieszkańcy
miasta najprawdopodobniej czekają z zakupem do ostatniej chwil
"

No jakoś sami Ślązacy się tam nie wybierają. Inna sprawa, że nie dziwię się, że Podbeskidzia jakoś ludzie nie chcą oglądać ;-)
Generalnie chciałem zwrócić uwagę, że w Tychach i miasto i klub zabiegają o organizację imprez, które pozwolą zapełnić obiekt, który wybudowali. U nas wiadomo jak skończyły się starania o organizację imprezy UEFA EURO U21 Polska 2017 - odpadliśmy w przedbiegach ( a raczej nawet do nich nie przystąpiliśmy).
davnbb
użytkownik
 
Posty: 1536
Na forum od: 3 mar 2008, 05:11

Re: Stadion

Postprzez Pyramide » wtorek, 28 lut 2017, 17:26

znowu winny Kasztelan
http://bielskobiala.wyborcza.pl/bielsko ... xLokBieImg
szkoda że wiele dni w roku stoi pusty
ale podobno coś ma się tam na wiosnę już dziać imprezowego
może coś dla ..... i nowobogackich zrobią
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Bielsko

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 31 gości