Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Praca w Bielsku

Ważne sprawy, wydarzenia, polityka, architektura, ludzie - wszystko o Bielsku - Białej.

Postprzez lag » piątek, 12 gru 2008, 22:44

dzieki za informacje.. dziwne, ze nieubezpieczone te wozy sa :/
tak czy siak, ciekawa praca jak dla mnie :)
troll bros
lag
użytkownik
 
Posty: 1623
Na forum od: 22 lip 2007, 21:01

Postprzez sumo » poniedziałek, 15 gru 2008, 17:21

Widzę po odpowiedziach, że w tej chwili nie ma zapotrzebowania na pracowników ;-)
W każdym razie, jak macie jakieś uwagi dot. wolnych etatów - napiszcie
sumo
nowicjusz
 
Posty: 5
Na forum od: 12 gru 2008, 22:12

Postprzez Pan Kazimierz » wtorek, 16 gru 2008, 09:07

GESTIND Poland zaprasza mechaników, elektryków, pracowników linii
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Postprzez Pan Kazimierz » wtorek, 16 gru 2008, 10:14

Gestind Poland Międzyrzecka. Numer telefonu w necie można znaleźć a produkują zagłówki, kierownice, podłokietniki.
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Postprzez aleks » wtorek, 16 gru 2008, 11:30

dziękuje panie Kazimierzu i pozdrawiam
zanim powiesz głośno , pomyśl dwa razy i najlepiej ochłoń
aleks
użytkownik
 
Posty: 218
Na forum od: 10 lis 2008, 19:06

Postprzez kwass21 » wtorek, 16 gru 2008, 20:26

Mam nadzieję, że nie będę powielał tutaj jakiegoś wątku, który już wcześniej zaistniał (nie znalazłem go jednak), ale obserwacja tego tematu skłoniła mnie do pewnych refleksji.
Jestem rodzonym Bielszczaninem, chwilowo na emigracji w stolicy na uniwersytecie. Wkrótce przyjdzie mi go jednak opuścić z dyplomem magistra jak Bozia da;) i udam się na poszukiwanie pracy jako wykształcony tłumacz ang. i niem. Chciałbym pracować w Bielsku, bo to moje miasto, najpiękniejsze na świecie, ale wiem, że to niestety tylko pobożne życzenie. Prawda jest niestety brutalna - w Bielsku jest praca tylko w branżach przemysłowych lub usługach (oferty prezentowane w tym wątku tylko to potwierdzają), nie istnieje tu rynek pracy z ofertami dla młodych ludzi po mgr na modnych kierunkach, nawet ekonomiści nie są tu potrzebni. Nie ma w Bielsku praktycznie żadnych możliwości rozwoju dla młodych, ambitnych biznesmenów. Nie ma choćby kilku siedzib firm z branży Hi-Tech, finansów, itp. A przecież Bielsko jest w dobrym położeniu blisko nam na Śląsk, blisko do Czech, blisko na Słowację... Nawet na Węgry jest bliżej niż do Warszawy. Myślę, że nasi radni i prezydent miasta powinni zacząć bardziej interesować się tysiącami młodych Bielszczan studiującymi na UJ, UW, UŚ, UWr, na politechnikach i akademiach ekonomicznych w całej Polsce i skusić ich do powrotu do rodzinnego miasta i tam podjęcia pracy. Zamiast budować Sferę 2, 3, 4... 124 i coraz to nowe centra handlowe, w których za niedługo nie będzie miał kto robić zakupów, powinni rajcy skusić jakieś zagraniczne korporacje do stworzenia swoich oddziałów w Bielsku. A inwestycja w przemysł nowoczesnych technologii to by było coś! Przecież to przyszłość! No i przypływ forsy do regionu! A kolejne C. H., Teska, Kerfury i Oszołomy tylko wyprowadzają pieniądze z naszego miasta.
Za jakiś czas skończę moje studia i zostanę w Warszawie, bo tu praca dla mnie jest na wyciągnięcie ręki - choć zawsze będę chciał wrócić do domu, do Bielska, to nie będę mógł. Nie jestem jedyny w takiej sytuacji, wiem o tym dobrze. Tylko dlaczego od lat nikt nic z tym nie robi?!
pozdrawiam
kwass21
użytkownik
 
Posty: 48
Na forum od: 18 sty 2007, 10:36

Postprzez sumo » poniedziałek, 5 sty 2009, 17:18

I cisza? Nic nowego ciekawego w 2009 się nie szykuje ?;)
sumo
nowicjusz
 
Posty: 5
Na forum od: 12 gru 2008, 22:12

Postprzez banan.eu » poniedziałek, 5 sty 2009, 17:34

kryzys gospodarczy .... :P

sam jestem ciekawe co przyniesie 2009 na bielskim rynku pracy... wiele firm pośrednio jest związana z Fiatem największym pracodawca w bielsku....a wiadomo kryzys dotknął wszystkich a najbardziej branże automoto.
Część firm juz na zapas zwalnia ludzi...

oby było tylko lepiej...
Always look on the bright side of life!
Moderator https://www.facebook.com/groups/biznes20 Biznes 2.0
Avatar użytkownika
banan.eu
użytkownik
 
Posty: 2025
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00
Lokalizacja: Bielsko Biala

Postprzez Addi » poniedziałek, 5 sty 2009, 19:50

Z Fiatem dziwna sprawa bo w Tychach to przyjmują nawet podobno a u nas?? Chyba raczej niestety nie. W każdym razie nie ma co się martwić na zapas, oby ten rok nie był gorszy od poprzedniego. :)
Patrzę na moje miasto. Kocham je... :)
Addi
użytkownik
 
Posty: 215
Na forum od: 14 lis 2007, 17:48
Lokalizacja: Mały Wiedeń

Postprzez Pan Kazimierz » poniedziałek, 5 sty 2009, 19:57

Addi napisał(a):Z Fiatem dziwna sprawa bo w Tychach to przyjmują nawet podobno a u nas?? Chyba raczej niestety nie. W każdym razie nie ma co się martwić na zapas, oby ten rok nie był gorszy od poprzedniego. :)

Z tego co mi się o uszy obiło to podobno mają uruchamiać w BB produkcję nowego silnika i z tego powodu mają przyjąć dość dużo osób.
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Postprzez banan.eu » poniedziałek, 5 sty 2009, 20:25

na Fiacie zatrudniają przez agencje pracy...gdyż łatwiej pozbyć sie takiego pracownika...

wiecie może dokładnie na ktore firmy przyjmują aktualnie?(Fiat)
Ostatnio edytowano poniedziałek, 5 sty 2009, 20:32 przez banan.eu, łącznie edytowano 1 raz
Always look on the bright side of life!
Moderator https://www.facebook.com/groups/biznes20 Biznes 2.0
Avatar użytkownika
banan.eu
użytkownik
 
Posty: 2025
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00
Lokalizacja: Bielsko Biala

Postprzez sumo » poniedziałek, 5 sty 2009, 21:39

Nie ma szans zatrudnić się w fiacie bez pośrednika?
sumo
nowicjusz
 
Posty: 5
Na forum od: 12 gru 2008, 22:12

Postprzez farmer » niedziela, 11 sty 2009, 12:29

"Jest taka firma co Gamax się nazywa, dość często szukają kierowców.. wie ktoś coś może o tej firmie ? Bo szukam w sieci ale nic nie ma..."

tu coś jest
http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,222 ... esci,gamax
Ostatnio edytowano poniedziałek, 1 mar 2010, 21:35 przez farmer, łącznie edytowano 1 raz
farmer
użytkownik
 
Posty: 237
Na forum od: 6 paź 2006, 00:16

Postprzez sumo » środa, 14 sty 2009, 11:49

Znacie jakieś firmy z okolic BB, które zajmują się transportem krajowym bądź międzynarodowym do 3,5T?
sumo
nowicjusz
 
Posty: 5
Na forum od: 12 gru 2008, 22:12

Postprzez rev » wtorek, 5 sty 2010, 09:50

Odświeżam:)

Orientuje się ktoś może, gdzie można dostać pracę dodatkową. Chodzi mi o prace w weekendy, lub na zasadzie, że jest kilkanaście godzin do przepracowanie w miesiącu.
rev
użytkownik
 
Posty: 250
Na forum od: 12 sie 2008, 08:43

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Bielsko

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 59 gości