Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Praca w Bielsku

Ważne sprawy, wydarzenia, polityka, architektura, ludzie - wszystko o Bielsku - Białej.

Re: Praca w Bielsku

Postprzez Nebelwerfer » środa, 6 kwi 2016, 22:22

Jest jak wszędzie.
Po prostu, jeśli jesteś zadowolony z roboty, nie wchodzisz na forum, żeby podzielić się tym newsem ze światem. Jeśli właśnie wyleciałeś, albo masz totalny zajazd, to wchodzisz tam i piszesz pod nickiem różne mniej uprzejme rzeczy oraz odradzasz wszystkim podejmowanie współpracy. Tak to działa. A wydawca tego portalu swoją drogą ma bardzo ciekawy model biznesowy :)
"Ludzie , tacy jak Nebelwerfer to woda na młyn dla wrogich Polsce sił..." - necia55
Avatar użytkownika
Nebelwerfer
użytkownik
 
Posty: 1234
Na forum od: 5 sty 2015, 11:29

Re:

Postprzez MuryOfficial » poniedziałek, 11 kwi 2016, 14:48

staszeks napisał(a):nie wiem czy aktualna jest oferta pracy.
Zakład ten to dawna odlewnia aluminium FSM.
Później Texid obecnie Nemak.
profil produkcji zachowany - odlewy korpusów silników,skrzyń biegów i.t.d.



texid nie jest w Skoczowie??
Gotowe projekty domów jednorodzinnych
Avatar użytkownika
MuryOfficial
użytkownik
 
Posty: 48
Na forum od: 5 sty 2016, 12:48

Re: Praca w Bielsku

Postprzez tren_d » wtorek, 26 kwi 2016, 14:31

turbo leminżyce w stringach robią największą karierę w Bielsku - wystarczy być podłym, mieć zblazowaną minę, był małostkowym, nadgorliwym, mieć w d.....zasady moralne i kariera gotowa. Zblazowane przez popkulturę, wyzute z uczuć, hajs, hajs, hajs. Tylko rozwój się liczy - czytaj hajs za wszelką cenę. Hajs, hajs, hajs. Do zobaczenia dziewczyny w sobotę w znanym klubie dla nowobogackich.
tren_d
użytkownik
 
Posty: 1000
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00

Re: Praca w Bielsku

Postprzez Pyramide » wtorek, 26 kwi 2016, 14:36

Do zobaczenia dziewczyny w sobotę w znanym klubie dla nowobogackich.

to chodzi o klub dla gejów ?
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Praca w Bielsku

Postprzez banan.eu » sobota, 11 cze 2016, 18:47

takie ogłoszonko ze strony miejskiej rozgłośni propagandy urzędu miasta :mrgreen:
sa tak zajęci klaskaniem na wszystko ze nie czytają ogłoszen dodanych na ich stronie(płatne)

Poszukuje asystentki do firmy przyucze do zawodu branza gastronomiczna.Przy okazji poszukuję dziewczyny do towarzystwa dyskrecja ja mam 29 lat.Wyślij CV oraz zdjęcie wysokie wynagrodzenie praca od zaraz


no 3000 na start,jakaś pani "do towarzystwa" zainteresowana ? :mrgreen:
Always look on the bright side of life!
Moderator https://www.facebook.com/groups/biznes20 Biznes 2.0
Avatar użytkownika
banan.eu
użytkownik
 
Posty: 2025
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00
Lokalizacja: Bielsko Biala

Re: Praca w Bielsku

Postprzez necia55 » sobota, 11 cze 2016, 20:07

tren_d napisał(a):turbo leminżyce w stringach robią największą karierę w Bielsku - wystarczy być podłym, mieć zblazowaną minę, był małostkowym, nadgorliwym, mieć w d.....zasady moralne i kariera gotowa. Zblazowane przez popkulturę, wyzute z uczuć, hajs, hajs, hajs. Tylko rozwój się liczy - czytaj hajs za wszelką cenę. Hajs, hajs, hajs. Do zobaczenia dziewczyny w sobotę w znanym klubie dla nowobogackich.

Tren_d'ziu , niebożę - jeszcze Ci się te leminżyce za hajs nie znudziły ???
Kiedy odpuścisz? Myślałam ,że zmądrzałeś - . Żonka w domu, zajmij się dziećmi, kotem, psami, zostaw leminżyce. Niech się tego hajsu nachapią - co Ci do tego ? Na Twój hajs mają chęć? To nie dawaj i już :mrgreen: . Nie przeżywaj nieboraku, bo jakiegoś piździelca do głowy dostaniesz ( a może już ...... ? ) i Rybnik stoi otworem . Zajmij się sobą, rodzinka, zwierzakami - leminżyce zostaw w spokoju. Niech są, to taki folklor rodzimy :mrgreen:
necia55
użytkownik
 
Posty: 2445
Na forum od: 16 paź 2008, 13:49

Re: Praca w Bielsku

Postprzez necia55 » sobota, 11 cze 2016, 20:11

banan.eu napisał(a):takie ogłoszonko ze strony miejskiej rozgłośni propagandy urzędu miasta :mrgreen:
sa tak zajęci klaskaniem na wszystko ze nie czytają ogłoszen dodanych na ich stronie(płatne)

Poszukuje asystentki do firmy przyucze do zawodu branza gastronomiczna.Przy okazji poszukuję dziewczyny do towarzystwa dyskrecja ja mam 29 lat.Wyślij CV oraz zdjęcie wysokie wynagrodzenie praca od zaraz


no 3000 na start,jakaś pani "do towarzystwa" zainteresowana ? :mrgreen:

Bananku - to takie 2 w jednym . A niech se ma :mrgreen:
Może jakaś zechce zrobić "karierę" - prawa ręka szefa i lewa d***a - a co, praca lekka , łatwa i przyjemna , a że branża gastronomiczna to i papu dostanie. Same plusy :P :P :P
necia55
użytkownik
 
Posty: 2445
Na forum od: 16 paź 2008, 13:49

Poprzednia strona

Powrót do Bielsko

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron