Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Praca w Bielsku

Ważne sprawy, wydarzenia, polityka, architektura, ludzie - wszystko o Bielsku - Białej.

Re: Praca w Bielsku

Postprzez SAMAEL66 » czwartek, 8 paź 2015, 07:24

A tłoczarka lub walcarka? złóż osobiście CV w Shilo i w firmie o bok (przy Bispolu). Mają tam sporo takich maszyn też ze sterowaniem numerycznym.
SAMAEL66
użytkownik
 
Posty: 1380
Na forum od: 30 gru 2008, 19:33
Lokalizacja: Złote Łany

Re: Praca w Bielsku

Postprzez banan.eu » czwartek, 8 paź 2015, 08:19

dzięki :mrgreen:
Always look on the bright side of life!
Moderator https://www.facebook.com/groups/biznes20 Biznes 2.0
Avatar użytkownika
banan.eu
użytkownik
 
Posty: 2024
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00
Lokalizacja: Bielsko Biala

Re: Praca w Bielsku

Postprzez Pyramide » czwartek, 8 paź 2015, 10:30

Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Praca w Bielsku

Postprzez tren_d » poniedziałek, 12 paź 2015, 09:45

W Bielsku żeby znaleść dobrą prace najlepiej być turboleminżycą w stringach bez uczuć i bez wyrachowania, potrafiącą wiele oj wiele zrobić dla hajsu. Takie paniusie co sobotę spotykam w znanym klubie dla nowobogackich. Lubią jak im makaroniarze stawiają drinki, lubią patrzeć na facetów z hajsem. Zdegenerowane zdziry.
tren_d
użytkownik
 
Posty: 1000
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00

Re: Praca w Bielsku

Postprzez Pyramide » poniedziałek, 12 paź 2015, 10:56

Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Praca w Bielsku

Postprzez Alinoe » wtorek, 13 paź 2015, 08:43

no to może ja :)

szukam pracownika.
dyspozycyjnego od poniedziałku do piątku, niekaranego, zdrowego fizycznie i psychicznie, do pracy przy montażu stolarki - okien, fasad, drzwi itp w różnych rejonach naszego i ościennych województw.
doświadczenie nie jest konieczne, przyuczymy :)

oferuję ciekawe i pełne wyzwań zajęcie, zgraną ekipę, dowóz do miejsca pracy, niezbędne narzędzia do sprawnego wykonywania swoich obowiązków, a przede wszystkim wysokie zarobki :)

więcej info po kontakcie na mail

kontakt: bmp@onet.eu
Avatar użytkownika
Alinoe
użytkownik
 
Posty: 1433
Na forum od: 23 lut 2009, 21:25
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Praca w Bielsku

Postprzez Jonathan » wtorek, 24 lis 2015, 17:19

Byłem na rozmowie w GE Power Controls- wszytko było omówione. Stanowisko elektryk, za godzine 13 złotych brutto, ale niestety praca przez Trenkwaldera. Od dzisiaj uważam tą pożal się agencje za największego krętacza. Po ch..ja wymagacie szkoły w zawodzie elektrycznym, znajomości schematów elektrycznych jak k..wa mać dajecie na umowie stanowisko montera. Jakbym chciał być monterem to bym sobnie poszedł fotele montować na Komorowickiej. Ja chciałem byc elektrykiem/ elektromonterem jak nie miałyście zamiaru dawać w umowie takiego stanowiska to trzeba było to powiedzeć na początku rektutacji.

Odradzam wszystkim te oferty pracy.
https://www.trenkwalder.com/pl/Dla_kand ... kie-2.html

http://www.praca.bielsko.pl/oferta/7982 ... -sp-z-o-o-
Jonathan
nowicjusz
 
Posty: 9
Na forum od: 2 lis 2006, 17:05
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Praca w Bielsku

Postprzez banan.eu » piątek, 27 lis 2015, 04:53

nie żebym ich bronił :mrgreen: ale skoro kasa CI opowiada to co daje nazwa stanowiska ? mam świadomość ze potem na świadectwie pracy będzie takie samo jak na umowie ale bez przesady..
Always look on the bright side of life!
Moderator https://www.facebook.com/groups/biznes20 Biznes 2.0
Avatar użytkownika
banan.eu
użytkownik
 
Posty: 2024
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00
Lokalizacja: Bielsko Biala

Re: Praca w Bielsku

Postprzez tren_d » czwartek, 10 gru 2015, 22:04

W Bielsku żeby mieć dobrą pracę najlepiej być lemingiem z "porcelanową" twarzą nie mającym skrupółów w zarabianiu pieniędzy.
Ci normalniejsi, nierzadko zdolniejsi tkwią za niższych stanowiskach trzepiąc kasę dla niewiele robiących biurowych którzy nierzadko wykonują pracę typu sztuka dla sztuki i zaspokajają swoje nadęte ego kolejnym modelem smartfona. Taka wydmuszka, na zewnątrz piękne opakowanie a w środku pustynia moralna. Charakterystyczne że lubią kończyć swoje wywody słowami: "tak?",
"prawda?". Tak jakby ich nadęte ego jeszcze miało jakieś wątpliwości czy dobrze postępują. Generalnie mam większy szacunek dla pracowników fizycznych.
tren_d
użytkownik
 
Posty: 1000
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00

Re: Praca w Bielsku

Postprzez corby » czwartek, 17 gru 2015, 21:12

Witam,
mam pytanie do Bielszczan :-) Orientujecie się może, gdzie w B-B można osobiście złożyć CV ?:-)
Dotychczas robię to tylko i wyłącznie za pomocą różnych portali, ale wolałbym osobiście pofatygować się.
Jakie duże, większe firmy znajdują się na terenie B-B znacie, gdzie ewentualnie można zaaplikować ?:-)
Komorowice jest tam kilka firm?Makita lub któreś z pozostałych? Nie orientujecie się kiedy Polmotors ma zostać uruchomiony? Valeo, Trw znam.
Pozdrawiam
corby
użytkownik
 
Posty: 55
Na forum od: 12 sty 2010, 18:34

Re: Praca w Bielsku

Postprzez Pyramide » piątek, 18 gru 2015, 10:19

WIBA na Krakowskiej szuka kogoś ale nie znam szczeg.
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Praca w Bielsku

Postprzez tren_d » poniedziałek, 15 lut 2016, 17:21

banan.eu napisał(a):[szukam pracy]Operator maszyn cnc


Operator maszyn cnc,pracownik produkcji

coś o samym doświadczeniu

obsługa tokarek CNC(Okuma OSP P200) 3 miesiące(przygotowanie materiału zgodnie z wytycznymi,bieżąca kontrola jakości(via rysunek techniczny-suwmiarka- sprawdziany)
Prace porządkowe,wynoszenie wiórów dolewanie chłodziwa.

Czynności ogólne wykończeniowe wyrobu czyli fazowanie wyrobu,płukanie oraz ewentualne skręcanie + liczenie
podstawowa obsługa tokarek konwencjonalnych(Tokarka Rewolwerowa RH 32)

SZUKAM pracy na narzędziowni,produkcji gdzie będę mógł sie czegoś nauczyć,poza tym co nauczę się w szkole.

Dyspozycyjność czasowa ograniczona do pracy na pierwsza zmianę gdyż poświęcam swój czas na podniesienie kwalifikacji(raczej rzadko spotykanie w dzisiejszych czasach) uczę się zaocznie w Bielskim Centrum Kształcenia Ustawicznego i Praktycznego kierunek Operator Obrabiarek Skrawających(technik mechanik) kurs m19

W samej szkole kończę aktualnie teorie od kwietnia uzbrajanie tokarek konwencjonalnych,w planie zajęć jest dużo miejsca na programowanie system Fanuc

coś o mnie :

bez nałogów czyli nie przychodzę na "bani" do pracy i do niej przychodzę regularnie bez przygód typu "szefie nie da rady,impreza była"

nie karany.30 lat czyli juz nie młodzik,pracowałem 3lata jako operator maszyn(wtrysk oraz rozdmuch) w Rosinski Packaging (Wapienica)
3 lata pracy w szeroko pojętej logistyce zagranica(Holandia),posiadam uprawnienia UDT na wózki jezdniowe + dodatkowo specjalne kabina unoszona wraz z operatorem
podstawa znajomość oprogramowania CAD(AutoCad wersje 2012-2014) biegła obsługa komputera,język angielski dobry.

Z chęcią podejmę prace na terenie BB lub tam gdzie dojeżdża MZK BB w godzinach pracy firmy,

telefon odbieram w godzinach 14 -22 gdyż aktualnie pracuje.Ewentualnie oddzwonię,CV wyśle zainteresowanym na e mail

Proszę dokładnie zapoznać sie z opisem,praca na 3 zm czy 4 brygady nie wchodzi w rachubę,zależy mi uczęszczaniu na zajęcia i nie wchodzi w grę opcja ze np co drugi tydzień będę miał 2 zm czy też chodzenie do szkoły np po nocce

nr kontaktowy 0666 205 670 email bacseb@gmail.com odpisze lub oddzwonię po 14

Sebastian


30 lat, współczuję to na prawdę starczy wiek
tren_d
użytkownik
 
Posty: 1000
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00

Re: Praca w Bielsku

Postprzez banan.eu » poniedziałek, 15 lut 2016, 18:37

tren_d napisał(a):
30 lat, współczuję to na prawdę starczy wiek


:mrgreen: tzw SKS :mrgreen:
Always look on the bright side of life!
Moderator https://www.facebook.com/groups/biznes20 Biznes 2.0
Avatar użytkownika
banan.eu
użytkownik
 
Posty: 2024
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00
Lokalizacja: Bielsko Biala

Re: Praca w Bielsku

Postprzez Damian.Lutowski » poniedziałek, 15 lut 2016, 19:11

W firmie Rankomat.pl prowadzone są rekrutacje do działu Call Center. Umowa o pracę od 1 dnia.
Hotel Beskid Bielsko-Biała - nocleg w komfortowym miejscu!
Aranżacja wnętrz - Bielsko-Biała - Project by MA.PA
Damian.Lutowski
użytkownik
 
Posty: 208
Na forum od: 13 wrz 2010, 11:18
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Praca w Bielsku

Postprzez mariobros08 » środa, 6 kwi 2016, 20:19

Czytajac opinie o pracodawcach w Bielsku doszedlem do wniosku że jest żle a nawet bardzo żle
http://www.gowork.pl/opinie/bielsko-biala;l
mariobros08
użytkownik
 
Posty: 321
Na forum od: 17 paź 2009, 13:10

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Bielsko

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron