Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Praca w Bielsku

Ważne sprawy, wydarzenia, polityka, architektura, ludzie - wszystko o Bielsku - Białej.

Re: Praca w Bielsku

Postprzez Jonathan » czwartek, 7 maja 2015, 11:35

Czy mogę prosić o napisanie opinie ( na gowork sa juz stare) na temat pracy fizycznej przez agencje w następujących zakładach?
1)Hutchinson- z tego co się orientuje to jakaś tłoczarnia albo coś w tym stylu. Jak byłem tam na rozmowie to słyszałem że tygodniowo odchodzi lub zostaje zwolnionych 20 osób. Ale czemu?
2) Valeo- z tego co się orientuje to praca na aftermarkecie. Jak tam jest?
3) TRW Bielsko/ Czechowice- chyba najniższe proponowane wynagrodzenie 1500 netto
4) Jeszcze często się ogłasza Trenkwalder praca w GE Power Control i Enersys.
Jonathan
nowicjusz
 
Posty: 9
Na forum od: 2 lis 2006, 17:05
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Praca w Bielsku

Postprzez banan.eu » sobota, 9 maja 2015, 20:38

aktualnie też szukam pracy i po wizytach w agencjach pracy i w samych firmach + targi pracy nasuwa mi sie tylko jedno pytanie :mrgreen:
o co kaman?
pracownicy rekrutacji firmy w BB tym samym same firmy to ludzie co najmniej dziwni :mrgreen: zamiast dać te 1600-1800 podstawy netto dają 1200-1400 i maja młyn z rotacja ludzi...ale biznes sie kreci wiec po co zmieniać cokolwiek :mrgreen: lepiej dodawać oferty pracy co 2 dni i liczyć ze jednak ktoś zostanie dłużej niz miesiąc :mrgreen:

pomijam takie proste rzeczy jak e mail zwrotny iż otrzymaliśmy pana/pani aplikacje i dziękujemy za zainteresowanie oferta pracy.. :mrgreen:
Always look on the bright side of life!
Moderator https://www.facebook.com/groups/biznes20 Biznes 2.0
Avatar użytkownika
banan.eu
użytkownik
 
Posty: 2024
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00
Lokalizacja: Bielsko Biala

Re: Praca w Bielsku

Postprzez Swiatogor » sobota, 9 maja 2015, 20:51

banan.eu napisał(a):pomijam takie proste rzeczy jak e mail zwrotny iż otrzymaliśmy pana/pani aplikacje i dziękujemy za zainteresowanie oferta pracy.. :mrgreen:


Wiesz; sam mam z tego powodu wyrzuty sumienia. Uważam, że powinienem był o to bardziej zadbać. Lecz nie spodziewałem się, że na proste ogłoszenie, do maleńkiej firemki, dostaniemy w ciągu dwóch dni ca 1200 CV.
"masz mało czasu, trzeba dać świadectwo"
Swiatogor
użytkownik
 
Posty: 674
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: Praca w Bielsku

Postprzez ix70 » poniedziałek, 11 maja 2015, 08:15

Słyszałem info, że jak się nie jest z PO, to nie dostanie się w B-B żadnej pracy.
ix70
nowicjusz
 
Posty: 8
Na forum od: 27 cze 2010, 08:54

Re: Praca w Bielsku

Postprzez krzysiek zz » poniedziałek, 11 maja 2015, 13:59

Ja słyszałem, że jak ktoś głosował na Dudę lub Kukiza ma dodatek w wysokości 100 złotych do pensji.
krzysiek zz
użytkownik
 
Posty: 172
Na forum od: 18 lip 2007, 17:51

Re: Praca w Bielsku

Postprzez radi32 » wtorek, 12 maja 2015, 22:20

Zasada związana z pracą jest prosta - masz znajomości - masz ciepłą posadkę. Nie masz znajomości to dłubiesz za najniższą krajową, albo na umowę zlecenie.
radi32
nowicjusz
 
Posty: 3
Na forum od: 12 maja 2015, 22:18
Lokalizacja: Bielsko Biała

Re: Praca w Bielsku

Postprzez SAMAEL66 » środa, 13 maja 2015, 07:50

niby tak ale nie zawsze :) czasem wystarczy szczęście :)
Np. składasz CV do firmy gdzie paręnaście takich samych ląduje w od razu w koszu w ciągu jednego tygodnia, ale ty akurat trafiasz na dzień gdzie zwalnia się jedno miejsce i akurat twoje CV jest na wierzchu i jeszcze nie powędrowało do kosza.
Proszę nie pisać że to nie możliwe bo sam tak zmieniłem pracę na lepszą od poprzedniej :)
SAMAEL66
użytkownik
 
Posty: 1380
Na forum od: 30 gru 2008, 19:33
Lokalizacja: Złote Łany

Re: Praca w Bielsku

Postprzez banan.eu » niedziela, 9 sie 2015, 18:09

takie ogłoszenia bawią do łez,ogłoszenia z praca.bielsko.pl "klient portalu" :lol:
Wymagania:
prawo jazdy – mile widziane
prawo jazdy kat. B


:mrgreen:

miałem ostatnio okazje rozmawiać z jedną panią która pracuje juz jakiś czas w jednej agencji pracy w BB,zapytałem ją jak to jest ze oferty pracy która sa dodawane nie są nawet zbliżone finansowo do tych w Tychach czy Katowicach(sa niższe) to co powiedziała

W Bielsku firmy które korzystają z usług agencji nie muszą być konkurencyjne gdyż zawsze ktoś przyjdzie do pracy...

wyjedzie następne 2 mlm ludzi to zacznie sie otwieranie firm dla Ukraińców idealni pracownicy dla firm z Bielska
Always look on the bright side of life!
Moderator https://www.facebook.com/groups/biznes20 Biznes 2.0
Avatar użytkownika
banan.eu
użytkownik
 
Posty: 2024
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00
Lokalizacja: Bielsko Biala

Re: Praca w Bielsku

Postprzez turalyon » poniedziałek, 10 sie 2015, 11:58

Z pewnych żródeł wiem że są poszukiwane osoby do delikatesów centrum w starym bielsku przy kościele - zarówno meżczyżni jak i kobiety. Płaca chyba cos około 1600netto właśnie + ekstra za weekendy z tego co znajoma mówiła. Można zanieść tam cv
turalyon
użytkownik
 
Posty: 391
Na forum od: 10 lip 2008, 14:42

Re: Praca w Bielsku

Postprzez Nebelwerfer » wtorek, 11 sie 2015, 19:36

banan.eu napisał(a):W Bielsku firmy które korzystają z usług agencji nie muszą być konkurencyjne gdyż zawsze ktoś przyjdzie do pracy...
wyjedzie następne 2 mlm ludzi to zacznie sie otwieranie firm dla Ukraińców idealni pracownicy dla firm z Bielska

No i prawdę powiedziała. Oczywiście, pewne stawki by nie przeszły w Krakowie, czy Katowicach, ale jeśli w B-B rynek psują desperaci, którzy chętnie podziobią nawet za 1400, to po co się wychylać?
Prawdziwym fenomenem lokalnym nawet nie jest to, że znajdują się chętni do pracy za jakieś absurdalne stawki. Rozbrajające jest to, że mając w B-B do dyspozycji stawkę "biedaszyb" lub "zasilacz" z UP, mało kto w ogóle sprawdza, czy przypadkiem lepsza praca nie czeka jakieś 30 km dalej. Dojazd do Tychów, Pszczyny, Żywca, Katowic to jest chwila, nawet przy jeździe zbiorkomem. Jakby ludzie zaczęli uprawiać pracowniczą turystykę, to im by się poprawiło, a na miejscu pracodawcy musieliby co nieco podnieść.
"Ludzie , tacy jak Nebelwerfer to woda na młyn dla wrogich Polsce sił..." - necia55
Avatar użytkownika
Nebelwerfer
użytkownik
 
Posty: 1234
Na forum od: 5 sty 2015, 11:29

Re: Praca w Bielsku

Postprzez banan.eu » czwartek, 3 wrz 2015, 23:00

Obrazek
Always look on the bright side of life!
Moderator https://www.facebook.com/groups/biznes20 Biznes 2.0
Avatar użytkownika
banan.eu
użytkownik
 
Posty: 2024
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00
Lokalizacja: Bielsko Biala

Re: Praca w Bielsku

Postprzez banan.eu » sobota, 5 wrz 2015, 21:46

kolejny przykład jacy ludzie pracują w działach kadr bielskich firm :mrgreen: :lol:


Opis stanowiska:

obsługa wtryskarki
obsługa innych urządzeń na linii produkcyjnej
kontrola międzyoperacyjna


Zawód: Pracownik fizyczny
Miejsce pracy: Wilamowice
Forma zatrudnienia: praca stała

Wymagania:

wykształcenie minimum zawodowe
wiedza w zakresie obsługi komputera (Ms office, email)
komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
prawo jazdy kat. B


jako utarty w bojach operator maszyn(wtryskarki butelczarki) śmiem wątpić w tytuł tego ogłoszenia :mrgreen: :lol:

powinno być "pracownik biurowo fizyczny" praca gdzie cały rok jest jak minione lato +40 st C :mrgreen:

było jeszcze ogłoszenie o pracy siedzącej 500 zł tygodniowo ale lezącego sie nie kopie :mrgreen: :D
Always look on the bright side of life!
Moderator https://www.facebook.com/groups/biznes20 Biznes 2.0
Avatar użytkownika
banan.eu
użytkownik
 
Posty: 2024
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00
Lokalizacja: Bielsko Biala

Re: Praca w Bielsku

Postprzez Nebelwerfer » środa, 7 paź 2015, 15:09

Nie myślałeś, żeby napisać LM i razem z CV popchać to na skrzynki kadr w firmach produkcyjnych w okolicy?
"Ludzie , tacy jak Nebelwerfer to woda na młyn dla wrogich Polsce sił..." - necia55
Avatar użytkownika
Nebelwerfer
użytkownik
 
Posty: 1234
Na forum od: 5 sty 2015, 11:29

Re: Praca w Bielsku

Postprzez Pyramide » środa, 7 paź 2015, 18:06

Zanim coś konkretnego znajdziesz załap się w Leroy.
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Praca w Bielsku

Postprzez banan.eu » środa, 7 paź 2015, 20:52

Nebelwerfer napisał(a):Nie myślałeś, żeby napisać LM i razem z CV popchać to na skrzynki kadr w firmach produkcyjnych w okolicy?


juz wydrukowane i robie liste z google maps gdzie isc krok po kroku :mrgreen: choć miał bym zamiatać to niech obok stoi jakaś frezarka
Always look on the bright side of life!
Moderator https://www.facebook.com/groups/biznes20 Biznes 2.0
Avatar użytkownika
banan.eu
użytkownik
 
Posty: 2024
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00
Lokalizacja: Bielsko Biala

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Bielsko

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości