Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Praca w Bielsku

Ważne sprawy, wydarzenia, polityka, architektura, ludzie - wszystko o Bielsku - Białej.

Re: Praca w Bielsku

Postprzez banan.eu » środa, 16 sty 2013, 11:53

4-5 rano bedziesz jednym z pierwszej 10
Always look on the bright side of life!
Moderator https://www.facebook.com/groups/biznes20 Biznes 2.0
Avatar użytkownika
banan.eu
użytkownik
 
Posty: 2025
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00
Lokalizacja: Bielsko Biala

Re: Praca w Bielsku

Postprzez GP » środa, 16 sty 2013, 12:56

miomao napisał(a):Witam, mam takie pytanie, odnosnie rejestracji w Urzedzie Pracy. O ktorej godzinie dobrze jest pojsc sie zarejestrowac zeby ominac te straszne kolejki?

Z tego, co piszą w tym wątku, to raczej nie ma co marzyć o ominięciu kolejki... Tutaj sprawa rozbija się o dostanie się W OGÓLE ;)
Fotograf z pasji, fotograf z zawodu.
Avatar użytkownika
GP
użytkownik
 
Posty: 3386
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Praca w Bielsku

Postprzez anna.knobloch@wp.pl » środa, 16 sty 2013, 15:05

miomao napisał(a):Witam, mam takie pytanie, odnosnie rejestracji w Urzedzie Pracy. O ktorej godzinie dobrze jest pojsc sie zarejestrowac zeby ominac te straszne kolejki?



W pogaduszkach jest wątek odnośnie tego tematu :arrow:
anna.knobloch@wp.pl
nowicjusz
 
Posty: 14
Na forum od: 7 cze 2009, 20:21

Praca w Bielsku

Postprzez mariobros08 » piątek, 12 kwi 2013, 11:24

witam
poszukuje jakies info na temat firmy AVIO w BB. moze ktos cos napisze na ten temat kto tam pracuje czy pracowal. Jak wyglada atmosfera zarobki i takie tam.
Dzieki
mariobros08
użytkownik
 
Posty: 321
Na forum od: 17 paź 2009, 13:10

Re: Praca w Bielsku

Postprzez mariobros08 » czwartek, 29 sie 2013, 17:22

przestrzegam was przed praca w firmie Gomix (klimatyzacja, wentylacja) Szef firmy lekko ujmujac to niepowazny czlowiek wymagania stawia a nic wzamian nie dostajesz No chyba ze nerwicy i siwych wlosow
mariobros08
użytkownik
 
Posty: 321
Na forum od: 17 paź 2009, 13:10

Re: Praca w Bielsku

Postprzez Synagoga » środa, 4 wrz 2013, 15:37

Mój kolega szuka pracy. Jakiejkolwiek.
Zobaczcie sami http://www.praca.bielsko.pl/ np. ogłoszenie pracownik produkcji - pilnie poszukiwany! praca od zaraz przy próbie kontaktu, pytanie o doświadczenie, i takie tam inne. Właśnie takiej osoby szukamy! A na koniec... ile ma pan lat.
- pada odpowiedź 55. To będziemy w kontakcie. Do widzenia.
Zastanawiam się kto tutaj miesza.... Z doświadczeniem i w dobrym wieku nie chcą przyjąć do pracy - bo się nie da zrobić w balona...
to szukają młodszych - bo będą robić wszystko... wynieś przynieś pozamiataj, 10 godzin pracy na pół etatu? Co o tym sądzicie?
Synagoga
użytkownik
 
Posty: 190
Na forum od: 29 kwi 2009, 15:33

Re: Praca w Bielsku

Postprzez Swiatogor » środa, 4 wrz 2013, 16:58

Przeglądam sobie wątek i mogę dać tylko jedną radę: aplikując do malutkich firm, zatrudniających kilka/kilkanaście osób - zawsze lepiej iść osobiście. Uda się, albo się nie uda, lecz spotkanie z ew. pracodawcą dużo znaczy.

Kilkanaście miesięcy temu pomagałem mojemu znajomemu przeprowadzić taką właśnie "rekrutację". Na jedno ogłoszenie w ciągu w ciągu kilku pierwszych dni przyszło ponad 2000 odpowiedzi e-mail. Prawdę mówiąc po pierwszych trzystu, czterystu CV, nikt nie miał nawet siły ani czasu tego czytać - tym bardziej, że nie chodziło o jakieś unikalne kompetencje i kwalifikacje. Pierwotnie chcieliśmy być fair i choćby tylko podziękować mailem każdemu aplikantowi - niestety; nawet na to nie było już później czasu.

Pracę dostał wtedy świetny facet, 50+. który zwyczajnie przyszedł (miał trochę szczęścia, że trafił nas na miejscu i mieliśmy chwilę wolnego czasu) usiadł z nami przy stole i porozmawiał.
"masz mało czasu, trzeba dać świadectwo"
Swiatogor
użytkownik
 
Posty: 674
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: Praca w Bielsku

Postprzez mariobros08 » środa, 4 wrz 2013, 19:40

Synagoga napisał(a):Mój kolega szuka pracy. Jakiejkolwiek.
Zobaczcie sami http://www.praca.bielsko.pl/ np. ogłoszenie pracownik produkcji - pilnie poszukiwany! praca od zaraz przy próbie kontaktu, pytanie o doświadczenie, i takie tam inne. Właśnie takiej osoby szukamy! A na koniec... ile ma pan lat.
- pada odpowiedź 55. To będziemy w kontakcie. Do widzenia.
Zastanawiam się kto tutaj miesza.... Z doświadczeniem i w dobrym wieku nie chcą przyjąć do pracy - bo się nie da zrobić w balona...
to szukają młodszych - bo będą robić wszystko... wynieś przynieś pozamiataj, 10 godzin pracy na pół etatu? Co o tym sądzicie?

Co tu duzo pisac pracodawcy maja sie teraz dobrze bo maja w kim wybierac i daja takie stawki ze mozna sie pochlastac Ale juz nie pamietaja jak polowa polakow wyemigrowala "na zmywak" gdzie mieli lepsza kase niz tu po studiach Juz nie pamietaja jak brali ludzi z "lapanki" i dawali stawke jaka ludzie chcieli !!!! Co za po*****y kraj
Ostatnio edytowano czwartek, 5 wrz 2013, 09:51 przez GP, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Uważamy na wulgaryzmy...
mariobros08
użytkownik
 
Posty: 321
Na forum od: 17 paź 2009, 13:10

Re: Praca w Bielsku

Postprzez Marix » niedziela, 8 wrz 2013, 10:44

Da ktoś jaki cynk, gdzie warto (starać się) przenieść, z trzyletnim doświadczeniem w sprzedaży części samochodowych (nowych i używanych)?:) Aktualnie jestem od wszystkiego (ph, kierowca, dostawca, inkasent, telefon mi się urywa), zastanawiam się, gdzie byłaby jakaś możliwość rozwoju i dobre warunki płacowe.
Marix
użytkownik
 
Posty: 31
Na forum od: 18 lut 2007, 10:35

Re: Praca w Bielsku

Postprzez mariobros08 » środa, 5 mar 2014, 15:25

Czesc
Jezeli ktos chce i ma uprawnienia na wozki i jakies pojecie o pracy na magazynie to tymczasowa agencja pracy trenkwalder prowadzi rekrutacje na magazyny do GE ( po staremu Apena) ropoty jest od chu...ja i troche Z tego co sie orjetuje to na poczatek stawka wynosi 12zl/h brutto Wiem ze to nie za duzo ale zawsze cos. Tu jest adres i telefon Bielsko-Biała, Leszczyńska 6,
Telefon: 33 816 00 46
Jak wyglada praca ... przyjecia materialow na zaklad potem na magazyn, liczenie i rozkladanie go na pulkach (regalach) wielkiej filozofi Jedyny minus to duzo chodzenia Ale da sie przyzwyczaic :)
mariobros08
użytkownik
 
Posty: 321
Na forum od: 17 paź 2009, 13:10

Re: Praca w Bielsku

Postprzez xbass » wtorek, 11 mar 2014, 11:47

mariobros08 napisał(a):Czesc
Jezeli ktos chce i ma uprawnienia na wozki i jakies pojecie o pracy na magazynie to tymczasowa agencja pracy trenkwalder prowadzi rekrutacje na magazyny do GE ( po staremu Apena) ropoty jest od chu...ja i troche Z tego co sie orjetuje to na poczatek stawka wynosi 12zl/h brutto Wiem ze to nie za duzo ale zawsze cos. Tu jest adres i telefon Bielsko-Biała, Leszczyńska 6,
Telefon: 33 816 00 46
Jak wyglada praca ... przyjecia materialow na zaklad potem na magazyn, liczenie i rozkladanie go na pulkach (regalach) wielkiej filozofi Jedyny minus to duzo chodzenia Ale da sie przyzwyczaic :)


praca zmianowa ? weekendy wolne ?
xbass
nowicjusz
 
Posty: 3
Na forum od: 15 sty 2010, 18:30

Re: Praca w Bielsku

Postprzez mariobros08 » wtorek, 11 mar 2014, 18:07

tak praca zmianowa ... dwie zmiany i soboty tylko pierwsza Podany jest numer to zadzwon sobie
mariobros08
użytkownik
 
Posty: 321
Na forum od: 17 paź 2009, 13:10

Re: Praca w Bielsku

Postprzez matchless » wtorek, 11 mar 2014, 20:03

Z tego co wiem to przyjęcia są w ECI. Zarowno dla kobiet i mezczyzn, niekoniecznie tuz po szkole.
Osobiscie tam pracowałem i raczej uwazałbym tą prace jako tymczasową, ze wzgledu na atmosfere i to jak traktuje sie tam pracownika. Mimo wszystko lepsza taka niz zadna :)
matchless
użytkownik
 
Posty: 91
Na forum od: 17 cze 2010, 12:13

Re: Praca w Bielsku

Postprzez Patryk5 » czwartek, 13 mar 2014, 00:25

Zdecydowanie odradzam ECI. Najniższa stawka, zapierdziel, fatalna atmosfera...
Patryk5
użytkownik
 
Posty: 101
Na forum od: 6 lip 2009, 15:14
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Praca w Bielsku

Postprzez Jonatan » poniedziałek, 4 sie 2014, 07:17

Jak jest z tą pracą w Bielsku ( pytam bo sam chce zmienic)?
Z jednej strony słyszy się że pracy niema a z drugiej jak się wejdzie na strony praca.bielsko albo placpigal to wyskakuje dużo ogłoszen ( w większości agencje pracy) pracy na 2/3 zmiany lub czterobrygadówka w bielskich fabrykach.
Czy jednak brakuje pracowników czy też jest to tak kiepska praca że nikt nie chce iść?

Przy niektórych ogłoszeniach podają wynagrodzenie- np 2800 brutto jak dla mnie jest to wysokie wynagrodzenie bo sam mam 12 lat doświadczenia zawodowego i dostaje 1750 brutto.
Jonatan
użytkownik
 
Posty: 80
Na forum od: 26 kwi 2007, 19:36

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Bielsko

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 52 gości