Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

MŁODZI SOCJALIŚCI - lewicowa alternatywa

Ważne sprawy, wydarzenia, polityka, architektura, ludzie - wszystko o Bielsku - Białej.

Re: MŁODZI SOCJALIŚCI - lewicowa alternatywa

Postprzez sweeper » sobota, 11 paź 2014, 15:12

kasius napisał(a):A wy czasem zastanówcie się nad tym, że za wpisywanie głupot możecie kiedyś ponieść konsekwencje.

kasius - więcej dystansu i będzie ok :)
pokazałem inną wersję zdarzeń w oparciu o zaistniałe niedomówienia - czy jest prawdopodobna? każdy oceni sam

większym zmartwieniem jest medialnie podniecenie całym zdarzeniem, czy rzeczywiście fakt kandydowania miał tutaj znaczenie?
dzisiaj znowu możemy przeczytać, że pobitego Pana Adriana K. odwiedził Pan Leszek Miler oraz, że Pan Adrian ma również drugie imię - Michał

Piotrek napisał(a):Wiarygodne linki do opisywanych zdarzeń tego typu są wymagane

tak samo wiarygodne jak gnioty redaktorów na portalu?

Piotrek napisał(a):taka dyskusja jest bardzo blisko tego co napisał Kasius.

do pomówień daleko, ale miło wiedzieć, że czerwony kolor portalu zobowiązuje moderatora do uprawiania recenzji na rzecz czerwonych

a Panu Adrianowi życzę szybkiego powrotu do zdrowia - bez względu na to czy jest kandydatem czy zwykłym szarym obywatelem o którym czerwony portal nawet by nie wspomniał...
Avatar użytkownika
sweeper
użytkownik
 
Posty: 2974
Na forum od: 12 sie 2008, 16:33
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: MŁODZI SOCJALIŚCI - lewicowa alternatywa

Postprzez Piotrek » sobota, 11 paź 2014, 15:22

sweeper napisał(a):
Piotrek napisał(a):taka dyskusja jest bardzo blisko tego co napisał Kasius.

do pomówień daleko, ale miło wiedzieć, że czerwony kolor portalu zobowiązuje moderatora do uprawiania recenzji na rzecz czerwonych
:wink:
Tutaj jest Forum a nie portal, niezależnie od tego kim byście się zajmowali, snując niesprawdzone teorie, postąpiłbym tak samo. To Wy w tym wątku zaczęliście się podniecać tym panem, naprawdę jest wart Waszej pisaniny?
pozdrawiam
Piotrek
użytkownik
 
Posty: 3140
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Mikuszowice Krakowskie pod lasem

Re: MŁODZI SOCJALIŚCI - lewicowa alternatywa

Postprzez Swiatogor » sobota, 11 paź 2014, 18:06

Fajnie tu sobie gadacie... Gdyby jeszcze wiadomo było o czym...
"masz mało czasu, trzeba dać świadectwo"
Swiatogor
użytkownik
 
Posty: 674
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: MŁODZI SOCJALIŚCI - lewicowa alternatywa

Postprzez Swiatogor » sobota, 11 paź 2014, 18:10

kasius napisał(a):xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Panowie, a wiecie co to takiego "pomówienia" ?
Przytoczyć Wam odpowiedni Art. i paragraf?


W zasadzie nie wiem o co wam idzie, lecz zastanawiałem się co mnie wk... w tych słowach. I już wiem. Chcesz straszyć sądem, to najpierw się przedstaw.

A nie, to pod stół.
"masz mało czasu, trzeba dać świadectwo"
Swiatogor
użytkownik
 
Posty: 674
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: MŁODZI SOCJALIŚCI - lewicowa alternatywa

Postprzez man » sobota, 11 paź 2014, 18:16

Przesadzasz Piotrze z tą cenzurą bo choroba filipińska, to właściwie standard na lewicy.
W rzeczywistości nokaut trwał przecież 1-2 minuty, a nie 12 godzin :)
Avatar użytkownika
man
użytkownik
 
Posty: 3249
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: MŁODZI SOCJALIŚCI - lewicowa alternatywa

Postprzez Piotrek » sobota, 11 paź 2014, 18:22

man napisał(a): bo choroba filipińska, to właściwie standard na lewicy.
:)
Nie zaprzeczam.
pozdrawiam
Piotrek
użytkownik
 
Posty: 3140
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Mikuszowice Krakowskie pod lasem

Re: MŁODZI SOCJALIŚCI - lewicowa alternatywa

Postprzez kasius » sobota, 11 paź 2014, 20:05

Swiatogor napisał(a):
kasius napisał(a):xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Panowie, a wiecie co to takiego "pomówienia" ?
Przytoczyć Wam odpowiedni Art. i paragraf?


W zasadzie nie wiem o co wam idzie, lecz zastanawiałem się co mnie wk... w tych słowach. I już wiem. Chcesz straszyć sądem, to najpierw się przedstaw.

A nie, to pod stół.


Swiatogor, jeżeli Twój ojciec albo ktokolwiek inny kazał Ci wchodzić pod stół to przesyłam wyrazy współczucia. Niezależnie od tego co pod tym stołem musiałeś robić :-)
A jeżeli odebrałeś moje słowa jako straszenie kogokolwiek to masz problemy z rozumieniem tekstu czytanego. Bardziej chciałem doradzić kilku forumowiczom, żeby przez wypisywanie głupot nie narobili sobie kłopotów.
Ewentualnie możesz mnie pozwać za groźby :-) Ale najpierw się przedstaw.
kasius
użytkownik
 
Posty: 295
Na forum od: 18 gru 2006, 14:09
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: MŁODZI SOCJALIŚCI - lewicowa alternatywa

Postprzez Swiatogor » sobota, 11 paź 2014, 21:16

kasius napisał(a):Ewentualnie możesz mnie pozwać za groźby :-) Ale najpierw się przedstaw.


Nie chciałoby mi się kiwnąć palcem w tej sprawie. A na tym forum to już się przedstawiłem z imienia i nazwiska; pięć minut z google i masz.

Teraz twoja kolej.

Szczególnie chciałbym abyś to podpisał:

kasius napisał(a):Swiatogor, jeżeli Twój ojciec albo ktokolwiek inny kazał Ci wchodzić pod stół to przesyłam wyrazy współczucia. Niezależnie od tego co pod tym stołem musiałeś robić :-).
"masz mało czasu, trzeba dać świadectwo"
Swiatogor
użytkownik
 
Posty: 674
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: MŁODZI SOCJALIŚCI - lewicowa alternatywa

Postprzez kasius » sobota, 11 paź 2014, 21:45

Swiatogor napisał(a):
kasius napisał(a):Ewentualnie możesz mnie pozwać za groźby :-) Ale najpierw się przedstaw.


Nie chciałoby mi się kiwnąć palcem w tej sprawie. A na tym forum to już się przedstawiłem z imienia i nazwiska; pięć minut z google i masz.

Teraz twoja kolej.

Szczególnie chciałbym abyś to podpisał:

kasius napisał(a):Swiatogor, jeżeli Twój ojciec albo ktokolwiek inny kazał Ci wchodzić pod stół to przesyłam wyrazy współczucia. Niezależnie od tego co pod tym stołem musiałeś robić :-).


1. Za bardzo sobie cenię mój czas żeby spędzać 5 minut na google zajmując się Twoją osobą i szczerze powiem: Twoje imię i nazwisko nie do końca mnie interesują. Internet ma to do siebie, że możesz tu napisać nawet, że nazywasz się James Bond :-)
Ja też mogę Ci przedstawić się jako Jan Kowalski albo Mikołaj Kopernik i nie będziesz miał pewności czy to jest moje prawdziwe nazwisko.

2. Napisałeś do mnie: "A nie, to pod stół". Przesłałem ci więc wyrazy współczucia, jeżeli rodzice lub ktokolwiek inny kazał Ci wchodzić pod stół, niezależnie od tego co pod tym stołem musiałeś robić.
Kasius (tak się podpisuję na tym forum)
kasius
użytkownik
 
Posty: 295
Na forum od: 18 gru 2006, 14:09
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: MŁODZI SOCJALIŚCI - lewicowa alternatywa

Postprzez Swiatogor » niedziela, 12 paź 2014, 06:56

kasius napisał(a): Przesłałem ci więc wyrazy współczucia, jeżeli rodzice lub ktokolwiek inny kazał Ci wchodzić pod stół


Oj Kasiuś, Kasiuś... Projektujesz na mnie jakieś swoje traumy. A wystarczyłoby abyś czytał książki. Wtedy wiedziałbyś o czym piszę...
"masz mało czasu, trzeba dać świadectwo"
Swiatogor
użytkownik
 
Posty: 674
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: MŁODZI SOCJALIŚCI - lewicowa alternatywa

Postprzez sweeper » sobota, 25 paź 2014, 12:09

no proszę i cała sprawa pobicia z tajemniczej zrobiła się jeszcze bardziej tajemnicza:
http://www.beskidzka24.pl/artykul,biels ... 25934.html
Avatar użytkownika
sweeper
użytkownik
 
Posty: 2974
Na forum od: 12 sie 2008, 16:33
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Poprzednia strona

Powrót do Bielsko

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości