Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Kultura na bielskich drogach a raczej antykultura!

Ważne sprawy, wydarzenia, polityka, architektura, ludzie - wszystko o Bielsku - Białej.

Re: Kultura na bielskich drogach a raczej antykultura!

Postprzez davnbb » wtorek, 9 sie 2016, 16:55

JiB2 napisał(a):Panie Grego. Czytałeś to co napisałeś? Piszę do Ciebie z południa Europy, dokąd przemierzyłem tysiące kilometrów samochodem.
Powiem Ci jedno: Grego, Ty chamie!

A przeczytałeś post Piernik-a? Myślę, że odpowiedź adekwatna do pytania :-)
davnbb
użytkownik
 
Posty: 1536
Na forum od: 3 mar 2008, 05:11

Re: Kultura na bielskich drogach a raczej antykultura!

Postprzez woznica67 » środa, 17 sie 2016, 17:35

Witam Wszystkich, dawno mnie nie było, ja chciałem tylko "pozdrowić " wszystkich mistrzów i mistrzynie lewego pasa. No ręce mi opadają....
Umiesz liczyć? Licz na Siebie...
Avatar użytkownika
woznica67
użytkownik
 
Posty: 772
Na forum od: 30 cze 2010, 15:59
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Kultura na bielskich drogach a raczej antykultura!

Postprzez ona500 » poniedziałek, 12 wrz 2016, 22:15

Ciśnienie z rana podniesione, że kawy nie trzeba było pić. Jadę sobie Stojałowskiego w kierunku Zamku, czerwone światło na pasach przy Ratuszu. Zapala się zielone, z lewa z piskiem opon pan kierowca w białym samochodzie wyprzedza na przejściu. Śpieszyło się panu... :shock:
profesjonalne video dla biznesu i YouTube
ona500
użytkownik
 
Posty: 129
Na forum od: 8 sie 2014, 09:50
Lokalizacja: B-B

Re: Kultura na bielskich drogach a raczej antykultura!

Postprzez Przemek73 » czwartek, 15 wrz 2016, 14:53

Gratulacje dla kretyna ze srebrnej Mazdy kombi SB 6092S, który raczył zaparkować na 1-Maja tak, że zajął cały chodnik. Masz facet szczęście, SM była już w drodze :roll:
Przemek73
użytkownik
 
Posty: 705
Na forum od: 25 cze 2009, 09:28

Re: Kultura na bielskich drogach a raczej antykultura!

Postprzez tren_d » piątek, 16 wrz 2016, 16:40

Właśnie wróciłem z Zakopanego i to co tam się dzieje na drogach to włosy stają dęba, przy nich w Bielsku jeździ się na prawdę kulturalnie.
tren_d
użytkownik
 
Posty: 1000
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00

Re: Kultura na bielskich drogach a raczej antykultura!

Postprzez staszeks » piątek, 16 wrz 2016, 19:34

Wydaje mi się, że każde miasto ma "swoją specyfikę jeżdżenia" i miejscowi kierowcy są do niej przyzwyczajeni.
kierowca z "zewnątrz" będzie wg. nich jeździł źle (a on po prostu jeździ "po swojemu")
Zakopane jest o tyle specyficzne, że tam cały czas jest "przegląd" kierowców z całej Polski i stąd galimatias.
A czy mam rację?
Nie będę się upierał przy swoim.
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Re: Kultura na bielskich drogach a raczej antykultura!

Postprzez wloczykij » niedziela, 18 wrz 2016, 23:04

tren_d napisał(a):Właśnie wróciłem z Zakopanego i to co tam się dzieje na drogach to włosy stają dęba, przy nich w Bielsku jeździ się na prawdę kulturalnie.


Hm, dziwne. Ja też wróciłem w piątek z Zakopanego i raczej od środy jak tam byłem były pustki na drogach (a jeździłem o różnych porach dnia) jak na Zakopane, i nic szczególnego się nie działo. Dopiero w sobotę zrobiło się bardzo tłoczno, ale też nie zauważyłem jakichś zgrzytów na drodze - ot, korki, ale podobnie jak w Bielsku dużo ludzi miłych i wpuszcza co któreś auto z podporządkowanej żeby odkorkować trochę miasto. Cóż Ty tam takiego niekulturalnego na drogach widziałeś?
wloczykij
użytkownik
 
Posty: 443
Na forum od: 5 paź 2009, 22:00

Re: Kultura na bielskich drogach a raczej antykultura!

Postprzez wloczykij » niedziela, 18 wrz 2016, 23:09

Przemek73 napisał(a):Gratulacje dla kretyna ze srebrnej Mazdy kombi SB 6092S, który raczył zaparkować na 1-Maja tak, że zajął cały chodnik. Masz facet szczęście, SM była już w drodze :roll:


Mnie denerwują ludzie na wąskich bocznych ulicach parkujący ZERO metrów od skrzyżowania przy krawężniku. Stwarza to zagrożenie zderzenia i niesamowicie utrudnia poruszanie się po drogach, czyli bezpieczny wyjazd z tak obstawionej ulicy (nic nie widać zza takiego barana) jak i wjazd w nią (coś może jechać z naprzeciwka lewym pasem i omijać barana). Straż Miejska mimo kilku zgłoszeń na to nie reaguje - mówią że działają głównie w centrum Bielska, czyli pewnie spacerują i zakładają blokady nie tam gdzie by się przydało dla poprawy bezpieczeństwa :evil: Jeśli w końcu kiedyś będę miał przez tak parkujących ludzi wypadek, a częstotliwość takiego obstawiania zakrętów jest tak duża że wydaje się to tylko kwestią czasu, kiedy ktoś będzie jechał szybciej a ja się wychylę autem żeby zza tak zaparkowanego barana sprawdzić czy mam wolną drogę, to z całego serca z urazówki będę życzył: niech szlag trafi pilnujących przestrzegania podstawowych przepisów drogowych w tym mieście
wloczykij
użytkownik
 
Posty: 443
Na forum od: 5 paź 2009, 22:00

Re: Kultura na bielskich drogach a raczej antykultura!

Postprzez tren_d » poniedziałek, 19 wrz 2016, 14:12

wloczykij napisał(a):
tren_d napisał(a):Właśnie wróciłem z Zakopanego i to co tam się dzieje na drogach to włosy stają dęba, przy nich w Bielsku jeździ się na prawdę kulturalnie.


Hm, dziwne. Ja też wróciłem w piątek z Zakopanego i raczej od środy jak tam byłem były pustki na drogach (a jeździłem o różnych porach dnia) jak na Zakopane, i nic szczególnego się nie działo. Dopiero w sobotę zrobiło się bardzo tłoczno, ale też nie zauważyłem jakichś zgrzytów na drodze - ot, korki, ale podobnie jak w Bielsku dużo ludzi miłych i wpuszcza co któreś auto z podporządkowanej żeby odkorkować trochę miasto. Cóż Ty tam takiego niekulturalnego na drogach widziałeś?


Pustki na drogach? Tłok taki i ludzi tyle co w wakacje. Tyle chamstwa na drogach co tam w 4 dni to w Bielsku widziałem przez pół roku.
tren_d
użytkownik
 
Posty: 1000
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00

Re: Kultura na bielskich drogach a raczej antykultura!

Postprzez Santos » poniedziałek, 19 wrz 2016, 16:29

W czwartek wracałem ze Sk przez Hyżne na Zakopane aż dziwiłem się że tak pusto na drogach.
Ew chamstwo musiało być tylko reprezentowane przez te .... w stringach
Ten się nie myli,kto nic nie robi.
Avatar użytkownika
Santos
użytkownik
 
Posty: 853
Na forum od: 21 maja 2009, 18:16
Lokalizacja: Bielsko/Monachium

Re: Kultura na bielskich drogach a raczej antykultura!

Postprzez tren_d » wtorek, 20 wrz 2016, 13:00

Santos napisał(a):W czwartek wracałem ze Sk przez Hyżne na Zakopane aż dziwiłem się że tak pusto na drogach.
Ew chamstwo musiało być tylko reprezentowane przez te .... w stringach


Byłeś na Krupówkach o 20-tej? Widziałeś jakie tłumy ludzi że nie da się przejść? Pisałem o Zakopanem a nie o drodze na Zakopane.
tren_d
użytkownik
 
Posty: 1000
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00

Re: Kultura na bielskich drogach a raczej antykultura!

Postprzez Santos » piątek, 23 wrz 2016, 14:58

Byłeś na Krupówkach o 20-tej? Widziałeś jakie tłumy ludzi że nie da się przejść? Pisałem o Zakopanem a nie o drodze na Zakopane.

Coś taki zdziwiony. Tam zawsze jest tłok
W ten właśnie czwartek też tam byłem o 17tej i j/w tłumy.
W restauracjach dla nowobogackich też były tłumy,kumasz
Ten się nie myli,kto nic nie robi.
Avatar użytkownika
Santos
użytkownik
 
Posty: 853
Na forum od: 21 maja 2009, 18:16
Lokalizacja: Bielsko/Monachium

Re: Kultura na bielskich drogach a raczej antykultura!

Postprzez tren_d » sobota, 19 lis 2016, 15:56

Pozdrawiam kierowcę samochodu terenowego któremu wystaje słoma z butów który dziś o 11 rano skręcając na Błoniach w lewo z Bystrzańskiej na obwodnicę użył dwóch pasów o mało się nie ocierając o mnie. Dowiedział się o mnie po moim trąbieniu. Naucz się kultury jeśli rodzice Cię nie nauczyli. Bo wielkie panisko musi mieć dwa pasy żeby się wyrobić w skręcie.
tren_d
użytkownik
 
Posty: 1000
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00

Re: Kultura na bielskich drogach a raczej antykultura!

Postprzez davnbb » sobota, 19 lis 2016, 20:22

tren_d napisał(a):Dowiedział się o mnie po moim trąbieniu.....

Widać forum nie czyta - my się dowiedzieliśmy po założeniu pierwszego tematu o stringach ;-)
davnbb
użytkownik
 
Posty: 1536
Na forum od: 3 mar 2008, 05:11

Re: Kultura na bielskich drogach a raczej antykultura!

Postprzez aniol » niedziela, 20 lis 2016, 10:05

To masz trąbkę na rowerze?
Avatar użytkownika
aniol
użytkownik
 
Posty: 221
Na forum od: 2 lip 2007, 20:09

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Bielsko

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 27 gości

cron