Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

bielski clubbing?

Ważne sprawy, wydarzenia, polityka, architektura, ludzie - wszystko o Bielsku - Białej.

Re: bielski clubbing?

Postprzez tren_d » środa, 18 lis 2015, 17:03

csr napisał(a):
Nebelwerfer napisał(a):
tren_d napisał(a):Do właścicieli: zapraszajcie dj'ów grających dobrą muzykę jak powyżej - wtedy będziecie mówić że jesteście klubem nie dyskoteką,
że istnieje w tym mieście clubbing który nie istnieje.

O gustach się nie dyskutuje, ale to tutaj nijak nie kojarzy mi się z czymś "niekomercyjnym". Taka wypisz-wymaluj muzyczka podkład do Tesco na stoisku rybnym, albo do filmiku instruktażowego o aplikacji gładzi. Jak to jest niekomercyjne (czyt. ambitne, ekstremalne, innowacyjne, etc.), to nie wiem jak wygląda komercyjne granie.


Tylko idiota używa zdania "o gustach się nie dyskutuje", ponieważ KAŻDA rozmowa to wymiana gustów.
No i geenralnie zgadzam się w pełni z myśleniem Trena (oprócz tego Carla Coxa, który od wielu lat już prezentuje marny poziom, ale fakt, lata 90 i początek 00 - wtedy grał naprawdę dobrą muzykę z dobrego nośnika).

A i gadka o wieku jest typowa dla kogoś, kto nie interesuje się muzyką. Imprezy klubowe = przychodzisz dla muzyki i jej słuchasz, określony gatunek, to co lubisz. Imprezy dyskotekowe = zabawy dla małolatów z szambem muzycznym. Koniec tematu.


Nie przesadzaj, no wiesz jak lubisz schranz to pewnie Carl Cox Ci się może nie podobać ale generalnie sety technicznie ma moim zdaniem świetne. Muzycznie na pewno nie jest to tzw. muzyka do dyskotek co potwierdza że gra na najlepszych festiwalach na świecie. Mojej żonie też się podoba.
tren_d
użytkownik
 
Posty: 1000
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00

Re: bielski clubbing?

Postprzez csr » środa, 18 lis 2015, 17:17

@up
Problem w tym, że każdy prawie kto złapie traktora i kontroler z przyciskiem SYNC jest w stanie podobnie zagrać. Cox się niczym nie wyróżnia, gra bardzo nudną muzykę (teraz, kiedyś było ok). I nie, za schranzem nie przepadam, a szczególnie tym nowym. Sam gram, organizuję imprezy w technicznym klimacie i jak widzę co te gwiazdeczki wyrabiają to mi się przykro robi. Jest tak wielu DJów, którzy są nieznani, grają tylko dla siebie w domu i są miliard razy lepsi, zarówno technicznie jak i muzycznie od tych popularnych "gwiazek", dla których obecnie liczy się tylko kasa.
El Psy Kongroo
Avatar użytkownika
csr
użytkownik
 
Posty: 294
Na forum od: 12 lip 2011, 18:01

Re: bielski clubbing?

Postprzez man » piątek, 20 lis 2015, 14:40

csr napisał(a):Sam gram, organizuję imprezy w technicznym klimacie ... Jest tak wielu DJów, którzy są nieznani, grają tylko dla siebie w domu i są miliard razy lepsi, zarówno technicznie jak i muzycznie od tych popularnych "gwiazek"


kogo interesuje jakiś zakompleksiony gość, który nie opuszcza swojego pokoju, utracił kontakt z rzeczywistością, itd ?
tego typu ludzie potrzebują pomocy psychologa i specjalistycznego leczenia ..... inaczej zmarnują sobie życie w tym pokoiku

obrażanie się na cały świat za to, że się jest nikim, to błąd i źle zdefiniowana przyczyna problemu
Avatar użytkownika
man
użytkownik
 
Posty: 3249
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: bielski clubbing?

Postprzez csr » sobota, 21 lis 2015, 12:47

@up
Jesteś po prostu głupi. Według ciebie każdy niezależny/niszowy artysta powinien być zamknięty w psychiatryku, OK. Szkoda mi czasu na odpisywanie komuś, kto nawet nie potrafi czytać ze zrozumieniem.
El Psy Kongroo
Avatar użytkownika
csr
użytkownik
 
Posty: 294
Na forum od: 12 lip 2011, 18:01

Re: bielski clubbing?

Postprzez tren_d » poniedziałek, 23 lis 2015, 16:42

man napisał(a):
csr napisał(a):Sam gram, organizuję imprezy w technicznym klimacie ... Jest tak wielu DJów, którzy są nieznani, grają tylko dla siebie w domu i są miliard razy lepsi, zarówno technicznie jak i muzycznie od tych popularnych "gwiazek"


kogo interesuje jakiś zakompleksiony gość, który nie opuszcza swojego pokoju, utracił kontakt z rzeczywistością, itd ?
tego typu ludzie potrzebują pomocy psychologa i specjalistycznego leczenia ..... inaczej zmarnują sobie życie w tym pokoiku

obrażanie się na cały świat za to, że się jest nikim, to błąd i źle zdefiniowana przyczyna problemu


Heh moja żona się teraz na prawdę uśmiała. Pozdrawiam Cię
tren_d
użytkownik
 
Posty: 1000
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00

Re: bielski clubbing?

Postprzez necia55 » poniedziałek, 23 lis 2015, 17:14

Heh moja żona się teraz na prawdę uśmiała. Pozdrawiam Cię

TWOJA ŻONA :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: To Ty masz żonę?????????????
Tren_d'ziu - niecnoto paskudna, masz żonę i tak obrażasz kobiety?????? :evil: :evil: :evil:
A żeby Cię skręciło paskudo nieznośna !!!!! :twisted: :twisted: :twisted:
Jak mi jeszcze raz zaczniesz narzekać na kobiety , to Cię znajdę (nawet w piekle- do którego na pewno trafisz :evil: ) i spuszczę taki wpi...... łomot, że diabły się po kątach pochowają ze strachu !!!!!!!!
necia55
użytkownik
 
Posty: 2445
Na forum od: 16 paź 2008, 13:49

Re: bielski clubbing?

Postprzez tren_d » sobota, 13 lut 2016, 15:36

tren_d
użytkownik
 
Posty: 1000
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00

Re: bielski clubbing?

Postprzez Pyramide » sobota, 13 lut 2016, 16:49

Może tu warto. Byłam i nawet nawet sympatycznie po 18 tej.
http://bielskobiala.wyborcza.pl/bielsko ... on38470115
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: bielski clubbing?

Postprzez man » niedziela, 14 lut 2016, 12:04

Pyramide napisał(a):Może tu warto. Byłam i nawet nawet sympatycznie po 18 tej.
http://bielskobiala.wyborcza.pl/bielsko ... on38470115


a wiesz co to clubbing ?
Avatar użytkownika
man
użytkownik
 
Posty: 3249
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: bielski clubbing?

Postprzez Pyramide » niedziela, 14 lut 2016, 13:02

Wiadomo że nie wiem ale liczę że man mnie "oświeci"
Czy ja pisałam o clubbingu w Bielsku,który wg mnie nie istnieje.
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: bielski clubbing?

Postprzez man » niedziela, 14 lut 2016, 16:35

Pyramide napisał(a):Wiadomo że nie wiem ale liczę że man mnie "oświeci"
Czy ja pisałam o clubbingu w Bielsku,który wg mnie nie istnieje.


może trzeba zwiększyć czcionkę z tytułami wątków ?
Avatar użytkownika
man
użytkownik
 
Posty: 3249
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: bielski clubbing?

Postprzez Pyramide » niedziela, 14 lut 2016, 17:25

Napisz skargę do admina z wnioskiem o zbanowanie. /siebie/
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: bielski clubbing?

Postprzez man » niedziela, 14 lut 2016, 20:14

Lata lecą, wzrok coraz słabszy.
Zrozum Pyramide, może takie zwiększenie czcionki tytułów mogłoby niektórym pomóc.
Nie tylko Ty nie miałabyś już problemu z odczytaniem tematów dyskusji.

tak by to m/w mogło wyglądać

"bielski clubbing?"
Avatar użytkownika
man
użytkownik
 
Posty: 3249
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: bielski clubbing?

Postprzez Pyramide » poniedziałek, 15 lut 2016, 11:04

Tak tak masz rację.Zrób jeszcze wieksze powiększenie.
W zajmowaniu się "pierdołami" jesteś dobry.
Powodzenia.
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: bielski clubbing?

Postprzez ZIZ » środa, 17 lut 2016, 14:41

man napisał(a):
Pyramide napisał(a):Może tu warto. Byłam i nawet nawet sympatycznie po 18 tej.
http://bielskobiala.wyborcza.pl/bielsko ... on38470115


a wiesz co to clubbing ?


Pewnie wie ale nie chce się jej otworzyć nowego wątku.
Witamy w klubokawiarni lewactwa :lol:
Ja te z tam bywam :mrgreen: , fajne szczypiorki tam zaglądają :wink:
:!: @trend :!: polecam, powaga pełna 8)
We wtorki jest kino studyjne więc wczoraj byłem na "500 dniach miłości"; lekki, leni kawałek życia; pełna sala.
Przed wczoraj byłem na spotkaniu z Szymonem Wróblem; nakręcił dokument o śp. ks.Tischnerze; wywiadu też udzielił mu w filmie ks. Boniecki ale głównie młodszy brat Tischnera.
Film dostępny tylko w kinach studyjnych, na necie próżno szukać oficjalnej edycji.
Telewizja (kultura,historia,lokalne) nie były zainteresowane emisją. Sz. Wróbel napisał też książkę. Niestety nie wygrałem jej podczas dyskusji, bardzo żałuję ale był pan, który zadał więcej pytań.
Tyle off topu do clubbingu :mrgreen:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Bielsko

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 55 gości