Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

ZAKAZ WJAZDU DO MIASTA DLA SZY i SCI !!!

Ważne sprawy, wydarzenia, polityka, architektura, ludzie - wszystko o Bielsku - Białej.

Re: ZAKAZ WJAZDU DO MIASTA DLA SZY i SCI !!!

Postprzez davnbb » sobota, 23 lis 2013, 00:33

znajome blachy z okolicy
http://www.youtube.com/watch?v=ZCv79dD_ ... dded#t=227
swoją drogą warto oglądnąć cały filmik - ruskich podziwiacie a swego nie znacie ;-)
davnbb
użytkownik
 
Posty: 1536
Na forum od: 3 mar 2008, 05:11

Re: ZAKAZ WJAZDU DO MIASTA DLA SZY i SCI !!!

Postprzez wloczykij » sobota, 23 lis 2013, 15:26

No tak .. 3:50 .. Jak to kiedyś powiedział mi ktoś z Żywca - "My nie jeździmy źle! My jeździmy dynamicznie!"
wloczykij
użytkownik
 
Posty: 443
Na forum od: 5 paź 2009, 22:00

Re: ZAKAZ WJAZDU DO MIASTA DLA SZY i SCI !!!

Postprzez wloczykij » czwartek, 28 lis 2013, 00:21

To chyba też Bielsko, ul. Partyzantów kawałek za placem Żwirki i Wigury..
(UWAGA! film zawiera treści wysoce emocjonalne)
http://www.youtube.com/watch?v=7GHBovPv ... lpage#t=56
wloczykij
użytkownik
 
Posty: 443
Na forum od: 5 paź 2009, 22:00

Re: ZAKAZ WJAZDU DO MIASTA DLA SZY i SCI !!!

Postprzez Piotrek » czwartek, 28 lis 2013, 07:41

wloczykij napisał(a):To chyba też Bielsko, ul. Partyzantów kawałek za placem Żwirki i Wigury..
(UWAGA! film zawiera treści wysoce emocjonalne)
http://www.youtube.com/watch?v=7GHBovPv ... lpage#t=56

Mocne, ludzie naprawdę potrafią nieźle mieć namieszane w głowach. Nie dziwię Ci się, że spać nie możesz.
pozdrawiam
Piotrek
użytkownik
 
Posty: 3140
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Mikuszowice Krakowskie pod lasem

Re: ZAKAZ WJAZDU DO MIASTA DLA SZY i SCI !!!

Postprzez Pyramide » czwartek, 28 lis 2013, 08:12

Sprzyja temu myślenie policji." My za biurkami a fotoradary i ITD rozwiąże temat"
Ciekawe kiedy znajdzie się odważny dziennikarz lub polityk i zażąda, ujawni wiarygodne statystyki przestępczości z dróg,miast,osiedli i porówna z zmniejszającą sie od lat ilością patroli i godzin pracy policji w terenie.
To że policja jest coraz mniej widoczna raczej wszystkim wiadomo.Taka sytuacja tylko na rękę "idiotom" na drogach.
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: ZAKAZ WJAZDU DO MIASTA DLA SZY i SCI !!!

Postprzez wloczykij » czwartek, 28 lis 2013, 16:23

Btw. następny fragment tamtego filmu na dwupasmówce to też z Bielska, pod Makro na S1.. Lepsza jakość: http://www.youtube.com/watch?v=jEmFQV89ByE
wloczykij
użytkownik
 
Posty: 443
Na forum od: 5 paź 2009, 22:00

Re: ZAKAZ WJAZDU DO MIASTA DLA SZY i SCI !!!

Postprzez Del_Rey » czwartek, 28 lis 2013, 17:45

wloczykij napisał(a):Btw. następny fragment tamtego filmu na dwupasmówce to też z Bielska, pod Makro na S1.. Lepsza jakość: http://www.youtube.com/watch?v=jEmFQV89ByE

Koles mial samochod kilka dni,pierwszy raz naped na tył,zawział sie gonic mułem bagiennym mocnego seata i sie przejechał.
Wysocy urzędnicy - to ludzie, którzy za nasze pieniądze kradną nasze pieniądze.
Avatar użytkownika
Del_Rey
użytkownik
 
Posty: 2785
Na forum od: 14 lis 2006, 14:01
Lokalizacja: B-B

Re: ZAKAZ WJAZDU DO MIASTA DLA SZY i SCI !!!

Postprzez wloczykij » czwartek, 28 lis 2013, 23:07

Jeśli to tylno napędówka, to nie wiem jak on to zrobił, żeby się tak obrócić.. Chyba poza wpadnięciem w poślizg jakiś bardzo dziwny manewr wykonał. W każdym razie nie zredukował biegiem i nie próbował uspokoić auta, zrobił coś innego dziwnego.
wloczykij
użytkownik
 
Posty: 443
Na forum od: 5 paź 2009, 22:00

Re: ZAKAZ WJAZDU DO MIASTA DLA SZY i SCI !!!

Postprzez Del_Rey » piątek, 29 lis 2013, 02:01

to jest CLK 2.0 Kompressor wg właściciela podobno 190KM, mi pasowało na 160 KM, bo dymaly go sporo slabsze auta. A synek nic nie zrobił, jak poczuł ze go szarpło.Dał stop i czekał co będzie :) Tyle wiem na pewno :) Tylnonapędówkami się super jeździ, fajnie się bawi, gdy się kontroluje zabawke, ale przy czymś takim, gdy pojawia się niespodzianka z nienacka,gdzie miejsca nie ma to na ogół jest za późno.Fizyki się nie pokona.Do tego takim klocem bez mocy. . . bez szans. Tommy_ robiący ostatnio przeszczepy w swojej Bawarce coś więcej by mógł powiedzieć :) bo w sumie zaczyna się dla niego pora gnębienia opon :)
Wysocy urzędnicy - to ludzie, którzy za nasze pieniądze kradną nasze pieniądze.
Avatar użytkownika
Del_Rey
użytkownik
 
Posty: 2785
Na forum od: 14 lis 2006, 14:01
Lokalizacja: B-B

Re: ZAKAZ WJAZDU DO MIASTA DLA SZY i SCI !!!

Postprzez Piotrek » piątek, 29 lis 2013, 07:47

Zaciekawił mnie ten przypadek, bo w sumie nie powinien się zdarzyć, przy tak małej prędkości, na łagodnym zakręcie i w dobrych warunkach. Wydaje mi się, że kierowca poprostu przestraszył się. Po co hamował kiedy już prawie wychodził z zakrętu i wtedy zaczęło go obracać już na prostej. Pewnie na łuku zaczęło go lekko wynosić w lewo, i po długim namyśle kiedy właściwie był już bezpieczny, niepotrzebnie przyhamował i odbił kierownicą w prawo.
pozdrawiam
Piotrek
użytkownik
 
Posty: 3140
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Mikuszowice Krakowskie pod lasem

Re: ZAKAZ WJAZDU DO MIASTA DLA SZY i SCI !!!

Postprzez Del_Rey » piątek, 29 lis 2013, 10:01

Piotrek napisał(a):Wydaje mi się, że kierowca poprostu przestraszył się.

Mowil, ze wlasnie tak bylo :)
Poza tym opon prawie nie mial juz.
Wysocy urzędnicy - to ludzie, którzy za nasze pieniądze kradną nasze pieniądze.
Avatar użytkownika
Del_Rey
użytkownik
 
Posty: 2785
Na forum od: 14 lis 2006, 14:01
Lokalizacja: B-B

Re: ZAKAZ WJAZDU DO MIASTA DLA SZY i SCI !!!

Postprzez Pyramide » sobota, 30 lis 2013, 14:38

Inicjatywa dobra.Ciekawe jakie efekty statystyczne dla policji i społeczne.
Ale po ...... to wcześniej ogłaszać?
Policjanci w ciągu dzisiejszej i jutrzejszej nocy przeprowadzają akcję "andrzejkową". Nocne działania mają na celu przede wszystkim poprawę bezpieczeństwa.
Pewnie tez na celu maja ostrzec pijanych za kółkiem.Prewencja juz nic nie da a wyłapanie wg. mnie tak.
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: ZAKAZ WJAZDU DO MIASTA DLA SZY i SCI !!!

Postprzez wloczykij » niedziela, 1 gru 2013, 03:59

Oj stali stali gęsto w mieście, 100% kierowców miało kontrolę alkomatem jak przejeżdżałem. W tym samym czasie nieopodal wyciągu na Dębowiec policja i pomoc drogowa wyciągali coś z rowu. Gdzie indziej ktoś się irytował, że jadąc pod prąd jedzie prosto na mnie, ale chyba w końcu się zorientował że źle wjechał, bo zjechał na pobocze. Sprawdzania poza centrum chyba nie było, a w centrum to w zasadzie obok dwóch dyskotek. Ciekawe jakie statystyki będą za ten weekend, i czy dużo osób jeździ pod wpływem?
wloczykij
użytkownik
 
Posty: 443
Na forum od: 5 paź 2009, 22:00

Re: ZAKAZ WJAZDU DO MIASTA DLA SZY i SCI !!!

Postprzez SAMAEL66 » niedziela, 1 gru 2013, 07:03

Policja naciąga statystyki łapiąc kierowców po spożyciu a nie pijanych. To nie to samo choć dla podniesienia skuteczności wszystkie środki są dobre. Większość kierowców łapanych rano ( a wtedy są zazwyczaj kontrole) ma trochę ponad 0.2 promila. Prawdziwi pijani kierowcy są na drogach między 20 a 2 w nocy kiedy to jest się pijanym po imprezie, imieninach czy innym balu. Ale tych nie łapią.
SAMAEL66
użytkownik
 
Posty: 1380
Na forum od: 30 gru 2008, 19:33
Lokalizacja: Złote Łany

Re: ZAKAZ WJAZDU DO MIASTA DLA SZY i SCI !!!

Postprzez Piotrek » niedziela, 1 gru 2013, 13:46

SAMAEL66 napisał(a):Policja naciąga statystyki łapiąc kierowców po spożyciu a nie pijanych. To nie to samo choć dla podniesienia skuteczności wszystkie środki są dobre. Większość kierowców łapanych rano ( a wtedy są zazwyczaj kontrole) ma trochę ponad 0.2 promila. Prawdziwi pijani kierowcy są na drogach między 20 a 2 w nocy kiedy to jest się pijanym po imprezie, imieninach czy innym balu. Ale tych nie łapią.

Ciekawy jestem czy istnieją statystyki z liczbą zatrzymanych kierowców w podziale na procenty, obawiam się, że wtedy ilość pijanych kierowców znacznie by się zmniejszyła.
pozdrawiam
Piotrek
użytkownik
 
Posty: 3140
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Mikuszowice Krakowskie pod lasem

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Bielsko

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 62 gości