Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

ZAKAZ WJAZDU DO MIASTA DLA SZY i SCI !!!

Ważne sprawy, wydarzenia, polityka, architektura, ludzie - wszystko o Bielsku - Białej.

Re: ZAKAZ WJAZDU DO MIASTA DLA SZY i SCI !!!

Postprzez ojciecbb » niedziela, 22 gru 2013, 13:06

Jestem w szoku! Dziś dwa razy (na Bora-Komorowskiego i na Andersa) samochody na tablicach SZY, widząc że jadę szybciej, same z siebie zjechały z lewego pasa! :shock: :shock: :shock:
ojciecbb
użytkownik
 
Posty: 117
Na forum od: 11 lis 2007, 16:42

Re: ZAKAZ WJAZDU DO MIASTA DLA SZY i SCI !!!

Postprzez Del_Rey » niedziela, 22 gru 2013, 15:04

ojciecbb napisał(a):Jestem w szoku! Dziś dwa razy (na Bora-Komorowskiego i na Andersa) samochody na tablicach SZY, widząc że jadę szybciej, same z siebie zjechały z lewego pasa! :shock: :shock: :shock:

Trzeba było wyłączyć koguta i "długie", to pewnie by nie zjechały ;)
Wysocy urzędnicy - to ludzie, którzy za nasze pieniądze kradną nasze pieniądze.
Avatar użytkownika
Del_Rey
użytkownik
 
Posty: 2785
Na forum od: 14 lis 2006, 14:01
Lokalizacja: B-B

Re: ZAKAZ WJAZDU DO MIASTA DLA SZY i SCI !!!

Postprzez ona I wy » niedziela, 29 gru 2013, 19:57

wy bielszczanie nauczcie się jeździć najpierw a potem uczcie innych :roll:
ona I wy
użytkownik
 
Posty: 43
Na forum od: 29 gru 2013, 18:29

Re: ZAKAZ WJAZDU DO MIASTA DLA SZY i SCI !!!

Postprzez sweeper » poniedziałek, 30 gru 2013, 17:50

ona/on napisał(a):wy bielszczanie nauczcie się jeździć najpierw a potem uczcie innych :roll:

a "Wy" Towarzyszko(u) określcie swoją płeć w pierwszej kolejności bo wczoraj coś o gender w kościołach mówili i nie wiem jakiej płci jesteście kulturowo :D
Avatar użytkownika
sweeper
użytkownik
 
Posty: 2974
Na forum od: 12 sie 2008, 16:33
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: ZAKAZ WJAZDU DO MIASTA DLA SZY i SCI !!!

Postprzez staszeks » poniedziałek, 30 gru 2013, 19:24

sweeper napisał(a):
ona/on napisał(a):wy bielszczanie nauczcie się jeździć najpierw a potem uczcie innych :roll:

a "Wy" Towarzyszko(u) określcie swoją płeć w pierwszej kolejności bo wczoraj coś o gender w kościołach mówili i nie wiem jakiej płci jesteście kulturowo :D
Ależ on/ona jest samo ucieleśnienie gender co próbował/a zasygnalizować nickiem
zamiast od razu podpisać się gender.
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Re: ZAKAZ WJAZDU DO MIASTA DLA SZY i SCI !!!

Postprzez Anke » poniedziałek, 30 gru 2013, 20:16

To jest ono - można wywnioskować po tym jak bebla i pisze w języku ojczystym. Dajcie spokój dziecku.
Anke
użytkownik
 
Posty: 1356
Na forum od: 9 lip 2010, 20:21

Re: ZAKAZ WJAZDU DO MIASTA DLA SZY i SCI !!!

Postprzez ona I wy » wtorek, 31 gru 2013, 12:51

staszeks napisał(a):
sweeper napisał(a):
ona/on napisał(a):wy bielszczanie nauczcie się jeździć najpierw a potem uczcie innych :roll:

a "Wy" Towarzyszko(u) określcie swoją płeć w pierwszej kolejności bo wczoraj coś o gender w kościołach mówili i nie wiem jakiej płci jesteście kulturowo :D
Ależ on/ona jest samo ucieleśnienie gender co próbował/a zasygnalizować nickiem
zamiast od razu podpisać się gender.

gdzie jest napisane on/ona? jak juz zwracasz uwagę to rób to należycie. I co to za p*********e o gender? jak tu jest inny temat, chwytasz(cie) się byle czego jak nie masz argumentów. Zapraszam na wykład 11. stycz. 14r. o 16.30 Bielsko-Biała podziemia kościoła NSPJ (przy dworcu)
Ostatnio edytowano wtorek, 31 gru 2013, 14:40 przez GP, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Uważamy na słownictwo...
ona I wy
użytkownik
 
Posty: 43
Na forum od: 29 gru 2013, 18:29

Re: ZAKAZ WJAZDU DO MIASTA DLA SZY i SCI !!!

Postprzez staszeks » środa, 1 sty 2014, 02:46

ona/on napisał(a):
staszeks napisał(a):
sweeper napisał(a):....................................

gdzie jest napisane on/ona? jak juz zwracasz uwagę to rób to należycie. I co to za p*********e o gender? jak tu jest inny temat, chwytasz(cie) się byle czego jak nie masz argumentów. Zapraszam na wykład 11. stycz. 14r. o 16.30 Bielsko-Biała podziemia kościoła NSPJ (przy dworcu)

Widzisz pomyłka wynikła z tego, że u mnie zawsze on na górze a u ciebie na odwrót.
A do kościoła przestałem chodzić od czasu, jak ksiądz przy spowiedzi nie pytając o moje dochody wyznaczył ile mam rzucać na tacę.
Tak więc zaproszenia przyjąć nie mogę.
(tym bardziej, że nie bardzo wiadomo na jaki temat ma być ten wykład.-zapraszając należało sprecyzować)
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Re: ZAKAZ WJAZDU DO MIASTA DLA SZY i SCI !!!

Postprzez ona I wy » środa, 1 sty 2014, 13:03

A do kościoła przestałem chodzić od czasu, jak ksiądz przy spowiedzi nie pytając o moje dochody wyznaczył ile mam rzucać na tacę.
Tak więc zaproszenia przyjąć nie mogę.
(tym bardziej, że nie bardzo wiadomo na jaki temat ma być ten wykład.-zapraszając należało sprecyzować)[/quote]

o ulubionym temacie jakie tu poruszacie, o ideologi gender i nie ksiądz będzie przeprowadzał wykład. Jak może być u mnie on na górze ... z resztą nie mam zamiaru się tłumaczyć
ona I wy
użytkownik
 
Posty: 43
Na forum od: 29 gru 2013, 18:29

Re: ZAKAZ WJAZDU DO MIASTA DLA SZY i SCI !!!

Postprzez staszeks » środa, 1 sty 2014, 13:30

ona/on napisał(a):A do kościoła przestałem chodzić od czasu, jak ksiądz przy spowiedzi nie pytając o moje dochody wyznaczył ile mam rzucać na tacę.
Tak więc zaproszenia przyjąć nie mogę.
(tym bardziej, że nie bardzo wiadomo na jaki temat ma być ten wykład.-zapraszając należało sprecyzować)


o ulubionym temacie jakie tu poruszacie, o ideologi gender i nie ksiądz będzie przeprowadzał wykład. Jak może być u mnie on na górze ... z resztą nie mam zamiaru się tłumaczyć[/quote]
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Re: ZAKAZ WJAZDU DO MIASTA DLA SZY i SCI !!!

Postprzez staszeks » środa, 1 sty 2014, 13:32

ona/on napisał(a):..............................................................Jak może być u mnie on na górze ... z resztą nie mam zamiaru się tłumaczyć

w ułamku zawsze jest coś na górze (licznik)
Jak w nicku stosuje się ułamek to też coś musi być na górze.
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Re: ZAKAZ WJAZDU DO MIASTA DLA SZY i SCI !!!

Postprzez ona I wy » czwartek, 2 sty 2014, 06:54

sweeper napisał(a):....................................


A do kościoła przestałem chodzić..........
....i temu zatraciłeś człowieczeństwo i szacunek do innych. Nie znasz mnie, a oceniasz i wyśmiewasz. Nie umiesz (nie umiecie) przyjąć krytyki i nie umiecie prowadzić dyskusji.
[/quote][/quote]

musi się tu nie którym bardzo nudzić że śledzą moje wypowiedzi w innych tematach :wink:
ona I wy
użytkownik
 
Posty: 43
Na forum od: 29 gru 2013, 18:29

Re: ZAKAZ WJAZDU DO MIASTA DLA SZY i SCI !!!

Postprzez staszeks » czwartek, 2 sty 2014, 15:01

ona/on napisał(a):
sweeper napisał(a):....................................


A do kościoła przestałem chodzić..........
....i temu zatraciłeś człowieczeństwo i szacunek do innych. Nie znasz mnie, a oceniasz i wyśmiewasz. Nie umiesz (nie umiecie) przyjąć krytyki i nie umiecie prowadzić dyskusji.
[/quote]

musi się tu nie którym bardzo nudzić że śledzą moje wypowiedzi w innych tematach :wink:[/quote]





********************************
Niniejszym dziękujemy za udzielenie lekcji.
(Szczególnie lekcji wklejania cytatów - jak widać nawet system nie może sobie z tym poradzić i nie potrafi prawidłowo uformować okienek a mi nie chce się bawić moja wypowiedź zaczyna się od gwiazdek)
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

SZY prawie zabiło by małe dziecko i ojca

Postprzez athi » czwartek, 2 sty 2014, 15:30

Przed chwila na drodze obok Auto Complex rozepedzone srebrne audi A6 na rej SZY 50.... wyprzedzało mnie i wjechało na przejscie dla pieszych z predkoscia ok 100 km/h na którym przechodził ojciec z 4 letnim dzieckiem, wczesniej zauwazylem rozpedzonego idiote w lusterku i zaczalem trabic, ojciec dziecka odwrocil sie złapał dziecko i w ostatnim momencie odskoczyl z przed audi , kierowca audi nawet nie hamował. Wiem jedno to byłaby tragiczna masakra. W razie czego moge złozyc zeznania przeciwko kierowcy gdyby ktos potrzebował prosze na priv wyslac wiadomosc.
athi
użytkownik
 
Posty: 62
Na forum od: 22 lis 2006, 20:45

Re: ZAKAZ WJAZDU DO MIASTA DLA SZY i SCI !!!

Postprzez JiB2 » sobota, 4 sty 2014, 08:39

Przykre. Niestety, ale szowinistyczna opinia bielszczan na temat SZY ma swoje poparcie w faktach. Kolejny przykład z wczoraj. Jak długo żyję to jeszcze czegoś takiego nie widziałem. Prawie w samo południe zjeżdżam ulicą Sikorskiego w dół w stronę placu Żwirki i Wigury wlekąc się 15 km/h za niebieską Skodą Octavia Kombi na rejestracji SZY. Jakoś podświadomie widok tej rejestracji włączył mi tzw. czerwoną lampkę szczególnego ograniczonego zaufania. Na całe szczęście. Dojeżdżają już na samy dole do Partyzantów zrobiłem sobie od Pana odstęp i zwolniłem, co zauważyli na szczęście piesi oczekujący na wejście na pasy. Pan SZY po prostu wyjeżdżając z Sikorskieg,o mając już pieszych na pasach na Żwirki i Wigury , z Sikorskiego zawinął pod prąd w lewo, przez podwójną ciągłą i wbił się na pasy pomiędzy pieszych dostojnym tempem jadąc sobie w kierunku Poczty i Zamku. Takiej wyobraźni kierującego to nie widziałem nigdy. A jaką Pan kierujący SZY miał uśmiechniętą minę, pokazał...
prentki.blog.pl
JiB2
użytkownik
 
Posty: 527
Na forum od: 24 lut 2009, 16:17

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Bielsko

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 38 gości