Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Zagospodarowanie Dębowca

Ważne sprawy, wydarzenia, polityka, architektura, ludzie - wszystko o Bielsku - Białej.

Re: Zagospodarowanie Dębowca

Postprzez ZIZ » poniedziałek, 21 kwi 2014, 18:41

Pan Kazimierz napisał(a):@ZIZ - pisząc że bielszczanie umrą z nudów miałem na myśli fakt że już zupełnie nie będzie co robić w BB jak zamkną wyciąg na Dębowiec, teraz jak się człowiek nudzi to sobie może przynajmniej pojeździć bez celu jak tak kolejka - ironia taka :)
Jeśli to co piszesz o panach z BBOSiR to prawda no co tu dużo gadać - to nie ma prawa się opłacać :)


Gdybyś przypadkowo umierał z nudów w sobotę, 26-go to zapraszam:

viewtopic.php?f=4&t=88579

A co do zakazu jazdy rowerami na Dębowcu - dzięki za informację. Zwykle jeżdżę na rowerze miejskim ale specjalnie odkurzę górala i pojadę to sprawdzić. Ciekawe po kogo zadzwonią: po Policję czy też Straż Miejską? :twisted:

Może ktoś wpadnie do Ratusza jutro i spyta o zdrowie, czy w domciu wszyscy żywi po Świętach :mrgreen: :
22 kwietnia 2014 r. o godz. 13.00 odbędzie się w Urzędzie Miejskim, Plac Ratuszowy 1 (sala Nr 31) posiedzenie Komisji Zdrowia, Polityki Społecznej i Sportu Rady Miejskiej
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Zagospodarowanie Dębowca

Postprzez Pan Kazimierz » poniedziałek, 21 kwi 2014, 18:49

ZIZ napisał(a):A co do zakazu jazdy rowerami na Dębowcu - dzięki za informację. Zwykle jeżdżę na rowerze miejskim ale specjalnie odkurzę górala i pojadę to sprawdzić. Ciekawe po kogo zadzwonią: po Policję czy też Straż Miejską? :twisted:


Rzuciłem info na forum bo to kolejna ciekawostka z naszego miasta. Jest nawet zdjęcie na tym innym portalu - jak poszukasz w sieci to znajdziesz. Paranoja co tu się dzieje.
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Re: Zagospodarowanie Dębowca

Postprzez GrzegorzD » poniedziałek, 21 kwi 2014, 21:06

co komu przeszkadza downhill na pagórku?
Avatar użytkownika
GrzegorzD
użytkownik
 
Posty: 2029
Na forum od: 27 wrz 2009, 19:03
Lokalizacja: Hałcnów / Bujaków

Re: Zagospodarowanie Dębowca

Postprzez Pan Kazimierz » poniedziałek, 21 kwi 2014, 21:17

GrzegorzD napisał(a):co komu przeszkadza downhill na pagórku?


Cytuję artykuł: "Tymczasem na trasie pojawiły się ? i to gęsto ustawione- znaki zakazujące jazdy na rowerach. Ma to uchronić stok przed dewastacją."

Komentował nie będę...
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Re: Zagospodarowanie Dębowca

Postprzez GrzegorzD » poniedziałek, 21 kwi 2014, 21:23

lepiej płacić za wynajem terenów i nic na tym nie zarabiac :?
Avatar użytkownika
GrzegorzD
użytkownik
 
Posty: 2029
Na forum od: 27 wrz 2009, 19:03
Lokalizacja: Hałcnów / Bujaków

Re: Zagospodarowanie Dębowca

Postprzez ZIZ » poniedziałek, 21 kwi 2014, 22:55

>@Pan Kazimierz/ Komentator @max na onym portalu ujął to tak, cyt:

"Można jeździć na rowerze. Na stoku narciarskim znaki nie obowiązują i nie ma ich kto egzekwować. Oddzielna kwestia to sprawa naruszenia prawa własności i postępowanie wbrew woli właściciela (najemcy) stoku jako delikt prawa cywilnego."

Więc pytam powtórnie: wezwą SM czy Policję?

Nartorolki się nie sprzedały :cry: :evil: :? Może też mnie pogonią jak będę zjeżdżał :mrgreen: ZIAD wszystkie rozumy "zjad"
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Zagospodarowanie Dębowca

Postprzez Pan Kazimierz » sobota, 24 maja 2014, 22:31

Z tego co mi wiadomo był co najmniej jeden chętny aby zbudować tory do jazdy na rowerze w obrębie Dębowca i w ten sposób wykorzystać i nieco nagonić klientów dla kolejki. Brakło chęci z drugiej strony i gość zbudował co chciał gdzie indziej.
Miasto tworzą ludzie ...
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Re: Zagospodarowanie Dębowca

Postprzez Del_Rey » piątek, 20 cze 2014, 00:02

Jak tam, szukam bilansu zimy i jakos nie moge znaleźć.Moze w jakis lokalnych gazetkach sie pokazała informacja?
Do nich dostepu nie mam, a jestem bardzo ciekawy.
Wysocy urzędnicy - to ludzie, którzy za nasze pieniądze kradną nasze pieniądze.
Avatar użytkownika
Del_Rey
użytkownik
 
Posty: 2785
Na forum od: 14 lis 2006, 14:01
Lokalizacja: B-B

Re: Zagospodarowanie Dębowca

Postprzez Pan Kazimierz » piątek, 20 cze 2014, 06:01

Del_Rey napisał(a):Jak tam, szukam bilansu zimy i jakos nie moge znaleźć.Moze w jakis lokalnych gazetkach sie pokazała informacja?
Do nich dostepu nie mam, a jestem bardzo ciekawy.


Podłącze się pod pytanie: ile "zarobiliśmy" na tym dubajskim wynalazku w tym sezonie? ;)
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Re: Zagospodarowanie Dębowca

Postprzez ZIZ » piątek, 20 cze 2014, 10:21

Del_Rey napisał(a):Jak tam, szukam bilansu zimy i jakos nie moge znaleźć.Moze w jakis lokalnych gazetkach sie pokazała informacja?
Do nich dostepu nie mam, a jestem bardzo ciekawy.


A masz klucze do "szafy Kasztelana"? Tam byś znalazł nie jedno :lol:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Zagospodarowanie Dębowca

Postprzez Pyramide » piątek, 20 cze 2014, 10:32

Napisz e mailem oficjalne zapytanie do UM to dostaniesz odpowiedz.
ZIZ witam Cię po dłuższej nieobecności.Może dostałeś darmowy net i della z UM i znowu śmigasz.
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Zagospodarowanie Dębowca

Postprzez ZIZ » sobota, 21 cze 2014, 07:08

Ale mnie jakoś mało interesuje oficjalne sprawozdanie; poza tym jest taki druczek pt.: "wniosek o ujawnienie informacji publicznej" w UM .
@Pyramide, Też witam Cię; czasem wystarczy czytać posty i nie ma potrzeby odpisywać; w sieci jest jeszcze kilka innych miejsc, gdzie zaglądam - czasem tematy są ciekawsze :D .
Darmowy net jest wokół Ratusza od dawna, co pół godziny trzeba się logować od nowa, prędkość z epoki kamienia łupanego.
Czy coś przegapiłem? Rozdawali może darmowe laptopy w Ratuszu? Raczej nie! Za to na wybory nie podpięli netu do wielu komisji i trzeba było śmigać taksówkami do Ratusza i z powrotem.Co za wiocha :evil:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Zagospodarowanie Dębowca

Postprzez Pyramide » sobota, 21 cze 2014, 08:27

ZIZ popytaj rok temu była akcja i rozdano przez UM 100 Dellów wraz z darmowym netem dla osób,rodzin itd po odp weryfikacji.Ostatnio była akcja kontroli użytkowania tych komputerów w domach zainteresowanych i wypadła nawet dobrze.Podobno maja rozdać kolejnych 100 szt.Kasa chyba z Unii.
Odnośnie Dębowca jak już było pisane wcześniej takie inwestycje dla społeczeństwa/mieszkańców nie muszą być dochodowe.
Parki,Błonia tez nie sa dochodowe.Ale to już wina kasztelana i klimatu.
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Zagospodarowanie Dębowca

Postprzez ZIZ » sobota, 21 cze 2014, 08:43

>@Pyramide/ Chwilowo na pomoc społeczno z MOPS-u się nie załapuję :)
Dębowiec jest wysoce dochodowy :mrgreen: , szczególnie dla dwóch właścicieli działek, panów MP i JJ bodajże :evil: :twisted:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Zagospodarowanie Dębowca

Postprzez Pan Kazimierz » sobota, 21 cze 2014, 17:01

ZIZ napisał(a):Dębowiec jest wysoce dochodowy :mrgreen: , szczególnie dla dwóch właścicieli działek, panów MP i JJ bodajże :evil: :twisted:


Może to przypadek a może nie .... to ten M.P. ?????
http://m.krakow.gazeta.pl/krakow/1,1065 ... ka_P_.html
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Bielsko

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 109 gości