Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

WOŚP- w B-B

Ważne sprawy, wydarzenia, polityka, architektura, ludzie - wszystko o Bielsku - Białej.

Postprzez Razor 688 » niedziela, 19 gru 2010, 14:28

man napisał(a):1. WOŚP to forma żebractwa

A czy ktoś Cię prosił żebyś wspomógł WOŚP? Nie wiec o co chodzi? Jak mi się zdaje żyjemy w wolnym kraju gdzie nie ma nakazów wspomagania fundacji które zajmują się ratowaniem życia ludzkiego nie wliczając NFZ-u.
#711 , #051

http://www.nowymig.cba.pl/ Bielski Informator Komunikacyjny
Razor 688
użytkownik
 
Posty: 402
Na forum od: 1 kwi 2008, 19:06
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez man » niedziela, 19 gru 2010, 14:38

Razor 688 napisał(a):
man napisał(a):1. WOŚP to forma żebractwa

A czy ktoś Cię prosił żebyś wspomógł WOŚP?

Oczywiście, wystarczy wyjść w dniu WOŚP i od razu dopadają Cię stada żebraków z puszkami prosząc o wsparcie ........ więc proszono mnie wiele razy tylko co to ma do rzeczy ?
Avatar użytkownika
man
użytkownik
 
Posty: 3249
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez buraczek » niedziela, 19 gru 2010, 14:40

Widze że Miro jest zaślepioną w swoich poglądach osobą która zawsze czyta fakty i interpretuje je tak jak chce. a nie widzi tego że np w jego wspaniałym USA jak nie masz kasy to się nie wyleczysz bo płacisz krocie za poród i poiekę medyczną. Zastranawiam sie po co On wogóle dyskutuje z mani skoro jest za wielką wodą i tam jest tak dobrze a tu bee.
Bez komentarza
buraczek
użytkownik
 
Posty: 41
Na forum od: 13 maja 2010, 13:39

Postprzez Piotrek » niedziela, 19 gru 2010, 15:13

Man, nie rozumiem dlaczego tak bolą Cię te 30 parę milionów WOŚP, bo widać,że ratują czyjeś życie?bo są bardziej efektywne niż olbrzymie fundusze z naszych podatków w NFZ? NFZ ma do dyspozycji 60 mld złotych, i nie ma żadnych pozytywnych efektów,ciągle syf i umierający pacjenci bez pomocy, i to Cię nie boli? Wiadomo - zarząd, prezes, dyrekcje regionalne, pensje,premie- miliardy-normalka, to dla Ciebie jest ok, ale kilkadziesiąt milionów, rzeczywiście ratujących ludzkie życie strasznie kogoś denerwuje i kłuje w oczy, dlaczego? Bo może zwykłym obywatelom zasugerować,że trzeba rozpierdolić tą całą mafię pożerającą miliardy z przeznaczonych pieniędzy na zdrowie i te pieniądze wydać na to na co w rzeczywistości są przeznaczone? Przecież WOŚP to promile z kwot rocznie przeznaczanych na ochronę zdrowia, czemu ktoś tak bardzo boi się tej maleńkiej Orkiestry? Czemu, z tego co piszesz wnioskuję,że wiesz, powiedz nam uczciwie, kto tak bardzo boi się tej , nic nieznaczącej WOŚP? Ustawa o ograniczeniu do 50% dotacji dla partii politycznych wywalczona mimo oporu PiS-u da 60 mln zł rocznie, nie budzi takich kontrowersji jak o połowę mniejsze przychody WOŚP, czemu? bo to co robi WOŚP może przywrócić nam obywatelom miliardy teraz zagrabiane przez partyjne grupy decydentów? Man, a po której stronie Ty jesteś?
pozdrawiam
Piotrek
użytkownik
 
Posty: 3140
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Mikuszowice Krakowskie pod lasem

Postprzez Pan Kazimierz » niedziela, 19 gru 2010, 15:17

LUDZIE !!!!!!!!!!!!!! Po co dyskutujecie z tym sfrustrowanym pajacem o pseudonimie MIRO?
Przecież to koleś który zawsze ma rację i swoje daremne teorie. Więc po co? Olejcie go i tyle.
Ostatnio edytowano niedziela, 19 gru 2010, 15:18 przez Pan Kazimierz, łącznie edytowano 1 raz
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Postprzez Pan Kazimierz » niedziela, 19 gru 2010, 15:22

Nie wiem czy zauważyliście ale MIRO zachowuje się tutaj na forum jak typowy przedstawiciel pewnej partii - pracuje z całej siły nad tym aby poróżnić swoich rodaków. Wobec tego proponuję ignorować jego zaczepne wpisy. Jest ktoś za?
Pozdrawiam
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Postprzez Piotrek » niedziela, 19 gru 2010, 15:24

Panie Kazimierzu, czy sugerujesz, że Man i Miro to ta sama osoba, jest to możliwe, ale ja nie wierzę, że ktoś mógłby być tak oszukańczo pokrętnym, nie wierzę.pozdrawiam
Piotrek
użytkownik
 
Posty: 3140
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Mikuszowice Krakowskie pod lasem

Postprzez man » niedziela, 19 gru 2010, 15:32

Piotrek, WOŚP jak wiele innych pięknych idei z czasem staje się karykaturą samej siebie.
Ja mogę mówić za siebie, a więc nie podoba mi się teza z początku tego wątku, że miasto ma niemalże obowiązek sponsorować organizacje imprezy, dać sprzęt, ludzi, itd. - nie ma takiego obowiązku i do kilku już lat tego nie robi, i bardzo dobrze, ku rozpaczy różnych ludzi.

Sprawa 2 - WOŚP to nie żadna święta krowa. Można, a nawet trzeba ja krytykować jeżeli coś jest z nią nie tak. To tylko wyjdzie jej na dobre.

Razi mnie również propagowanie żebractwa i wydawanie zebranej kasy na Woodstock, nieruchomości, pensje po 5 000 zł i mercedesy .......... to już nie jest nawet śmieszne .......

po za tym cała reszta mi się podoba :)
Avatar użytkownika
man
użytkownik
 
Posty: 3249
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez man » niedziela, 19 gru 2010, 15:38

jestem jedyny w swoim rodzaju
więc proszę nawet nie sugerować, że mógłbym być również Mirem, Zbychem, Rychem, itp. :)
Avatar użytkownika
man
użytkownik
 
Posty: 3249
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez Piotrek » niedziela, 19 gru 2010, 15:45

Wbrew pozorom właśnie rzetelna i uczciwa krytyka wzmacnia daną ideę, a podlizywanie się zawsze ją osłabia. Oczywiście wiemy ,że Ty to Ty. pozdrawiam
Piotrek
użytkownik
 
Posty: 3140
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Mikuszowice Krakowskie pod lasem

Postprzez Pan Kazimierz » niedziela, 19 gru 2010, 16:04

Piotrek napisał(a):Panie Kazimierzu, czy sugerujesz, że Man i Miro to ta sama osoba, jest to możliwe,

NIE. Nie o to mi chodzi, chodzi mi tylko o to że z Mirem nie ma sensu rozmawiać ponieważ:
- nie docierają do niego żadne argumenty
- odpowiada na wybrane pytania
- nieodpowiada na niewygodne pytania
- myśli że wie jak żyje sie w Polsce
- wierzy że zawsze ma rację
- sprawia wrażenie bezmózgowca

i wiele wiele innych powodów
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Postprzez Piotrek » niedziela, 19 gru 2010, 16:27

No cóż, Panie Kazimierzu, niezłe podsumowanie, ale niepełne, jest mała furtka, która pozwala na porozumienie się z Kolegą Miro, jakby nie było jest on jednym z nas. Jesteś mądrym facetem Kazimierzu i z Miro nie dogadasz się, no nie ? pozdrawiam
Piotrek
użytkownik
 
Posty: 3140
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Mikuszowice Krakowskie pod lasem

Postprzez Pan Kazimierz » niedziela, 19 gru 2010, 16:35

Piotrek napisał(a):No cóż, Panie Kazimierzu, niezłe podsumowanie, ale niepełne, jest mała furtka, która pozwala na porozumienie się z Kolegą Miro, jakby nie było jest on jednym z nas. Jesteś mądrym facetem Kazimierzu i z Miro nie dogadasz się, no nie ? pozdrawiam

Chyba nie chcę się zniżać do jego poziomu - musiałbym zrezygnować z własnego zdania i przytakiwać mu - w innym przypadku nie będzie odpowiadał na moje pytania. Może po prostu nie zna odpowiedzi ?
Wiele razy próbowałem się z nim dogadać ale skoro gość olewa moje pytania to mam to w d... :)
pozdrawiam
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Postprzez Piotrek » niedziela, 19 gru 2010, 16:46

I to jest właśnie sedno sprawy, Kolego Kazimierzu, brak porozumienia. Przeciaż wielokrotnie i Ty i Miro, Man i inni piszemy coś co ma ze sobą wiele wspólnego, tylko nie potrafimy tego zobaczyć. My nie musimy zniżać się, wszyscy jesteśmy na tym samym poziomie. pozdrawiam
Piotrek
użytkownik
 
Posty: 3140
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Mikuszowice Krakowskie pod lasem

Postprzez Pan Kazimierz » niedziela, 19 gru 2010, 16:56

Brak porozumienia? Dla mnie to brak wychowania jeśli ktoś nie odpowiada na Twoje pytania:) Ja mam chęć porozumienia się z każdym - tylko Miro wybiera sobie rozmówców i ma do tego święte prawo - ja np pewnie nie dogadałbym się z Einsteinem :)
pozdrawiam
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Bielsko

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości