Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

WOŚP- w B-B

Ważne sprawy, wydarzenia, polityka, architektura, ludzie - wszystko o Bielsku - Białej.

Postprzez man » czwartek, 16 gru 2010, 14:03

danielbcfstudio napisał(a):nie ma na czym zrobić sztuki ... Dziś rozmawiałem z organizatorem i mnie strzela, bo znam fajne bandy ... Znam konferansjerów ... sprzętu ... nie mam

danielbcfstudio napisał(a):Normalnie posiadamy sprzęt pro i uwierz mi mam się gdzie szkolić

to nie masz sprzętu czy masz ? bo skoro masz to sami zorganizujcie
po co Wam miasto ? chyba, że swojego sprzętu nie chcecie dać i strzela Was bo miasto nie daje kasy ale przecież tak jest co roku !

dogadajcie się z Gemini może tam Wam dadzą jakiś sprzęt i kasę
zaprosisz te swoje bandy i konferansjerów
Avatar użytkownika
man
użytkownik
 
Posty: 3249
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez danielstrefa » czwartek, 16 gru 2010, 14:20

Przecież pisze że TAKIEJ ILOŚCI nie posiadam niestety. Wypisujesz zdania wyrwane z kontekstu po co ???
Jeżeli masz coś konkretnego do powiedzenia to pisz.. bo narazie jakieś Twoje wywody oraz interpretacje i domysły są mocno żenujące...
danielstrefa
użytkownik
 
Posty: 84
Na forum od: 6 gru 2009, 09:35
Lokalizacja: Bielsko Biała

Postprzez Santos » czwartek, 16 gru 2010, 14:27

Jestem dawno już za "olewa....." niejakiego miro, a to co sądzi o mnie mam głęboko w d....., podobnie jak jego zdziczałe oszołomskie wynaturzenia w postach. A czy nie uważacie że WOŚP krytykuje głównie kler,podobnie jak obecnie rządzących i wywyższa swój Caritas?. Czy aby miruś to nie ukryty sukienkowy wraz ze swoimi "nowymi" forumowiczami /vide skojarzenia necia/? Godziny "nadawania"postów i podobne zwroty w postach jakoś mnie do w/w stwierdzeń przekonują.A może ktoś kto ma czas poszpera w necie w stronach Tea Party i Polonii za wszechwiedzącym mirusiem?
Ten się nie myli,kto nic nie robi.
Avatar użytkownika
Santos
użytkownik
 
Posty: 853
Na forum od: 21 maja 2009, 18:16
Lokalizacja: Bielsko/Monachium

Postprzez man » czwartek, 16 gru 2010, 14:37

daniel/ ja nic do Ciebie nie mam, nie rozumiem tylko czemu się unosisz ?
po prostu nie bardzo rozumiem po co ten wątek i o co Ci w nim chodzi

czy chodzi Ci o to, że nie będzie WOŚP w BB ?
a przecież dobrze wiesz, że będzie w RB i pewnie w Gemini ... więc nie rozumiem ?

czy raczej jak to ująłeś - strzela Cię bo nie będziesz z BCF Studio na tych imprezach ?
Avatar użytkownika
man
użytkownik
 
Posty: 3249
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez dracoone » czwartek, 16 gru 2010, 14:39

Nie chce krytykować ani obecnego rządu ani poprzednich, jednakże coś takiego jak WOŚP w ogóle nie powinno mieć racji bytu. To rząd powinien zapewnić wyposażenie szpitali karetek itp z naszych (podatników) pieniędzy. A nie, nie dość że płacimy olbrzymią ilość pieniędzy na służbę zdrowia, to jeszcze dodatkowo trzeba robić zrzutkę na WOŚP, przy okazji sponsorując P. Owsiaka i jego rodzinę. Tego typu akcje pozwalają rządowi robić oszczędności na służbie zdrowia, bo wiedzą że i tak WOŚP wspomoże pieniędzmi ze zbiórki, a oni zaoszczędzone pieniądze mogą wydać na lepszy sposób (chociażby podwyżki swoich "marnych" zarobków)
----
Kiedyś traktowałem ludzi dobrze , teraz z wzajemnością ...
dracoone
użytkownik
 
Posty: 160
Na forum od: 13 sty 2010, 11:32

Postprzez Pedros » czwartek, 16 gru 2010, 14:56

Masz rację Dracone - w normalnym kraju takie coś jak WOŚP jest niepotrzebne.
Racja że sponsorujemy Jurka i jego rodzinę ale z drugiej strony znacie kogoś kto pracowałaby ZA DARMO przez 17 lat na rzecz WOŚP? Chyba nikt, no może Miro ale to inna bajka ;)
Pedros
użytkownik
 
Posty: 948
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez danielstrefa » czwartek, 16 gru 2010, 15:03

man napisał(a):daniel/ ja nic do Ciebie nie mam, nie rozumiem tylko czemu się unosisz ?
po prostu nie bardzo rozumiem po co ten wątek i o co Ci w nim chodzi

czy chodzi Ci o to, że nie będzie WOŚP w BB ?
a przecież dobrze wiesz, że będzie w RB i pewnie w Gemini ... więc nie rozumiem ?

czy raczej jak to ująłeś - strzela Cię bo nie będziesz z BCF Studio na tych imprezach ?

Chodzi mi o to że, w B-B nie będzie jako tako WOŚPu . Pod Gemini też nie będzie bo, jednak było to związane z miastem.
I dziwne jest to że, B-B nie stać na na pomoc w tej sprawie.
Jeżeli w Żywcu, Andrychowie, Kętach i setkach innych miast mogą to dlaczego w B-B nie mogą ??

MAN. BCF w to nie mieszaj. Sam to wywlekłeś bez sensu nie wiem po co.
Jak dla mnie fajny cel i szkoda że tych koncertów nie będzie. Zawsze bywa sporo ludzi podczas finałów a jeżeli ktoś nie jest za to, na siłę nikt nikogo nie ciągnie. Można zostać w domu. A tobie MAN przeszkadza ten WOŚP w czymś??
danielstrefa
użytkownik
 
Posty: 84
Na forum od: 6 gru 2009, 09:35
Lokalizacja: Bielsko Biała

Postprzez man » czwartek, 16 gru 2010, 15:19

nie przeszkadza, byłem w tamtym roku pod Gemini i było całkiem sympatycznie, profesjonalnie, więc jak dla mnie nie ma sensu by miasto wydawało na WOŚP pieniądze, skoro są inni, którzy chętnie to zorganizują

a wszyscy zawiedzeni mogą sobie pójść pod Ratusz o północy, w sylwestra na światełko do nieba :)
Avatar użytkownika
man
użytkownik
 
Posty: 3249
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez dracoone » czwartek, 16 gru 2010, 15:23

Pedros napisał(a):Racja że sponsorujemy Jurka i jego rodzinę ale z drugiej strony znacie kogoś kto pracowałaby ZA DARMO przez 17 lat na rzecz WOŚP? Chyba nikt

No co racja to racja. Aczkolwiek nie rozumiem dlaczego piętnuje się artystów, którzy za koncerty na rzecz WOŚPu, chcą otrzymywać pieniądze. Skoro P. Owsiak czerpie z tego korzyści majątkowe, to wymaganie od innych pracy społecznej, to dla mnie to zakrawa na hipokryzję.
Ostatnio edytowano czwartek, 16 gru 2010, 15:24 przez dracoone, łącznie edytowano 1 raz
----
Kiedyś traktowałem ludzi dobrze , teraz z wzajemnością ...
dracoone
użytkownik
 
Posty: 160
Na forum od: 13 sty 2010, 11:32

Postprzez Pedros » czwartek, 16 gru 2010, 15:29

dracoone napisał(a):No co racja to racja. Aczkolwiek nie rozumiem dlaczego piętnuje się artystów, którzy za koncerty na rzecz WOŚPu, chcą otrzymywać pieniądze. Skoro P. Owsiak czerpie z tego korzyści majątkowe, to wymaganie od innych pracy społecznej, to dla mnie to zakrawa na hipokryzję.

No niby tak tylko że Owsiak pracuje na rzecz WOŚP cały rok a artyści jeden dzien/koncert. Może wynika to z tego? Nie bronię Owsiaka ale z czegoś też chyba musi żyć on i jego rodzina.
Pedros
użytkownik
 
Posty: 948
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez dracoone » czwartek, 16 gru 2010, 15:33

W sumie odbiegamy już od tematu. Ja osobiście nie popieram tej akcji i nie wnikam kto i ile z tego ma. Ważne żeby mieć świadomość że na tym świecie już prawie nikt nie robi niczego za darmo.
----
Kiedyś traktowałem ludzi dobrze , teraz z wzajemnością ...
dracoone
użytkownik
 
Posty: 160
Na forum od: 13 sty 2010, 11:32

Postprzez Razor 688 » czwartek, 16 gru 2010, 21:18

GrzegorzD napisał(a):
Razor 688 napisał(a):
danielbcfstudio napisał(a):Miasto B-B nie włączyło się do akcji.

Ciekaw jestem kiedy pan prezydecik tego miasta obudzi się ze snu i zrozumie że to miasto ma taki potencjał i każda impreza kulturalna będzie się odbywać. No chyba że jest tak ślepy i lubi się pokazywać tylko na imprezach zamkniętych np. na otwarciach jakiś miejsc czy też przekazywaniu nowych autobusów i latania z księdzem który świeci nowe autobusy...

I wiesz... to jest smutne. Kolejny raz pokazuje ze jest panem a reszta moze sobie....

Działa na zasadzie "nie moge sobie tego sukcesu przypisac to go nie bedzie. Bo nie"

szkoda. W mniejszych miasteczkach cos bedzie a u nas....

To nie jest smutne... to jest tragiczne pan prezydencki próbuje zniszczyć nawet życie kulturalne w naszym mieście nie wiedzieć czemu dlaczego tak robi... Zapatrzony jest w swój czubek nosa i tyle się liczy... pogratulować tylko pozostaje...
#711 , #051

http://www.nowymig.cba.pl/ Bielski Informator Komunikacyjny
Razor 688
użytkownik
 
Posty: 402
Na forum od: 1 kwi 2008, 19:06
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez man » czwartek, 16 gru 2010, 21:51

Razor 688 napisał(a):to jest tragiczne pan prezydencki próbuje zniszczyć nawet życie kulturalne w naszym mieście

no bez przesady, WOŚP to zbiórka pieniędzy, a nie kultura
po za tym WOŚP w BB przecież będzie
Avatar użytkownika
man
użytkownik
 
Posty: 3249
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez Alinoe » piątek, 17 gru 2010, 11:01

miro napisał(a):Proszę nie mieszać szlachetnej org Caritas z jednodniowym spontanicznym obłędem WOŚP.

Miro proszę cię ...

spontaniczne to było 19 lat temu, teraz to potężna organizacja, działająca przez cały rok ale kwestująca tylko jeden dzień, taki pomysł założyciela i nikomu nic do tego.
zresztą pomysł w dziesiątkę bo co roku w ten jeden dzień prawie cały świat mówi o jego WOŚP.
Avatar użytkownika
Alinoe
użytkownik
 
Posty: 1433
Na forum od: 23 lut 2009, 21:25
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez monika44 » piątek, 17 gru 2010, 11:39

WOŚP to unikat w skali światowej.Jak by wyglądały nasze biedne szpitale gdyby nie Orkiestra właśnie.
monika44
użytkownik
 
Posty: 161
Na forum od: 29 wrz 2010, 20:58

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Bielsko

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 39 gości

cron