Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Internet B-B

Ważne sprawy, wydarzenia, polityka, architektura, ludzie - wszystko o Bielsku - Białej.

Re: Internet B-B

Postprzez SolariS » piątek, 27 mar 2015, 07:10

Orange to jest chyba to coś koło neostrady. Nie wiem jak to sie nazywa, ale funpack to to nie jest i nie polecam, bo akurat funpack z tv to dziadostwo. Płace 70zł miesięcznie (49zł za Internet i 21zł za utrzymanie łącza, bo stacjonarnego telefonu nie mam, ale łącze musi być).
Avatar użytkownika
SolariS
użytkownik
 
Posty: 689
Na forum od: 29 sty 2011, 13:12

Re: Internet B-B

Postprzez Ber » poniedziałek, 18 maja 2015, 21:56

Witam!

Mam pytanie co wybrać 50mb/s z Netii czy Vectry?
Mieszkam na Os. Polskich Skrzydeł. Jakie macie doświadczenia z Vectrą?

Z góry dzięki za odpowiedź.
Ber
nowicjusz
 
Posty: 19
Na forum od: 27 lip 2010, 12:10

Re: Internet B-B

Postprzez ix70 » poniedziałek, 25 maja 2015, 11:31

Ja poczytałem opinie nt. Netii i mam już dość.
ix70
nowicjusz
 
Posty: 8
Na forum od: 27 cze 2010, 08:54

Re: Internet B-B

Postprzez csr » niedziela, 28 cze 2015, 10:44

Jakby ktoś był zainteresowany jakością usług firmy Intertell (radiowy internet) - mam od 3 lat i jest naprawdę dobrze. W tym roku mi podbili do 15Mb/s DL i 4Mb/s UL (52zł - jak na radio to jest naprawdę dobra cena). Pingi w granicach 10ms (oczywiście mówię o Polsce, ale to raczej oczywiste...), internet jest CAŁY CZAS, przez wszystkie 3 lata, może łącznie 4 godziny nie było dostępu. No i internet jest stabilny, nie ma przerw nawet przy złej pogodzie czy wiatrach. Generalnie jestem naprawdę zadowolony, tym bardziej że ta radiówka działa dużo lepiej niż niektóre kablowe ;)
El Psy Kongroo
Avatar użytkownika
csr
użytkownik
 
Posty: 294
Na forum od: 12 lip 2011, 18:01

Re: Internet B-B

Postprzez GP » czwartek, 2 lip 2015, 19:58

csr napisał(a):Jakby ktoś był zainteresowany jakością usług firmy Intertell (radiowy internet) - mam od 3 lat i jest naprawdę dobrze. W tym roku mi podbili do 15Mb/s DL i 4Mb/s UL (52zł - jak na radio to jest naprawdę dobra cena). Pingi w granicach 10ms (oczywiście mówię o Polsce, ale to raczej oczywiste...), internet jest CAŁY CZAS, przez wszystkie 3 lata, może łącznie 4 godziny nie było dostępu. No i internet jest stabilny, nie ma przerw nawet przy złej pogodzie czy wiatrach. Generalnie jestem naprawdę zadowolony, tym bardziej że ta radiówka działa dużo lepiej niż niektóre kablowe ;)

Z ciekawości wysłałem maila z zapytaniem o dostępność usługi u mnie, bo mam trochę dość smęcenia 5Mbit/s (przy wykupionych "DO 6") Neozdrady za straszne pieniądze ;)
Fotograf z pasji, fotograf z zawodu.
Avatar użytkownika
GP
użytkownik
 
Posty: 3386
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Internet B-B

Postprzez mariobros08 » czwartek, 17 wrz 2015, 09:14

ix70 napisał(a):Ja poczytałem opinie nt. Netii i mam już dość.


Dlaczego masz dosc ... ja mam z Netii i jest spoko
mariobros08
użytkownik
 
Posty: 321
Na forum od: 17 paź 2009, 13:10

Re: Internet B-B

Postprzez SAMAEL66 » niedziela, 20 wrz 2015, 20:10

Ja pożegnałem się z Vectrą i jestem od tego momentu szczęśliwy :) obecnie korzystam z AJC i jestem zadowolony.
Trzeba było się trochę z babsztylami w Vectrze pożreć. Na szczęście zmieniali regulamin hehe i na przekór zdziwieniu i wściekłości jednej starej baby wymówiłem z nimi umowę bez żadnych konsekwencji.
SAMAEL66
użytkownik
 
Posty: 1380
Na forum od: 30 gru 2008, 19:33
Lokalizacja: Złote Łany

Re: Internet B-B

Postprzez mariobros08 » niedziela, 20 wrz 2015, 20:18

To jakie ceny sa w AJC ??
mariobros08
użytkownik
 
Posty: 321
Na forum od: 17 paź 2009, 13:10

Re: Internet B-B

Postprzez SAMAEL66 » niedziela, 20 wrz 2015, 21:28

ooo i tu mnie masz hehe bo ja nie płacę nic. Mam ich mały przekaźnik na dachu więc.. mam gratis :) nie spada poniżej 10-tki a po podłączeniu światłowodu do przekaźnika ma podobno sporo skoczyć do góry. O cenach niestety nic ci nie powiem.
SAMAEL66
użytkownik
 
Posty: 1380
Na forum od: 30 gru 2008, 19:33
Lokalizacja: Złote Łany

Re: Internet B-B

Postprzez csr » wtorek, 13 paź 2015, 08:21

Dostałem info ostatnio od znajomego, że pewien gracz na rynku internetu bezprzewodowego w BB i okolicach gra bardzo nieczysto. Między dostawcami była pewna nieformalna umowa, że po prostu nie wchodzili sobie na częstotliwości między sobą. Ta dość nowa firma ma to serdecznie gdzieś, wręcz celowo zmienia częstotliwości na takie, żeby interferowały z innymi.

BTW wciąż mogę polecić Intertell, mam już ponad 3 lata u nich internet i cały czas prędkość jest taka jak na umowie (dali nawet więcej niż w cenniku przy przedłużeniu umowy) a pingi niskie (do firmy w Bielsku w której pracuję - głównie zdalnie - mam 11ms, co na radiu jest raczej imponujące). Obsługa jest bardzo miła i jak jest jakiś problem (może 3 razy miałem w ciągu tych 3 lat), przychodzi gość i szuka najlepszego rozwiązania. Także nie wiem skąd w internecie tyle hejtu na tę firmę. A cennik mają bardzo korzystny, szczególnie w porównaniu z innymi dużymi firmami typu AJC czy Vectra, gdzie za cenę z Intertell dostaje się 1/5 prędkości.
Nie, nie jestem pracownikiem tej firmy.
El Psy Kongroo
Avatar użytkownika
csr
użytkownik
 
Posty: 294
Na forum od: 12 lip 2011, 18:01

Re: Internet B-B

Postprzez davnbb » wtorek, 13 paź 2015, 16:15

csr napisał(a):...skąd w internecie tyle hejtu na tę firmę.

Jakoś się z tym nie spotkałem a swoją drogą to pewnie robota konkurencji......
davnbb
użytkownik
 
Posty: 1536
Na forum od: 3 mar 2008, 05:11

Re: Internet B-B

Postprzez GrzegorzD » czwartek, 15 paź 2015, 12:36

Ajc, Sferanet.... i długo długo nic.

Chyba że nasza Beskidmedia dotrze do BB ( u mnie światło 100Mb za 55 zł - Bujaków / Kobiernice)
Avatar użytkownika
GrzegorzD
użytkownik
 
Posty: 2029
Na forum od: 27 wrz 2009, 19:03
Lokalizacja: Hałcnów / Bujaków

Poprzednia strona

Powrót do Bielsko

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości