Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

kuchenne rewolucje Magdy Gessler w Bielsku

Ważne sprawy, wydarzenia, polityka, architektura, ludzie - wszystko o Bielsku - Białej.

Re: kuchenne rewolucje Magdy Gessler w Bielsku

Postprzez davnbb » wtorek, 1 wrz 2015, 22:14

Dziś kolejna wizyta w B-B. Na kolejce doskonale znany taksówkarzom Relax przy Cieszyńskiej. Znam ten lokal od dzieciństwa, po zmianie właściciela nie jadłem tam nic poza pizzą więc sam jestem ciekaw co tam wymyślą.
davnbb
użytkownik
 
Posty: 1536
Na forum od: 3 mar 2008, 05:11

Re: kuchenne rewolucje Magdy Gessler w Bielsku

Postprzez SolariS » środa, 2 wrz 2015, 05:33

W którym to miejscu jest dokładnie? Bo na mapie pokazuje Cieszyńską i puste pole jakieś na przeciwko przystanku na Wojska Polskiego w kierunku Wapienicy
Avatar użytkownika
SolariS
użytkownik
 
Posty: 689
Na forum od: 29 sty 2011, 13:12

Re: kuchenne rewolucje Magdy Gessler w Bielsku

Postprzez davnbb » środa, 2 wrz 2015, 07:03

SolariS napisał(a):W którym to miejscu jest dokładnie? Bo na mapie pokazuje Cieszyńską i puste pole jakieś na przeciwko przystanku na Wojska Polskiego w kierunku Wapienicy

Skrzyżowanie Cieszyńskiej i Browarnej. Jak jedziesz Cieszyńską w stronę targowiska to z 30 m za skrzyżowaniem po prawej stronie.
davnbb
użytkownik
 
Posty: 1536
Na forum od: 3 mar 2008, 05:11

Re: kuchenne rewolucje Magdy Gessler w Bielsku

Postprzez normalny_bielszczanin » środa, 2 wrz 2015, 10:40

Relaxowi już nic nie pomoże .Stara ekipa"wykolegowana " przez prezesa miała świetne doświadczenie, duszę do prowadzenia knajpy,a nowi no cóż białe blaty białe stoły, biały bar ,białe drzwi jak do łazienki .Bywałem za starej ekipy setki jak nie tysiące razy za tyle lat .U nowych właścicieli byłem dwa razy i więcej raczej nie będę .Co nie świadczy ,że nie życzę nowym właścicielom wszystkiego dobrego i pozyskania jednak jak najwięcej klientów ,choć myślę ,że będzie to bardzo trudne.
normalny_bielszczanin
użytkownik
 
Posty: 30
Na forum od: 28 paź 2012, 12:20

Re: kuchenne rewolucje Magdy Gessler w Bielsku

Postprzez SolariS » środa, 2 wrz 2015, 12:30

Aaa, po numeracji sie zorientowałem, że to musi być gdzieś tam, ale już po tym jak napisałem posta :D no zobaczymy co z tego wyjdzie, bo w sumie jest to trzecia knajpa jakby w rejonie Hulanki.
Avatar użytkownika
SolariS
użytkownik
 
Posty: 689
Na forum od: 29 sty 2011, 13:12

Re: kuchenne rewolucje Magdy Gessler w Bielsku

Postprzez staszeks » czwartek, 3 wrz 2015, 15:23

Jestem uczulony na włosy w zupie.
Które knajpy mam unikać?
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Re: kuchenne rewolucje Magdy Gessler w Bielsku

Postprzez Piotrek » sobota, 14 lis 2015, 17:33

Kto nie oglądnął w czwartek ma szansę za chwilę poznać przemianę słynnego Relaksu.
pozdrawiam
Piotrek
użytkownik
 
Posty: 3140
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Mikuszowice Krakowskie pod lasem

Re: kuchenne rewolucje Magdy Gessler w Bielsku

Postprzez ona500 » niedziela, 17 sty 2016, 21:44

Ktoś był w Relaksie po rewolucjach? Ostatni raz byłam w tej knajpie z 10 lat temu i klimacik był :D wówczas schabowy z frytkami z surówkami smakował tam bardzo dobrze. Teraz pewnie zupełnie inaczej.
profesjonalne video dla biznesu i YouTube
ona500
użytkownik
 
Posty: 129
Na forum od: 8 sie 2014, 09:50
Lokalizacja: B-B

Poprzednia strona

Powrót do Bielsko

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości