Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Straż Miejska

Ważne sprawy, wydarzenia, polityka, architektura, ludzie - wszystko o Bielsku - Białej.

Re: Straż Miejska

Postprzez ZIZ » piątek, 25 gru 2015, 21:35

Panią H akurat tam widziałem jakiś miesiąc temu, na damskie szpanerskie autko nie zwróciłem uwagi podobnie jak na jedną lub dwie panie, które jet towarzyszyły. Zaparkowała w pobliżu pierwszej ławki przy Aliorze ale SM jeszcze tam nie było kiedy przechodziłem. Bielsko-Biała to mała dziura.
Nie tyle SM odpuściła placyk tylko przynęta uległa prawie że likwidacji. Dawniej, przed redukcją ilości wydanych kart parkingowych dla inwalidów na placyku za zakazem ruchu (B1) parkowało legalnie 10 -16 pojazdów co stanowiło wabi i codziennie kilku bałwanów tam wjeżdżało i parkowało. SM miała żniwo, codzienny wypas.
Po solidnej redukcji wydanych kart inwalidzki parkują tam jednocześnie 2, może 3 pojazdy a pusty plac mniej skłania do ryzyka wjazu i parkowania przez przygodnych "daltonistów" znakowych.
Nie zawsze, nie za każdym razem SM dawała tam mandaty, czasem kończyło się na pouczeniu.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Straż Miejska

Postprzez Nebelwerfer » wtorek, 5 sty 2016, 18:24

No to jest już miazga kompletna:
http://www.bielsko.biala.pl/aktualnosci ... -godzinach
Fajna taka praca w SM. Mogę dostawać jedną kasę za pracę jako strażnik i drugą za pracę jako strażnik-osoba fizyczna.
Konfliktu interesów nie ma, bo taka praca wykonana przez bo...strażnika jedynego w dwóch osobach, to nawet skuteczniejsza jest zapewne (co dwie głowy to nie jedna).
Super.
"Ludzie , tacy jak Nebelwerfer to woda na młyn dla wrogich Polsce sił..." - necia55
Avatar użytkownika
Nebelwerfer
użytkownik
 
Posty: 1234
Na forum od: 5 sty 2015, 11:29

Re: Straż Miejska

Postprzez aniol » wtorek, 5 sty 2016, 22:51

No toż przecież wiadomo iż zastępca SM wie najlepiej gdzie przestępczość alkoholowa się czai
Avatar użytkownika
aniol
użytkownik
 
Posty: 221
Na forum od: 2 lip 2007, 20:09

Re: Straż Miejska

Postprzez vilgefortz » wtorek, 26 sty 2016, 22:55

http://www.radio.katowice.pl/zobacz,166 ... qfmYfnhDDf
rączka z wąsem zamiata sprawę, radio Katowice zrobiło reportaż
Avatar użytkownika
vilgefortz
użytkownik
 
Posty: 568
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: śródmieście

Re: Straż Miejska

Postprzez Luk83bb » środa, 27 sty 2016, 20:22

zamiata od dawien dawna - mam taką teorię, że od początku wiedziała z kim ma do czynienia, ale jej to na rękę było.
Statystyki w SM? 1/3 to sztucznie nabijana liczba mni na spożywających bezdomnych. Jak nie więcej. Ale tak miało być - można się było poszczycić pięknym raportem a w nim piękna liczba wykrywanych wykroczeń. Z roku na rok coraz większa.
Wygląda to tak, że na monitoringu siedzi ze dwóch, trzech (bywało, że na monitoringu i dyżurce było więcej ludzi niż strażników na ulicach BB - wierzcie mi) - tam zauważyć można swoisty klimat - stworzony przez byłego już Pana - coś na kształt wyścigu szczurów - Pany brzuchate patrzące w ekran bojące się panicznie ulicy ( pięćdziesiątka na karku a tu niefajna alternatywa w postaci deptania w niesprzyjających warunkach czy to po ulicy czy wokół Domu Największego i pilnowaniu miejsca dla jego bryczki -a historia pokazała kilka takich sytuacji "degradacji" za niby marne wyniki). Takiego strachu w oczach mężczyzny niemającego "nic" o 5,6 rano nie widziałem chyba nigdy:) Więc wygląda to tak, że operatory muszą/chcą wysyłać na takie interwencje, że normalnie wstyd pisać. Ehhh nie będę srał już w nie swoje gniazdo i z szacunku do wielu normalnych kolegów i koleżanek nie napiszę więcej, a można by pociągnąć temat konkretnie. Liczę na to, że troszkę się teraz zmieni (choć mocno wątpię niestety) i im i Wam będzie lepiej:)
Avatar użytkownika
Luk83bb
użytkownik
 
Posty: 70
Na forum od: 24 sie 2012, 20:27
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Poprzednia strona

Powrót do Bielsko

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

cron