Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Wstyd

Ważne sprawy, wydarzenia, polityka, architektura, ludzie - wszystko o Bielsku - Białej.

Re: Wstyd

Postprzez Pyramide » czwartek, 16 sty 2014, 15:15

SAMAEL66 napisał(a):czy manowi może ktoś wytłumaczyć że nie cała kasa idzie na sprzęt?

Chyba tylko taki jeden z łopatą na Komunalnym
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Wstyd

Postprzez man » czwartek, 16 sty 2014, 17:10

SAMAEL66 napisał(a):czy manowi może ktoś wytłumaczyć że nie cała kasa idzie na sprzęt?


mnie nie trzeba tego tłumaczyć, ja to wiem: poszło w rezydencje, wille, land rover-y, beemki, no i przede wszystkim do prywatnej firmy Owsiaka "Złoty Melon"

więc pytanie nie brzmi: gdzie jest kasa ?
tylko: ile tej kasy zostało wyprowadzone przez 22 lata ?

i nawet skakanie po stole już nie zatrzyma tych pytań, lawina ruszyła i "Słoik" będzie musiał pokazać faktury :lol:

Obrazek
Avatar użytkownika
man
użytkownik
 
Posty: 3249
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Wstyd

Postprzez Pyramide » czwartek, 16 sty 2014, 17:18

Dokładnie to samo co pisze man mówiła moja sąsiadka po przyjściu z kościoła.
Wniosek: musi to być oczywista oczywistość i jedyna prawda objawiona.
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Wstyd

Postprzez man » czwartek, 16 sty 2014, 17:29

Pyramide napisał(a):Dokładnie to samo co pisze man mówiła moja sąsiadka po przyjściu z kościoła.
Wniosek: musi to być oczywista oczywistość i jedyna prawda objawiona.


może też byc tak, że "man" i Twoja sąsiadka to te same osoby :)
Avatar użytkownika
man
użytkownik
 
Posty: 3249
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Wstyd

Postprzez Pyramide » czwartek, 16 sty 2014, 19:25

Oj man chciałbyś pewnie być jak moja sąsiadka. Jedno jest pewne; nie ma tak pod deklem jak ty, jest obiektywna, mniej nawiedzona i nie "zakochana" w jednej nieomylnej oczywistej opcji.
Daje na kościół ale i na WOŚP też
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Wstyd

Postprzez staszeks » czwartek, 16 sty 2014, 19:45

man napisał(a):
Pyramide napisał(a):Dokładnie to samo co pisze man mówiła moja sąsiadka po przyjściu z kościoła.
Wniosek: musi to być oczywista oczywistość i jedyna prawda objawiona.


może też być tak, że "man" i Twoja sąsiadka to te same osoby :)

A może ona po prostu w kościele usłyszała to od mana?
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Re: Wstyd

Postprzez Swiatogor » czwartek, 16 sty 2014, 20:15

man napisał(a): ja to wiem: poszło w rezydencje, wille, land rover-y, beemki, no i przede wszystkim do prywatnej firmy Owsiaka "Złoty Melon"


No Man; jeśli wiesz, to kwity na stół.. Bo inaczej, a VIII przykazanie pewnie znasz, to twój bóg skopie ci na sądzie ostatecznym dupę.

I będzie nam przykro.
"masz mało czasu, trzeba dać świadectwo"
Swiatogor
użytkownik
 
Posty: 674
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: Wstyd

Postprzez man » piątek, 17 sty 2014, 01:50

Swiatogor napisał(a):
man napisał(a): ja to wiem: poszło w rezydencje, wille, land rover-y, beemki, no i przede wszystkim do prywatnej firmy Owsiaka "Złoty Melon"


No Man; jeśli wiesz, to kwity na stół...


kwity leżą na stole, tylko nie chce Ci się po nie sięgnąć, a ja też nie mam jakiejś przyjemności w tym, żeby wyciągać Cię z tego błogiego stanu ........ jak już wspominałem: jeśli tylko ktoś ma ochotę może przekazać Owsiakowi nawet cały swój majątek
Avatar użytkownika
man
użytkownik
 
Posty: 3249
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Wstyd

Postprzez Pan Kazimierz » piątek, 17 sty 2014, 07:12

man napisał(a): jak już wspominałem: jeśli tylko ktoś ma ochotę może przekazać Owsiakowi nawet cały swój majątek


No w końcu masz rację :)
Mało tego jak ktoś ma ochotę może przekazać cały swój majątek dowolnej osobie ... nawet Tobie. Ale na to bym akurat nie liczył :)

A jak masz podejrzenia i dowody że coś nie teges to pędzikiem do prokuratury złożyć zawiadomienie.
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Re: Wstyd

Postprzez Lapa_Christi » piątek, 17 sty 2014, 07:48

Ooooo Kazio :) żyjesz :)
http://kartonowakolej.pl
...bo inny, nie znaczy gorszy!!!
Avatar użytkownika
Lapa_Christi
użytkownik
 
Posty: 1206
Na forum od: 19 lip 2007, 11:51
Lokalizacja: B-B

Re: Wstyd

Postprzez Pyramide » piątek, 17 sty 2014, 08:51

staszeks napisał(a):
man napisał(a):
Pyramide napisał(a):Dokładnie to samo co pisze man mówiła moja sąsiadka po przyjściu z kościoła.
Wniosek: musi to być oczywista oczywistość i jedyna prawda objawiona.


może też być tak, że "man" i Twoja sąsiadka to te same osoby :)

A może ona po prostu w kościele usłyszała to od mana?

Już od dawna podobnie ja Ty myślę Staszek.
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Wstyd

Postprzez SAMAEL66 » piątek, 17 sty 2014, 09:12

man czy naprawdę myślisz że jeśli coś byłoby tam (WOŚP) nie tak to już znalazłoby się grono osób by o tym donieść służbą ścigania, NIK-owi, Urzędowi Skarbowemu? Cały czas słyszę że Owsiak kradnie tylko okradzionych brak. Tak samo że Przystanek Woodstock jest finansowany z WOŚP. Owszem na samym początku może tak ale teraz ma sponsorów takich jak np. Allegro które pokrywa koszt organizacji w zamian za reklamę.


Mała dygresja :0
Pyramide w wątkach nie wiązanych z kościołem zawsze gdzieś go tam wtrącisz, jest to naprawdę tak potrzebne?
jakaś panna dziś napisała wątek o wypadzie na rolki i że jest z Katowic. Jeśli zażartowałbym na temat tego że jest z Katowic to mogę się założyć że w wątku byłyby z czasem poruszane kwestie kościoła, komunistów i Gender :twisted:
SAMAEL66
użytkownik
 
Posty: 1380
Na forum od: 30 gru 2008, 19:33
Lokalizacja: Złote Łany

Re: Wstyd

Postprzez Pyramide » piątek, 17 sty 2014, 09:29

SAMAEL66 wierz albo nie, ale nie jest to zamierzone,celowe czy złośliwe.Instytucja ta żyje w naszej bliskiej przestrzeni więc zasadne jest czasem nawiązanie do niej.A krytyka w odpowiednim wątku tak jak inne zjawiska czy instytucje jest dla zdrowotności wskazana.
Nie obawiaj się nie jestem wojującym antyklerykałem. Na drzwiach mam już K M B 2014. Może to Cie uspokoi.
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Wstyd

Postprzez Piotrek » piątek, 17 sty 2014, 09:46

SAMAEL66 napisał(a):man czy naprawdę myślisz że jeśli coś byłoby tam (WOŚP) nie tak to już znalazłoby się grono osób by o tym donieść służbą ścigania, NIK-owi, Urzędowi Skarbowemu? Cały czas słyszę że Owsiak kradnie tylko okradzionych brak. Tak samo że Przystanek Woodstock jest finansowany z WOŚP. Owszem na samym początku może tak ale teraz ma sponsorów takich jak np. Allegro które pokrywa koszt organizacji w zamian za reklamę.


Eh to Polska właśnie. Owsiak poprzez swoją działalność mocno naraził się wpływowym kręgom władzy w Polsce, przy okazji łamiąc kilka monopoli, a w pewnych środowiskach jest wręcz znienawidzony. Przykro powiedzieć, że są to ludzie którym zgodnie z głoszoną ideologią nienawiść powinna być obcym uczuciem. Nad tym żeby go zniszczyć pracują mądrzejsi i bardziej wpływowi ludzie niż Man, który jak wielu mu podobnych jest tylko wtórnym przeżuwaczem podrzucanych mu oszczerczych kup. I uwierzcie, że gdyby dało się coś znaleźć, udowodnić Owsiakowi jakiekolwiek wykroczenie lub przekręt, natychmiast zostałby totalnie zmieciony i zniszczony, a to co robił w końcu zostałoby oficjalnie ogłoszone dziełem szatana. A, że mimo usilnej pracy nie da się nic takiego udowodnić, jesteśmy świadkami typowo polskiej działalności: prób upodlenia innego człowieka przez pomówienia, oszczerstwa i opluwanie. W niektóre z kłamstw nawet rozsądnie myślące dziecko nie potrafiłoby uwierzyć, żal i żenada jest więc patrzeć na śliniących się z ekscytacji i powtarzających te bzdury dorosłych ludzi.
pozdrawiam
Piotrek
użytkownik
 
Posty: 3140
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Mikuszowice Krakowskie pod lasem

Re: Wstyd

Postprzez Pyramide » piątek, 17 sty 2014, 09:56

Piotrek rozwiń kto to taki.Nie obawiaj się SAMAEL66 on to przełyka rozsądnie.
Uważam że skurw.... należy nazywać po imieniu.
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Bielsko

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 57 gości