Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Wstyd

Ważne sprawy, wydarzenia, polityka, architektura, ludzie - wszystko o Bielsku - Białej.

Re: Wstyd

Postprzez kasius » niedziela, 11 sty 2015, 22:50

man napisał(a):
Pyramide/ Nebelwerfer dobrze Ci to wyjaśnił. W świetle ujawnionych dokumentów można stwierdzić, że Owsiak przywłaszczał sobie pieniądze pochodzące z puszek WOŚP. Skoro sąd stwierdził, że taka opinia jest dopuszczalna, to o co Wam chodzi ? To są sprawy już powszechnie znane i wszyscy o tym wiedzą.


Czy opinia, że kolega man, który udziela się na tym forum jest kłamcą, złodziejem albo pedofilem jest dopuszczalna? Jest.
A czy to znaczy, że man jest faktycznie pedofilem, złodziejem, albo oszustem?

man, odpowiedz zgodnie z Twoim tokiem myslenia.
Ostatnio edytowano niedziela, 11 sty 2015, 22:53 przez kasius, łącznie edytowano 2 razy
kasius
użytkownik
 
Posty: 295
Na forum od: 18 gru 2006, 14:09
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Wstyd

Postprzez Pan Kazimierz » niedziela, 11 sty 2015, 22:51

man napisał(a):
Teraz zaczyna się nowy etap. Zbieranie dowodów i postawienie złodzieja przed Sądem co oczywiście nie będzie takie łatwe bo Owsiak ma parasol ochronny w polityce i mediach.


"Miszcz" dalej swoje. Złodziej kolego to ktoś skazany za kradzież więc ...
Ja wysiadam heh
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Re: Wstyd

Postprzez Pan Kazimierz » niedziela, 11 sty 2015, 22:54

kasius napisał(a):man, odpowiedz zgodnie z Twoim tokiem myslenia.


Może lepiej nie bo się dowiesz że jesteś gwałcicielem, pedofilem, złodziejem, kłamcą i na dodatek jeszcze kolarzem :P
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Re: Wstyd

Postprzez stec » niedziela, 11 sty 2015, 22:57

Koniec końców Jurasowi chodziło o to, żeby nie ujawnić szczegółów przepływów finansowych pomiędzy tymi firmami. Przyniesienie na rozprawę kartonów z dokumentami to było przedstawienie mające na celu zaniechanie przez sąd drożenia tego tematu. Co ciekawe zeznania księgowej WOŚP sąd ocenia jako niewiarygodne.

W praktyce przedstawienie takiego zestawienie rozliczeń między firmami to kilka kliknięć myszką w programie do księgowości z którego Juras korzysta. Pozostaje pytanie dlaczego Juras nie chciał tych rozliczeń ujawnić?
stec
użytkownik
 
Posty: 283
Na forum od: 11 lis 2009, 00:40

Re: Wstyd

Postprzez Pan Kazimierz » niedziela, 11 sty 2015, 23:02

stec napisał(a):Pozostaje pytanie dlaczego Juras nie chciał tych rozliczeń ujawnić?


Ja nie wiem, ty chyba też bo pytasz.
Wygląda na to że tylko man wie i nawet już ma wyrok.


A tak między nami tez jestem ciekaw.
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Re: Wstyd

Postprzez stec » niedziela, 11 sty 2015, 23:03

Pan Kazimierz napisał(a):
man napisał(a):
Teraz zaczyna się nowy etap. Zbieranie dowodów i postawienie złodzieja przed Sądem co oczywiście nie będzie takie łatwe bo Owsiak ma parasol ochronny w polityce i mediach.


"Miszcz" dalej swoje. Złodziej kolego to ktoś skazany za kradzież więc ...
Ja wysiadam heh

A pedofil to skazany za pedofilię.
Biskup z Dominikany wyroku brak!
Zbrodniarz Adolf H. też bez wyroku.

Dla mnie złodziej to złodziej nawet bez wyroku.
stec
użytkownik
 
Posty: 283
Na forum od: 11 lis 2009, 00:40

Re: Wstyd

Postprzez Pan Kazimierz » niedziela, 11 sty 2015, 23:09

stec napisał(a):
A pedofil to skazany za pedofilię.
Biskup z Dominikany wyroku brak!
Zbrodniarz Adolf H. też bez wyroku.

Dla mnie złodziej to złodziej nawet bez wyroku.


A co biskup i Adolf też grają w orkiestrze??? Chłopcy opanujcie się !!!!
Tu się pisze o WOŚP a nie o Adolfach, biskupach i innym szemranym towarzystwie.
Więcej kultury !
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Re: Wstyd

Postprzez kasius » niedziela, 11 sty 2015, 23:11

stec napisał(a):
Pan Kazimierz napisał(a):
man napisał(a):
Teraz zaczyna się nowy etap. Zbieranie dowodów i postawienie złodzieja przed Sądem co oczywiście nie będzie takie łatwe bo Owsiak ma parasol ochronny w polityce i mediach.


"Miszcz" dalej swoje. Złodziej kolego to ktoś skazany za kradzież więc ...
Ja wysiadam heh

A pedofil to skazany za pedofilię.
Biskup z Dominikany wyroku brak!
Zbrodniarz Adolf H. też bez wyroku.

Dla mnie złodziej to złodziej nawet bez wyroku.

Róznica jest taka, że man skazał już Owsiaka wyłącznie na podstawie podejrzeń, osądu, wywodów jakiegoś blogera, który przyczepił się do Owsiaka jak kupa do majtek i bije kasę z naiwniaków rajcującym się kontrowersyjnym blogiem.

Ja kolejny raz proszę o podanie tu linka, informacji na temat tego co Owsiak miałby ukraść, podanie informacji z kontroli skarbówki, NIK-u, kontroli Ministerstwa Pracy o nieprawidłowościach w WOŚP.
I jakoś nikt z szanownych krytykantów takiej informacji nie chce mi tu podać.
kasius
użytkownik
 
Posty: 295
Na forum od: 18 gru 2006, 14:09
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Wstyd

Postprzez man » niedziela, 11 sty 2015, 23:14

kasius napisał(a):Czy opinia, że kolega man ... jest kłamcą, złodziejem albo pedofilem jest dopuszczalna?

Możemy to sprawdzić. Napisz to pod swoim prawdziwym imieniem i nazwiskiem i spotkamy się w Sądzie, żeby tę kwestie wyjaśnić. Poza tym wypadało by mieć jakieś dowody, które w przypadku Owsiaka są i każdy może je sobie ocenić. W mojej ocenie wynikającej z tych dokumentów, Owsiak wyłudza i wyprowadza kasę z WOŚP i to konkretną - miliony, a nie tysiące
Avatar użytkownika
man
użytkownik
 
Posty: 3249
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Wstyd

Postprzez man » niedziela, 11 sty 2015, 23:17

kasius napisał(a):man skazał już Owsiaka wyłącznie na podstawie podejrzeń, osądu, wywodów jakiegoś blogera


Są twarde dowody. Dokumenty WOSP, Melona i Mrówki, które Owsiak sam dostarczył do Sadu.

W stosunku do ubiegłego roku postęp jest taki, że już nikt nie kwestionuje, że Owsiak wyciąga kasę z puszek. W latach ubiegłych był bajka o lokatach, odsetkach, inwestycjach, itd. - dziś wszyscy wiem, że to był kit i marnotrawione kwoty są dużo poważniejsze i niestety są to miliony, a nie tysiące
Avatar użytkownika
man
użytkownik
 
Posty: 3249
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Wstyd

Postprzez kasius » niedziela, 11 sty 2015, 23:29

man napisał(a):
kasius napisał(a):Czy opinia, że kolega man ... jest kłamcą, złodziejem albo pedofilem jest dopuszczalna?

Możemy to sprawdzić. Napisz to pod swoim prawdziwym imieniem i nazwiskiem i spotkamy się w Sądzie, żeby tę kwestie wyjaśnić. Poza tym wypadało by mieć jakieś dowody, które w przypadku Owsiaka są i każdy może je sobie ocenić. W mojej ocenie wynikającej z tych dokumentów, Owsiak wyłudza i wyprowadza kasę z WOŚP i to konkretną - miliony, a nie tysiące


Wychodzi, że jesteś tu mądrzejszy od całego wymiaru sprawiedliwości w Polsce.
O jakich dowodach wobec Owsiaka mówisz?? Jeżeli masz dowody to jutro biegnij i zgłaszaj doniesienie do prokuratury.
Nie zrobisz tego, bo te twoje "dowody" to jedynie urojenia chorego umysłu wysnute na podstawie bzdur, które cwany bloger i stronnicze media wcisnęły Ci do głowy.

Twoje wyzwiska wobec Owsiaka, które rzucasz na prawo i lewo na tym forum nie są oparte na żadnych faktach.
Przecież to ty wprowadziłeś tu taki standard. Nie rozumiem więc, czemu zbulwersowało Cię to, że ktoś bezpodstawnie może zacząć Ciebie tu nazywać pedofilem, złodziejem i kłamcą.
kasius
użytkownik
 
Posty: 295
Na forum od: 18 gru 2006, 14:09
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Wstyd

Postprzez man » poniedziałek, 12 sty 2015, 00:43

kasius napisał(a):masz dowody to jutro biegnij i zgłaszaj doniesienie do prokuratury.

doniesienie jest już złożone

kasius napisał(a):Nie rozumiem więc, czemu zbulwersowało Cię to, że ktoś bezpodstawnie może zacząć Ciebie tu nazywać pedofilem, złodziejem i kłamcą.

eee tam zbulwersowało ........ pisz se tam co chcesz i tak nie ma żadnego porównania do sprawy Owsiaka (faktury, dokumenty, dowody i przede wszystkim jawnie pod nazwiskiem, a nie anonimowo)

poza tym widzę, że coś szczególnie kręci Cię pedofilia bo często o tym wspominasz
Avatar użytkownika
man
użytkownik
 
Posty: 3249
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Wstyd

Postprzez Pyramide » poniedziałek, 12 sty 2015, 06:28

I co szuje,psiny i ch.... nie udało się wam obrzydzić JurasA.Efekty są odwrotne. Ludziska wiedzą co jest sterowane i co dobre.Man walcz dalej,wyjdz na ambonę .Może tam znajdziesz posłuch dla swoich bzdur,jadu i typowego katolika.Wstyd man,wstyd
WOŚP zebrała ponad 36 mln złotych
Ostatnio edytowano poniedziałek, 12 sty 2015, 08:21 przez Pyramide, łącznie edytowano 1 raz
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Wstyd

Postprzez kasius » poniedziałek, 12 sty 2015, 08:03

man napisał(a):
eee tam zbulwersowało ........ pisz se tam co chcesz i tak nie ma żadnego porównania do sprawy Owsiaka (faktury, dokumenty, dowody i przede wszystkim jawnie pod nazwiskiem, a nie anonimowo)


No tak, bo przecież ty jesteś na tyle odważny, że na tym forum w obrażaniu Owsiaka czy też często użytkowników tego forum, podpisujesz się tu swoim prawdziwym imieniem i nazwiskiem.
Wg mnie twoja odwaga pozwala jedynie na anonimowe wyzwiska na forach internetowych.

A co do porównania to chyba jest analogia, tylko że chyba nie jesteś w stanie jej zrozumieć. Więc zapytam kolejny raz o to, czy ty obrażając kogoś bezpodstawnie na tym forum zgadzasz się żebyśmy i my mogli Ciebie tu obrażać bezpodstawnie?
kasius
użytkownik
 
Posty: 295
Na forum od: 18 gru 2006, 14:09
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Wstyd

Postprzez Lapa_Christi » poniedziałek, 12 sty 2015, 08:09

Man, a Tobie to nie odpowiada WOŚP, czy tylko sam Owsiak z małżowiną?

Może na to pytanie odpowiesz, bo jakoś mnie ignorujesz w tym wątku.
http://kartonowakolej.pl
...bo inny, nie znaczy gorszy!!!
Avatar użytkownika
Lapa_Christi
użytkownik
 
Posty: 1206
Na forum od: 19 lip 2007, 11:51
Lokalizacja: B-B

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Bielsko

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 40 gości