Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Wstyd

Ważne sprawy, wydarzenia, polityka, architektura, ludzie - wszystko o Bielsku - Białej.

Re: Wstyd

Postprzez Anke » środa, 7 sty 2015, 09:55

Panie Kazimierzu, dyskutujesz z ludźmi, którzy w tym miesiącu prawdopodobnie wpuszczą do domu księży, którzy pod pretekstem odprawienia mumbo-jumbo kredą na drzwiach i pokropienie wezmą do koperty jakieś +\- 50 zł . Przelecą się po wszystkich możliwych domach w parafii (to jest dopiero ułatwienie dla klienta!), skasują pewnie więcej niż Owsiak przez 10 lat, nie rozliczą tego z fiskusem, nie będzie żadnej informacji na co przeznaczona zostania ta kwota (pewnie na dach w parafii) i można domniemywać że po zapłaceniu haraczu do wyższych instancji, resztę przeznaczą dla "koszty prowadzenia działalności" czyli dla siebie. Przy czym wątpliwe jest by ktokolwiek po tej całej akcji uświadczył w szpitalu choć jeden inkubator z nalepką "z datków po kolędzie".
I jeszcze jedno Panie Kazimierzu, lepiej tego nie mówić głośno, bo zaraz oburzeni zaczną lamentować, że to ich sprawa co robią z własnymi pieniędzmi. Szkoda, że równie nieciekawi są co robią z własnymi pieniędzmi wspomagający Owsiaka.
Anke
użytkownik
 
Posty: 1356
Na forum od: 9 lip 2010, 20:21

Re: Wstyd

Postprzez Pan Kazimierz » środa, 7 sty 2015, 10:10

Anke ja tylko chcę wiedzieć jaki limit ci ludzie wyznaczyli i ile to jest ok a ile to już będzie za dużo "samowypłaty" dla Owsiaka?
No bo Owsiak chyba coś je, gdzieś mieszka, w coś się ubiera itd itd
No chyba że problem jest gdzie indziej - może to oni chcieliby wypłacać Owsiakowi tą kasę a żeby Owsiak wypłacał im hehehehe.
Bo coś mi się wydaje że boli co niektórych że coś się dzieje dobrego. Idealne to to oczywiście nie jest ale że dobre to chyba każdy świadomy wie.
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Re: Wstyd

Postprzez Anke » środa, 7 sty 2015, 10:35

Pan Kazimierz napisał(a):Anke ja tylko chcę wiedzieć jaki limit ci ludzie wyznaczyli i ile to jest ok a ile to już będzie za dużo "samowypłaty" dla Owsiaka?

Jeśli o mnie chodzi, to powinien sobie wyznaczyć tyle co mangager w dużym przedsiębiorstwie w sektorze prywatnym. Czyli ze dwa razy tyle, ile ponoć ukradł. A może tyle co papież?
Anke
użytkownik
 
Posty: 1356
Na forum od: 9 lip 2010, 20:21

Re: Wstyd

Postprzez Pyramide » środa, 7 sty 2015, 12:16

Pan Kazimierz napisał(a):Anke ja tylko chcę wiedzieć jaki limit ci ludzie wyznaczyli i ile to jest ok a ile to już będzie za dużo "samowypłaty" dla Owsiaka?
No bo Owsiak chyba coś je, gdzieś mieszka, w coś się ubiera itd itd
No chyba że problem jest gdzie indziej - może to oni chcieliby wypłacać Owsiakowi tą kasę a żeby Owsiak wypłacał im hehehehe.
Bo coś mi się wydaje że boli co niektórych że coś się dzieje dobrego. Idealne to to oczywiście nie jest ale że dobre to chyba każdy świadomy wie.

@ Panie K jestem pod pozytywnym wrażeniem pana wypowiedzi.
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Wstyd

Postprzez Anke » środa, 7 sty 2015, 12:23

Pan Kazimierz napisał(a):boli co niektórych że coś się dzieje dobrego.


No boli. Tak się nieszczęśliwie złożyło, że orkiestra koliduje terminowo w wyścigu o portfele z kolędami. Przesz rok rocznie jest nagonka, a szczerze przyznać trzeba, ze oliwy do ognia dolewa sam Owsiak. Ja też bym chciała żeby fundacje rozliczały się na czysto, publicznie, klarownie i bez pomocy sądów, ale dopóki niektóre instytucje są poza fiskusem (KK) to mam analnie co Owsiak robi z pieniędzmi :] Niech kradnie, niech naciąga, niech oszukuje a od czasu do czasu kupi jakiś inkubator i tak będzie lepszy i bardziej pożyteczny w tym co robi niż niejeden proboszcz.
Anke
użytkownik
 
Posty: 1356
Na forum od: 9 lip 2010, 20:21

Re: Wstyd

Postprzez stec » środa, 7 sty 2015, 18:12

Co ma piernik do wiatraka, czyli proboszcz do owsiaka?

Ciesz się, że nie żyjesz w państwie islamskim bo tam za takie pojechanie po uczuciach religijnych była byś krótsza o głowę.
stec
użytkownik
 
Posty: 283
Na forum od: 11 lis 2009, 00:40

Re: Wstyd

Postprzez Pan Kazimierz » środa, 7 sty 2015, 18:28

stec napisał(a):Co ma piernik do wiatraka, czyli proboszcz do owsiaka?


Synu !!!!! Opamiętaj się !!!! Porównanie proboszcza do piernika jest nie na miejscu !!!!! Więcej taktu młodzieńcze poproszę.
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Re: Wstyd

Postprzez Del_Rey » środa, 7 sty 2015, 18:33

Chyba, ze to stary piernik....
Wysocy urzędnicy - to ludzie, którzy za nasze pieniądze kradną nasze pieniądze.
Avatar użytkownika
Del_Rey
użytkownik
 
Posty: 2785
Na forum od: 14 lis 2006, 14:01
Lokalizacja: B-B

Re: Wstyd

Postprzez Grego » środa, 7 sty 2015, 19:19

stec napisał(a):Ciesz się, że nie żyjesz w państwie islamskim bo tam za takie pojechanie po uczuciach religijnych była byś krótsza o głowę.

Lewacki ciemnogród na zachodzie już powoli zaczyna płacić rachunki za swój "nowy, lepszy świat". Nie trzeba do tego państwa islamskiego, wystarczy kilkuprocentowa muzułmańska diaspora. Nawiasem mówiąc ktoś jeszcze pamięta, jak w połowie lat 90tych nasze lewactwo kwiatami witało Czeczeńców? Zakładali komitety poparcia i takie tam... Może szkoda że tych Czeczeńców trochę nie zostało. Oczyma wyobraźni widzę Anke z Pan Kazimierzem jak wieją przed słitaśnym Czeczeńcem z AK. Ehhh... :roll:
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Wstyd

Postprzez Pan Kazimierz » środa, 7 sty 2015, 19:24

Grego napisał(a):
stec napisał(a):Lewacki ciemnogród na zachodzie już powoli zaczyna płacić rachunki za swój "nowy, lepszy świat". Nie trzeba do tego państwa islamskiego, wystarczy kilkuprocentowa muzułmańska diaspora. Nawiasem mówiąc ktoś jeszcze pamięta, jak w połowie lat 90tych nasze lewactwo kwiatami witało Czeczeńców? Zakładali komitety poparcia i takie tam... Może szkoda że tych Czeczeńców trochę nie zostało. Oczyma wyobraźni widzę Anke z Pan Kazimierzem jak wieją przed słitaśnym Czeczeńcem z AK. Ehhh... :roll:


Jaki to ma związek z tematem rozmowy w tym wątku czyli WOŚP, Owsiak, zarobek Owsiaka itd?
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Re: Wstyd

Postprzez man » środa, 7 sty 2015, 20:05

Pan Kazimierz napisał(a):ja tylko chcę wiedzieć jaki limit ci ludzie wyznaczyli i ile to jest ok a ile to już będzie za dużo "samowypłaty" dla Owsiaka?


Ile można ukraść z puszek ?
Moim zdaniem nic, w końcu to działalność charytatywna ............ guru ateistów Owsiak z żoną ukradli osobiście przez te lata co najmniej kilka milionów, a na Woodstock w błoto poszło ich kilkadziesiąt. Reszty się póki co nie dowiemy bo złodziej nie chce udostępnić dokumentów Wysokiemu Sądowi
Avatar użytkownika
man
użytkownik
 
Posty: 3249
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Wstyd

Postprzez Anke » środa, 7 sty 2015, 20:17

Grego napisał(a):Oczyma wyobraźni widzę Anke z Pan Kazimierzem jak wieją przed słitaśnym Czeczeńcem z AK. Ehhh... :roll:


A ty niby w tej fantazji to gdzie? Pomyślmy. Robisz loda Czeczeńcowi. Pani Kazimierzu, speprzajmy ile sił w nogach, nie warto tracić czasu na satysfakcjonujący widok jak Grego połyka. Ehhh... :roll:
Anke
użytkownik
 
Posty: 1356
Na forum od: 9 lip 2010, 20:21

Re: Wstyd

Postprzez Pan Kazimierz » środa, 7 sty 2015, 20:30

man napisał(a):
Pan Kazimierz napisał(a):ja tylko chcę wiedzieć jaki limit ci ludzie wyznaczyli i ile to jest ok a ile to już będzie za dużo "samowypłaty" dla Owsiaka?


Ile można ukraść z puszek ?
Moim zdaniem nic, w końcu to działalność charytatywna ............ guru ateistów Owsiak z żoną ukradli osobiście przez te lata co najmniej kilka milionów, a na Woodstock w błoto poszło ich kilkadziesiąt. Reszty się póki co nie dowiemy bo złodziej nie chce udostępnić dokumentów Wysokiemu Sądowi


Masz problemy z odpowiedzią na moje pytanie widzę. Więc nie krzycz że ukradł jak nie potrafisz powiedzieć od jakiej sumy jest to kradzież a do jakiej uczciwa zapłata za wykonaną robotę. No i załóż w końcu swoją fundację i zawstydź Owsiaka :)
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Re: Wstyd

Postprzez man » środa, 7 sty 2015, 23:45

Pan Kazimierz napisał(a):
man napisał(a):
Pan Kazimierz napisał(a):ja tylko chcę wiedzieć jaki limit ci ludzie wyznaczyli i ile to jest ok a ile to już będzie za dużo "samowypłaty" dla Owsiaka?


Ile można ukraść z puszek ?
Moim zdaniem nic, w końcu to działalność charytatywna ............ guru ateistów Owsiak z żoną ukradli osobiście przez te lata co najmniej kilka milionów, a na Woodstock w błoto poszło ich kilkadziesiąt. Reszty się póki co nie dowiemy bo złodziej nie chce udostępnić dokumentów Wysokiemu Sądowi


Masz problemy z odpowiedzią na moje pytanie widzę. Więc nie krzycz że ukradł jak nie potrafisz powiedzieć od jakiej sumy jest to kradzież a do jakiej uczciwa zapłata za wykonaną robotę. No i załóż w końcu swoją fundację i zawstydź Owsiaka :)


Oj Kazimierzu już wzrok nie ten ............... przecież odpowiedziałem: NIC !!!!
Avatar użytkownika
man
użytkownik
 
Posty: 3249
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Wstyd

Postprzez Pan Kazimierz » środa, 7 sty 2015, 23:49

man napisał(a):Oj Kazimierzu już wzrok nie ten ............... przecież odpowiedziałem: NIC !!!!


A widzisz bo takiej głupoty się nie spodziewałem.
Czyli Owsiak ma nic nie jeść, latać goły ze skarbonką i wtedy nie będzie złodziejem. Ehhhhh ludzie ludzie .... jak wam pomóc ????
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Bielsko

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości

cron