Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Basen Panorama.

Ważne sprawy, wydarzenia, polityka, architektura, ludzie - wszystko o Bielsku - Białej.

Basen Panorama.

Postprzez Gnatomer » niedziela, 28 lip 2013, 11:19

Witam.

Chciałbym zapytać Was jakie są oponie na temat tego basenu? czy jest sens wybierać się tam w weekend czy jest tyle ludzi, że to się mija z celem? Czy otwarta została wieża do skoków czy nadal jest zamknięta? Proszę o opinie :)
Gnatomer
nowicjusz
 
Posty: 3
Na forum od: 2 gru 2012, 12:29

Re: Basen Panorama.

Postprzez davnbb » niedziela, 28 lip 2013, 18:06

Wieża otwarta (3 i 5 m - 10 zamknęli bo okazało się, że według przepisów wszechwiedzącej UE basen jest za płytki ;-) ). Ci co znają ten basen wolą tutaj przychodzić niż do tego zbiegowiska na Starcie.
davnbb
użytkownik
 
Posty: 1536
Na forum od: 3 mar 2008, 05:11

Re: Basen Panorama.

Postprzez mel_on » niedziela, 28 lip 2013, 18:36

Dziś w okolicy 13.00 tłok, wieża czynna tylko w wyznaczonym czasie.
Avatar użytkownika
mel_on
użytkownik
 
Posty: 129
Na forum od: 16 cze 2012, 07:21
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Basen Panorama.

Postprzez tren_d » wtorek, 14 sty 2014, 17:10

Proponuję żeby niektóre osoby chodzące na basen na Karpackim nauczyły się elementarnych zasad kultury czyli zamykanie drzwi wychodząc spod prysznica do szatni, zamykanie drzwi wychodząc z szatni pod prysznic. Dziękuję.
tren_d
użytkownik
 
Posty: 1000
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00

Re: Basen Panorama.

Postprzez Anke » wtorek, 14 sty 2014, 17:19

tren_d napisał(a):Proponuję żeby niektóre osoby chodzące na basen na Karpackim nauczyły się elementarnych zasad kultury czyli zamykanie drzwi wychodząc spod prysznica do szatni, zamykanie drzwi wychodząc z szatni pod prysznic. Dziękuję.



:) Tren_d, witaj w dżungli... Po damskiej szatni biegają chłopcy w wieku przedszkolnym, bywa i tak, że mamuśki mają pretensje do innych kobiet, że śmią się przebierać gdy dzieci patrzą... Spod prysznica potrafią zajumać nawet żel z promocji za 3.99 a ty chcesz żeby drzwi zamykali :D
Anke
użytkownik
 
Posty: 1356
Na forum od: 9 lip 2010, 20:21

Re: Basen Panorama.

Postprzez Alinoe » wtorek, 14 sty 2014, 21:58

zajrzałem z ciekawości bo myślałem że otworzyli w styczniu Panoramę :D :D :D



:P
Avatar użytkownika
Alinoe
użytkownik
 
Posty: 1433
Na forum od: 23 lut 2009, 21:25
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Basen Panorama.

Postprzez man » środa, 15 sty 2014, 00:21

Alinoe napisał(a):zajrzałem z ciekawości bo myślałem że otworzyli w styczniu Panoramę :D :D :D


zamiast Dębowca :)
Avatar użytkownika
man
użytkownik
 
Posty: 3249
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Basen Panorama.

Postprzez Pyramide » środa, 15 sty 2014, 10:31

Wybieram sie na Panoramę ale nie wiem czy jest też elegancko skrywultyzowana.
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Basen Panorama.

Postprzez man » środa, 15 sty 2014, 10:38

Pyramide napisał(a):Wybieram sie na Panoramę ale nie wiem czy jest też elegancko skrywultyzowana.

Krywultyzację widać bardziej na basenie w Cygańskim, Panoramę jakoś dziwnie oszczędzono ...
Avatar użytkownika
man
użytkownik
 
Posty: 3249
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Basen Panorama.

Postprzez PanO-ciepa » środa, 15 sty 2014, 10:51

Starcze! Niecka wykonana jest z kwasówki o najwyższej zawartości niklu i chromu, czyli wysoka jakość materiału. Krywult nie ma nic z tym związanego. Taką samą nieckę masz np.: na basenie Aqua. Obecnie są to higieniczne, bezpieczne, łatwe w utrzymaniu baseny w przeciwieństwie do niecek z betonu, płytek, czy plastiku. Jak byś ruszył tyłek to zobaczył byś w ilu miastach są tego typu obiekty.
Załączniki
images.jpg
Krywult3
images.jpg (11.15 KiB) Przeglądane 12046 razy
DSC09822.jpeg
Krywult2
DSC09822.jpeg (159.41 KiB) Przeglądane 12046 razy
Basen-Zdzieszowice.jpg
Krywult
Basen-Zdzieszowice.jpg (251.17 KiB) Przeglądane 12046 razy
"Nikt ci nie wmówi, że czarne jest czarne a białe jest białe, bo rozróżnianie barw jest jedną z zalet licznych, gdy świat, który widzisz jest monochromatyczny."
Avatar użytkownika
PanO-ciepa
użytkownik
 
Posty: 363
Na forum od: 5 cze 2013, 13:56
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Basen Panorama.

Postprzez man » środa, 15 sty 2014, 15:10

PanO-ciepa napisał(a):Niecka wykonana jest z kwasówki o najwyższej zawartości niklu i chromu, czyli wysoka jakość materiału


odkąd znów włączyli Ci internet odnoszę wrażenie, że Twój mózg również w znacznej części wykonany jest z kwasówki i betonu
Avatar użytkownika
man
użytkownik
 
Posty: 3249
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Basen Panorama.

Postprzez PanO-ciepa » środa, 15 sty 2014, 15:35

man napisał(a):
PanO-ciepa napisał(a):Niecka wykonana jest z kwasówki o najwyższej zawartości niklu i chromu, czyli wysoka jakość materiału


odkąd znów włączyli Ci internet odnoszę wrażenie, że Twój mózg również w znacznej części wykonany jest z kwasówki i betonu


A co ci się dziadku nie podoba w tej wypowiedzi? Znasz fakty? Wiesz kto robił niecki, jakiego materiału użył? Bo tak się składa, że ja wiem.
"Nikt ci nie wmówi, że czarne jest czarne a białe jest białe, bo rozróżnianie barw jest jedną z zalet licznych, gdy świat, który widzisz jest monochromatyczny."
Avatar użytkownika
PanO-ciepa
użytkownik
 
Posty: 363
Na forum od: 5 cze 2013, 13:56
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Basen Panorama.

Postprzez Pyramide » środa, 15 sty 2014, 15:59

Kulturalna dyskusja zakończona bo burak "wszechwiedzący" wrócił.
PanO.. olej go.
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Basen Panorama.

Postprzez PanO-ciepa » środa, 15 sty 2014, 16:04

Tak chyba trzeba zrobić. Dziadek siedzi przed tym monitorem i myśli, że pozjadał wszystkie rozumy. Nie był nie widział nie wie, a ma najwięcej do powiedzenia. Zauważyłem ostatnio, że w Naszym kraju są sami specjaliści. Każdy wszystko wie najlepiej.


man: brakuje argumentów?
"Nikt ci nie wmówi, że czarne jest czarne a białe jest białe, bo rozróżnianie barw jest jedną z zalet licznych, gdy świat, który widzisz jest monochromatyczny."
Avatar użytkownika
PanO-ciepa
użytkownik
 
Posty: 363
Na forum od: 5 cze 2013, 13:56
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Basen Panorama.

Postprzez ZIZ » niedziela, 16 mar 2014, 14:24

Pyramide napisał(a):Wybieram sie na Panoramę ale nie wiem czy jest też elegancko skrywultyzowana.


Nie bój żaby, będzie oj będzie!
Budynek zamiast niegdysiejszej restauracji, kawiarni, motelu został przeznaczony na siedzibę zarządu i biura BBOSiR-u.
Jak już się tam urzędasy rozgoszczą to dadzą radę całemu obiektowi
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Następna strona

Powrót do Bielsko

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości