Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Bielsko-Biała w kręgu kultury islamu

Ważne sprawy, wydarzenia, polityka, architektura, ludzie - wszystko o Bielsku - Białej.

Re: Bielsko-Biała w kręgu kultury islamu

Postprzez Piotrek » piątek, 15 lip 2016, 08:33

Nicea 2016 = przyszłość Europy.
pozdrawiam
Piotrek
użytkownik
 
Posty: 3140
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Mikuszowice Krakowskie pod lasem

Re: Bielsko-Biała w kręgu kultury islamu

Postprzez Santos » piątek, 15 lip 2016, 08:44

Kiedyś już pisałem po długim przypatrywaniu się napływowi ,asymilacji -to nie jest do opanowania
Czas pakować w wagony,samoloty transportowe i odsyłać ich do swoich krajów pochodzenia.
Inny fakt że Francja i jej farmazony o zabezpieczeniach,rozpoznaniu,wolności są mityczne.
Oby z wychwalaniem naszej czujności i 'panowaniem nad problemem' w Polsce nie było podobnie
Ten się nie myli,kto nic nie robi.
Avatar użytkownika
Santos
użytkownik
 
Posty: 853
Na forum od: 21 maja 2009, 18:16
Lokalizacja: Bielsko/Monachium

Re: Bielsko-Biała w kręgu kultury islamu

Postprzez Grego » piątek, 15 lip 2016, 08:55

Wiedziałem że zaraz prawicowi populiści i katotaliban zacznie łączyć to przypadkowe zdarzenie z isalmem! :lol:
A tak na marginesie:
Dwójmyślenie (ang. doublethink) jest terminem pochodzącym z powieści George'a Orwella pt. Rok 1984. W nowomowie oznaczającym umiejętność demonstrowania równoczesnej wiary w wiele poglądów sprzecznych pod względem logicznym.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Dw%C3%B3jmy%C5%9Blenie
Czyli np wiara w niepodważalny autorytet Makreli, będącej głównym mecenasem dżihadu i multikulti w Europie połączona z żądzą czystek etnicznych wymierzonych przeciw Arabom. Tak tylko sobie kombinuję. :mrgreen:
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Bielsko-Biała w kręgu kultury islamu

Postprzez Piotrek » piątek, 15 lip 2016, 14:21

Cytat z jednego z portali:
"Eksperci oceniają, że siły bezpieczeństwa i agencje wywiadowcze Francji są przytłoczone skalą zagrożenia terrorystycznego, monitorują tysiące podejrzanych, co jest dla nich nieprawdopodobnym wysiłkiem".
Znaczy są powody do monitorowania? znaczy nie łatwiej byłoby odesłać potencjalnych zamachowców do krajów pochodzenia? Bo jak się nie dopilnuje, któregoś z tysięcy podejrzanych, możemy spodziewać się takich rzezi jak ta ostatnia i poprzednie. Czekanie na następne wydarzenia czyni państwo francuskie wspólnikiem islamskich morderców.
pozdrawiam
Piotrek
użytkownik
 
Posty: 3140
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Mikuszowice Krakowskie pod lasem

Re: Bielsko-Biała w kręgu kultury islamu

Postprzez ZIZ » piątek, 15 lip 2016, 15:22

http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Bielsko-Biała w kręgu kultury islamu

Postprzez Grego » piątek, 15 lip 2016, 16:02

Hollande w swoim orędziu nawet nie wspomniał o dżihadzie, islamie. Oni się nawet boja nazwać problem po imieniu. Co dopiero z nim walczyć. :lol:
Dopóki rządzą te cioty, będzie tylko coraz gorzej.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Bielsko-Biała w kręgu kultury islamu

Postprzez Grego » piątek, 15 lip 2016, 17:22

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju, ... 61266.html
Trzeba rzeczy nazywać po imieniu i wyciągać wnioski. Jakie wnioski zostały wyciągnięte po zamachach terrorystycznych w Paryżu? Również po tym poprzednim zamachu terrorystycznym ze stycznia 2015 roku. Otóż zorganizowano marsze, malowano kwiatki na chodnikach w różne kolory, kredkami w kolorach całej tęczy. Dla mnie jest to nawiązanie do LGBT bardzo wyraźne. Po zamachach terrorystycznych rozpłakała się pani Mogherini, wysoki komisarz UE do spraw międzynarodowych. Czy to jest odpowiednia reakcja na to, co wydarzyło się w Brukseli czy w Paryżu? Moim zdaniem nie - ocenił Błaszczak.

Posłowie opozycji są wprost oburzeni! Nigdy takie słowa nie powinny paść. Kredki i kwiatki są oczywiscie najlepszą odpowiedzią dla terrorystów. :lol:
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Bielsko-Biała w kręgu kultury islamu

Postprzez Never » piątek, 15 lip 2016, 17:27

Santos napisał(a):Kiedyś już pisałem po długim przypatrywaniu się napływowi ,asymilacji -to nie jest do opanowania
Czas pakować w wagony,samoloty transportowe i odsyłać ich do swoich krajów pochodzenia.
Inny fakt że Francja i jej farmazony o zabezpieczeniach,rozpoznaniu,wolności są mityczne.
Oby z wychwalaniem naszej czujności i 'panowaniem nad problemem' w Polsce nie było podobnie


Skoro "to nie jest do opanowania", to przede wszystkim - jeśli chodzi o Polskę - trzeba za wszelką cenę zapobiec zapoczątkowaniu osiedlania się imigrantów z Bliskiego Wschodu u nas - to raz. Zamiast mieć potem dylematy i problemy z ewentualnym odsyłaniem, najlepiej w ogóle ich nie wpuszczać.

Dwa. Podaj sensowny, merytoryczny argument, że pani M. nie jest tłumokiem... Bo np. dla mnie również tłumokiem - jak najbardziej - JEST. :wink:
Mało tego... Bardzo wielu ludzi w Polsce (niekoniecznie spod znaku PiS) ma takie samo zdanie. Możesz tę informację przekazać swoim znajomym w Bundesrepublik Dojczland.
Never
użytkownik
 
Posty: 219
Na forum od: 16 lut 2007, 22:24

Re: Bielsko-Biała w kręgu kultury islamu

Postprzez Grego » sobota, 16 lip 2016, 09:47

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju, ... 61323.html
Zdaniem pismaka z tvn multikulti polega na tym, że ludzie z różnych kultur żyją obok siebie, szanują się, kochają, nikt nikomu niczego nie narzuca, nikt się z nikim nie wadzi, są kwiatki i motylki. I jedynie minister Błaszczak stanowi problem, bo nie chce tego dostrzec.
Lewackie odchylenie jest nieuleczalne.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Bielsko-Biała w kręgu kultury islamu

Postprzez davnbb » sobota, 16 lip 2016, 14:06

Obrazek
davnbb
użytkownik
 
Posty: 1536
Na forum od: 3 mar 2008, 05:11

Re: Bielsko-Biała w kręgu kultury islamu

Postprzez Santos » niedziela, 17 lip 2016, 14:05

Never
"Możesz tę informację przekazać swoim znajomym w Bundesrepublik Dojczland."

Podpisz się N i Im /odwagi/ to może ktoś się zainteresuje twoimi wypocinami a ja zainteresuje znajomych j/w skoro chcesz.
Ten się nie myli,kto nic nie robi.
Avatar użytkownika
Santos
użytkownik
 
Posty: 853
Na forum od: 21 maja 2009, 18:16
Lokalizacja: Bielsko/Monachium

Re: Bielsko-Biała w kręgu kultury islamu

Postprzez Grego » niedziela, 17 lip 2016, 16:21

http://www.polityka.pl/tygodnikpolityka ... troje.read
Na nicejskim bulwarze nie zakrzepła jeszcze krew, a szef naszego MSW nie traci okazji, by petryfikować antyuchodźcze, ksenofobiczne nastroje. Minister Błaszczak dokonuje rażącego uproszczenia, zestawiając samotnego wilka z Nicei, który zabijał wynajętą ciężarówką, z założeniami polityki migracyjnej, która dopuszcza ratowanie ludzi uciekających przed wojną.

Nieprawdopodobne! Jakbym słyszał naszego naczelnego multikultasa Nebcia.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Bielsko-Biała w kręgu kultury islamu

Postprzez Kryspin » niedziela, 17 lip 2016, 18:57

Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: Bielsko-Biała w kręgu kultury islamu

Postprzez ZIZ » niedziela, 17 lip 2016, 19:18

Grego napisał(a):http://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/kraj/1668716,1,nie-minela-doba-od-zamachu-a-minister-blaszczak-juz-podsyca-ksenofobiczne-nastroje.read
Na nicejskim bulwarze nie zakrzepła jeszcze krew, a szef naszego MSW nie traci okazji, by petryfikować antyuchodźcze, ksenofobiczne nastroje. Minister Błaszczak dokonuje rażącego uproszczenia, zestawiając samotnego wilka z Nicei, który zabijał wynajętą ciężarówką, z założeniami polityki migracyjnej, która dopuszcza ratowanie ludzi uciekających przed wojną.

Nieprawdopodobne! Jakbym słyszał naszego naczelnego multikultasa Nebcia.

Z tym samotnym wilkiem to g**no prawda: przesłał swojej rodzinie 110 tyś euro a więc miał mocodawców i sponsorów; wysłał sms-a z pytaniem o więcej broni dla drugiego kumpla do innego kumpla więc miał co najmniej dwóch wspólników.
A w Nicei ostro zabrali się za walkę z terroryzmem:
http://niezalezna.pl/uploads/still2016/ ... 383426.jpg
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Bielsko-Biała w kręgu kultury islamu

Postprzez Grego » niedziela, 17 lip 2016, 20:09

ZIZ napisał(a):Z tym samotnym wilkiem to g**no prawda: przesłał swojej rodzinie 110 tyś euro a więc miał mocodawców i sponsorów...
To było becikowe Ty ksenofobie! :lol:
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Bielsko

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 49 gości