Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Bielsko-Biała w kręgu kultury islamu

Ważne sprawy, wydarzenia, polityka, architektura, ludzie - wszystko o Bielsku - Białej.

Re: Bielsko-Biała w kręgu kultury islamu

Postprzez Grego » poniedziałek, 18 lip 2016, 08:14

http://wmeritum.pl/posel-kukiz15-o-zama ... cie/149097
Poseł Jaskóła mówi jak jest.
Lewaccy „politycy” Europy! To wy ich zabiliście. Nie islamista w ciężarówce- Wy. Teraz będziecie płakać, apelować, maszerować, czy zakazywać broni, będziecie w imię poprawność deklamować bzdury okrągłymi słówkami

Ideologia multikulti jest zbrodnicza, a lewacy to wspólnicy morderców. Nie tylko politycy. Wszyscy poczynając od Nebcia a na Makreli kończąc!
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Bielsko-Biała w kręgu kultury islamu

Postprzez Pyramide » poniedziałek, 18 lip 2016, 08:20

Wszyscy poczynając od Nebcia a na Makreli kończąc!

przefarbowani też ? a Papież ze swoimi wypowiedziami ?
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Bielsko-Biała w kręgu kultury islamu

Postprzez Grego » poniedziałek, 18 lip 2016, 08:34

Papież w drugim rzędzie zaraz za Makrelą. Co do przefarbowanych to nie wiem, nie spotkałem jeszcze przefarbowanego lewaka. To upośledzenie jest nieuleczalne, czego stanowisz najlepszy dowód.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Bielsko-Biała w kręgu kultury islamu

Postprzez Pyramide » poniedziałek, 18 lip 2016, 10:54

Tak masz racje,twoje upośledzenie zw ze służbą wojskowa jest nieuleczalne czego stanowisz idealny dowód
Mózg masz wyprany a na oczach szczelne klapki z napisem bardzo dobra zmiana
nic nie wiesz na temat przefarbowanych ?
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Bielsko-Biała w kręgu kultury islamu

Postprzez Never » wtorek, 19 lip 2016, 00:42

Pyramide napisał(a):
Wszyscy poczynając od Nebcia a na Makreli kończąc!

przefarbowani też ? a Papież ze swoimi wypowiedziami ?


Ja papieża mam dokładnie tam gdzie i Merkel, i dajmy na to prezesa :lol:
Rozum trzeba mieć swój własny. Powtarzać po tych czy tamtych, to każdy osioł potrafi.
Never
użytkownik
 
Posty: 219
Na forum od: 16 lut 2007, 22:24

Re: Bielsko-Biała w kręgu kultury islamu

Postprzez Grego » wtorek, 19 lip 2016, 07:46

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/niemcy- ... agu/dq42v0
Kolejny zradykalizował się w pociągu... to straszny czyn, kto to mógł przewidzieć?! Potrzebujemy więcej kredek. A może tez sie zradykalizujmy i kupmy se flamastry? :mrgreen:
, Herrmann powiedział, że jeden z pasażerów zeznał, iż napastnik wołał "Allah Akbar". - Trzeba to sprawdzić - zaznaczył
No tak, to trzeba sprawdzić, bo jeśli nie krzyczał Allah akbar (mógł być np niemową od urodzenia) to wszystko jest w porządku a polityka migracyjna nie może być z tym wypadkiem łączona. Zresztą i tak nie może, bo to samotny wilk był.
Oj lewizna, lewizna...
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Bielsko-Biała w kręgu kultury islamu

Postprzez Przemek73 » wtorek, 19 lip 2016, 10:28

Grego napisał(a):Potrzebujemy więcej kredek. A może tez sie zradykalizujmy i kupmy se flamastry?

Idźmy na całość, olejną kupmy. To na pewno rozwiąże problem terroryzmu na lata. Tylko czy to aby politycznie poprawne będzie? 8)
Przemek73
użytkownik
 
Posty: 705
Na forum od: 25 cze 2009, 09:28

Re: Bielsko-Biała w kręgu kultury islamu

Postprzez Pyramide » wtorek, 19 lip 2016, 11:57

Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Bielsko-Biała w kręgu kultury islamu

Postprzez Never » wtorek, 19 lip 2016, 15:05

Pyramide napisał(a):https://zapodaj.net/082be82fca9e3.jpg.html

Bardzo ładna fotka. Za 50 lat takie obrazki będą już na zachodzie Europy zakazane ;)

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/francja ... ana/xx0jjf
Co dzień ciekawiej.
Never
użytkownik
 
Posty: 219
Na forum od: 16 lut 2007, 22:24

Re: Bielsko-Biała w kręgu kultury islamu

Postprzez Grego » wtorek, 19 lip 2016, 15:45

Myślę że naprawdę ciekawie to się dopiero zrobi. Po każdym takim ubogaceniu zostaje od kilkunastu, do kilkuset ludzi opłakujących ofiary. Trudno zakładać, że wszyscy są lewackimi ciotami, będą się realizować przy pomocy kredek, profilówek itp. Prędzej czy później pojawią się mściciele! A to oznacza eskalację przemocy dokładnie taką jaka miała miejsce w Kosowie. Tyle że w skali tysiąc (może więcej) do jednego. To tylko kwestia czasu.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Bielsko-Biała w kręgu kultury islamu

Postprzez anim.0 » wtorek, 19 lip 2016, 16:30

Grego napisał(a):Myślę że naprawdę ciekawie to się dopiero zrobi. Po każdym takim ubogaceniu zostaje od kilkunastu, do kilkuset ludzi opłakujących ofiary. Trudno zakładać, że wszyscy są lewackimi ciotami, będą się realizować przy pomocy kredek, profilówek itp. Prędzej czy później pojawią się mściciele! A to oznacza eskalację przemocy dokładnie taką jaka miała miejsce w Kosowie. Tyle że w skali tysiąc (może więcej) do jednego. To tylko kwestia czasu.


Ciężko się nie zgodzić, każdy ojciec który w zamachu stracił syna czy córke z automatu ma w sobie tyle bólu i nienawiści, że aż wreszcie któryś pęknie i zrobi coś więcej a potem to już leci z górki. Dla kontrastu trafiłem gdzieś przypadkiem chyba facebook na post Hartmana który w skrócie napisał jesteśmy teraz ranni i słabi oni chcą nas wciągnąć w tą nienawiść a my nie możemy dać się sprowokować - ręce opadają. Chociaż nie wiem czy bardziej po tym co przeczytałem czy po tym co ludzie pisali pod spodem i zgadzali się z nim w pełni...Teraz wychodzę z domu ale jak wrócę to poszukam ciekawej infografiki badającej podejście do islamu i uchodźców. Mimo tego co Francja dostała już kolejny raz z kolei wciąż są bardzo nisko czego nie rozumiem. Podrzucę link później :)
...
Avatar użytkownika
anim.0
użytkownik
 
Posty: 194
Na forum od: 24 cze 2014, 13:24

Re: Bielsko-Biała w kręgu kultury islamu

Postprzez Swiatogor » środa, 20 lip 2016, 16:07

Grego napisał(a):Myślę że naprawdę ciekawie to się dopiero zrobi. Po każdym takim ubogaceniu zostaje od kilkunastu, do kilkuset ludzi opłakujących ofiary. Trudno zakładać, że wszyscy są lewackimi ciotami, będą się realizować przy pomocy kredek, profilówek itp. Prędzej czy później pojawią się mściciele!


Myślę dokładnie tak samo. To nieuniknione. Muslimy się doigrają i nawet polityczna poprawność nie pomoże.
"masz mało czasu, trzeba dać świadectwo"
Swiatogor
użytkownik
 
Posty: 674
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: Bielsko-Biała w kręgu kultury islamu

Postprzez Grego » środa, 20 lip 2016, 17:42

http://wmeritum.pl/niemcy-policja-zastr ... ona/149322
Zachowaniem policji, która zastrzeliła zamachowca oburzona jest Renate Künast, posłanka partii Zielonych. Zamieściła ona post na Twitterze, w którym wyraziła swój żal z faktu, iż funkcjonariusze nie strzelali do 17-latka tak, aby go jedynie zranić.
Jakoś mnie to nie dziwi. :?
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Bielsko-Biała w kręgu kultury islamu

Postprzez Piotrek » piątek, 22 lip 2016, 19:15

A teraz Monachium, samospełniający się scenariusz, którego plan został tu wielokrotnie opisany i przewidziany.
pozdrawiam
Piotrek
użytkownik
 
Posty: 3140
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Mikuszowice Krakowskie pod lasem

Re: Bielsko-Biała w kręgu kultury islamu

Postprzez Grego » piątek, 22 lip 2016, 20:01

Eeee tam. Tym razem dobrze poszło. Terroryści zwiali. Można będzie rżnąć głupa, ze to nie byli islamiści.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Bielsko

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 47 gości