Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Bielsko-Biała w kręgu kultury islamu

Ważne sprawy, wydarzenia, polityka, architektura, ludzie - wszystko o Bielsku - Białej.

Re: Bielsko-Biała w kręgu kultury islamu

Postprzez staszeks » niedziela, 28 paź 2018, 19:29

Patrzcie państwo.
Grego jeszcze istnieje, a ja myślałem, że został wybrany i w związku z tym przestał rozmawiać z plebsem. :mrgreen:
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Re: Bielsko-Biała w kręgu kultury islamu

Postprzez Grego » niedziela, 28 paź 2018, 20:28

Jak najbardziej istnieję. Faktycznie na forum bywam rzadziej z uwagi na tolerowane tu ostatnio przez moderację obyczaje rodem z chlewa. No ale taki kwiatek jak uznanie przez Eurotrybunał za dopuszczalną karę ze mówienie ewidentnej prawdy nie mogłem sobie podarować. Choć spodziewałem się raczej riposty w stylu: "Uńa daje piniendze, a w lidlu katolicy ukradli flaszkę wódki to morda w kubeł". :wink:
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Bielsko-Biała w kręgu kultury islamu

Postprzez Kryspin » poniedziałek, 29 paź 2018, 14:40

Ciezko, oj ciezko, sobie zycie poukladac. Moze ktos kiedys do teczki zajrzy I bedzie smierdzialo gorzej niz w chlewie.
Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: Bielsko-Biała w kręgu kultury islamu

Postprzez Grego » wtorek, 27 sie 2019, 11:00

https://rp-online.de/politik/deutschlan ... QNjZwcMdQ8
Po czterech latach niekontrolowanej introdukcji afrykańskiej dziczy wyniki są zachęcające. Tylko w Nadrenii Północnej Westfalii w tym roku 2883 ataki nożem. W samym Berlinie 7 ataków nożem DZIENNIE!!! Czekamy na dalszy rozwój wypadków. :|
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Poprzednia strona

Powrót do Bielsko

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 50 gości