Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Bielsko-Biała w kręgu kultury islamu

Ważne sprawy, wydarzenia, polityka, architektura, ludzie - wszystko o Bielsku - Białej.

Re: Bielsko-Biała w kręgu kultury islamu

Postprzez davnbb » poniedziałek, 18 wrz 2017, 19:45

może Legioniści podrzucą boczek ;-)
davnbb
użytkownik
 
Posty: 1536
Na forum od: 3 mar 2008, 05:11

Re: Bielsko-Biała w kręgu kultury islamu

Postprzez Kryspin » wtorek, 19 wrz 2017, 21:04

davnbb napisał(a):może Legioniści podrzucą boczek ;-)



Legionisci Antka?
Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: Bielsko-Biała w kręgu kultury islamu

Postprzez davnbb » wtorek, 19 wrz 2017, 22:03

Kryspin napisał(a):
davnbb napisał(a):może Legioniści podrzucą boczek ;-)



Legionisci Antka?

Legioniści z Lazienkowskiej 3
davnbb
użytkownik
 
Posty: 1536
Na forum od: 3 mar 2008, 05:11

Re: Bielsko-Biała w kręgu kultury islamu

Postprzez necia55 » środa, 20 wrz 2017, 17:55

Nie tak dawno temu , pisałam, że migranci będą nas nachodzić od wschodu - Ukraina, Słowacja, Białoruś - to mnie wyśmiano :P , zresztą ja sama pisałam, że wolałabym się mylić. I co? No właśnie - http://polskaracja.com/kolejne-zatrzyma ... przedrzec/ . Wolałabym nie mieć racji :evil:
necia55
użytkownik
 
Posty: 2445
Na forum od: 16 paź 2008, 13:49

Re: Bielsko-Biała w kręgu kultury islamu

Postprzez Kryspin » środa, 20 wrz 2017, 19:23

Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: Bielsko-Biała w kręgu kultury islamu

Postprzez Kryspin » środa, 20 wrz 2017, 22:35

Mialas racje. Przez Polske lece juz zorganizowane przerzuty imigrantow/uchodzcow.

http://natemat.pl/217937,nie-chciales-u ... nts-217937
Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: Bielsko-Biała w kręgu kultury islamu

Postprzez necia55 » czwartek, 21 wrz 2017, 16:43

Przykro mi, że jednak miałam rację - wolałabym się mylić !!!
A tak na marginesie - chciałabym dorwać Nebcia :P i trochę piórek mu wyskubać :D za jego miłość do migrantów. Ciekawe, gdzie się ten zaperzony łobuz zakamuflował ?? :wink:
necia55
użytkownik
 
Posty: 2445
Na forum od: 16 paź 2008, 13:49

Re: Bielsko-Biała w kręgu kultury islamu

Postprzez Kryspin » czwartek, 21 wrz 2017, 18:24

Zajety przewozeniem migrantow/uchodzcow. :roll:
Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: Bielsko-Biała w kręgu kultury islamu

Postprzez Nebelwerfer » wtorek, 7 lis 2017, 08:46

necia55 napisał(a):Nie tak dawno temu , pisałam, że migranci będą nas nachodzić od wschodu - Ukraina, Słowacja, Białoruś - to mnie wyśmiano :P , zresztą ja sama pisałam, że wolałabym się mylić. I co?

To ja może przypomnę. Miały lecieć tysiące, a "trasa przerzutu" którą z dumą pokazałaś na mapie, to była cała granica wschodnia RP, do której mieli trafiać po uprzednim przerzucie z Turcji do Odessy bodajże. Oczywiście wszyscy mieli chcieć mieszkać w niezwykle przyjaznej im Polsce. Powoływałaś się, jak to zwykle bywa, na źródła w rodzaju spiskolubnych portali o GMO, ludziach-jaszczurach, płaskiej ziemi, etc.

No to się przyjrzyjmy. Od publikacji tych bredni minęło co najmniej 1,5 roku. Tych przerzutów udaremniono w tym czasie kilka i podobno jakieś 2 transporty rozkminione w Niemczech zahaczyły wcześniej o nasz piękny kraj. Wszystkie trasy miały ponoć przebiegać przez południową granicę, a nie wschodnią. Za każdym razem celem ostatecznym miały być Niemcy. Rozbito 1 czy 2 gangi, zajmujące się tym procederem, jeden złożony z kibiców Cracovii Kraków.

Podsumowując: nie ta skala zjawiska, nie ta trasa, nie ten cel, nie ta motywacja. Ale niech Ci będzie - jak zwykle miałaś rację i świetnie to udowodniłaś.

Obrazek
"Ludzie , tacy jak Nebelwerfer to woda na młyn dla wrogich Polsce sił..." - necia55
Avatar użytkownika
Nebelwerfer
użytkownik
 
Posty: 1234
Na forum od: 5 sty 2015, 11:29

Re: Bielsko-Biała w kręgu kultury islamu

Postprzez necia55 » czwartek, 9 lis 2017, 18:44

Och Nebcio, nie bądź taki ugodowy :P dowal mi jeszcze :lol: :lol: :lol: . A jak Ci tam było u tych Braci Muzułmanów ? :lol:
Na szczęście PiS nie dopuścił do inwazji i cieszę się, że tylko jakieś nędzne resztki "kakaowych braci" peregrynowały via Polonia dalej na zachód :D . I miejmy nadzieję, że tak zostanie :D .
Nebcio ! jakże mi ciebie brakowało :P Teraz dyskusje nabiorą smaczku, pieprzu, papryczki - już nie znikaj na tak długo :lol:
necia55
użytkownik
 
Posty: 2445
Na forum od: 16 paź 2008, 13:49

Re: Bielsko-Biała w kręgu kultury islamu

Postprzez Pyramide » niedziela, 17 gru 2017, 10:47

"scyro" wg mnie prawda z netu,dot Pl
/za onet.pl art pt."
"FAS": Polska, Węgry i Czechy mogą stracić w budżecie UE ok. 12 mld euro "/

Polak nie wolak ......... nie lękajcie się. Smierć z reki niewiernego to większa szansa na zbawienie waszej kaprawej duszy. A tak po prawdzie to nie obcy nam zagrażają ale nasi rodzimi 'chrześcijanie'.Z ostatnich danych policji wynika że w ciagu roku dokonano w Polsce 500 zabójstw, do 90% zabójstw dochodzi na tle nieporozumień rodzinnych i towarzyskich. Poza tym 5,5 tyś pobić, 14 tyś rozbojów, 10 tyś kradzieży, 1200 gwałtów. Ponadto 3 tyś rodaków ginie w wypadkach drogowych gdzie powodem jest nieprzestrzeganie przepisów i jazda na dwóch gazach. A tak w rzeczywistości problemu imigrantów nie mamy bo jesteśmy zbyt biedni i do nas nie chcą jechać, a nie że PiS i jego prezes cokolwiek zadziałały. Kilka rodzin nawet tu przyjechało ale w ciągu tygodnia wszyscy uciekli do bogatszych krajów
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Bielsko-Biała w kręgu kultury islamu

Postprzez staszeks » niedziela, 17 gru 2017, 17:09

Przelicz te dane w stosunku procentowym.
(Ile w Polsce jest obcych a ile Polaków)
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Re: Bielsko-Biała w kręgu kultury islamu

Postprzez Andrzej83 » poniedziałek, 18 gru 2017, 14:15

Na szczęście nigdzie nie słyszałem aby były często robione rozróby przez zagranicznych gości. U nas na razie spokój.
Andrzej83
nowicjusz
 
Posty: 10
Na forum od: 29 kwi 2017, 18:15

Re: Bielsko-Biała w kręgu kultury islamu

Postprzez staszeks » poniedziałek, 18 gru 2017, 14:56

Nie jest osiągnieta masa krytyczna.
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Re: Bielsko-Biała w kręgu kultury islamu

Postprzez Grego » poniedziałek, 18 gru 2017, 18:50

Zadziwia mnie desperacja i pomysłowość z jaką niektóre domagają się osiedlenia w Polsce dzikusów. Przecież każda może w dowolnej chwili pojechać do Zgorzelca albo i Kolonii, popróbować rywalizacji z kozami. :?
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Bielsko

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 45 gości

cron