Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Posel Pieta

Ważne sprawy, wydarzenia, polityka, architektura, ludzie - wszystko o Bielsku - Białej.

Re: Posel Pieta

Postprzez necia55 » piątek, 30 maja 2014, 07:21

Grego napisał(a):
outseider napisał(a):"...powinni Jaruzela pochować wśród "swoich" za naszą wschodnią granicą." - oto głos rozsądku :!:
Raczej geograficznego analfabetyzmu. Za naszą wschodnią granicą jest Białoruś i Ukraina. To cuś w górze mapy nazywa się północ.

Miałam na myśli te dalsze "wschodnie rubieże" - :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
necia55
użytkownik
 
Posty: 2445
Na forum od: 16 paź 2008, 13:49

Re: Posel Pieta

Postprzez Pyramide » piątek, 30 maja 2014, 08:06

Grego napisał(a):
outseider napisał(a):"...powinni Jaruzela pochować wśród "swoich" za naszą wschodnią granicą." - oto głos rozsądku :!:
Raczej geograficznego analfabetyzmu. Za naszą wschodnią granicą jest Białoruś i Ukraina. To cuś w górze mapy nazywa się północ.

A Lecha K zabrać z Wawelu i przenieś do np. Lichenia czy świątyni Opaczności.
Tak dla równowagi.
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Posel Pieta

Postprzez outsider? » piątek, 30 maja 2014, 08:24

Avatar użytkownika
outsider?
użytkownik
 
Posty: 261
Na forum od: 9 sty 2011, 11:59

Re: Posel Pieta

Postprzez Grego » piątek, 30 maja 2014, 08:42

necia55 napisał(a):
Grego napisał(a):
outseider napisał(a):"...powinni Jaruzela pochować wśród "swoich" za naszą wschodnią granicą." - oto głos rozsądku :!:
Raczej geograficznego analfabetyzmu. Za naszą wschodnią granicą jest Białoruś i Ukraina. To cuś w górze mapy nazywa się północ.

Miałam na myśli te dalsze "wschodnie rubieże"
Dalsze wschodnie rubieże nie są nasze. Jak bys się nie obróciła zawsze to samo pokazujesz.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Posel Pieta

Postprzez Pyramide » wtorek, 9 wrz 2014, 16:10

Może wreszcie ktoś w Pisie się opamiętał i zacznie dobierać do głupawych wypowiedzi tego "jegomościa"
http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-oneci ... euro/04de0
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Posel Pieta

Postprzez davnbb » wtorek, 9 wrz 2014, 16:45

Pyramide napisał(a):Może wreszcie ktoś w Pisie się opamiętał i zacznie dobierać do głupawych wypowiedzi tego "jegomościa"
http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-oneci ... euro/04de0

Może za gościem nie przepadam ale tutaj prawdę powiedział: matoły robią wokół siebie wrzask wśród normalnej części społeczeństwa i zbierają kasę z Unii na walkę o "tolerancję". A takie "Rafalale" trzeba leczyć i na to prędzej przydałaby się unijne dotacje.
davnbb
użytkownik
 
Posty: 1536
Na forum od: 3 mar 2008, 05:11

Re: Posel Pieta

Postprzez SolariS » wtorek, 9 wrz 2014, 18:55

Aż wstyd, że taki ktoś pochodzi z tego miasta...
Avatar użytkownika
SolariS
użytkownik
 
Posty: 689
Na forum od: 29 sty 2011, 13:12

Re: Posel Pieta

Postprzez Sigmund » wtorek, 9 wrz 2014, 20:18

Wstyd to jest jak facet faceta bierze od tyłu.Wstydem jest zapraszanie do telewizji kogoś takiego jak rafalala.
Sigmund
użytkownik
 
Posty: 137
Na forum od: 6 gru 2010, 20:30

Re: Posel Pieta

Postprzez SolariS » wtorek, 9 wrz 2014, 21:00

Myślę, że to nie jest ani miejsce, ani potrzeb dyskutowania czy to jest wstyd czy nie. Każdy ma prawo do szczęścia. To, że czasy się zmieniają i tacy ludzie chcą być równi... cóż. Nikomu nie szkodzą. Bardziej szkodzą pijani kierowcy, których jest aż nadto czy menele, którzy oczekują od innych ludzi pieniędzy. A gdy im się da to zamiast kupić chleb czy bułki idą po piwsko czy jabola.
Avatar użytkownika
SolariS
użytkownik
 
Posty: 689
Na forum od: 29 sty 2011, 13:12

Re: Posel Pieta

Postprzez davnbb » wtorek, 9 wrz 2014, 21:43

Akurat sam zacząłeś dyskusję o wstydzie....
davnbb
użytkownik
 
Posty: 1536
Na forum od: 3 mar 2008, 05:11

Re: Posel Pieta

Postprzez Piotrek » środa, 10 wrz 2014, 06:21

Klasyczny kompleks małego siusiorka, ja macho a one zboczeńce. :lol: :lol: :lol:
pozdrawiam
Piotrek
użytkownik
 
Posty: 3140
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Mikuszowice Krakowskie pod lasem

Re: Posel Pieta

Postprzez Sigmund » środa, 10 wrz 2014, 07:58

Piotrek napisał(a):Klasyczny kompleks małego siusiorka, ja macho a one zboczeńce. :lol: :lol: :lol:
pozdrawiam


Co nas obchodzi wielkość twojego przyrodzenia,to chyba nie miejsce by wylewać swoje żale.Skoro dla ciebie wkładanie siusiorka w tyłek facetowi jest czymś normalnym to współczuję.
Sigmund
użytkownik
 
Posty: 137
Na forum od: 6 gru 2010, 20:30

Re: Posel Pieta

Postprzez Grego » środa, 10 wrz 2014, 20:58

Piotrek napisał(a):Klasyczny kompleks małego siusiorka, ja macho a one zboczeńce. :lol: :lol: :lol:
pozdrawiam

Wolę się nie domyślać skąd wiesz jakiego ma poseł Pięta. :|
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Posel Pieta

Postprzez davnbb » środa, 10 wrz 2014, 22:23

Da się? Jak widać da. Teraz Europa jest 100 lat za murzynami:
Obrazek
davnbb
użytkownik
 
Posty: 1536
Na forum od: 3 mar 2008, 05:11

Re: Posel Pieta

Postprzez necia55 » czwartek, 11 wrz 2014, 21:09

Co by nie mówić - homoseksualizm naturalny nie jest. Ludzie zostali stworzeni do związku: kobieta + mężczyzna = potomstwo.
Homoseksualizm stał się swoistą dewiacją,która opanowuje świat jak zaraza.
Nie myślcie,ze mam coś do homo - nie,ale jest jeden warunek: nie epatować tym ogółu!!! Co mnie obchodzi,co jeden z drugim sobie wkłada i gdzie - to ich sprawa. Ja nie pokazuję i nie rozpowiadam wokoło co się dzieje w mojej sypialni i co z mężem robię - bo to tylko moja sprawa.I nie mam ochoty być "atakowana" gejostwem z każdej strony,bo mnie to zniesmacza.Też żyję w tym państwie,mam prawo głosu i mówię stanowczo : VETO DLA EKSPANSJI I PROMOWANIA HOMOSEKSUALIZMU . Mnie to nie pasuje i jestem w większości !!! Niech sobie ci ludkowie mają swoje kluby,miejsca spotkań itp. przybytki - ich sprawa. Ale "strefa ogólna" niech zostanie "czysta" - zakazać jak palenia papierosów w miejscach publicznych!!! Nie wiem dlaczego jesteśmy zmuszani do poprawności politycznej w sprawach,które obrażają nasze poczucie godności.
Dlaczego i w imię czego musimy wystrzegać się krytyki pod adresem mniejszości,które nas z kolei mogą obrażać,znieważać a nawet opluwać i atakować? Żydzi, Cyganie,Arabowie i inne nacje napływowe panoszą się w naszym kraju i decydują o nas bez nas,mówią nam jak mamy żyć, co mówić i co robić. Jak długo jeszcze nasza władza ustawodawcza i wykonawcza będzie lizać tyłki zwykłym łobuzom i łajdakom panoszącym się na naszej ziemi? Jak długo będziemy to znosić jako naród?
Jestem u siebie i to ja decyduję co mam robić i mówić.A jak się komuś to nie podoba to W O N TAM SKĄD PRZYBYŁ .
necia55
użytkownik
 
Posty: 2445
Na forum od: 16 paź 2008, 13:49

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Bielsko

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 41 gości