Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Imprezy kulturalne w Bielsku a imprezy w innych miastach

Ważne sprawy, wydarzenia, polityka, architektura, ludzie - wszystko o Bielsku - Białej.

Imprezy kulturalne w Bielsku a imprezy w innych miastach

Postprzez tren_d » sobota, 24 maja 2014, 13:44

http://lifefestival.pl/

Taki festiwal w Oświęcimiu.....Eric Clapton, Soundgarden.....

My mamy 2 festiwale jazzowe.....i ....
tren_d
użytkownik
 
Posty: 1000
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00

Re: Imprezy kulturalne w Bielsku a imprezy w innych miastach

Postprzez outsider? » sobota, 24 maja 2014, 15:22

Dzisiaj o 21 na Pl. Chrobrego super przedstawienie w ramach kolejnego Festiwalu Sztuki Lalkarskiej -SPOTKAĆ PROSPERA - Lwowski Akademicki Teatr Woskresinnia (Lwów, Ukraina).
Spektakl Spotkać Prospera oparty na motywach z Burzy, Romea i Julii, Hamleta i Snu nocy letniej Williama Szekspira jest widowiskowy i magiczny. Ognie, wybuchy, szczudła, akrobacje na drążkach, fajerwerki i żonglerka najlepiej sprawdzają się podczas wieczornego pleneru wśród tysięcy widzów. Więcej na stronie Banialuki. Mamy jeden z najbardziej prestiżowych festiwali teatralnych na świecie.
Avatar użytkownika
outsider?
użytkownik
 
Posty: 261
Na forum od: 9 sty 2011, 11:59

Re: Imprezy kulturalne w Bielsku a imprezy w innych miastach

Postprzez man » sobota, 24 maja 2014, 15:50

tren_d napisał(a):Taki festiwal w Oświęcimiu.....Eric Clapton, Soundgarden.....
My mamy 2 festiwale jazzowe.....i ....


i zakompleksionego trena_d, który nawet nie wie co się dzieje w jego rodzinnym mieście ?
Avatar użytkownika
man
użytkownik
 
Posty: 3249
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Imprezy kulturalne w Bielsku a imprezy w innych miastach

Postprzez Pan Kazimierz » sobota, 24 maja 2014, 19:47

outseider napisał(a):Więcej na stronie Banialuki. Mamy jeden z najbardziej prestiżowych festiwali teatralnych na świecie.


Co z tego że mamy ten super festiwal jak nie ma promocji wydarzenia?
Chętnie zobaczyłbym to o czym piszesz ale dowiaduje się teraz. To paranoja że media o tym nie piszą z wyprzedzeniem.
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Re: Imprezy kulturalne w Bielsku a imprezy w innych miastach

Postprzez Swiatogor » sobota, 24 maja 2014, 22:22

Pan Kazimierz napisał(a):Co z tego że mamy ten super festiwal jak nie ma promocji wydarzenia?


Tysiąc procent racji. Promocja leży i kwiczy. Nie wiedziałem, że coś takiego ma miejsce. Na szczęście przeczytałem post Outsiderki i zjechałem sobie rowerkiem na Pl. Chrobrego. Fajnie było, choć przez chwilę myślałem, ze mój polar już poszedł się paść :) Podejrzewam, że przy dobrej informacji na Pl. Ch. zabrakłoby miejsca, a tak było może z 500 osób.
"masz mało czasu, trzeba dać świadectwo"
Swiatogor
użytkownik
 
Posty: 674
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: Imprezy kulturalne w Bielsku a imprezy w innych miastach

Postprzez man » sobota, 24 maja 2014, 23:26

plakaty wiszą w całym mieście, na stronie miasta jest, na portalach również, w pełnej kulturze poszło
gdzie Wam to jeszcze trzeba powiesić ?
czasem mam wrażenie, że większość potrafi czytać a jednak 90% procent to analfabeci ......
Avatar użytkownika
man
użytkownik
 
Posty: 3249
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Imprezy kulturalne w Bielsku a imprezy w innych miastach

Postprzez Swiatogor » sobota, 24 maja 2014, 23:47

man napisał(a):plakaty wiszą w całym mieście, na stronie miasta jest, na portalach również, w pełnej kulturze poszło
gdzie Wam to jeszcze trzeba powiesić ?
czasem mam wrażenie, że większość potrafi czytać a jednak 90% procent to analfabeci ......


Mieszkam blisko centrum, lecz "w całym mieście" bywam dwa razy do roku,bo i po hak tam bywać. "Strony miasta" nie odwiedzam, "pełnej kultury" też nie widziałem już pewnie z rok.

Za to kilkadziesiąt razy w miesiącu wjeżdżam i wyjeżdżam z BB w różnych kierunkach, ale jakoś mi się w oczy nie rzuciło...

Czasami mam wrażenie, że niektórzy goście potrafią pisać, lecz ze rozumieniem tekstu pisanego mają poważne problemy.
"masz mało czasu, trzeba dać świadectwo"
Swiatogor
użytkownik
 
Posty: 674
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: Imprezy kulturalne w Bielsku a imprezy w innych miastach

Postprzez man » niedziela, 25 maja 2014, 02:04

Swiatogor napisał(a):Mieszkam blisko centrum, lecz "w całym mieście" bywam dwa razy do roku,bo i po hak tam bywać. "Strony miasta" nie odwiedzam, "pełnej kultury" też nie widziałem już pewnie z rok. Za to kilkadziesiąt razy w miesiącu wjeżdżam i wyjeżdżam z BB w różnych kierunkach, ale jakoś mi się w oczy nie rzuciło


czyli żeby dotrzeć do Ciebie, trzeba by wykupić z 20 billboardów albo rozwiesić jakieś transparenty, ale pewnie i tak byś nie zauważył, a pełna kultura jest również w wersji www ........... wystarczy chcieć
Avatar użytkownika
man
użytkownik
 
Posty: 3249
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Imprezy kulturalne w Bielsku a imprezy w innych miastach

Postprzez darek-bb » niedziela, 25 maja 2014, 14:40

Przecież w lipcu będzie '90 festival
darek-bb
użytkownik
 
Posty: 842
Na forum od: 5 lut 2008, 19:25
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Imprezy kulturalne w Bielsku a imprezy w innych miastach

Postprzez Swiatogor » poniedziałek, 26 maja 2014, 17:17

man napisał(a):czyli żeby dotrzeć do Ciebie, trzeba by wykupić z 20 billboardów albo rozwiesić jakieś transparenty, ale pewnie i tak byś nie zauważył, a pełna kultura jest również w wersji www ........... wystarczy chcieć


Po pierwsze: nie tylko do mnie. Po drugie: kombinujesz jak urzędnik. "Myśmy zrobili, budżet wykorzystaliśmy, ale oni sami sobie winni, bo nie chcieli, nie sprawdzili, nie szukali." Z takim nastawieniem poległbyś w pierwszej lepszej firmie.

Co jest celem, gdy się organizuje plenerową imprezę masową? Zgromadzenie masy ludzi. Co należy zrobić, aby zgromadzić masę ludzi? Min. skutecznie poinformować i zachęcić.

Czy cel został osiągnięty? Imho nie. Więc jeśli chodzi o gości od promocji: efekty marne - faktura nie zostaje zaakceptowana.
"masz mało czasu, trzeba dać świadectwo"
Swiatogor
użytkownik
 
Posty: 674
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: Imprezy kulturalne w Bielsku a imprezy w innych miastach

Postprzez man » poniedziałek, 26 maja 2014, 19:16

Swiatogor napisał(a):
man napisał(a):czyli żeby dotrzeć do Ciebie, trzeba by wykupić z 20 billboardów albo rozwiesić jakieś transparenty, ale pewnie i tak byś nie zauważył, a pełna kultura jest również w wersji www ........... wystarczy chcieć


Po pierwsze: nie tylko do mnie. Po drugie: kombinujesz jak urzędnik. "Myśmy zrobili, budżet wykorzystaliśmy, ale oni sami sobie winni, bo nie chcieli, nie sprawdzili, nie szukali." Z takim nastawieniem poległbyś w pierwszej lepszej firmie.

Co jest celem, gdy się organizuje plenerową imprezę masową? Zgromadzenie masy ludzi. Co należy zrobić, aby zgromadzić masę ludzi? Min. skutecznie poinformować i zachęcić.

Czy cel został osiągnięty? Imho nie. Więc jeśli chodzi o gości od promocji: efekty marne - faktura nie zostaje zaakceptowana.


Z reklamy i marketingu oraz wiedzy nt. produktu: pała ! powtarzam: siadaj pała .....
Festiwal Sztuki Lalkarskiej to impreza elitarna. Karnety kosztują 300 zł ! Zawsze idą jak ciepłe bułeczki bo tu nie trzeba żadnej reklamy ...... jedno przedstawienie plenerowe to ochłap dla prymitywnej masy, dla której równie atrakcyjny jest koncert disco polo czy inne fajerwerki

więc jaki sens jest adresować taką informację do ludzi takich jak Ty, którzy jedyny raz w Banialuce byli z klasą w podstawówce lub z własnym dzieckiem na Czerwonym Kapturku ?
Avatar użytkownika
man
użytkownik
 
Posty: 3249
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Imprezy kulturalne w Bielsku a imprezy w innych miastach

Postprzez Anke » poniedziałek, 26 maja 2014, 19:26

man napisał(a):jedno przedstawienie plenerowe to ochłap dla prymitywnej masy, dla której równie atrakcyjny jest koncert disco polo czy inne fajerwerki



Uwaga, elyta intelektualna właśnie pozdrowiła masę prymitywów, mających nadzieję po raz pierwszy w życiu zobaczyć teatr w plenerze... Wsioki, nikt was nie poinformował, bo takie cepy jak wy nawet nie wiedzą co to teatr...
Anke
użytkownik
 
Posty: 1356
Na forum od: 9 lip 2010, 20:21

Re: Imprezy kulturalne w Bielsku a imprezy w innych miastach

Postprzez man » poniedziałek, 26 maja 2014, 19:35

Anke napisał(a):
man napisał(a):jedno przedstawienie plenerowe to ochłap dla prymitywnej masy, dla której równie atrakcyjny jest koncert disco polo czy inne fajerwerki


Uwaga, elyta intelektualna właśnie pozdrowiła masę prymitywów, mających nadzieję po raz pierwszy w życiu zobaczyć teatr w plenerze... Wsioki, nikt was nie poinformował, bo takie cepy jak wy nawet nie wiedzą co to teatr...


500 osób mimo kiepskiej pogody przyszło na darmoszkę więc info dotarło
czy jest sens wydawać kilka dodatkowych tysiaków na bannery tylko po to by przyszło 700 ?
wg mnie nie, ale pewnie znajdą się tacy, którzy uważają, że impreza bez pełnego składu okolicznej żulerki nie ma sensu :)
Avatar użytkownika
man
użytkownik
 
Posty: 3249
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Imprezy kulturalne w Bielsku a imprezy w innych miastach

Postprzez Anke » poniedziałek, 26 maja 2014, 19:49

man napisał(a):czy jest sens wydawać kilka dodatkowych tysiaków na bannery tylko po to by przyszło 700 ?



Mój ty miszczu marketingu...
Anke
użytkownik
 
Posty: 1356
Na forum od: 9 lip 2010, 20:21

Re: Imprezy kulturalne w Bielsku a imprezy w innych miastach

Postprzez man » poniedziałek, 26 maja 2014, 20:57

Anke napisał(a):
man napisał(a):czy jest sens wydawać kilka dodatkowych tysiaków na bannery tylko po to by przyszło 700 ?

Mój ty miszczu marketingu...


ciszę się, że wracasz dobrej formie po dłuższej nieobecności
i widzę, że poczucie humoru się też jakoś wyostrzyło .......
Avatar użytkownika
man
użytkownik
 
Posty: 3249
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Następna strona

Powrót do Bielsko

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości