Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

90 FESTIVAL- WARTO SIĘ WYBRAĆ,BILET NORMALNY CZY VIP?

Ważne sprawy, wydarzenia, polityka, architektura, ludzie - wszystko o Bielsku - Białej.

90 FESTIVAL- WARTO SIĘ WYBRAĆ,BILET NORMALNY CZY VIP?

Postprzez GOŚĆBB » środa, 9 lip 2014, 08:23

90 FESTIWAL: Fajna imprez się szykuje ale jakoś mało wiadomości odnośnie samego festivalu. Reklamy ,zaproszenia, jeżdżące patrole i tyle.Jakoś mało konkretów na dzień dzisiejszy. Mapa sceny,miejsca dla gości i vipów-loże siedzące czy stojące,przybliżona ilość osób,miejsca parkingowe,czy będzie komunikacja miejska (autobusy) po zakończeniu imprezy- itp.
Co sądzicie : bilet normalny czy Vip-cena troszkę powala ? Dojazd autobusem czy lepiej samochodem?
GOŚĆBB
nowicjusz
 
Posty: 4
Na forum od: 4 maja 2008, 10:15

Re: 90 FESTIVAL- WARTO SIĘ WYBRAĆ,BILET NORMALNY CZY VIP?

Postprzez man » środa, 9 lip 2014, 09:59

A kogo interesują przebrzmiałe gwiazdki dyskotekowe sprzed 20 lat oprócz 40-50 latków ? Jeśli ktoś dostaje wypieków na widok 60-letniego Dr.Albana i chce sobie przypomnieć swoje lata młodości, to OK, ale bez przesady ............ mamy 2014 rok !!!
Avatar użytkownika
man
użytkownik
 
Posty: 3249
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: 90 FESTIVAL- WARTO SIĘ WYBRAĆ,BILET NORMALNY CZY VIP?

Postprzez GOŚĆBB » środa, 9 lip 2014, 10:11

Powoli zaczynam też tak myśleć :-)
GOŚĆBB
nowicjusz
 
Posty: 4
Na forum od: 4 maja 2008, 10:15

Re: 90 FESTIVAL- WARTO SIĘ WYBRAĆ,BILET NORMALNY CZY VIP?

Postprzez davnbb » środa, 9 lip 2014, 15:54

man napisał(a):A kogo interesują przebrzmiałe gwiazdki dyskotekowe sprzed 20 lat oprócz 40-50 latków ? Jeśli ktoś dostaje wypieków na widok 60-letniego Dr.Albana i chce sobie przypomnieć swoje lata młodości, to OK, ale bez przesady ............ mamy 2014 rok !!!

Sorry ale mam troszkę ponad 30 i to były moje lata młodości ;-) Ale jak za takie "świeże gwaizdy" to chyba trochę z cenami przesadzili. Może i bym poszedł na tą imprezę ale decyzję podjąłbym w dniu koncertu jak nie padałby deszcz. A że w tym dniu ceny biletów to już przesada to poszukam sobie innej rozrywki.
davnbb
użytkownik
 
Posty: 1536
Na forum od: 3 mar 2008, 05:11

Re: 90 FESTIVAL- WARTO SIĘ WYBRAĆ,BILET NORMALNY CZY VIP?

Postprzez tren_d » środa, 9 lip 2014, 16:12

Nie wybieram się raczej na ten festiwal. Ale fakty są faktami. Muzyka tzw. dance - dyskotekowa z lat 90-tych była przynajmniej o klasę lepsza od obecnej.
tren_d
użytkownik
 
Posty: 1000
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00

Re: 90 FESTIVAL- WARTO SIĘ WYBRAĆ,BILET NORMALNY CZY VIP?

Postprzez darek-bb » środa, 9 lip 2014, 18:40

tren_d napisał(a):Nie wybieram się raczej na ten festiwal. Ale fakty są faktami. Muzyka tzw. dance - dyskotekowa z lat 90-tych była przynajmniej o klasę lepsza od obecnej.

Dokładnie muzyka bardzo fajna dużo lepsza niz obecnie tzw. pop , gdyby bilet kosztowal max 20-25 zl to bym sie tez wybrał.
darek-bb
użytkownik
 
Posty: 842
Na forum od: 5 lut 2008, 19:25
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: 90 FESTIVAL- WARTO SIĘ WYBRAĆ,BILET NORMALNY CZY VIP?

Postprzez man » środa, 9 lip 2014, 18:44

davnbb napisał(a):Sorry ale mam troszkę ponad 30 i to były moje lata młodości ;-)


hmm .... It's my life" Dr.Albana to 1992 rok (22 lata temu) więc chyba bardzo wczesnej młodości :)
Avatar użytkownika
man
użytkownik
 
Posty: 3249
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: 90 FESTIVAL- WARTO SIĘ WYBRAĆ,BILET NORMALNY CZY VIP?

Postprzez davnbb » środa, 9 lip 2014, 22:05

man napisał(a):
davnbb napisał(a):Sorry ale mam troszkę ponad 30 i to były moje lata młodości ;-)


hmm .... It's my life" Dr.Albana to 1992 rok (22 lata temu) więc chyba bardzo wczesnej młodości :)

No a jak - przebój szkolnych dyskotek.
davnbb
użytkownik
 
Posty: 1536
Na forum od: 3 mar 2008, 05:11

Re: 90 FESTIVAL- WARTO SIĘ WYBRAĆ,BILET NORMALNY CZY VIP?

Postprzez Del_Rey » czwartek, 10 lip 2014, 01:12

davnbb napisał(a):
man napisał(a):
davnbb napisał(a):Sorry ale mam troszkę ponad 30 i to były moje lata młodości ;-)


hmm .... It's my life" Dr.Albana to 1992 rok (22 lata temu) więc chyba bardzo wczesnej młodości :)

No a jak - przebój szkolnych dyskotek.

i tzw raperski taniec McHammera :) na przerwach miedzy lekcjami. Kichciostek tututududu kichciostek....
Wysocy urzędnicy - to ludzie, którzy za nasze pieniądze kradną nasze pieniądze.
Avatar użytkownika
Del_Rey
użytkownik
 
Posty: 2785
Na forum od: 14 lis 2006, 14:01
Lokalizacja: B-B

Re: 90 FESTIVAL- WARTO SIĘ WYBRAĆ,BILET NORMALNY CZY VIP?

Postprzez Lapa_Christi » czwartek, 10 lip 2014, 07:00

delreyu ? przecież to była piosenka cukiernika: "pięć ciastek tudududu pięć ciastek..." :mrgreen:
A dla mnie, lata '90 to rozkwit death metalu... ech lata szczenięce, kiedy to Obituary grało mi kołysanki :twisted:
http://kartonowakolej.pl
...bo inny, nie znaczy gorszy!!!
Avatar użytkownika
Lapa_Christi
użytkownik
 
Posty: 1206
Na forum od: 19 lip 2007, 11:51
Lokalizacja: B-B

Re: 90 FESTIVAL- WARTO SIĘ WYBRAĆ,BILET NORMALNY CZY VIP?

Postprzez Never » piątek, 11 lip 2014, 11:14

Nie znacie się to było "kup czosnek tudududu..."
A lata 90te były fajne. Muzycznie w innym gatunku to top :) I jakby zrobili taki 90 festival ale w wersji rockowej to by było już coś! Fajne wydarzenia to są ale teraz akurat w Wawie, a za chwile w Gdyni i Oświęcimiu. Ale ten nasz to festival przy "gwiazdach" jakie zazwyczaj oglądamy w Bielsku to i tak krok do przodu.
Never
użytkownik
 
Posty: 219
Na forum od: 16 lut 2007, 22:24

Re: 90 FESTIVAL- WARTO SIĘ WYBRAĆ,BILET NORMALNY CZY VIP?

Postprzez tren_d » piątek, 17 lip 2015, 21:39

nie byłem rok temu ale dziwi mnie że ten festiwal nie jest organizowany na Lotnisku, wiele więcej miejsca, automatycznie więcej ludzi, więcej zysków z biletów.
tren_d
użytkownik
 
Posty: 1000
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00

Re: 90 FESTIVAL- WARTO SIĘ WYBRAĆ,BILET NORMALNY CZY VIP?

Postprzez Nebelwerfer » piątek, 17 lip 2015, 23:06

O ile wiem, festiwal polega na tym, że te kapele młócą z półplaybacku swoje przeboje, czyli często tylko 1,2 numery, "fenkju Połlend" i do domu. Strefa VIP ponoć różni się od normalnej parasolami, miejscami do siedzenia, własnym cateringiem, itd. NIe wiem tylko czy bilet VIP upoważnia do wjazdu tam :)

To nie moja muzyka zupełnie, ale myślę, że ci, co zostaną w domu i ew. sprawdzą później w necie, jak wypadło 2 Unlimited :), nic nie stracą.
"Ludzie , tacy jak Nebelwerfer to woda na młyn dla wrogich Polsce sił..." - necia55
Avatar użytkownika
Nebelwerfer
użytkownik
 
Posty: 1234
Na forum od: 5 sty 2015, 11:29

Re: 90 FESTIVAL- WARTO SIĘ WYBRAĆ,BILET NORMALNY CZY VIP?

Postprzez padoda » sobota, 18 lip 2015, 14:52

Lapa_Christi napisał(a):A dla mnie, lata '90 to rozkwit death metalu... ech lata szczenięce, kiedy to Obituary grało mi kołysanki :twisted:

taaa ... a Possessed do kotleta :twisted:
Bielsko-Biała/Podbeskidzie 100%
Avatar użytkownika
padoda
użytkownik
 
Posty: 528
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: B_B

Re: 90 FESTIVAL- WARTO SIĘ WYBRAĆ,BILET NORMALNY CZY VIP?

Postprzez SolariS » sobota, 18 lip 2015, 17:52

Może tak poza tematem, ale denerwuje mnie, kiedy widzę w komentarzach na innym portalu, że to żałosne itp itd, że takie gwiazdy przestarzałe i wgl. Ale zastanówmy się - co miasto oferuje? Bo na to się tyle narzeka, a jak jest coś już organizowane to jest krzyk, że żenada i masakra. Osobiście wolę już żeby ludzie poszli na taki festiwal niż miałyby przyjechać "gwiazdy" i zgarnąć ciężką kasę za jednosezonowy "hit".
Avatar użytkownika
SolariS
użytkownik
 
Posty: 689
Na forum od: 29 sty 2011, 13:12

Następna strona

Powrót do Bielsko

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 29 gości