Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Prezydent Bielska-Białej powinien stracić "stołek"

Ważne sprawy, wydarzenia, polityka, architektura, ludzie - wszystko o Bielsku - Białej.

Re: Prezydent Bielska-Białej powinien stracić "stołek"

Postprzez SAMAEL66 » czwartek, 27 lis 2014, 08:14

A jednak debata się odbędzie.
http://www.niezalezni-bb.pl/pl/10/61/bl ... iu-bielsko
Jestem w szoku że Krywult jednak dał się namówić :)
pewnie jest przekonany że zdyskredytuje Okrzesika wygraną z nim sprawą w sądzie w trybie wyborczym.
Niestety może się tak stać bo ludzie są leniwi i nie będą szukać co tak naprawdę wygrał Krywult a co w tej sprawie wyszło na jaw i nawet zostało potwierdzone.
SAMAEL66
użytkownik
 
Posty: 1380
Na forum od: 30 gru 2008, 19:33
Lokalizacja: Złote Łany

Re: Prezydent Bielska-Białej powinien stracić "stołek"

Postprzez Pyramide » poniedziałek, 1 gru 2014, 07:53

To trzeba dokładnie "wyoślić" ew. niedowiarkom i zwolennikom pana Janusza O

Jacek Krywult zwyciężył w drugiej turze wyborów prezydenta Bielska-Białej - wynika z oficjalnych danych uzyskanych w miejskiej komisji wyborczej w Bielsku-Białej. Funkcję będzie pełnił czwartą kadencję.
Na dotychczasowego prezydenta głos oddało w niedzielę 59,88 proc. wyborców przy frekwencji, która wyniosła 34,28 proc. Pokonał kandydata komitetu Niezależni.BB Janusza Okrzesika, którego poparło 40,12 proc. głosujących.

Cały tekst: http://bielskobiala.gazeta.pl/bielskobi ... z3KctLIPK5

A przy okazji: nie warto bratać sie i być wspieranym przez kk bo efekty są odwrotne.
Najbardziej „kościelne” miasta w Polsce dla lewicy. SLD wygrywa w Częstochowie, Twój Ruch w Wadowicach /NT/
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Prezydent Bielska-Białej powinien stracić "stołek"

Postprzez SAMAEL66 » poniedziałek, 1 gru 2014, 08:04

Pyramide ty naprawdę musisz w każdym temacie poruszać wątek kościoła? jakiś kompleks?
jakoś u nas SLD osiągnęło marny wynik, że o TR już nie wspomnę :)
SAMAEL66
użytkownik
 
Posty: 1380
Na forum od: 30 gru 2008, 19:33
Lokalizacja: Złote Łany

Re: Prezydent Bielska-Białej powinien stracić "stołek"

Postprzez Pyramide » poniedziałek, 1 gru 2014, 08:27

SAMAEL66 mylisz się nie w każdym a czasem i prawdę.Skoro Ty masz problem z tym pisz coś przeciwnego albo zgłaszaj do admina.
Może masz problem z SLD, TR czy emerytami,którzy wg ciebie wybrali Kasztelana.Daj na luz.
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Prezydent Bielska-Białej powinien stracić "stołek"

Postprzez SAMAEL66 » poniedziałek, 1 gru 2014, 09:20

nie mam żadnego problemu z SLD i zresztą nie tylko ja :) W radzie miasta ich głos będzie niemal tak samo silny jak Niezależnych BB. Choć zdziwił mnie tak słaby wynik SLD w B-B, co prawda Koperski na prezydenta się nie nadaje, ale myślałem że zachęci do siebie i swojej opcji większą ilość wyborców. Co do Twojego Ruchu to co tu pisać :) U nas nie mieli kompletnie żadnych szans i w sumie dobrze bo jak posłucha się ich kandydatki na prezydenta to ręce opadają.

Co do tematu to Krywult powinien stracić stanowisko, lecz tak się nie stanie i być może jeśli dożyje następnych wyborów to ludzie też będą na niego głosować ehhh
SAMAEL66
użytkownik
 
Posty: 1380
Na forum od: 30 gru 2008, 19:33
Lokalizacja: Złote Łany

Re: Prezydent Bielska-Białej powinien stracić "stołek"

Postprzez darek-bb » niedziela, 16 sie 2015, 11:25

Obrazek
Tam na tym rogu jest kamera SM jakby jakiś zwykły szaraczek tak zaparkował zaraz przyjechała by armia komandosów z blokadami na żółtych kogutach, ale to przecież samochód jaśnie nam panującego to jemu wolno
darek-bb
użytkownik
 
Posty: 842
Na forum od: 5 lut 2008, 19:25
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Prezydent Bielska-Białej powinien stracić "stołek"

Postprzez Pan Kazimierz » niedziela, 16 sie 2015, 14:13

Po pierwsze nie ma 1.5 metra szerokości na chodniku dla pieszych, po drugie jest mniej niż 10 metrów do przejścia dla pieszych.
Na moje oko mandat jak się patrzy. Ale ja się nie znam :)

Mandat to pikuś ale to przybranie ... https://pl-pl.facebook.com/bielskozielsko
Myślę że media powinny wyjaśnić temat.
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Re: Prezydent Bielska-Białej powinien stracić "stołek"

Postprzez GrzegorzD » niedziela, 16 sie 2015, 17:01

No i prezydent zaliczył fail roku...
Ostatnio edytowano niedziela, 16 sie 2015, 17:46 przez GrzegorzD, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
GrzegorzD
użytkownik
 
Posty: 2029
Na forum od: 27 wrz 2009, 19:03
Lokalizacja: Hałcnów / Bujaków

Re: Prezydent Bielska-Białej powinien stracić "stołek"

Postprzez Pan Kazimierz » niedziela, 16 sie 2015, 17:17

Podobają mi się komentarze pod tekstem - osób które nie widzą w tym nic dziwnego ... że zazdrość, że ból d... ściska itd.
Wiele jeszcze pracy przed rodakami zanim pojmą kto za to płaci ... tak wiem jak w reklamie ten pan płaci, ta pani płaci itd
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Re: Prezydent Bielska-Białej powinien stracić "stołek"

Postprzez GrzegorzD » niedziela, 16 sie 2015, 17:28

Bielsko zmierza w kierunku Wąchocka z kawałów :/ Ostatnio kibelek na stadionie z widokiem na parkin, dziś służbowy ślubowóz a co jutro?
Avatar użytkownika
GrzegorzD
użytkownik
 
Posty: 2029
Na forum od: 27 wrz 2009, 19:03
Lokalizacja: Hałcnów / Bujaków

Re: Prezydent Bielska-Białej powinien stracić "stołek"

Postprzez man » niedziela, 16 sie 2015, 19:09

Jacek wciąż zaskakuje. Wydawałoby się, że już nic nie da się ciekawego wymyślić, a tu proszę ............ limuzyna prezydencka jako wóz weselny ........ proponuję żeby nowe służbówki wszystkich vice robiły teraz dodatkowo za taksówki i woziły pizzę, urzędniczki jako listonoszki, strażnicy miejscy za portierów, a główną salę w Ratuszu wynająć na szmateks
Avatar użytkownika
man
użytkownik
 
Posty: 3249
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Prezydent Bielska-Białej powinien stracić "stołek"

Postprzez Pan Kazimierz » niedziela, 16 sie 2015, 19:29

man napisał(a):Jacek wciąż zaskakuje. Wydawałoby się, że już nic nie da się ciekawego wymyślić, a tu proszę ............ limuzyna prezydencka jako wóz weselny ........ proponuję żeby nowe służbówki wszystkich vice robiły teraz dodatkowo za taksówki i woziły pizzę, urzędniczki jako listonoszki, strażnicy miejscy za portierów, a główną salę w Ratuszu wynająć na szmateks


To jest myśl - samochód weselny już jest, sala jest - główna w ratuszu, jedzenie z Ratuszowej, kapela - jakaś się znajdzie wiele ich promuje BB w Ustce, eskorta - Straż Miejska, sesja foto młodej pary - np ZIAD Tower, kolejka na Dębowcu, park linowy.
Interes się będzie kręcił. Żyła złota.
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Re: Prezydent Bielska-Białej powinien stracić "stołek"

Postprzez Pyramide » niedziela, 16 sie 2015, 19:48

A na schodach UM występy w rozciągniętych galotach starych ........ z forum.
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Poprzednia strona

Powrót do Bielsko

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 26 gości