Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Prezydent Bielska-Białej powinien stracić "stołek"

Ważne sprawy, wydarzenia, polityka, architektura, ludzie - wszystko o Bielsku - Białej.

Prezydent Bielska-Białej powinien stracić "stołek"

Postprzez normalny_bielszczanin » sobota, 23 sie 2014, 18:51

W zasadzie nie miałem nigdy nic przeciwko Prezydentowi i jego działaniom ,ale jako najważniejszy osobnik w naszym mieście nadal nie reaguje na prośby ,monity ,różne głosy w sprawie NIEMIŁOSIERNEGO SMRODU z wysypiska .W tej chwili to już nie tylko Lipnik,ale Hałcnów nie ma czym oddychać .Załatwione dwie dzielnice miasta na "cacy",a odpowiedzialne osoby z ZGO tłumaczą z uporem maniaka,że ten smród nie odbiega od normalności .Nie wiem jak oni ale ja w bielsku przeżyłem już prawie pół wieku i takiego smrodu nigdy dotąd nie zaznałem,.
normalny_bielszczanin
użytkownik
 
Posty: 30
Na forum od: 28 paź 2012, 12:20

Re: Prezydent Bielska-Białej powinien stracić "stołek"

Postprzez man » sobota, 23 sie 2014, 19:46

Jedyne wyjście to nie głosować na Krywulta i jego listę, tylko tak można cokolwiek zmienić.
Jeśli zachowa stołek, to nic się nie zmieni i czekają nas kolejne stracone 4 lata
Avatar użytkownika
man
użytkownik
 
Posty: 3249
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Prezydent Bielska-Białej powinien stracić "stołek"

Postprzez aj » sobota, 23 sie 2014, 21:32

Od długiego czasu śledzę forum, ale w końcu trafił się post, który zmobilizował mnie do założenia tematu. :)

Otóż odpowiedź na ten problem jest baaardzo prosta- po tym, kiedy z powodu zbyt dużego smrodu mieszkańcy zaczną się wynosić z lipnika i być może innych dzielnic, prezydent kasztelan będzie miał hektary ziemi na centra handlowe i stadiony.

That's the evilest thing we could imagine... :mrgreen:
aj
nowicjusz
 
Posty: 3
Na forum od: 23 sie 2014, 21:28
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Prezydent Bielska-Białej powinien stracić "stołek"

Postprzez Grego » niedziela, 24 sie 2014, 06:59

To może dobrze że nie likwidują straży miejskiej. Będzie w kogo rzucać koktajlami Mołotowa. :mrgreen:
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Prezydent Bielska-Białej powinien stracić "stołek"

Postprzez darek-bb » niedziela, 24 sie 2014, 08:06

To ze Krywult ma tak duże poparcie pokazuje niestety jaka ciemnota mieszka w tym mieście. :(
darek-bb
użytkownik
 
Posty: 842
Na forum od: 5 lut 2008, 19:25
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Prezydent Bielska-Białej powinien stracić "stołek"

Postprzez SolariS » niedziela, 24 sie 2014, 11:11

Szczerze to nie wiem, czy wynika to z faktu, że wiele starszych osób poszło do głosowania czy z czego? Bo co słyszę, to młodzi ludzie bardzo narzekają na obecnego prezydenta. Ja również uważam, że źle rządzi - może i zrobił wiele dobrego, ale trzeba wiedzieć kiedy sobie odpuścić. To tak jak z muzyką czy serialami, są dobre do czasu, gdy zaczyna być czegoś za dużo.
Avatar użytkownika
SolariS
użytkownik
 
Posty: 689
Na forum od: 29 sty 2011, 13:12

Re: Prezydent Bielska-Białej powinien stracić "stołek"

Postprzez Piotrek » niedziela, 24 sie 2014, 14:56

Kto w takim razie w zamian? Wybory się zbliżają a jakoś nie objawiają się cudowni zbawcy miasta, którzy chcieliby przejąć spadek po obecnym Prezydencie?
pozdrawiam
Piotrek
użytkownik
 
Posty: 3140
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Mikuszowice Krakowskie pod lasem

Re: Prezydent Bielska-Białej powinien stracić "stołek"

Postprzez SolariS » niedziela, 24 sie 2014, 19:19

No właśnie też się zastanawiałem nad tym. Musi to być ktoś kto ma jakiś pomysł, wizję na miasto, a nie kolejne Galerie, bo tych już jest wystarczająco. Jest trochę rzeczy, które wymagają usprawnienia i rozwiązania- wałkowany Lipnik od dłuższego czasu, kolejne budowy, MZK, drogi...
Avatar użytkownika
SolariS
użytkownik
 
Posty: 689
Na forum od: 29 sty 2011, 13:12

Re: Prezydent Bielska-Białej powinien stracić "stołek"

Postprzez sweeper » poniedziałek, 25 sie 2014, 08:51

idzie już przedwyborcza kiełbacha :D
Avatar użytkownika
sweeper
użytkownik
 
Posty: 2974
Na forum od: 12 sie 2008, 16:33
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Prezydent Bielska-Białej powinien stracić "stołek"

Postprzez normalny_bielszczanin » poniedziałek, 25 sie 2014, 15:49

Smród z wysypiska nie ma nic wspólnego ,ani z kiełbasą,ani z wyborami,ma za to związek z moim nosem,samopoczuciem ,zdrowiem i myślę że nie tylko moim.Pozdrawiam.
normalny_bielszczanin
użytkownik
 
Posty: 30
Na forum od: 28 paź 2012, 12:20

Re: Prezydent Bielska-Białej powinien stracić "stołek"

Postprzez Grego » poniedziałek, 25 sie 2014, 17:32

Głosowaniem nic się nie zmieni. Mieszkańcy "zaczadzonych" dzielnic to mniejszość. Moim zdaniem tylko rozpierducha daje szansę na jakieś rozwiązania. Zaatakować ratusz zgniłymi jajami albo cuś. :|
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Prezydent Bielska-Białej powinien stracić "stołek"

Postprzez SolariS » poniedziałek, 25 sie 2014, 17:37

A jak chcesz inaczej coś zmienić? Bo nie bardzo rozumiem, że głosowaniem się nic nie zmieni?
Avatar użytkownika
SolariS
użytkownik
 
Posty: 689
Na forum od: 29 sty 2011, 13:12

Re: Prezydent Bielska-Białej powinien stracić "stołek"

Postprzez Grego » poniedziałek, 25 sie 2014, 17:42

Przecież napisałem jak (przykładowo). Zgniłymi jajami w ratuszu. Po jajeczku do każdego pokoiku codziennie i zaraz się rozwiązanie znajdzie.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Prezydent Bielska-Białej powinien stracić "stołek"

Postprzez SolariS » wtorek, 26 sie 2014, 14:47

http://www.bielsko.biala.pl/aktualnosci ... polityczna
Czy tylko ja z tego artykułu wysnułem wnioski, że Ci co podpisali petycje są chuliganami i przestępcami? Czy to nadinterpretacja?
Avatar użytkownika
SolariS
użytkownik
 
Posty: 689
Na forum od: 29 sty 2011, 13:12

Re: Prezydent Bielska-Białej powinien stracić "stołek"

Postprzez man » wtorek, 26 sie 2014, 16:51

SolariS napisał(a):http://www.bielsko.biala.pl/aktualnosci/27759/prezydent-krywult-to-awantura-polityczna
Czy tylko ja z tego artykułu wysnułem wnioski, że Ci co podpisali petycje są chuliganami i przestępcami? Czy to nadinterpretacja?


Czytam ten artykuł i oczom nie wierzę. Jak Krywult może tak się kompromitować ?
Czy ten gość nie rozumie czym jest Referendum, czy nie widzi tego, że się kompromituje ?

Jakieś insynuacje, obrażanie tych, którzy popierają pomysł, teraz jakieś wyzwiska i sugerowanie, że to przestępcy, chuligani, awanturnicy, a to wszystko tylko po to żeby mieszkańcy nie mogli się wypowiedzieć w referendum ... arogancja, zapędy dyktatorskie i obecny stan umysłu Krywulta mnie przerażają
Avatar użytkownika
man
użytkownik
 
Posty: 3249
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Następna strona

Powrót do Bielsko

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości

cron